1. Lemmikinhoito
  2. Turku

Lemmikinhoito, Turku

Kotikäyntejä lemmikillesi

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
RonjaR

1. Ronja

4.2 km
alkaen
13 €
/päivä
14 arviota
7
toistuvaa asiakasta

Lemmikkien Lemppari

Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
Asuu 3 kissoja lemmikin kanssa
RonjaR

1. Ronja

Lemmikkien Lemppari4.2 km
(14 arviota)
7 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
Asuu 3 kissoja lemmikin kanssa
"Ronja kävi hoitamassa kahta kissaamme kahtena päivänä reissumme aikana. Kaikki hoitui sovitusti ja yhteydenpito oli sujuvaa. Kokemukseni perusteella voin ehdottomasti suositella Ronjaa tähän tarpeeseen. "
VilleV
Arvostelu - Ville
alkaen
13 €
/päivä
ErikaE

2. Erika

1 km - Turku
alkaen
11 €
/päivä
3 arviota

Eläinrakas hoitaja, jolla kokemusta kaikenlaisista koirista

Otettu yhteyttä viimeksi 11 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 11 päivää sitten
ErikaE

2. Erika

Eläinrakas hoitaja, jolla kokemusta kaikenlaisista koirista1 km - Turku
(3 arviota)
Otettu yhteyttä viimeksi 11 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 11 päivää sitten
"Erika on luotettava ja hänen kanssaan on helppo kommunikoida. Hyvin tunnollinen ja huolehtivainen. Ehdottomasti kysyn häntä myös seuraavalla kerralla avuksi! "
ElisaE
Arvostelu - Elisa
alkaen
11 €
/päivä
MyriamM

3. Myriam

3.4 km
alkaen
10 €
/päivä
4 arviota

Those who say that animals have no soul, never saw dog eyes

Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
MyriamM

3. Myriam

Those who say that animals have no soul, never saw dog eyes 3.4 km
(4 arviota)
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Everything went well, I got updates every time Myriam visited and I felt comfortable having my shy cat in her care. :)"
KreettaK
Arvostelu - Kreetta
alkaen
10 €
/päivä
MariaM

4. Maria

4.8 km
alkaen
10 €
/päivä
4 arviota
1
toistuva asiakas

Eläinrakas luotettava hoitaja

Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
MariaM

4. Maria

Eläinrakas luotettava hoitaja4.8 km
(4 arviota)
1 toistuva asiakas
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Maria is a dog lover and committed person. I'm very happy with her dog care service."
AmirA
Arvostelu - Amir
alkaen
10 €
/päivä
NellaN

5. Nella

0.5 km - Turku
alkaen
15 €
/päivä
6 arviota
1
toistuva asiakas

Turvallinen hoitopaikka perheenjäsenellesi ❤️

Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
NellaN

5. Nella

Turvallinen hoitopaikka perheenjäsenellesi ❤️0.5 km - Turku
(6 arviota)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
"Eläinrakas Nella pyydettiin hoitamaan Bella bengalia mutta isäntäväki sairastui ja jouduimme valitettavasti perumaan hänelle tehdyn ajanvarauksen. Kaikki kävi kuitenkin hienosti, Nella kävi katsomassa Bellaa ja Bellan hoitokuviot, hienoa kun hänelle sopi, vaikka oli Vappu. Suosittelen Nellaa ehdottomasti! terv Yliset"
TiinaT
Arvostelu - Tiina
alkaen
15 €
/päivä
AinoA

6. Aino

2.4 km
alkaen
15 €
/päivä
25 arviota
9
toistuvaa asiakasta

Luotettava ja reipas lemmikinhoitaja

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 8 päivää sitten
AinoA

6. Aino

Luotettava ja reipas lemmikinhoitaja2.4 km
(25 arviota)
9 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 8 päivää sitten
"Kaikki sujui hienosti ja koira viihtyi Ainon kanssa 😊"
JaninaJ
Arvostelu - Janina
alkaen
15 €
/päivä
JenniJ

7. Jenni

0.7 km
alkaen
18 €
/päivä
11 arviota
8
toistuvaa asiakasta

Luotettavaa lemmikinhoitoa rakkaudella ❤️

Varattu viimeksi 11 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
JenniJ

7. Jenni

Luotettavaa lemmikinhoitoa rakkaudella ❤️0.7 km
(11 arviota)
8 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 11 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
"Luotettavaa kissanhoitoa, kaikki sujui hyvin 😊"
TerhiT
Arvostelu - Terhi
alkaen
18 €
/päivä
NuppuN

8. Nuppu

0.5 km
alkaen
25 €
/päivä
8 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Lemmikkisi on hyvissä käsissä

Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
NuppuN

8. Nuppu

Lemmikkisi on hyvissä käsissä0.5 km
(8 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
"Nuppu took care of my cat Benny while I was away on three short trips in December. My cat needed medicine added to his evening meal and also has a timer feeder for his breakfast and lunch that needs to be reloaded and reset every day. Nuppu took good care of everything and made sure my cat's needs were met while I was away. She sent me daily updates and pictures and kept me informed as to how Benny was doing. Highly recommended!"
MichaelM
Arvostelu - Michael
alkaen
25 €
/päivä
DiliniD

9. Dilini

1.6 km
alkaen
12 €
/päivä
14 arviota
1
toistuva asiakas

🐾 RAKASTAVA LEMMIKKIHOITAJA 🐾

Otettu yhteyttä viimeksi tänään
Aktiivinen viimeksi tänään
DiliniD

9. Dilini

🐾 RAKASTAVA LEMMIKKIHOITAJA 🐾 1.6 km
(14 arviota)
1 toistuva asiakas
Otettu yhteyttä viimeksi tänään
Aktiivinen viimeksi tänään
"Kaikki sujui kuten sovittiin ja sain Diliniltä tietoa hoidon aikana 👍"
ViljaV
Arvostelu - Vilja
alkaen
12 €
/päivä
MaggieM

10. Maggie

0.5 km - Turku
alkaen
15 €
/päivä
1 arvio

Your pet's new biggest fan!

