1. Koiran kotihoito
  2. Jyväskylä

Koiran kotihoito, Jyväskylä

Yön yli kestävä hoitojakso hoitajan luona.

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
GretaG

1. Greta

0.7 km
alkaen
30 €
/yö
Uusi lemmikinhoitaja

Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
GretaG

1. Greta

Uusi lemmikinhoitaja
0.7 km
Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
alkaen
30 €
/yö
MiraM

2. Mira

12.4 km - Jyväskylä
alkaen
15 €
/yö
Uusi lemmikinhoitaja

Rauhallinen hoitopaikka koiran ehdoilla

Aktiivinen viimeksi tänään
MiraM

2. Mira

Uusi lemmikinhoitaja
Rauhallinen hoitopaikka koiran ehdoilla12.4 km - Jyväskylä
Aktiivinen viimeksi tänään
alkaen
15 €
/yö
Sinä ja lemmikkisi olette turvassa, kun varaatte ja maksatte Pawshaken kautta.
JuliaJ

3. Julia

2.6 km
alkaen
23 €
/yö
Uusi lemmikinhoitaja

Aktiivinen ja kokenut lemmikinhoitaja 🐱🐶

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
JuliaJ

3. Julia

Uusi lemmikinhoitaja
Aktiivinen ja kokenut lemmikinhoitaja 🐱🐶 2.6 km
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
alkaen
23 €
/yö
NeeaN

4. Neea

2.2 km
alkaen
30 €
/yö
4 arviota

Luotettava lemmikinhoitaja Jyväskylässä🐾

Varattu viimeksi 9 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
NeeaN

4. Neea

Luotettava lemmikinhoitaja Jyväskylässä🐾2.2 km
(4 arviota)
Varattu viimeksi 9 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
"Neean kanssa kaikki sujui hienosti ja hän vastasi nopeasti viesteihin. Neea otti hyvin vastaan koiran erityispiirteet ja huomioi ne, ja hoidosta sai kuulumisia mikä rauhoitti omistajan mieltä kovasti 😊"
JonnaJ
Arvostelu - Jonna
alkaen
30 €
/yö
VeikkaV

5. Veikka

0.6 km
alkaen
40 €
/yö
Uusi lemmikinhoitaja
1 arvio
1
toistuva asiakas

Pidän lemmikistäsi huolta mukavassa ympäristössä!

Varattu viimeksi 12 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
VeikkaV

5. Veikka

Uusi lemmikinhoitaja
Pidän lemmikistäsi huolta mukavassa ympäristössä!0.6 km
(1 arvio)
1 toistuva asiakas
Varattu viimeksi 12 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
alkaen
40 €
/yö
IinaI

6. Iina

2.1 km
alkaen
25 €
/yö
16 arviota
1
toistuva asiakas

Luotettavaa hoitoa lemmikillesi :)

Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
IinaI

6. Iina

Luotettavaa hoitoa lemmikillesi :) 2.1 km
(16 arviota)
1 toistuva asiakas
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
"Kaikki hoitui Iinan kanssa sovitusti alkutapaamisesta lähtien. Aivan ihana ja turvallinen hoitopaikka meidän tiibettiläiselle - myös jatkossa. Kotiin palasi iloinen koira. Suositus 5/5 "
PirjoP
Arvostelu - Pirjo
alkaen
25 €
/yö
AinoA

7. Aino

4.6 km
alkaen
35 €
/yö
64 arviota
28
toistuvaa asiakasta

Eläinrakasta ja luotettavaa koirahoitoa juuri sinulle

Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi tänään
AinoA

7. Aino

Eläinrakasta ja luotettavaa koirahoitoa juuri sinulle4.6 km
(64 arviota)
28 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi tänään
"Paras hoitopaikka ❤️ Aina voi luottaa siihen että kaikki tapahtuu koiran ehdoilla!"
MirvaM
Arvostelu - Mirva
alkaen
35 €
/yö
GhazalG

8. Ghazal

1.5 km
alkaen
15 €
/yö
15 arviota
4
toistuvaa asiakasta

A new, warm-Hearted friend for your furry darlings❤️

Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
GhazalG

8. Ghazal

A new, warm-Hearted friend for your furry darlings❤️1.5 km
(15 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
"Ghazal is a very caring and attentive pet sitter. She took great care of Luna, was easy to communicate with, and clearly put a lot of thought and care into everything. We highly recommend her!"
ShereenS
Arvostelu - Shereen
alkaen
15 €
/yö
Saara-AnniinaS

9. Saara-Anniina

2.1 km - Jyväskylä
alkaen
25 €
/yö
16 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Eläinrakas ja rauhallinen lemmikkien hoitaja

Varattu viimeksi 5 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
Saara-AnniinaS

