1. Koiran kotihoito
  2. Kuopio

Koiran kotihoito, Kuopio

Yön yli kestävä hoitojakso hoitajan luona.

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
RiinaR

1. Riina

2.8 km
alkaen
35 €
/yö
7 arviota
1
toistuva asiakas

Koirasi arjen tukena – rauhallista ja vastuullista hoitoa

Otettu yhteyttä viimeksi tänään
Aktiivinen viimeksi tänään
RiinaR

1. Riina

Koirasi arjen tukena – rauhallista ja vastuullista hoitoa2.8 km
(7 arviota)
1 toistuva asiakas
Otettu yhteyttä viimeksi tänään
Aktiivinen viimeksi tänään
"Riina pärjäsi hienosti meidän nuoren ja aktiivisen etnankoirauroksen kanssa pitkän viikonlopun ajan. Yhteydenpito oli sujuvaa ja oli mukava saada kuvia ja kuulumisia koiran puuhista. Koira sai runsaasti liikuntaa metsä- ja juoksulenkeillä sekä koirapuistossa. Pyydämme Riinaa mielellään koirahoitajaksi myös toistekin 😊"
ElinaE
Arvostelu - Elina
alkaen
35 €
/yö
LauraL

2. Laura

0.2 km
alkaen
45 €
/yö
18 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Kouluttautunut eläintenhoitaja vuosien kokemuksella!

Aktiivinen viimeksi tänään
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
LauraL

2. Laura

Kouluttautunut eläintenhoitaja vuosien kokemuksella!0.2 km
(18 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Aktiivinen viimeksi tänään
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"Laura tuli kotiini hoitamaan koiraani viikoksi sovitusti. Koira on vaikeahoitoinen ja arka rescue-koira. Olen erittäin tyytyväinen siihen, miten hienotunteisesti ja varmoin ottein Laura hoiti koiraani. Hän viestitteli päivittäin kuulumisia, joten pystyin lomailemaan rauhallisin mielin. Tullessani reissusta vastassa oli iloinen koira ja siisti koti. "
TiinaT
Arvostelu - Tiina
alkaen
45 €
/yö
Sinä ja lemmikkisi olette turvassa, kun varaatte ja maksatte Pawshaken kautta.
HannuH

3. Hannu

5.9 km
alkaen
33 €
/yö
23 arviota
8
toistuvaa asiakasta

Luottamuksella ja sydämellä lemmikillesi

Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
HannuH

3. Hannu

Luottamuksella ja sydämellä lemmikillesi5.9 km
(23 arviota)
8 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
"Myy-koira oli kaikinpuolin tyytyväinen hoitopaikkaansa ja menikin heti Hannun luokse kuin kotiinsa. Kaikki meni kuten suunniteltua ja yhteydenpito oli loistavaa. Hannulle sekä hänen kodilleen hoitopaikkana iso plussa, voi suositella vilpittömästi."
OttoO
Arvostelu - Otto
alkaen
33 €
/yö
LottaL

4. Lotta

4.2 km
alkaen
35 €
/yö
Uusi lemmikinhoitaja
1 arvio

Luotettava ja eläinrakas koirakaveri

Varattu viimeksi tänään
Otettu yhteyttä viimeksi tänään
LottaL

4. Lotta

Uusi lemmikinhoitaja
Luotettava ja eläinrakas koirakaveri4.2 km
(1 arvio)
Varattu viimeksi tänään
Otettu yhteyttä viimeksi tänään
alkaen
35 €
/yö
AnnuA

5. Annu

1.5 km
alkaen
38 €
/yö
7 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Kaikki eläimet sallittu 😊

Varattu viimeksi 9 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
AnnuA

5. Annu

Kaikki eläimet sallittu 😊1.5 km
(7 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 9 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
"Meidän rekku oli 8 yötä hoidossa, kaikki meni oikein mallikkaasti ja Anton-koira viihtyi hyvin. Annusta huokuu rakkaus ja ymmärrys eläimiin, lämmin suositus! 🤍"
MattiM
Arvostelu - Matti
alkaen
38 €
/yö
SaraS

6. Sara

6.1 km
alkaen
15 €
/yö
9 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Elinikäinen kokemus - Huolehdin lemmikistäsi rakkaudella

Aktiivinen viimeksi tänään
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
SaraS

6. Sara

Elinikäinen kokemus - Huolehdin lemmikistäsi rakkaudella6.1 km
(9 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Aktiivinen viimeksi tänään
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
"Olemme erittäin tyytyväisiä koiramme hoitoon! Yhteydenpito sujui luontevasti. Saimme hoidon ajan kuulla kuulumisia koirastamme. Luotettava ja joustava hoitopaikka :) Suosittelen! "
JasminJ
Arvostelu - Jasmin
alkaen
15 €
/yö
HelmiH

