1. Koiran kotihoito
  2. Tampere

Koiran kotihoito, Tampere

Yön yli kestävä hoitojakso hoitajan luona.

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
Hiranya ThisiriH

1. Hiranya Thisiri

5.7 km - Tampere
alkaen
28 €
/yö
Uusi lemmikinhoitaja

Reliable & Caring Dog Lover - Fun Walks & Day Care! 🐾

Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi tänään
Hiranya ThisiriH

1. Hiranya Thisiri

Uusi lemmikinhoitaja
Reliable & Caring Dog Lover - Fun Walks & Day Care! 🐾5.7 km - Tampere
Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi tänään
alkaen
28 €
/yö
jennaJ

2. jenna

5.4 km
alkaen
20 €
/yö
Uusi lemmikinhoitaja

aikuinen hoitaja koiralle

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi eilen
jennaJ

2. jenna

Uusi lemmikinhoitaja
aikuinen hoitaja koiralle5.4 km
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi eilen
alkaen
20 €
/yö
Sinä ja lemmikkisi olette turvassa, kun varaatte ja maksatte Pawshaken kautta.
SonjaS

3. Sonja

2.4 km
alkaen
22 €
/yö
Uusi lemmikinhoitaja

Osaavaa koirahoitoa Tampereella 💗

Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
SonjaS

3. Sonja

Uusi lemmikinhoitaja
Osaavaa koirahoitoa Tampereella 💗2.4 km
Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
alkaen
22 €
/yö
AnniinaA

4. Anniina

6.8 km
alkaen
25 €
/yö
Uusi lemmikinhoitaja
1 arvio

Luotettava ja rakastava hoitaja ❤️🐾

Varattu viimeksi tänään
Otettu yhteyttä viimeksi tänään
AnniinaA

4. Anniina

Uusi lemmikinhoitaja
Luotettava ja rakastava hoitaja ❤️🐾6.8 km
(1 arvio)
Varattu viimeksi tänään
Otettu yhteyttä viimeksi tänään
alkaen
25 €
/yö
TiiaT

5. Tiia

7.1 km
alkaen
20 €
/yö
10 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Luotettava ja eläinrakas hoitaja Vuoreksessa

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi tänään
TiiaT

5. Tiia

Luotettava ja eläinrakas hoitaja Vuoreksessa7.1 km
(10 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi tänään
"Todella hyvä hoitaja. Luottavaisin mielin sai jättää koiran hoitoon😊"
MillaM
Arvostelu - Milla
alkaen
20 €
/yö
TaruT

6. Taru

3.6 km
alkaen
22 €
/yö
13 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Tampere Cuddle & Paw Dog Walking and sitting

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
TaruT

6. Taru

Tampere Cuddle & Paw Dog Walking and sitting 3.6 km
(13 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
"Koiramme Fasu oli Tarulla hoidossa 5 päivän ajan lomareissumme aikana. Tarun kanssa viestien vaihto sujui hyvin englanniksi, ja saimme häneltä päivittäin tietoja ja kuvia koirasta. Lisäksi Taru osaa myös suomea hieman eli kommunikointi koiralle tuttujen käskyjen ja kehujen avulla luonnostui hyvin. Huomasi hyvin, että Taru rakastaa koiria ja on valmis tarjoamaan hellää huolenpitoa. "
IsaI
Arvostelu - Isa
alkaen
22 €
/yö
RiinaR

7. Riina

13.3 km
alkaen
28 €
/yö
18 arviota
8
toistuvaa asiakasta

Rakastavaa hoitoa parhaalle ystävällesi🐶

Varattu viimeksi tänään
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
RiinaR

7. Riina

Rakastavaa hoitoa parhaalle ystävällesi🐶13.3 km
(18 arviota)
8 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi tänään
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
"Kaikki meni todella hyvin ja aikatauluista oli helppo sopia❤️ koira sai pitkiä lenkkejä kivoissa maastoissa ja Riinasta huokui koirakokemus jo ensitapaamisella, joten oli helppo ja luottavainen fiilis jättää koira hoitoon☺️ hoidon aikana saimme myös sopivasti tilannepäivityksiä😊 luotamme koiran Riinalle jatkossakin, eli suosittelen!"
MillaM
Arvostelu - Milla
alkaen
28 €
/yö
EllaE

8. Ella

5.8 km
alkaen
25 €
/yö
3 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Luotettavaa ja kodinomaista koirahoitoa Tampereella

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 2 päivää sitten
EllaE

8. Ella

Luotettavaa ja kodinomaista koirahoitoa Tampereella5.8 km
(3 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 2 päivää sitten
alkaen
25 €
/yö
LeilaL