9. Saara-Anniina

Eläinrakas ja rauhallinen lemmikkien hoitaja2.1 km - Jyväskylä
(16 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 5 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
"10-vuotias bordearcollie koiramme oli kaksi viikkoa hoidossa. Tämä oli paras hoitopaikka ikinä, pitkiä kävelylenkkejä ja muita aktiviteettejä, ja mahtava koirakaveri leikkiseurana."
OtsoO
Arvostelu - Otso
alkaen
25 €
/yö
DianaD

10. Diana

2.5 km
alkaen
22 €
/yö
5 arviota
1
toistuva asiakas

Veterinarian & Loving Pet Sitter

Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
DianaD

10. Diana

Veterinarian & Loving Pet Sitter2.5 km
(5 arviota)
1 toistuva asiakas
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
"Erittäin ihana ja iloinen hoitaja. Dianalle sai lemmikin jättää hyvällä ja turvallisella mielellä. Kävimme tutustumiskäynnillä etukäteen ja kaikki sujui sovitusti, suunnitellusti ja täsmällisesti. Koiramme olisi halunnut jäädä pidemmäksikin aikaa hoitoon. Erittäin vahva suositus ❤️"
MattiM
Arvostelu - Matti
alkaen
22 €
/yö
MillaM

11. Milla

2.9 km
alkaen
35 €
/yö
5 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Koirien ja kissojen hoitoa rakkaudella 🩷

Varattu viimeksi 9 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
MillaM

11. Milla

Koirien ja kissojen hoitoa rakkaudella 🩷2.9 km
(5 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 9 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
"Rauhallisin mielin sai lomailla, kun koirat olivat hoidossa 😊"
AnneA
Arvostelu - Anne
alkaen
35 €
/yö
MiljaM

12. Milja

3.3 km
alkaen
38 €
/yö
66 arviota
22
toistuvaa asiakasta

Lemmikkisi ystävä <3

Varattu viimeksi 12 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 13 päivää sitten
MiljaM

12. Milja

Lemmikkisi ystävä <33.3 km
(66 arviota)
22 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 12 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 13 päivää sitten
"Erittäin hyvä ja luotettava hoitaja, joka piti hyvää huolta pentukoirastani. Voin lämpimästi suositella muillekin koiran tai kissan hoitopaikkaa etsiville! <3 :D"
ChristinaC
Arvostelu - Christina
alkaen
38 €
/yö
SiruS

13. Siru

0.8 km
alkaen
35 €
/yö
41 arviota
12
toistuvaa asiakasta

Lämmin ja luotettava eläintenhoitaja

Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
SiruS

13. Siru

Lämmin ja luotettava eläintenhoitaja0.8 km
(41 arviota)
12 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
"Arahko kissakaksikkoni oli Sirun luona viikonlopun hoidossa. Lauantaina tuli kuva, jossa toinen kissoista pötkötteli rennosti selällään, mitä se ei kovin usein tee, jos on vieraita ihmisiä ympärillä. Molemmat olivat myös nukkuneet Sirun vieressä. Siru siis voitti molempien kissojen luottamuksen näinkin lyhyessä ajassa. :) Kaikki toimi erittäin hyvin ja kissat tuntuivat olleen kuin kotonaan. Ehdottomasti suosittelen Sirua ja ainakin omat kissani pääsevät uudestaankin Sirun luokse 🥰"
AnniA
Arvostelu - Anni
alkaen
35 €
/yö
NelliN

14. Nelli

2.2 km
alkaen
35 €
/yö
4 arviota
1
toistuva asiakas

Kokenut ja eläinrakas hoitaja koirallesi

Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
NelliN

14. Nelli

Kokenut ja eläinrakas hoitaja koirallesi2.2 km
(4 arviota)
1 toistuva asiakas
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
"Cherin kanssa meni jälleen hyvin! "
LeenaL
Arvostelu - Leena
alkaen
35 €
/yö
MaariaM

15. Maaria

0.7 km
alkaen
35 €
/yö
13 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Kokenut ja lempeä lemmikkivahti

Varattu viimeksi 9 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
MaariaM

15. Maaria

Kokenut ja lempeä lemmikkivahti0.7 km
(13 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 9 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
"Maaria hoiti 14vk vanhaa minirotuista pentuamme hienosti yltä-päivää vajaa viikon. Pentu tuli kotiin tyytyväisenä ja selvästi hyvin kohdeltuna. Saimme päivittäin kuvia koirasta ja lyhyitä kuulumisia. Tulemme ehdottomasti jatkossakin käyttämään Maarian hoitoapua. "
AnnaA
Arvostelu - Anna
alkaen
35 €
/yö
NelliN

