1. Koiran päivähoito
  2. Järvenpää

Koiran päivähoito, Järvenpää

Päivällä tapahtuva hoitojakso hoitajan luona.

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
MoonaM

1. Moona

19.3 km
alkaen
20 €
/päivä
11 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Moikka! Eläinrakas, energinen ja vastuullinen nuori!

Otettu yhteyttä viimeksi tänään
Aktiivinen viimeksi tänään
MoonaM

1. Moona

Moikka! Eläinrakas, energinen ja vastuullinen nuori!19.3 km
(11 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi tänään
Aktiivinen viimeksi tänään
"Luotettava ja ystävällinen hoitaja, kiitos Onni koiran hoidosta!😊"
SariS
Arvostelu - Sari
alkaen
20 €
/päivä
EllenE

2. Ellen

11.9 km
alkaen
25 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja
1 arvio

Koirallesi turvallinen ja rakastava hoitopaikka Vantaalla ❤️

Varattu viimeksi 12 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
EllenE

2. Ellen

Uusi lemmikinhoitaja
Koirallesi turvallinen ja rakastava hoitopaikka Vantaalla ❤️11.9 km
(1 arvio)
Varattu viimeksi 12 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
alkaen
25 €
/päivä
Sinä ja lemmikkisi olette turvassa, kun varaatte ja maksatte Pawshaken kautta.
MajušaM

3. Majuša

19.7 km
alkaen
20 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja

Your pet's happy place🩷 Personalized care for dogs & cats

Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
MajušaM

3. Majuša

Uusi lemmikinhoitaja
Your pet's happy place🩷 Personalized care for dogs & cats 19.7 km
Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
alkaen
20 €
/päivä
IdaI

4. Ida

19.8 km
alkaen
23 €
/päivä
14 arviota
6
toistuvaa asiakasta

Eläinrakas syli Tikkurilassa

Aktiivinen viimeksi tänään
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
IdaI

4. Ida

Eläinrakas syli Tikkurilassa19.8 km
(14 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Aktiivinen viimeksi tänään
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Hugo is so happy with Johanna and Ida."
EsterE
Arvostelu - Ester
alkaen
23 €
/päivä
HeidiH

5. Heidi

19.4 km
alkaen
20 €
/päivä
3 arviota
1
toistuva asiakas

Sydämellinen hoitaja kaikenkokoisille koirille ja kissoille

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 9 päivää sitten
HeidiH

5. Heidi

Sydämellinen hoitaja kaikenkokoisille koirille ja kissoille19.4 km
(3 arviota)
1 toistuva asiakas
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 9 päivää sitten
"Saimme kivan hoitajan pienellä varoajalla. Kaikki sujui sovitulla tavalla ja pentu vaikutti kovin tyytyväiseltä kotiin tullessaan. "
TanjaT
Arvostelu - Tanja
alkaen
20 €
/päivä
NitaN

6. Nita

13.9 km
alkaen
20 €
/päivä
8 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Rauhallinen hoitokoti/hoitaja tarjolla Metsolassa

Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi eilen
NitaN

6. Nita

Rauhallinen hoitokoti/hoitaja tarjolla Metsolassa13.9 km
(8 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi eilen
"Kiitos Nita! Jäi todella hyvä fiilis tarjoamastasi hoidosta ja varaan ehdottomasti uudestaan🙏"
AnnaA
Arvostelu - Anna
alkaen
20 €
/päivä
MirvaM

7. Mirva

11.1 km
alkaen
24 €
/päivä
13 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Turvallista ja kodikasta lemmikinhoitoa

Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
MirvaM

7. Mirva

Turvallista ja kodikasta lemmikinhoitoa11.1 km
(13 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
"Hienosti hoituivat koirat ja kommunikaatio. "
AnneliA
Arvostelu - Anneli
alkaen
24 €
/päivä
MonikaM

8. Monika

15.5 km
alkaen
19 €
/päivä
1 arvio

🐾 Expert care for every paw | 15+ years with dogs 🐾

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu American Staffordshire Terrier Kaylee kanssa
MonikaM

