




















MMiriam
Huolellinen ja luotettava hoitajaa
Tampere
Tietoa hoitajasta Miriam
Olen Miriam, 26 v. Opiskelen tällä hetkellä TAMKissa bioanalyytikoksi ja opetan suomea ulkomaalaisille. Opiskelun ja työn oheessa kaipaan vähän lemmikkiseuraa. Minulla on vanhempieni luona kissa ja koska olen niille vähän allerginen, en uskalla hankkia omaa. Kissakaipaus on kuitenkin suuri ja mielelläni tarjoaisin ainakin tällaista lyhytaikaista seuraa sitä kaipaaville kissoille.
Koirien kanssa minulla on vain vähän kokemusta. Hoidin kuitenkin äskettäin ystäväni koiraa ja ihastuin täysin. Nyt on kova ikävä myös koiran ulkoiluttamista ja siksi päätin hakea lemmikinhoitajaksi. Mielelläni ottaisin sinun koirasi lyhyelle tai pitkällekin kävelylle, jos koirallasi on paljon energiaa. Rakastan ulkoilua, ja sitä parempi, kun on seurakin mukana.
Vapaa-ajallani opiskelen kieliä, käyn ryhmäliikunnassa tai salilla, soitan pianoa ja harrastan kilpatanssia mieheni kanssa. Luonteeltani olen kärsivällinen, rauhallinen ja luotettava. Aion toimia ohjeiden mukaisesti ja teen kaikkeni varmistaakseni, että lemmikilläsi on minun kanssani hyvä olla.
Miriam tarjoaa ...
Lemmikinhoitajan Miriam kotona
Kotonasi
Koiran ulkoilutus
Löydä luotettava koiran ulkoiluttajaalkaen 10 € /koiran ulkoilutus, 5 € /Ylimääräinen lemmikkiYksi kotikäynti päivässä
Varaa lemmikinhoitaja käymään kotonasi ruokkimassa lemmikkisi ja viettämässä niiden kanssa aikaa.alkaen 10 € /päiväMiriam hyväksyy
Kalenteri
| ma | ti | ke | to | pe | la | su |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ma | ti | ke | to | pe | la | su |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ma | ti | ke | to | pe | la | su |
|---|---|---|---|---|---|---|