Aktiivinen viimeksi tänään
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
MaggieM

10. Maggie

Your pet's new biggest fan! 0.5 km - Turku
(1 arvio)
Aktiivinen viimeksi tänään
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
"Everything went smoothly, Maggie is caring with kitties and communication worked well ✨😊 "
JoannaJ
Arvostelu - Joanna
alkaen
15 €
/päivä
RoosaR

11. Roosa

1.6 km - Turku
alkaen
15 €
/päivä
6 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Hoitoapua rakkaudella ja vuosien kokemuksella

Viimeksi aktiivinen 14 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
RoosaR

11. Roosa

Hoitoapua rakkaudella ja vuosien kokemuksella1.6 km - Turku
(6 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 14 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
"Roosa kävi reissumme aikana meidän kotona ruokkimassa ja hoitamassa kissaamme. Kaikki sujui toiveidemme mukaan. Yhteydenpito oli helppoa ja nopeaa. Iso suositus siis luotettavalle ja ystävälliselle hoitajalle!"
DanielaD
Arvostelu - Daniela
alkaen
15 €
/päivä
Anne-MariaA

12. Anne-Maria

3.7 km - Turku
alkaen
20 €
/päivä
12 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Luotettavaa lemmikinhoitoa

Varattu viimeksi 11 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 11 päivää sitten
Anne-MariaA

12. Anne-Maria

Luotettavaa lemmikinhoitoa 3.7 km - Turku
(12 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 11 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 11 päivää sitten
"Anne-Maria on osannut kohdata koiranpentuni hienosti sekä hoitanut koiraani tunnollisesti, sopimuksen mukaan. Suosittelen häntä lämpimästi lemmikinhoitajaksi."
LiisaL
Arvostelu - Liisa
alkaen
20 €
/päivä
Kaisa-MaijaK

13. Kaisa-Maija

2.4 km
alkaen
22 €
/päivä
10 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Rapsutuksia, raksuja ja reippailua

Kaisa-MaijaK

13. Kaisa-Maija

Rapsutuksia, raksuja ja reippailua2.4 km
(10 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
"Kiitos taas ! Lomamatkojen pelastus kissanomistajana😊👍🏼"
NiklasN
Arvostelu - Niklas
alkaen
22 €
/päivä
CarlaC

14. Carla

2.7 km
alkaen
12 €
/päivä
3 arviota

Eläintenhoitaja kaikille lemmikeille!

Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi tänään
CarlaC

14. Carla

Eläintenhoitaja kaikille lemmikeille!2.7 km
(3 arviota)
Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi tänään
alkaen
12 €
/päivä
AlinaA

15. Alina

2.9 km
alkaen
20 €
/päivä

Eläintenhoidon opiskelija valmiina hommiin

Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
AlinaA

15. Alina

Eläintenhoidon opiskelija valmiina hommiin2.9 km
Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
alkaen
20 €
/päivä
SannaS

16. Sanna

1.2 km
alkaen
12,35 €
/päivä
1 arvio
1
toistuva asiakas

Karvaturrien ehdolla ❤️

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
SannaS

16. Sanna

Karvaturrien ehdolla ❤️1.2 km
(1 arvio)
1 toistuva asiakas
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
"Sanna kävi hoitamassa arkaa kissaani. Hän lähetti kuvia ja teki käynneistä raportit. Kaikki sujui oikein hyvin."
MillaM
Arvostelu - Milla
alkaen
12,35 €
/päivä
MariaM

17. Maria

1.1 km
alkaen
12 €
/päivä
19 arviota
8
toistuvaa asiakasta

Paljon rapsutuksia Kupittaalta🐾

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
MariaM

17. Maria

Paljon rapsutuksia Kupittaalta🐾1.1 km
(19 arviota)
8 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
"Todella hyvä ja luotettava hoitaja kissoilleni🥰"
AnnikaA
Arvostelu - Annika
alkaen
12 €
/päivä
MaisaM

18. Maisa

1 km
alkaen
25 €
/päivä
2 arviota
1
toistuva asiakas

Lemmikkisi iloksi ja sinun mielenrauhaksi!

MaisaM

18. Maisa

Lemmikkisi iloksi ja sinun mielenrauhaksi!1 km
(2 arviota)
1 toistuva asiakas
alkaen
25 €
/päivä
SanniS

19. Sanni

1.3 km
alkaen
22 €
/päivä
3 arviota
1
toistuva asiakas

Luotettava ja eläinrakas kissanhoitaja 😻

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
SanniS

19. Sanni

Luotettava ja eläinrakas kissanhoitaja 😻1.3 km
(3 arviota)
1 toistuva asiakas
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
"Asiallinen ja luotettava hoitaja. "
PyryP
Arvostelu - Pyry
alkaen
22 €
/päivä
HeidiH

20. Heidi

3.6 km
alkaen
14 €
/päivä
2 arviota

Hoidan koiraasi rakkaudella❤️

Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Sekarotuinen (mäyräkoira, jack russel ja cotton) Jade kanssa
HeidiH

20. Heidi

Hoidan koiraasi rakkaudella❤️3.6 km
(2 arviota)
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Sekarotuinen (mäyräkoira, jack russel ja cotton) Jade kanssa
"Kaikki sujui tosi hyvin! Kiitos vielä😍"
JoannaJ
Arvostelu - Joanna
alkaen
14 €
/päivä