8. Monika

🐾 Expert care for every paw | 15+ years with dogs 🐾15.5 km
(1 arvio)
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu American Staffordshire Terrier Kaylee kanssa
"Monika was a diligent worker, true to her word and obviously had had plenty of experience with dogs. She was thorough in asking necessary information, knew many details about specific dog breeds and how to work with them, and willing to do everything that was asked. Thank you Monika!"
IirisI
Arvostelu - Iiris
alkaen
19 €
/päivä
ValeriaV

9. Valeria

17.5 km
alkaen
20 €
/päivä
3 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Trimmauksen opiskelija, motivoitunut eläinrakas neiti

Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
ValeriaV

9. Valeria

Trimmauksen opiskelija, motivoitunut eläinrakas neiti17.5 km
(3 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
"Kaikki sujui hyvin ja sovitusti. Oli luottavainen olo jättää koira Valerian hoitoon. Lääkityskin hoitui. Laila tuntui viihtyvän, vaikka alkuun jännittikin."
RoosaR
Arvostelu - Roosa
alkaen
20 €
/päivä
LottaL

10. Lotta

2.1 km
alkaen
15 €
/päivä
7 arviota
1
toistuva asiakas

Eläinrakas ja luotettava koiranhoitaja

Otettu yhteyttä viimeksi 9 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 9 päivää sitten
LottaL

10. Lotta

Eläinrakas ja luotettava koiranhoitaja2.1 km
(7 arviota)
1 toistuva asiakas
Otettu yhteyttä viimeksi 9 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 9 päivää sitten
"Kaikki sujui hyvin ja sovitus. Iso suositus!"
JouniJ
Arvostelu - Jouni
alkaen
15 €
/päivä
MiloM

11. Milo

4.3 km
alkaen
25 €
/päivä
15 arviota
7
toistuvaa asiakasta

Eläinrakas luotettava hoitaja

Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
MiloM

11. Milo

Eläinrakas luotettava hoitaja4.3 km
(15 arviota)
7 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
"koira oli hyvin hoidettu. kiitos 🙂"
EzanaE
Arvostelu - Ezana
alkaen
25 €
/päivä
JuliaJ

12. Julia

1 km
alkaen
30 €
/päivä
13 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Rauhallista koiranhoitoa Järvenpäässä

Varattu viimeksi 10 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
JuliaJ

12. Julia

Rauhallista koiranhoitoa Järvenpäässä1 km
(13 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 10 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
"Kiitos jälleen erittäin hyvästä hoidosta. Oli kiva katsoa, kun Kuutti juoksi aamulla häntä heiluen tuttuun turvalliseen hoitopaikkaan. "
EeroE
Arvostelu - Eero
alkaen
30 €
/päivä
JuliaJ

13. Julia

17.6 km
alkaen
20 €
/päivä
7 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Loving pet sitter – walks, play, feeding & care with heart

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
JuliaJ

13. Julia

Loving pet sitter – walks, play, feeding & care with heart17.6 km
(7 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
"Julia is very nice, competent and communicates well ! My puppy loved her and for sure we will meet again "
NariN
Arvostelu - Nari
alkaen
20 €
/päivä
KalleK

14. Kalle

16.3 km
alkaen
25 €
/päivä
6 arviota
1
toistuva asiakas

Luotettava, turvallinen ja kokenut hoitaja Leinelässä

Aktiivinen viimeksi eilen
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
KalleK

14. Kalle

Luotettava, turvallinen ja kokenut hoitaja Leinelässä16.3 km
(6 arviota)
1 toistuva asiakas
Aktiivinen viimeksi eilen
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"Meidän kääpiösnautseritytöt viihtyivät hyvin päivän Kallen luona. Kalle otti koirat vastaan varmaotteisesti ja laittoi kuulumisia päivän aikana. Lämmin suositus Kallelle! 👍🏻"
PetriP
Arvostelu - Petri
alkaen
25 €
/päivä
TiiaT