7. Helmi

3.3 km
alkaen
35 €
/yö
37 arviota
18
toistuvaa asiakasta

Maalla kasvanut, rakastava hoitaja❤️

Varattu viimeksi 12 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
HelmiH

7. Helmi

Maalla kasvanut, rakastava hoitaja❤️3.3 km
(37 arviota)
18 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 12 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
"Koiramme viihtyy Helmin luona todella hyvin. Helmi on luotettava ja kokenut koiranhoitaja. "
MarjoM
Arvostelu - Marjo
alkaen
35 €
/yö
ArleneA

8. Arlene

4 km
alkaen
30 €
/yö
47 arviota
15
toistuvaa asiakasta

Karvakavereille kokenut Ihmiskamu!

Otettu yhteyttä viimeksi 11 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
ArleneA

8. Arlene

Karvakavereille kokenut Ihmiskamu! 4 km
(47 arviota)
15 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 11 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
"I had a great experience with Arlene! My dog was very well taken care of and had a lovely time. Even though my dog doesn’t understand Finnish or English, Arlene handled the situation really well and made sure she was comfortable. I’m very happy with the experience and would definitely recommend Arlene to anyone looking for a caring and reliable pet sitter! "
SofiaS
Arvostelu - Sofia
alkaen
30 €
/yö
MariaM

9. Maria

5.6 km
alkaen
25 €
/yö
23 arviota
9
toistuvaa asiakasta

Lemmikkien kaveri

Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
MariaM

9. Maria

Lemmikkien kaveri5.6 km
(23 arviota)
9 toistuvaa asiakasta
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
"Kiitos Maria jälleen❣️Iloinen koira odotti vastassa kuten aiemminkin. Hyvä, tuttu ja turvallinen hoitopaikka. ❤️"
SiniS
Arvostelu - Sini
alkaen
25 €
/yö
SannaS

10. Sanna

4.6 km
alkaen
30 €
/yö
7 arviota
1
toistuva asiakas

Hoitajalla on aikaa, (keskusta ja lähialueet)

Aktiivinen viimeksi tänään
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
SannaS

10. Sanna

Hoitajalla on aikaa, (keskusta ja lähialueet)4.6 km
(7 arviota)
1 toistuva asiakas
Aktiivinen viimeksi tänään
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
30 €
/yö
EllenE

11. Ellen

3.9 km
alkaen
30 €
/yö
1
toistuva asiakas

Hoitoa lemmikillesi!❣️

Varattu viimeksi 14 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
EllenE

11. Ellen

Hoitoa lemmikillesi!❣️3.9 km
1 toistuva asiakas
Varattu viimeksi 14 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
alkaen
30 €
/yö
JanikaJ

12. Janika

2 km
alkaen
50 €
/yö

Kokemusta monen laisista koirista

Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
JanikaJ

12. Janika

Kokemusta monen laisista koirista2 km
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
alkaen
50 €
/yö

Miksi kotihoitopalvelu sopisi teille?

Me Pawshakella olemme kaikki koiraihmisiä, joten ymmärrämme kuinka stressaavaa koirasi jättäminen hoitoon voi olla. Koirahotellit eivät välttämättä ole aina hyvä vaihtoehto, sillä ne saattavat olla liian kaukana, liian täynnä tai eivät voi antaa sellaista yksilöllistä hoitoa, jota koirasi tarvitsee.

Pawshake tekee paikallisen hoitajan löytämisestä helppoa. Jokainen sijainnissa Kuopio oleva hoitaja on tarkistettu yksilöllisesti. Hoitajat, jotka tarjoavat kotihoitoa, lisäävät myös kuvia kodistaan, jotta voit heti nähdä millaista ympäristöä he tarjoavat koirallesi.

Kun varaat Pawshaken kautta, koirasi pääsee kodinomaiseen ympäristöön ja saa paljon rapsutuksia, rakkautta ja huomiota lemmikinhoitajalta. Useimmat hoitajamme pystyvät toteuttamaan myös yksilöllisiä toiveitasi ja seuraavat mielellään normaalia päivärutiinianne.

Voit lähteä lomallesi rauhassa, sillä jokainen Pawshaken kautta tehty varaus sisältää myös Pawshake-takuun. Saat varauksen mukana automaattisesti eläinlääkärikulutakuun, varaustakuun sekä asiakaspalvelumme tuen, mikäli sinulla tulisi mitään kysyttävää.

Lemmikinomistajat varaavat Pawshakessa koiran kotihoitoa sijainnissa Kuopio. Yli 179 lemmikinomistajaa on jättänyt arvion, tähtimäärän keskiarvon tällä hetkellä ollessa 4.98/5. Kaikki varaukset on maksettu turvallisesti käyttäen jotain seuraavista maksuvaihtoehdoista: Visa, Mastercard, American Express.