1. Talovahti
  2. Rovaniemi

talovahti, Rovaniemi

Yön yli kestävä hoitojakso sinun luonasi.

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
EnniE

1. Enni

2.4 km
alkaen
25 €
/yö
Uusi lemmikinhoitaja

Hoidan mielelläni erilaisia lemmikkejä!

Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
EnniE

1. Enni

Uusi lemmikinhoitaja
Hoidan mielelläni erilaisia lemmikkejä!2.4 km
Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
alkaen
25 €
/yö
JonnaJ

2. Jonna

3.5 km
alkaen
25 €
/yö
8 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Laadukasta ja kokenutta eläintenhoitoa vuosien kokemuksella

Varattu viimeksi 4 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
JonnaJ

2. Jonna

Laadukasta ja kokenutta eläintenhoitoa vuosien kokemuksella3.5 km
(8 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 4 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
"Rosylla oli haussa päivä Jonnan kanssa, kiitos! "
LindaL
Arvostelu - Linda
alkaen
25 €
/yö
Sinä ja lemmikkisi olette turvassa, kun varaatte ja maksatte Pawshaken kautta.
SamanthaS

3. Samantha

4.1 km - Rovaniemi
alkaen
50 €
/yö
4 arviota
1
toistuva asiakas

Have peace of mind with your pets cared for just as you wish

Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
SamanthaS

3. Samantha

Have peace of mind with your pets cared for just as you wish4.1 km - Rovaniemi
(4 arviota)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
alkaen
50 €
/yö
AmandaA

4. Amanda

3.3 km
alkaen
60 €
/yö

Luotettavaa ja joustavaa lemmikinhoitoa tarjolla🐶❤️

Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
AmandaA

4. Amanda

Luotettavaa ja joustavaa lemmikinhoitoa tarjolla🐶❤️3.3 km
Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
alkaen
60 €
/yö
IidaI

5. Iida

4.8 km
alkaen
65 €
/yö

Luotettava, rauhallinen ja koiralähtöinen hoitaja

Viimeksi aktiivinen 9 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
IidaI

5. Iida

Luotettava, rauhallinen ja koiralähtöinen hoitaja4.8 km
Viimeksi aktiivinen 9 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
alkaen
65 €
/yö
OosaO

6. Oosa

7.3 km
alkaen
23 €
/yö

Koirallesi tuttu ympäristö, sinulle mielenrauha

Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
OosaO

6. Oosa

Koirallesi tuttu ympäristö, sinulle mielenrauha7.3 km
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
alkaen
23 €
/yö
KaisaK

7. Kaisa

3.3 km
alkaen
60 €
/yö
6 arviota
1
toistuva asiakas

Kokemusta omaava hoitaja

Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
KaisaK

7. Kaisa

Kokemusta omaava hoitaja3.3 km
(6 arviota)
1 toistuva asiakas
Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
alkaen
60 €
/yö
SallaS

8. Salla

0.2 km
alkaen
40 €
/yö
1 arvio

Luotettava eläintenhoitaja

Viimeksi aktiivinen 9 päivää sitten
Asuu 3 kissoja lemmikin kanssa
SallaS

8. Salla

Luotettava eläintenhoitaja0.2 km
(1 arvio)
Viimeksi aktiivinen 9 päivää sitten
Asuu 3 kissoja lemmikin kanssa
alkaen
40 €
/yö
MyrskyM

9. Myrsky

5.6 km - Rovaniemi
alkaen
25 €
/yö

Luotettavaa eläintenhoitoa kokemuksella

Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
MyrskyM

9. Myrsky

Luotettavaa eläintenhoitoa kokemuksella5.6 km - Rovaniemi
Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
alkaen
25 €
/yö

Miksi house sitting sopisi teille?

Oletko lähdössä matkalle, mutta lemmikkisi haluaisi mieluummin pysyä kotona? Tai ehkä sinulla on monenlaisia lemmikkejä, eikä niiden sijoittaminen useisiin hoitopaikkoihin ole järkevää? Tällöin voisit harkita Pawshaken kotihoitajaa, joka tulee hoitamaan lemmikkejäsi kotiisi, siksi aikaa kun olet poissa.

Kaikki Pawshaken kautta tehdyt varaukset sisältävät Pawshake-takuun, eläinlääkärikulutakuun ja paljon muuta.

Lemmikinomistajat varaavat Pawshakessa talovahtipalvelua sijainnissa Rovaniemi. Yli 19 lemmikinomistajaa on jättänyt arvion, tähtimäärän keskiarvon tällä hetkellä ollessa 5/5. Kaikki varaukset on maksettu turvallisesti käyttäen jotain seuraavista maksuvaihtoehdoista: Visa, Mastercard, American Express