1. Koiran kotihoito
  2. Hyvinkää

Koiran kotihoito, Hyvinkää

Yön yli kestävä hoitojakso hoitajan luona.

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
JonnaJ

1. Jonna

5.7 km
alkaen
49 €
/yö
33 arviota
10
toistuvaa asiakasta

Vastuullista eläintenhoitoa 24/7

Varattu viimeksi 6 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
JonnaJ

1. Jonna

Vastuullista eläintenhoitoa 24/75.7 km
(33 arviota)
10 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 6 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
"Olimme erittäin tyytyväisiä Jonnaan koiramme hoitajana. Hän kommunikoi hyvin ja lähetti usein päivityksiä kuinka hoidossa sujui. Hän myös seurasi hyvin kaikkia koiramme hoitoon liittyviä ohjeita. Ja kaikkein tärkeimpänä, koiramme Nalle selvästi tykkäsi olla Jonnan luona ja heillä oli ollut kivaa yhdessä! Suosittelen vahvasti!"
JussiJ
Arvostelu - Jussi
alkaen
49 €
/yö
ErjaE

2. Erja

14.5 km
alkaen
38 €
/yö
17 arviota
6
toistuvaa asiakasta

Luotettava, eläinrakas ja paras hoitopaikka lemmikillesi!

Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
ErjaE

2. Erja

Luotettava, eläinrakas ja paras hoitopaikka lemmikillesi!14.5 km
(17 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
"Paras hoitopaikka❤️ Tytöt oli ensimmäistä kertaa pidemmän hoitojakson, ja todettiin että jos meille käy jotain, adoptoidaan koirat Erjalle🥰 "
SatuS
Arvostelu - Satu
alkaen
38 €
/yö
Sinä ja lemmikkisi olette turvassa, kun varaatte ja maksatte Pawshaken kautta.
MiloM

3. Milo

18.6 km
alkaen
35 €
/yö
15 arviota
7
toistuvaa asiakasta

Eläinrakas luotettava hoitaja

Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
MiloM

3. Milo

Eläinrakas luotettava hoitaja18.6 km
(15 arviota)
7 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
"Kiva ja luotettava hoitopaikka. Kaikki sujui sovitusti ja koirakin viihtyi. Tätä hoitopaikkaa käytämme mielellämme jatkossakin! ☀️"
KaikuK
Arvostelu - Kaiku
alkaen
35 €
/yö
RosiR

4. Rosi

18.6 km
alkaen
25 €
/yö
1 arvio
1
toistuva asiakas

Eläinrakas tunnollinen lukiolainen aina saatavilla

Varattu viimeksi 8 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 10 päivää sitten
RosiR

4. Rosi

Eläinrakas tunnollinen lukiolainen aina saatavilla18.6 km
(1 arvio)
1 toistuva asiakas
Varattu viimeksi 8 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 10 päivää sitten
alkaen
25 €
/yö
MirvaM

5. Mirva

10.4 km
alkaen
36 €
/yö
13 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Turvallista ja kodikasta lemmikinhoitoa

Aktiivinen viimeksi tänään
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
MirvaM

5. Mirva

Turvallista ja kodikasta lemmikinhoitoa10.4 km
(13 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Aktiivinen viimeksi tänään
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
"Hyvä hoitopaikka. Yhteydenpito toimii. Tuli heti asiatuntevan oloinen vaikutelmat vastaanotossa. Suosittelen hoitopaikkaa ja hoitajaa. "
MerviM
Arvostelu - Mervi
alkaen
36 €
/yö
JuuliaJ

6. Juulia

2 km
alkaen
40 €
/yö
44 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Huolehtivaa ja aktiivista hoitoa koirallesi

Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
JuuliaJ

6. Juulia

Huolehtivaa ja aktiivista hoitoa koirallesi2 km
(44 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
"Todella hyvä hoitaja. Osaa ottaa huomioon sekä koirat että heidän omistajatkin. "
EijaE
Arvostelu - Eija
alkaen
40 €
/yö
HerttaH

7. Hertta

16.6 km
alkaen
60 €
/yö
2 arviota
1
toistuva asiakas

Liikkuvainen koiranomistaja

Otettu yhteyttä viimeksi 9 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 9 päivää sitten
HerttaH

7. Hertta

Liikkuvainen koiranomistaja16.6 km
(2 arviota)
1 toistuva asiakas
Otettu yhteyttä viimeksi 9 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 9 päivää sitten
alkaen
60 €
/yö
WilmaW

8. Wilma

17.7 km
alkaen
40 €
/yö

Luotettava ja empaattinen eläintenhoitaja Mäntsälässä

Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
WilmaW

8. Wilma

Luotettava ja empaattinen eläintenhoitaja Mäntsälässä17.7 km
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
alkaen
40 €
/yö
JasminJ

9. Jasmin

19.5 km
alkaen
50 €
/yö

Koulutettu eläintenhoitaja tarjoaa lemmikinhoitoapua.

Asuu 1 koira, 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
JasminJ

9. Jasmin

Koulutettu eläintenhoitaja tarjoaa lemmikinhoitoapua. 19.5 km
Asuu 1 koira, 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
50 €
/yö

Miksi kotihoitopalvelu sopisi teille?

Me Pawshakella olemme kaikki koiraihmisiä, joten ymmärrämme kuinka stressaavaa koirasi jättäminen hoitoon voi olla. Koirahotellit eivät välttämättä ole aina hyvä vaihtoehto, sillä ne saattavat olla liian kaukana, liian täynnä tai eivät voi antaa sellaista yksilöllistä hoitoa, jota koirasi tarvitsee.

Pawshake tekee paikallisen hoitajan löytämisestä helppoa. Jokainen sijainnissa Hyvinkää oleva hoitaja on tarkistettu yksilöllisesti. Hoitajat, jotka tarjoavat kotihoitoa, lisäävät myös kuvia kodistaan, jotta voit heti nähdä millaista ympäristöä he tarjoavat koirallesi.

Kun varaat Pawshaken kautta, koirasi pääsee kodinomaiseen ympäristöön ja saa paljon rapsutuksia, rakkautta ja huomiota lemmikinhoitajalta. Useimmat hoitajamme pystyvät toteuttamaan myös yksilöllisiä toiveitasi ja seuraavat mielellään normaalia päivärutiinianne.

Voit lähteä lomallesi rauhassa, sillä jokainen Pawshaken kautta tehty varaus sisältää myös Pawshake-takuun. Saat varauksen mukana automaattisesti eläinlääkärikulutakuun, varaustakuun sekä asiakaspalvelumme tuen, mikäli sinulla tulisi mitään kysyttävää.

Lemmikinomistajat varaavat Pawshakessa koiran kotihoitoa sijainnissa Hyvinkää. Yli 215 lemmikinomistajaa on jättänyt arvion, tähtimäärän keskiarvon tällä hetkellä ollessa 4.94/5. Kaikki varaukset on maksettu turvallisesti käyttäen jotain seuraavista maksuvaihtoehdoista: Visa, Mastercard, American Express.