1. Koiran ulkoilutus
  2. Rovaniemi

Koiran ulkoilutus, Rovaniemi

Löydä luotettava koiran ulkoiluttaja

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
EnniE

1. Enni

2.4 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
Uusi lemmikinhoitaja

Hoidan mielelläni erilaisia lemmikkejä!

Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
EnniE

1. Enni

Uusi lemmikinhoitaja
Hoidan mielelläni erilaisia lemmikkejä!2.4 km
Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
SamanthaS

2. Samantha

4.1 km - Rovaniemi
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
4 arviota
1
toistuva asiakas

Have peace of mind with your pets cared for just as you wish

Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
SamanthaS

2. Samantha

Have peace of mind with your pets cared for just as you wish4.1 km - Rovaniemi
(4 arviota)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
Sinä ja lemmikkisi olette turvassa, kun varaatte ja maksatte Pawshaken kautta.
Tiia-MariaT

3. Tiia-Maria

4.4 km
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus

Eläin edellä niin kotona kuin sen ulkopuolella

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Alaskan husky Musti kanssa
Tiia-MariaT

3. Tiia-Maria

Eläin edellä niin kotona kuin sen ulkopuolella4.4 km
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Alaskan husky Musti kanssa
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
PriscilaP

4. Priscila

3.4 km
alkaen
14 €
/koiran ulkoilutus
8 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Pet sitter/walk. Your Pet’s Best Friend

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Phalene Lumi kanssa
PriscilaP

4. Priscila

Pet sitter/walk. Your Pet’s Best Friend 3.4 km
(8 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Phalene Lumi kanssa
"Priscila is an excellent communicator. She is incredibly helpful and accommodating. Great with dogs. Would highly recommend. "
RheneeR
Arvostelu - Rhenee
alkaen
14 €
/koiran ulkoilutus
JonnaJ

5. Jonna

3.5 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
8 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Laadukasta ja kokenutta eläintenhoitoa vuosien kokemuksella

Varattu viimeksi 4 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
JonnaJ

5. Jonna

Laadukasta ja kokenutta eläintenhoitoa vuosien kokemuksella3.5 km
(8 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 4 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
AmandaA

6. Amanda

3.3 km
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus

Luotettavaa ja joustavaa lemmikinhoitoa tarjolla🐶❤️

Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
AmandaA

6. Amanda

Luotettavaa ja joustavaa lemmikinhoitoa tarjolla🐶❤️3.3 km
Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
IidaI

7. Iida

4.8 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus

Luotettava, rauhallinen ja koiralähtöinen hoitaja

Viimeksi aktiivinen 9 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
IidaI

7. Iida

Luotettava, rauhallinen ja koiralähtöinen hoitaja4.8 km
Viimeksi aktiivinen 9 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
KaisaK

8. Kaisa

3.3 km
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
6 arviota
1
toistuva asiakas

Kokemusta omaava hoitaja

Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
KaisaK

8. Kaisa

Kokemusta omaava hoitaja3.3 km
(6 arviota)
1 toistuva asiakas
Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
SallaS

9. Salla

0.2 km
alkaen
12 €
/koiran ulkoilutus
1 arvio

Luotettava eläintenhoitaja

Viimeksi aktiivinen 9 päivää sitten
Asuu 3 kissoja lemmikin kanssa
SallaS

9. Salla

Luotettava eläintenhoitaja0.2 km
(1 arvio)
Viimeksi aktiivinen 9 päivää sitten
Asuu 3 kissoja lemmikin kanssa
alkaen
12 €
/koiran ulkoilutus
MyrskyM

10. Myrsky

5.6 km - Rovaniemi
alkaen
7 €
/koiran ulkoilutus

Luotettavaa eläintenhoitoa kokemuksella

Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
MyrskyM

10. Myrsky

Luotettavaa eläintenhoitoa kokemuksella5.6 km - Rovaniemi
Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
alkaen
7 €
/koiran ulkoilutus

Miksi koiran ulkoiluttaminen sopisi teille?

Joskus elämä on hyvin kiireistä, jolloin voit tarvita apua koirasi ulkoiluttamisessa. Onneksi voit löytää Pawshaken kautta eläinrakkaita ihmisiä, jotka ulkoiluttavat koiraasi sijainnissa Rovaniemi mielellään.

Kaikki ulkoiluttajamme on tarkistettu erikseen ja kaikki varaukset sisältävät automaattisesti Pawshake-takuun, jolloin mielenrauhasi on taattu. Lisäksi Pawshake-ulkoiluttajasi on naapurustostasi Rovaniemi ja useimmat ovat jo saaneet arvosteluja muilta lemmikinomistajilta.

Koiranulkoiluttajan käyminen päiväsaikaan on helppo tapa saada koirasi päivästä mielenkiintoisempi. Jotkut ulkoiluttajat voivat lenkkeilyttää useampia koiria kerrallaan, jolloin sosiaalinen koira voi tavata muitakin koiria helposti. Jos haluat hoitajan ulkoiluttavan koiraasi erikseen, tämä onnistuu myös. Silloin hoitaja voi keskittyä tarkemmin vain sinun koiraasi.

Lemmikinomistajat varaavat Pawshakessa koiran ulkoilutusta sijainnissa Rovaniemi. Yli 27 lemmikinomistajaa on jättänyt arvion, tähtimäärän keskiarvon tällä hetkellä ollessa 5/5. Kaikki varaukset on maksettu turvallisesti käyttäen jotain seuraavista maksuvaihtoehdoista: Visa, Mastercard, American Express.