15. Tiia

14.3 km
alkaen
20 €
/päivä
14 arviota
13
toistuvaa asiakasta

Eläinten Ystävä Valmiina Auttamaan

Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
Asuu 1 koira, 3 kissoja lemmikin kanssa
TiiaT

15. Tiia

Eläinten Ystävä Valmiina Auttamaan14.3 km
(14 arviota)
13 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
Asuu 1 koira, 3 kissoja lemmikin kanssa
"Kiitos pidempi aikaisesta koirani hoidosta (monta päivää koira oli päivähoidossa hoitajan luona). Toimi todella hyvin sovitut ajat ja kaikki meni hienosti. Vahva suosittelu."
MiiaM
Arvostelu - Miia
alkaen
20 €
/päivä
JenniJ

16. Jenni

15.9 km
alkaen
25 €
/päivä
14 arviota
7
toistuvaa asiakasta

Lentokentän vieressä luotettava hoitaja lemmikillesi!

Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
JenniJ

16. Jenni

Lentokentän vieressä luotettava hoitaja lemmikillesi!15.9 km
(14 arviota)
7 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
alkaen
25 €
/päivä
SaaraS

17. Saara

20 km
alkaen
30 €
/päivä
13 arviota
6
toistuvaa asiakasta

Koulutettu eläintenhoitaja

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
SaaraS

17. Saara

Koulutettu eläintenhoitaja20 km
(13 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"Kiitos Saaralle! Kaikki sujui hyvin ja olemme oikein tyytyväisiä "
NanetteN
Arvostelu - Nanette
alkaen
30 €
/päivä
RosiR

18. Rosi

4.3 km
alkaen
17 €
/päivä
2 arviota
1
toistuva asiakas

Eläinrakas tunnollinen lukiolainen aina saatavilla

Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi tänään
RosiR

18. Rosi

Eläinrakas tunnollinen lukiolainen aina saatavilla4.3 km
(2 arviota)
1 toistuva asiakas
Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi tänään
alkaen
17 €
/päivä
HenriettaH

19. Henrietta

16.2 km
alkaen
20 €
/päivä
7 arviota
1
toistuva asiakas

Luotettava ja kokenut hoitaja lemmikillesi

Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi tänään
HenriettaH

19. Henrietta

Luotettava ja kokenut hoitaja lemmikillesi16.2 km
(7 arviota)
1 toistuva asiakas
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi tänään
alkaen
20 €
/päivä
NataliaN

20. Natalia

0.6 km
alkaen
15 €
/päivä
1 arvio
1
toistuva asiakas

Koirien & kissojen hoitoa Järvenpäässä & Tuusulassa

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 13 päivää sitten
NataliaN

20. Natalia

Koirien & kissojen hoitoa Järvenpäässä & Tuusulassa0.6 km
(1 arvio)
1 toistuva asiakas
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 13 päivää sitten
alkaen
15 €
/päivä

Miksi koiran päivähoito sopisi teille?

Vaikeinta lemmikinomistajille on lähteä töihin joka päivä, sillä lemmikkimme joutuvat jäämään siksi aikaa yksin kotiin. Ymmärrämme hyvin kuinka paljon useimmat koirat tarvitsevat tekemistä ja sosialisointia myös päiväsaikaan, ja siksi palvelustamme löytyykin päivähoitoa tarjoavia hoitajia. Paikalliset hoitajamme sijainnissa Järvenpää tarjoavat mielellään päivähoitoa monenlaisille koirille.

Jokaiseen Pawshaken kautta tehtyyn varaukseen kuuluu myös Pawshake-takuu, eläinlääkärikulutakuu ja paljon muita hyötyjä.

Lemmikinomistajat varaavat Pawshakessa koiran päivähoitoa sijainnissa Järvenpää. Yli 1182 lemmikinomistajaa on jättänyt arvion, tähtimäärän keskiarvon tällä hetkellä ollessa 4.97/5. Kaikki varaukset on maksettu turvallisesti käyttäen jotain seuraavista maksuvaihtoehdoista: Visa, Mastercard, American Express.