16. Nelli

3.3 km
alkaen
30 €
/yö
2 arviota

Eläinrakas ja kokenut koiranhoitaja johon voit luottaa

Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi tänään
NelliN

16. Nelli

Eläinrakas ja kokenut koiranhoitaja johon voit luottaa3.3 km
(2 arviota)
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi tänään
"Kiitos Nelli Minttu-neidin hyvästä hoidosta. Kaikki sujui mukavasti, joustavasti ja sovitusti varauksesta, aikataulutuksesta noutohetkeen."
PäiviP
Arvostelu - Päivi
alkaen
30 €
/yö
SuviS

17. Suvi

2.1 km
alkaen
25 €
/yö
20 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Eläinrakasta ja vastuullista hoitoa kaikille eläimille

Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
SuviS

17. Suvi

Eläinrakasta ja vastuullista hoitoa kaikille eläimille2.1 km
(20 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
"Todella hyvä hoitaja, koiran voi jättää hoitoon hyvillä mielin ilman huolia. 😊 Pärjää hyvin haastavammankin koiran kanssa ja ottaa koiran tarpeet huomioon. Koira jäi hoitoon mielellään. Koiran kuulumisia sai halutessaan päivittäin."
KristaK
Arvostelu - Krista
alkaen
25 €
/yö
HannaH

18. Hanna

1.8 km
alkaen
50 €
/yö
14 arviota
8
toistuvaa asiakasta

Koirien ystävä, aktiivinen ja lempeä koti.

Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
HannaH

18. Hanna

Koirien ystävä, aktiivinen ja lempeä koti. 1.8 km
(14 arviota)
8 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
"Kaikki sujui hienosti. Mummokoira viihtyi hienosti ja Hannalla oli selvästi kokemusta huomioida myös ikääntyvän koiran tarpeet. Suosittelen Hannaa lämpimästi 🩷"
AnnikaA
Arvostelu - Annika
alkaen
50 €
/yö
PihlaP

19. Pihla

1 km
alkaen
40 €
/yö
13 arviota
7
toistuvaa asiakasta

Luotettavaa lemmikin hoitoa Jyväskylässä❤️🐾

Aktiivinen viimeksi tänään
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
PihlaP

19. Pihla

Luotettavaa lemmikin hoitoa Jyväskylässä❤️🐾1 km
(13 arviota)
7 toistuvaa asiakasta
Aktiivinen viimeksi tänään
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
"Erittäin luotettava ja vanhaa koiraamme arvostava tapa toimia. Joustavaa sopimista hoitoon liittyvistä asioista. Kotiuduttuamme, vastassa oli onnellinen koira 😍"
MaaritM
Arvostelu - Maarit
alkaen
40 €
/yö
EmmiE

20. Emmi

2.6 km
alkaen
30 €
/yö

Luotettava ja eläinrakas hoitaja maaseudun kokemuksella

Otettu yhteyttä viimeksi 9 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
EmmiE

20. Emmi

Luotettava ja eläinrakas hoitaja maaseudun kokemuksella2.6 km
Otettu yhteyttä viimeksi 9 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
alkaen
30 €
/yö

Miksi kotihoitopalvelu sopisi teille?

Me Pawshakella olemme kaikki koiraihmisiä, joten ymmärrämme kuinka stressaavaa koirasi jättäminen hoitoon voi olla. Koirahotellit eivät välttämättä ole aina hyvä vaihtoehto, sillä ne saattavat olla liian kaukana, liian täynnä tai eivät voi antaa sellaista yksilöllistä hoitoa, jota koirasi tarvitsee.

Pawshake tekee paikallisen hoitajan löytämisestä helppoa. Jokainen sijainnissa Jyväskylä oleva hoitaja on tarkistettu yksilöllisesti. Hoitajat, jotka tarjoavat kotihoitoa, lisäävät myös kuvia kodistaan, jotta voit heti nähdä millaista ympäristöä he tarjoavat koirallesi.

Kun varaat Pawshaken kautta, koirasi pääsee kodinomaiseen ympäristöön ja saa paljon rapsutuksia, rakkautta ja huomiota lemmikinhoitajalta. Useimmat hoitajamme pystyvät toteuttamaan myös yksilöllisiä toiveitasi ja seuraavat mielellään normaalia päivärutiinianne.

Voit lähteä lomallesi rauhassa, sillä jokainen Pawshaken kautta tehty varaus sisältää myös Pawshake-takuun. Saat varauksen mukana automaattisesti eläinlääkärikulutakuun, varaustakuun sekä asiakaspalvelumme tuen, mikäli sinulla tulisi mitään kysyttävää.

Lemmikinomistajat varaavat Pawshakessa koiran kotihoitoa sijainnissa Jyväskylä. Yli 362 lemmikinomistajaa on jättänyt arvion, tähtimäärän keskiarvon tällä hetkellä ollessa 4.95/5. Kaikki varaukset on maksettu turvallisesti käyttäen jotain seuraavista maksuvaihtoehdoista: Visa, Mastercard, American Express.