1. Koiran päivähoito
  2. Järvenpää

Koiran päivähoito, Järvenpää

Päivällä tapahtuva hoitojakso hoitajan luona.

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
EllenE

1. Ellen

12.3 km
alkaen
25 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja

Koirallesi turvallinen ja rakastava hoitopaikka Vantaalla ❤️

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
EllenE

1. Ellen

Uusi lemmikinhoitaja
Koirallesi turvallinen ja rakastava hoitopaikka Vantaalla ❤️12.3 km
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
alkaen
25 €
/päivä
MoonaM

2. Moona

19.8 km
alkaen
20 €
/päivä
11 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Moikka! Eläinrakas, energinen ja vastuullinen nuori!

Varattu viimeksi 10 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 6 päivää sitten
MoonaM

2. Moona

Moikka! Eläinrakas, energinen ja vastuullinen nuori!19.8 km
(11 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 10 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 6 päivää sitten
"Luotettava ja ystävällinen hoitaja, kiitos Onni koiran hoidosta!😊"
SariS
Arvostelu - Sari
alkaen
20 €
/päivä
Sinä ja lemmikkisi olette turvassa, kun varaatte ja maksatte Pawshaken kautta.
HeidiH

3. Heidi

19.8 km
alkaen
20 €
/päivä
2 arviota

Sydämellinen hoitaja kaikenkokoisille koirille ja kissoille

Varattu viimeksi 9 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 6 päivää sitten
HeidiH

3. Heidi

Sydämellinen hoitaja kaikenkokoisille koirille ja kissoille19.8 km
(2 arviota)
Varattu viimeksi 9 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 6 päivää sitten
"Saimme kivan hoitajan pienellä varoajalla. Kaikki sujui sovitulla tavalla ja pentu vaikutti kovin tyytyväiseltä kotiin tullessaan. "
TanjaT
Arvostelu - Tanja
alkaen
20 €
/päivä
NitaN

4. Nita

14.3 km - Vantaa
alkaen
20 €
/päivä
8 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Rauhallinen hoitokoti/hoitaja tarjolla Pohjois-Haagassa

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
NitaN

4. Nita

Rauhallinen hoitokoti/hoitaja tarjolla Pohjois-Haagassa14.3 km - Vantaa
(8 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
"Kiitos Nita! Jäi todella hyvä fiilis tarjoamastasi hoidosta ja varaan ehdottomasti uudestaan🙏"
AnnaA
Arvostelu - Anna
alkaen
20 €
/päivä
MirvaM

5. Mirva

11.2 km
alkaen
24 €
/päivä
13 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Turvallista ja kodikasta lemmikinhoitoa

Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
MirvaM

5. Mirva

Turvallista ja kodikasta lemmikinhoitoa11.2 km
(13 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
"Hienosti hoituivat koirat ja kommunikaatio. "
AnneliA
Arvostelu - Anneli
alkaen
24 €
/päivä
ValeriaV

6. Valeria

18.1 km
alkaen
20 €
/päivä
3 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Trimmauksen opiskelija, motivoitunut eläinrakas neiti

Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi tänään
ValeriaV

6. Valeria

Trimmauksen opiskelija, motivoitunut eläinrakas neiti18.1 km
(3 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi tänään
"Kaikki sujui hyvin ja sovitusti. Oli luottavainen olo jättää koira Valerian hoitoon. Lääkityskin hoitui. Laila tuntui viihtyvän, vaikka alkuun jännittikin."
RoosaR
Arvostelu - Roosa
alkaen
20 €
/päivä
MonikaM

7. Monika

15.9 km
alkaen
19 €
/päivä
1 arvio

🐾 Expert care for every paw | 15+ years with dogs 🐾

Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
MonikaM

7. Monika

🐾 Expert care for every paw | 15+ years with dogs 🐾15.9 km
(1 arvio)
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
"Monika was a diligent worker, true to her word and obviously had had plenty of experience with dogs. She was thorough in asking necessary information, knew many details about specific dog breeds and how to work with them, and willing to do everything that was asked. Thank you Monika!"
IirisI
Arvostelu - Iiris
alkaen
19 €
/päivä
LottaL