9. Leila

5.1 km
alkaen
17 €
/yö
7 arviota

Pet lover in Tampere🐾

Otettu yhteyttä viimeksi 6 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
LeilaL

9. Leila

Pet lover in Tampere🐾5.1 km
(7 arviota)
Otettu yhteyttä viimeksi 6 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
"Leila was great with Oreo. He is very active and excited when going out for walks, but Leila took good care of him. She sent us photos everyday. We felt relaxed knowing he was safe. Communication was easy and everything went smoothly. Thank you, Leila!"
TUOT
Arvostelu - TUO
alkaen
17 €
/yö
AnnaA

10. Anna

6 km
alkaen
17 €
/yö
3 arviota

Eläinrakas ja vastuullinen lemmikinhoitaja

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 5 päivää sitten
AnnaA

10. Anna

Eläinrakas ja vastuullinen lemmikinhoitaja6 km
(3 arviota)
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 5 päivää sitten
"Anna huolehti iäkkäästä corgistamme hyvin ja kommunikointi sujui mutkattomasti. Kaikki meni sovitusti, ja voin suositella Annaa koiranhoitajaksi"
MikkoM
Arvostelu - Mikko
alkaen
17 €
/yö
EllaE

11. Ella

9.7 km
alkaen
40 €
/yö
23 arviota
9
toistuvaa asiakasta

Aktiivinen lemmikinhoitaja Tampereen alueelta 💛

Aktiivinen viimeksi eilen
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
EllaE

11. Ella

Aktiivinen lemmikinhoitaja Tampereen alueelta 💛9.7 km
(23 arviota)
9 toistuvaa asiakasta
Aktiivinen viimeksi eilen
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
"Ellan luona on aina hoitunut koiran hoito mallikkaasti! Omistajana saa olla huoletta ja koira on aina viihtynyt erinomaisesti 🩷"
SaanaS
Arvostelu - Saana
alkaen
40 €
/yö
MiisaM

12. Miisa

0.2 km
alkaen
40 €
/yö
93 arviota
37
toistuvaa asiakasta

Luotettavaa Lemmikinhoitoa Tampereella

Varattu viimeksi 7 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
MiisaM

12. Miisa

Luotettavaa Lemmikinhoitoa Tampereella0.2 km
(93 arviota)
37 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 7 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
"Miisa hoiti minun koiraani todella hyvin ja ihanasti, koirani ei ole ollut muuta kuin sukulaisilla hoidossa ja tämä oli ensimmäinen kerta kun koira oli niin sanotusti vieraalla hoidossa ja kaikki meni todella hyvin. Miisa oli rauhallinen ja tuli hyvin toimeen koirani kanssa, häntä voin todella suositella. "
SariS
Arvostelu - Sari
alkaen
40 €
/yö
DonyaD

13. Donya

3.7 km
alkaen
18 €
/yö
12 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Pet lover who enjoys being around animals

Aktiivinen viimeksi eilen
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
DonyaD

13. Donya

Pet lover who enjoys being around animals3.7 km
(12 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Aktiivinen viimeksi eilen
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"Donya took great care of my dog Tresne while I was away for a few days. Donya took Tresne’s special needs into consideration and adjusted her care, so that Tresne felt safe and could roam around in the forest. As a dog mum for a rescue dog, I highly recommend Donya! She is super nice; her apartment is great for pets and Tresne was in great spirits when I went to pick her up! Thank you, Donya, for taking such a good care of my little baby. "
NiinaN
Arvostelu - Niina
alkaen
18 €
/yö
VilmaV

14. Vilma

2.8 km
alkaen
25 €
/yö
25 arviota
6
toistuvaa asiakasta

Turvallinen sekä aktiivinen hoitokoti lemmikillesi💕

Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
VilmaV

14. Vilma

Turvallinen sekä aktiivinen hoitokoti lemmikillesi💕2.8 km
(25 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
"Hyvä hoitopaikka. Koira tuli tyytyväisenä takaisin😊"
NiklasN
Arvostelu - Niklas
alkaen
25 €
/yö
MaijaM

15. Maija

6.8 km
alkaen
25 €
/yö
6 arviota
1
toistuva asiakas

Pieni perhe tarjoaa koiranhoitoa Hervantajärvellä

Varattu viimeksi 12 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
MaijaM

15. Maija

Pieni perhe tarjoaa koiranhoitoa Hervantajärvellä6.8 km
(6 arviota)
1 toistuva asiakas
Varattu viimeksi 12 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
"Loistava hoitopaikka! 😊 Yhteydenpito sujui hyvin ja koira palasi kotiin tyytyväisenä. "
JuliaJ
Arvostelu - Julia
alkaen
25 €
/yö
JaninaJ

