1. Lemmikinhoito
  2. Tampere

Lemmikinhoito, Tampere

Kotikäyntejä lemmikillesi

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
InariI

1. Inari

3 km
alkaen
15 €
/päivä
7 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Luotettava ja joustava koiranhoitaja

Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
InariI

1. Inari

Luotettava ja joustava koiranhoitaja3 km
(7 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
alkaen
15 €
/päivä
AlisaA

2. Alisa

0.8 km
alkaen
25 €
/päivä
21 arviota
7
toistuvaa asiakasta

Hellyyttä, rapsutuksia ja aktiviteetteja koirallesi 🐶

Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
AlisaA

2. Alisa

Hellyyttä, rapsutuksia ja aktiviteetteja koirallesi 🐶0.8 km
(21 arviota)
7 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
alkaen
25 €
/päivä
JaninaJ

3. Janina

0.3 km
alkaen
13 €
/päivä
6 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Kokenut hoitaja perheenjäsenellesi

Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
JaninaJ

3. Janina

Kokenut hoitaja perheenjäsenellesi0.3 km
(6 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
alkaen
13 €
/päivä
KaisuK

4. Kaisu

4.8 km
alkaen
20 €
/päivä
5 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Kokenut koiranhoitaja Hallilassa

Otettu yhteyttä viimeksi 14 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
KaisuK

4. Kaisu

Kokenut koiranhoitaja Hallilassa4.8 km
(5 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 14 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
alkaen
20 €
/päivä
AnnikaA

5. Annika

3.5 km
alkaen
30 €
/päivä
1 arvio

Kokenut ja luotettava hoitaja karvalapsillesi :)

Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
AnnikaA

5. Annika

Kokenut ja luotettava hoitaja karvalapsillesi :)3.5 km
(1 arvio)
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
30 €
/päivä
EllaE

6. Ella

2 km
alkaen
25 €
/päivä
8 arviota
1
toistuva asiakas

Varma ja luotettava lemmikinhoitaja apunasi

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 14 päivää sitten
EllaE

6. Ella

Varma ja luotettava lemmikinhoitaja apunasi2 km
(8 arviota)
1 toistuva asiakas
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 14 päivää sitten
alkaen
25 €
/päivä
IlkeI

7. Ilke

2.5 km - Tampere
alkaen
13 €
/päivä
3 arviota

Cosy partying in sisters place

Varattu viimeksi 13 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 14 päivää sitten
IlkeI

7. Ilke

Cosy partying in sisters place2.5 km - Tampere
(3 arviota)
Varattu viimeksi 13 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 14 päivää sitten
alkaen
13 €
/päivä
IdaI

8. Ida

4.6 km
alkaen
15 €
/päivä
1 arvio
1
toistuva asiakas

Tarjolla koirarakasta hoitoa

Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
IdaI

8. Ida

Tarjolla koirarakasta hoitoa4.6 km
(1 arvio)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
15 €
/päivä
KristaK

9. Krista

1.5 km
alkaen
25 €
/päivä
1 arvio

Luotettava ja kokenut eläinten hoitaja <3

Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
KristaK

9. Krista

Luotettava ja kokenut eläinten hoitaja <31.5 km
(1 arvio)
Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
25 €
/päivä
SinikkaS

10. Sinikka

1.1 km
alkaen
8 €
/päivä
4 arviota

Lapsiperhe rapsuttaa ja hoitaa koiria

SinikkaS

10. Sinikka

Lapsiperhe rapsuttaa ja hoitaa koiria1.1 km
(4 arviota)
alkaen
8 €
/päivä
MineaM

11. Minea

4.2 km - Tampere
alkaen
20 €
/päivä
1 arvio
1
toistuva asiakas

Luotettava koirahoitaja vuosien kokemuksella

Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Beauceron Tarmo kanssa
MineaM

11. Minea

Luotettava koirahoitaja vuosien kokemuksella4.2 km - Tampere
(1 arvio)
1 toistuva asiakas
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Beauceron Tarmo kanssa
alkaen
20 €
/päivä
GitaG

12. Gita

1 km
alkaen
15 €
/päivä

Care and affection for your cats! 🐱

Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
GitaG

12. Gita

Care and affection for your cats! 🐱1 km
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
15 €
/päivä
SuraS

13. Sura

4.6 km - Tampere
alkaen
10 €
/päivä

Luotettava ja lempeä Eläinkoluttaja,

Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
SuraS

13. Sura

Luotettava ja lempeä Eläinkoluttaja,4.6 km - Tampere
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
10 €
/päivä
MillaM

14. Milla

0.1 km
alkaen
15 €
/päivä
1 arvio

Luotettava ja omistautunut hoitaja kissoille❤️

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
MillaM

14. Milla

Luotettava ja omistautunut hoitaja kissoille❤️0.1 km
(1 arvio)
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
15 €
/päivä
jenniJ

15. jenni

1 km
alkaen
13 €
/päivä

Eläinrakasta hoitoapua joustavasti Pirkanmaan alueella

Asuu 3 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
jenniJ

15. jenni

Eläinrakasta hoitoapua joustavasti Pirkanmaan alueella1 km
Asuu 3 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
13 €
/päivä
JonnaJ

16. Jonna

4.2 km
alkaen
12 €
/päivä
2 arviota
1
toistuva asiakas

Luotettavaa ja liikunnallista eläintenhoitoa

JonnaJ

16. Jonna

Luotettavaa ja liikunnallista eläintenhoitoa4.2 km
(2 arviota)
1 toistuva asiakas
alkaen
12 €
/päivä
HenrikH

17. Henrik

2.9 km
alkaen
20 €
/päivä
2 arviota

Erittäin luotettava sekä varteenotettava eläinrakas kundi

Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
HenrikH

17. Henrik

Erittäin luotettava sekä varteenotettava eläinrakas kundi2.9 km
(2 arviota)
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
20 €
/päivä
OonaO

18. Oona

0.3 km - Tampere
alkaen
15 €
/päivä
3 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Karvakaverille luotettava ja empaattinen hoitaja

Varattu viimeksi 10 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 10 päivää sitten
OonaO

18. Oona

Karvakaverille luotettava ja empaattinen hoitaja0.3 km - Tampere
(3 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 10 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 10 päivää sitten
alkaen
15 €
/päivä