1. Koiran kotihoito
  2. Rovaniemi

Koiran kotihoito, Rovaniemi

Yön yli kestävä hoitojakso hoitajan luona.

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
EnniE

1. Enni

2.4 km
alkaen
20 €
/yö
Uusi lemmikinhoitaja

Hoidan mielelläni erilaisia lemmikkejä!

Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
EnniE

1. Enni

Uusi lemmikinhoitaja
Hoidan mielelläni erilaisia lemmikkejä!2.4 km
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
alkaen
20 €
/yö
SelinaS

2. Selina

4.8 km - Rovaniemi
alkaen
30 €
/yö
7 arviota
1
toistuva asiakas

osaava ja rakastava päivä/yö tai pidempi hoitopaikka

Varattu viimeksi 7 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
SelinaS

2. Selina

osaava ja rakastava päivä/yö tai pidempi hoitopaikka4.8 km - Rovaniemi
(7 arviota)
1 toistuva asiakas
Varattu viimeksi 7 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
"Kaikki meni hyvin. Selina on todella tunnollinen hoitaja, joka piti koirasta hyvää huolta. Koiramme on ollut jo useamman kerran hoidossa Selinalla ja toivomme, että myös jatkossa hoitopaikka järjestäisi Selinan luota. 🙂"
SannaS
Arvostelu - Sanna
alkaen
30 €
/yö
Sinä ja lemmikkisi olette turvassa, kun varaatte ja maksatte Pawshaken kautta.
JonnaJ

3. Jonna

3.5 km
alkaen
25 €
/yö
8 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Laadukasta ja kokenutta eläintenhoitoa vuosien kokemuksella

Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
JonnaJ

3. Jonna

Laadukasta ja kokenutta eläintenhoitoa vuosien kokemuksella3.5 km
(8 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
"Mukava hoitopaikka ja omalla koiralla oli hyvä olla ja kaikki meni hienosti, kiitos!"
KaroliinaK
Arvostelu - Karoliina
alkaen
25 €
/yö
KaisaK

4. Kaisa

3.3 km
alkaen
30 €
/yö
6 arviota
1
toistuva asiakas

Kokemusta omaava hoitaja

Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
KaisaK

4. Kaisa

Kokemusta omaava hoitaja3.3 km
(6 arviota)
1 toistuva asiakas
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
"Kaisa oli ihana rescue-koira Rosyn kanssa (vaikka hänellä on hihnaongelmat ja kova oma tahto lenkillä). Kaisa oli erittäin joustaavaa ja luotettavaa - voin lämpimästi suositella! "
LindaL
Arvostelu - Linda
alkaen
30 €
/yö
SamanthaS

5. Samantha

4.1 km - Rovaniemi
alkaen
30 €
/yö
4 arviota
1
toistuva asiakas

Have peace of mind with your pets cared for just as you wish

Aktiivinen viimeksi eilen
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
SamanthaS

5. Samantha

Have peace of mind with your pets cared for just as you wish4.1 km - Rovaniemi
(4 arviota)
1 toistuva asiakas
Aktiivinen viimeksi eilen
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
"Samantha is the best! Our dog always has a good time at her house. I really recommend her if you're looking for someone caring and loving with your dog"
JulieJ
Arvostelu - Julie
alkaen
30 €
/yö
AmandaA

6. Amanda

3.3 km
alkaen
40 €
/yö

Luotettavaa ja joustavaa lemmikinhoitoa tarjolla🐶❤️

Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
AmandaA

6. Amanda

Luotettavaa ja joustavaa lemmikinhoitoa tarjolla🐶❤️3.3 km
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
alkaen
40 €
/yö
IidaI

7. Iida

4.8 km
alkaen
65 €
/yö

Luotettava, rauhallinen ja koiralähtöinen hoitaja

Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
IidaI

7. Iida

Luotettava, rauhallinen ja koiralähtöinen hoitaja4.8 km
Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
alkaen
65 €
/yö
EmiliaE

8. Emilia

2.4 km - Rovaniemi
alkaen
25 €
/yö
2 arviota
1
toistuva asiakas

Lämmintä ja rakastavaa hoitoa koirallesi

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
EmiliaE

8. Emilia

Lämmintä ja rakastavaa hoitoa koirallesi2.4 km - Rovaniemi
(2 arviota)
1 toistuva asiakas
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
"Noa viihtyi hoidossa erinomaisesti ja Emilia päivitteli Noan kuulumisia ahkerasti!☺️ Kiitos!"
EllaE
Arvostelu - Ella
alkaen
25 €
/yö
SallaS

9. Salla

0.2 km
alkaen
35 €
/yö
1 arvio

Luotettava eläintenhoitaja

Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
Asuu 3 kissoja lemmikin kanssa
SallaS

9. Salla

Luotettava eläintenhoitaja0.2 km
(1 arvio)
Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
Asuu 3 kissoja lemmikin kanssa
alkaen
35 €
/yö

Miksi kotihoitopalvelu sopisi teille?

Me Pawshakella olemme kaikki koiraihmisiä, joten ymmärrämme kuinka stressaavaa koirasi jättäminen hoitoon voi olla. Koirahotellit eivät välttämättä ole aina hyvä vaihtoehto, sillä ne saattavat olla liian kaukana, liian täynnä tai eivät voi antaa sellaista yksilöllistä hoitoa, jota koirasi tarvitsee.

Pawshake tekee paikallisen hoitajan löytämisestä helppoa. Jokainen sijainnissa Rovaniemi oleva hoitaja on tarkistettu yksilöllisesti. Hoitajat, jotka tarjoavat kotihoitoa, lisäävät myös kuvia kodistaan, jotta voit heti nähdä millaista ympäristöä he tarjoavat koirallesi.

Kun varaat Pawshaken kautta, koirasi pääsee kodinomaiseen ympäristöön ja saa paljon rapsutuksia, rakkautta ja huomiota lemmikinhoitajalta. Useimmat hoitajamme pystyvät toteuttamaan myös yksilöllisiä toiveitasi ja seuraavat mielellään normaalia päivärutiinianne.

Voit lähteä lomallesi rauhassa, sillä jokainen Pawshaken kautta tehty varaus sisältää myös Pawshake-takuun. Saat varauksen mukana automaattisesti eläinlääkärikulutakuun, varaustakuun sekä asiakaspalvelumme tuen, mikäli sinulla tulisi mitään kysyttävää.

Lemmikinomistajat varaavat Pawshakessa koiran kotihoitoa sijainnissa Rovaniemi. Yli 28 lemmikinomistajaa on jättänyt arvion, tähtimäärän keskiarvon tällä hetkellä ollessa 5/5. Kaikki varaukset on maksettu turvallisesti käyttäen jotain seuraavista maksuvaihtoehdoista: Visa, Mastercard, American Express.