8. Lotta

1.5 km
alkaen
15 €
/päivä
7 arviota
1
toistuva asiakas

Eläinrakas ja luotettava koiranhoitaja

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi tänään
LottaL

8. Lotta

Eläinrakas ja luotettava koiranhoitaja1.5 km
(7 arviota)
1 toistuva asiakas
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi tänään
"Kaikki sujui hyvin ja sovitus. Iso suositus!"
JouniJ
Arvostelu - Jouni
alkaen
15 €
/päivä
MiloM

9. Milo

3.8 km
alkaen
25 €
/päivä
15 arviota
7
toistuvaa asiakasta

Eläinrakas luotettava hoitaja

Viimeksi aktiivinen 11 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
MiloM

9. Milo

Eläinrakas luotettava hoitaja3.8 km
(15 arviota)
7 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 11 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
"koira oli hyvin hoidettu. kiitos 🙂"
EzanaE
Arvostelu - Ezana
alkaen
25 €
/päivä
JuliaJ

10. Julia

18.2 km
alkaen
20 €
/päivä
7 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Loving pet sitter – walks, play, feeding & care with heart

Varattu viimeksi 6 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
JuliaJ

10. Julia

Loving pet sitter – walks, play, feeding & care with heart18.2 km
(7 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 6 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
"Julia is very nice, competent and communicates well ! My puppy loved her and for sure we will meet again "
NariN
Arvostelu - Nari
alkaen
20 €
/päivä
KalleK

11. Kalle

16.9 km
alkaen
25 €
/päivä
5 arviota
1
toistuva asiakas

Luotettava, turvallinen ja kokenut hoitaja Leinelässä

Aktiivinen viimeksi tänään
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
KalleK

11. Kalle

Luotettava, turvallinen ja kokenut hoitaja Leinelässä16.9 km
(5 arviota)
1 toistuva asiakas
Aktiivinen viimeksi tänään
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"Meidän kääpiösnautseritytöt viihtyivät hyvin päivän Kallen luona. Kalle otti koirat vastaan varmaotteisesti ja laittoi kuulumisia päivän aikana. Lämmin suositus Kallelle! 👍🏻"
PetriP
Arvostelu - Petri
alkaen
25 €
/päivä
JuliaJ

12. Julia

0.3 km
alkaen
30 €
/päivä
13 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Rauhallista koiranhoitoa Järvenpäässä

Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
JuliaJ

12. Julia

Rauhallista koiranhoitoa Järvenpäässä0.3 km
(13 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
"Kiitos jälleen erittäin hyvästä hoidosta. Oli kiva katsoa, kun Kuutti juoksi aamulla häntä heiluen tuttuun turvalliseen hoitopaikkaan. "
EeroE
Arvostelu - Eero
alkaen
30 €
/päivä
TiiaT

13. Tiia

14.7 km
alkaen
20 €
/päivä
14 arviota
13
toistuvaa asiakasta

Eläinten Ystävä Valmiina Auttamaan

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
TiiaT

13. Tiia

Eläinten Ystävä Valmiina Auttamaan14.7 km
(14 arviota)
13 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
"Kiitos pidempi aikaisesta koirani hoidosta (monta päivää koira oli päivähoidossa hoitajan luona). Toimi todella hyvin sovitut ajat ja kaikki meni hienosti. Vahva suosittelu."
MiiaM
Arvostelu - Miia
alkaen
20 €
/päivä
RosiR

14. Rosi

3.9 km
alkaen
15 €
/päivä
1 arvio
1
toistuva asiakas

Eläinrakas tunnollinen lukiolainen aina saatavilla

Varattu viimeksi 7 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 9 päivää sitten
RosiR