16. Janina

3.5 km
alkaen
25 €
/yö
7 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Kokenut hoitaja perheenjäsenellesi

Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi tänään
JaninaJ

16. Janina

Kokenut hoitaja perheenjäsenellesi3.5 km
(7 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi tänään
"Todella loistava hoitaja meidän koiralle. Viestintä nopeaa ja koira sai mitä parhainta hoitoa reissumme ajan. En voi muuta kuin suositella!"
IivariI
Arvostelu - Iivari
alkaen
25 €
/yö
SusannaS

17. Susanna

3.7 km
alkaen
34 €
/yö
Uusi lemmikinhoitaja
1 arvio

Lempeää ja luotettavaa hoivaa💗🐶

Aktiivinen viimeksi eilen
SusannaS

17. Susanna

Uusi lemmikinhoitaja
Lempeää ja luotettavaa hoivaa💗🐶3.7 km
(1 arvio)
Aktiivinen viimeksi eilen
alkaen
34 €
/yö
RiinaR

18. Riina

0.7 km
alkaen
20 €
/yö
Uusi lemmikinhoitaja
1 arvio

Aikaisempaa kokemusta omaava luotettava hoitaja

Otettu yhteyttä viimeksi 9 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
RiinaR

18. Riina

Uusi lemmikinhoitaja
Aikaisempaa kokemusta omaava luotettava hoitaja0.7 km
(1 arvio)
Otettu yhteyttä viimeksi 9 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
alkaen
20 €
/yö
MinnaM

19. Minna

1.2 km
alkaen
20 €
/yö
1 arvio

Reipasta ja luotettavaa lemmikinhoitoa

Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
MinnaM

19. Minna

Reipasta ja luotettavaa lemmikinhoitoa1.2 km
(1 arvio)
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
"Koirani oli Minnalla hoidossa yhden yön ja kaikki sujui todella hienosti! Viestintä oli sujuvaa ja luotettavaa sekä koirasta pidettiin hyvää huolta 🫶🏼Pystyin rauhallisin mielin jättää koiran hoitoon. Voin lämpimästi suositella Minnaa ja mielelläni veisin koiran uudelleenkin hoitoon! "
NellyN
Arvostelu - Nelly
alkaen
20 €
/yö
MaaritM

20. Maarit

10 km
alkaen
30 €
/yö
7 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Luotettava ja eläinrakas perhe koiranhoitajaksi

Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
MaaritM

20. Maarit

Luotettava ja eläinrakas perhe koiranhoitajaksi10 km
(7 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"Kaikki sujui hyvin taas kerran. Kiitos!"
JakobJ
Arvostelu - Jakob
alkaen
30 €
/yö

Miksi kotihoitopalvelu sopisi teille?

Me Pawshakella olemme kaikki koiraihmisiä, joten ymmärrämme kuinka stressaavaa koirasi jättäminen hoitoon voi olla. Koirahotellit eivät välttämättä ole aina hyvä vaihtoehto, sillä ne saattavat olla liian kaukana, liian täynnä tai eivät voi antaa sellaista yksilöllistä hoitoa, jota koirasi tarvitsee.

Pawshake tekee paikallisen hoitajan löytämisestä helppoa. Jokainen sijainnissa Tampere oleva hoitaja on tarkistettu yksilöllisesti. Hoitajat, jotka tarjoavat kotihoitoa, lisäävät myös kuvia kodistaan, jotta voit heti nähdä millaista ympäristöä he tarjoavat koirallesi.

Kun varaat Pawshaken kautta, koirasi pääsee kodinomaiseen ympäristöön ja saa paljon rapsutuksia, rakkautta ja huomiota lemmikinhoitajalta. Useimmat hoitajamme pystyvät toteuttamaan myös yksilöllisiä toiveitasi ja seuraavat mielellään normaalia päivärutiinianne.

Voit lähteä lomallesi rauhassa, sillä jokainen Pawshaken kautta tehty varaus sisältää myös Pawshake-takuun. Saat varauksen mukana automaattisesti eläinlääkärikulutakuun, varaustakuun sekä asiakaspalvelumme tuen, mikäli sinulla tulisi mitään kysyttävää.

Lemmikinomistajat varaavat Pawshakessa koiran kotihoitoa sijainnissa Tampere. Yli 1293 lemmikinomistajaa on jättänyt arvion, tähtimäärän keskiarvon tällä hetkellä ollessa 4.98/5. Kaikki varaukset on maksettu turvallisesti käyttäen jotain seuraavista maksuvaihtoehdoista: Visa, Mastercard, American Express.