1. Lemmikinhoito
  2. Turku

Lemmikinhoito, Turku

Kotikäyntejä lemmikillesi

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
JanitaJ

1. Janita

4.7 km
alkaen
13 €
/päivä
19 arviota
9
toistuvaa asiakasta

Vastuuntuntoista kissanhoitoa

Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
JanitaJ

1. Janita

Vastuuntuntoista kissanhoitoa4.7 km
(19 arviota)
9 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
"Janita looked after our 2 cats for a week. The cats are happy! All instructions were followed. Janita also reported every day how well they have eaten and what toys preferred to play. 100% trustworthy, I had total peace of mind for all week! Thank you, Janita!"
JulsJ
Arvostelu - Juls
alkaen
13 €
/päivä
VilmaV

2. Vilma

2.7 km
alkaen
10 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja
1 arvio

eläinrakas nuori

Otettu yhteyttä viimeksi tänään
Aktiivinen viimeksi tänään
VilmaV

2. Vilma

Uusi lemmikinhoitaja
eläinrakas nuori2.7 km
(1 arvio)
Otettu yhteyttä viimeksi tänään
Aktiivinen viimeksi tänään
alkaen
10 €
/päivä
AadaA

3. Aada

1.6 km
alkaen
10 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja

Luotettava ja eläinrakas hoitaja Turussa 🐶🤍

Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
AadaA

3. Aada

Uusi lemmikinhoitaja
Luotettava ja eläinrakas hoitaja Turussa 🐶🤍1.6 km
Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
alkaen
10 €
/päivä
CharlotteC

4. Charlotte

4.4 km
alkaen
11 €
/päivä
5 arviota
1
toistuva asiakas

Cat lover since 1997

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
CharlotteC

4. Charlotte

Cat lover since 19974.4 km
(5 arviota)
1 toistuva asiakas
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
"Easy to communicate with and very flexible. Really appreciated the daily updates and pictures of my cats. Would definitely recommend! "
AmandaA
Arvostelu - Amanda
alkaen
11 €
/päivä
JennaJ

5. Jenna

2.6 km
alkaen
13 €
/päivä
2 arviota

Joustava hoitaja kissallesi

Varattu viimeksi 14 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 14 päivää sitten
JennaJ

5. Jenna

Joustava hoitaja kissallesi2.6 km
(2 arviota)
Varattu viimeksi 14 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 14 päivää sitten
"Olen niin onnellinen, että löysin Jennan! Hän on täydellinen hoitaja kissalleni, kiitos paljon!"
MariiaM
Arvostelu - Mariia
alkaen
13 €
/päivä
ViolaV

6. Viola

0.2 km
alkaen
15 €
/päivä
32 arviota
13
toistuvaa asiakasta

Lemmikkiesi kaveri

Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
ViolaV

6. Viola

Lemmikkiesi kaveri 0.2 km
(32 arviota)
13 toistuvaa asiakasta
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
"Viola is a very warm-hearted petsitter, she took a good care of my cat 🐈‍⬛ and reported with evaluation of the food consumption and activity in every time of her visit along with a photo/video. It really comforts me when I have to leave my cat alone in the house."
HUAYIH
Arvostelu - HUAYI
alkaen
15 €
/päivä
IdaI

7. Ida

3 km
alkaen
20 €
/päivä
72 arviota
22
toistuvaa asiakasta

Lemmikkien hoitoa suurella sydämellä

Varattu viimeksi 5 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
IdaI

7. Ida

Lemmikkien hoitoa suurella sydämellä 3 km
(72 arviota)
22 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 5 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
"Meidän koira tuli hyvin toimeen Idan kanssa, kaikki yhteydenpidot ja aikataulut sekä sovitut asiat menivät kuten pitikin. Luotettava ja asiansa osaava koiranhoitaja, jota voimme suositella lämpimästi!"
VictoriaV
Arvostelu - Victoria
alkaen
20 €
/päivä
FedericaF

8. Federica

4.2 km
alkaen
10 €
/päivä
1 arvio

ELÄINTEN YSTÄVA

Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
FedericaF

8. Federica

ELÄINTEN YSTÄVA4.2 km
(1 arvio)
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
"She is very friendly and punctual service! Definately we will book her again. Big thanks🙏"
JarnoJ
Arvostelu - Jarno
alkaen
10 €
/päivä
JennaJ

9. Jenna

2 km
alkaen
12 €
/päivä
1 arvio

Eläinten hyvinvointi lähellä sydäntäni

Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
JennaJ

9. Jenna

Eläinten hyvinvointi lähellä sydäntäni2 km
(1 arvio)
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
"Kaikki sujui sovitusti."
MerjaM
Arvostelu - Merja
alkaen
12 €
/päivä
ViiviV

10. Viivi

2.7 km
alkaen
20 €
/päivä
4 arviota
1
toistuva asiakas

Rakkautta ja rapsutuksia lemmikille; mielenrauhaa sinulle!