14. Rosi

Eläinrakas tunnollinen lukiolainen aina saatavilla3.9 km
(1 arvio)
1 toistuva asiakas
Varattu viimeksi 7 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 9 päivää sitten
alkaen
15 €
/päivä
HenriettaH

15. Henrietta

16.8 km
alkaen
20 €
/päivä
6 arviota
1
toistuva asiakas

Luotettava ja kokenut hoitaja lemmikillesi

Aktiivinen viimeksi tänään
HenriettaH

15. Henrietta

Luotettava ja kokenut hoitaja lemmikillesi16.8 km
(6 arviota)
1 toistuva asiakas
Aktiivinen viimeksi tänään
alkaen
20 €
/päivä
AnnukkaA

16. Annukka

15.8 km
alkaen
15 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja

Otettu yhteyttä viimeksi eilen
Aktiivinen viimeksi eilen
AnnukkaA

16. Annukka

Uusi lemmikinhoitaja
15.8 km
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
Aktiivinen viimeksi eilen
alkaen
15 €
/päivä
JenniJ

17. Jenni

16.5 km
alkaen
25 €
/päivä
13 arviota
6
toistuvaa asiakasta

Lentokentän vieressä luotettava hoitaja lemmikillesi!

Otettu yhteyttä viimeksi 13 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi tänään
JenniJ

17. Jenni

Lentokentän vieressä luotettava hoitaja lemmikillesi!16.5 km
(13 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 13 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi tänään
alkaen
25 €
/päivä
TuuliaT

18. Tuulia

19.2 km
alkaen
38 €
/päivä

Luotettava sekä kokenut lemmikinhoitaja vantaalla 🐾🐾

Aktiivinen viimeksi tänään
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
TuuliaT

18. Tuulia

Luotettava sekä kokenut lemmikinhoitaja vantaalla 🐾🐾19.2 km
Aktiivinen viimeksi tänään
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
alkaen
38 €
/päivä
NataliaN

19. Natalia

1.3 km
alkaen
15 €
/päivä
1 arvio
1
toistuva asiakas

Koirien & kissojen hoitoa Järvenpäässä & Tuusulassa

Varattu viimeksi 4 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
NataliaN

19. Natalia

Koirien & kissojen hoitoa Järvenpäässä & Tuusulassa1.3 km
(1 arvio)
1 toistuva asiakas
Varattu viimeksi 4 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
alkaen
15 €
/päivä
AnnaleenaA

20. Annaleena

16.6 km
alkaen
15 €
/päivä
6 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Yhteistyökykyinen ja joustava lemmikinhoitaja

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 13 päivää sitten
AnnaleenaA

20. Annaleena

Yhteistyökykyinen ja joustava lemmikinhoitaja16.6 km
(6 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 13 päivää sitten
alkaen
15 €
/päivä

Miksi koiran päivähoito sopisi teille?

Vaikeinta lemmikinomistajille on lähteä töihin joka päivä, sillä lemmikkimme joutuvat jäämään siksi aikaa yksin kotiin. Ymmärrämme hyvin kuinka paljon useimmat koirat tarvitsevat tekemistä ja sosialisointia myös päiväsaikaan, ja siksi palvelustamme löytyykin päivähoitoa tarjoavia hoitajia. Paikalliset hoitajamme sijainnissa Järvenpää tarjoavat mielellään päivähoitoa monenlaisille koirille.

Jokaiseen Pawshaken kautta tehtyyn varaukseen kuuluu myös Pawshake-takuu, eläinlääkärikulutakuu ja paljon muita hyötyjä.

Lemmikinomistajat varaavat Pawshakessa koiran päivähoitoa sijainnissa Järvenpää. Yli 1200 lemmikinomistajaa on jättänyt arvion, tähtimäärän keskiarvon tällä hetkellä ollessa 4.97/5. Kaikki varaukset on maksettu turvallisesti käyttäen jotain seuraavista maksuvaihtoehdoista: Visa, Mastercard, American Express.