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
ViiviV

10. Viivi

Rakkautta ja rapsutuksia lemmikille; mielenrauhaa sinulle!2.7 km
(4 arviota)
1 toistuva asiakas
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"Viivi on useamman kerran hoitanut koiraani. Aina kaikki mennyt erinomaisesti."
jennaJ
Arvostelu - jenna
alkaen
20 €
/päivä
TaraT

11. Tara

1.6 km
alkaen
15 €
/päivä
43 arviota
21
toistuvaa asiakasta

Luotettavaa ja huolehtivaa hoitoa!

Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi tänään
TaraT

11. Tara

Luotettavaa ja huolehtivaa hoitoa!1.6 km
(43 arviota)
21 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi tänään
"Tara on taittava sekä luotettava vahti. Hän hoitti kissani hyvin ja piti koko ajan yhteyttä minun. Tara kohteli kissani hyvin ja leikki hänen kanssa. Tara tiesi mitä piti tehdä."
HeidiH
Arvostelu - Heidi
alkaen
15 €
/päivä
RonjaR

12. Ronja

2.8 km
alkaen
15 €
/päivä
6 arviota

Vastuullinen ja todella rakastava koiranhoitaja

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 6 päivää sitten
RonjaR

12. Ronja

Vastuullinen ja todella rakastava koiranhoitaja2.8 km
(6 arviota)
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 6 päivää sitten
alkaen
15 €
/päivä
OivaO

13. Oiva

0.5 km - Turku
alkaen
11 €
/päivä

Lemmikinhoitoa ja turvaa suurella sydämellä Turussa

Aktiivinen viimeksi tänään
OivaO

13. Oiva

Lemmikinhoitoa ja turvaa suurella sydämellä Turussa0.5 km - Turku
Aktiivinen viimeksi tänään
alkaen
11 €
/päivä
JuliaJ

14. Julia

4.4 km
alkaen
10 €
/päivä

Rabbit and cat sitter :з Caring and reliable

Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
JuliaJ

14. Julia

Rabbit and cat sitter :з Caring and reliable4.4 km
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
alkaen
10 €
/päivä
AnastasiiaA

15. Anastasiia

2.2 km
alkaen
10 €
/päivä

When you’re away, I’ll stay and play🌸

Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
AnastasiiaA

15. Anastasiia

When you’re away, I’ll stay and play🌸2.2 km
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
alkaen
10 €
/päivä
MonicaM

16. Monica

4.1 km
alkaen
10 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja

Eksoottisten lemmikkien hoitoa ja lemmikkivahtipalvelua!

Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
MonicaM

16. Monica

Uusi lemmikinhoitaja
Eksoottisten lemmikkien hoitoa ja lemmikkivahtipalvelua!4.1 km
Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
10 €
/päivä
AstriA

17. Astri

0.8 km
alkaen
15 €
/päivä

Turvallinen, hauska ja rakastava oleskelu on luvassa!

AstriA

17. Astri

Turvallinen, hauska ja rakastava oleskelu on luvassa!0.8 km
alkaen
15 €
/päivä
Elli-NooraE

18. Elli-Noora

1.7 km
alkaen
10 €
/päivä

Kissanhoitoa tiedolla ja taidolla 🩵

Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Elli-NooraE

18. Elli-Noora

Kissanhoitoa tiedolla ja taidolla 🩵1.7 km
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
alkaen
10 €
/päivä
LizaL

19. Liza

1.2 km
alkaen
15 €
/päivä
2 arviota

Liza – eläinrakas ja luotettava lemmikinhoitaja

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
LizaL

19. Liza

Liza – eläinrakas ja luotettava lemmikinhoitaja1.2 km
(2 arviota)
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
"She is doing really great. She is doing professional. Cats love her. That's very good my cats where very happy with her during i was at vacation."
keyghobadK
Arvostelu - keyghobad
alkaen
15 €
/päivä
EmiliaE

20. Emilia

2.5 km
alkaen
25 €
/päivä
9 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Luotettava apu lemmikkisi hoitoon 🥰

Asuu 2 koiraa, 4 kissoja lemmikin kanssa
EmiliaE

20. Emilia

Luotettava apu lemmikkisi hoitoon 🥰2.5 km
(9 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Asuu 2 koiraa, 4 kissoja lemmikin kanssa
"Emilia hoiti kissojamme lomareissun aikana hienosti kotikäynneillä. Emilialle oli helppo jättää kissat hoitoon, koska hänellä vaikutti olevan paljon tietotaitoa eläimistä ja hän kohtasi kissamme hienosti. Tutustumiskäynnillä sovittiin hoidon sisällöstä ja nämä sovitut asiat hoitui mallikkaasti.. myös sännöllisen lääkkeen antaminen toiselle kissallemme. Saimme reissulla myös joka päivä tietää miten kissat voivat ja muutenkin yhteydenpito Emlian kanssa toimi hyvin. Suosittelen Emiliaa hoitajana ja voisin ottaa hänet uudelleen hoitamaan kissojamme ❤️"
TiinaT
Arvostelu - Tiina
alkaen
25 €
/päivä