1. Lemmikinhoito
  2. Leppävaara

Lemmikinhoito, Leppävaara

Kotikäyntejä lemmikillesi

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
LiaL

1. Lia

5 km
alkaen
10 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja

Luotettava nuori koiranulkoiluttaja💓

LiaL

1. Lia

Uusi lemmikinhoitaja
Luotettava nuori koiranulkoiluttaja💓5 km
alkaen
10 €
/päivä
ViviV

2. Vivi

1 km
alkaen
15 €
/päivä

Luotettavaa lemmikkien hoitoapua!

Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
ViviV

2. Vivi

Luotettavaa lemmikkien hoitoapua!1 km
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
alkaen
15 €
/päivä
StavroulaS

3. Stavroula

5 km
alkaen
12 €
/päivä

Long Forest Walks and Playtime is guaranteed with me

StavroulaS

3. Stavroula

Long Forest Walks and Playtime is guaranteed with me 5 km
alkaen
12 €
/päivä
MilenaM

4. Milena

2 km
alkaen
10 €
/päivä

Kokenut ja reipas lenkittäjä etsii koirakavereita

MilenaM

4. Milena

Kokenut ja reipas lenkittäjä etsii koirakavereita2 km
alkaen
10 €
/päivä
SuviS

5. Suvi

3.1 km
alkaen
10 €
/päivä
7 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Liikunnallinen hoitaja perheenjäsenellesi

Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
SuviS

5. Suvi

Liikunnallinen hoitaja perheenjäsenellesi3.1 km
(7 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"Kaikki meni sovitusti ja hoidettava tykkäsi hoitajasta 😊"
SamiS
Arvostelu - Sami
alkaen
10 €
/päivä
AmmiA

6. Ammi

3.4 km
alkaen
18 €
/päivä
16 arviota
6
toistuvaa asiakasta

Kokenut ja eläinrakas lemmikinhoitaja

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
AmmiA

6. Ammi

Kokenut ja eläinrakas lemmikinhoitaja3.4 km
(16 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
"Erinomaista kissojen hoitoa ja huolenpitoa - erityiskiitos Ammille. Suosittelen lämpimästi Ammia kaikille kissanomistajille, jotka haluavat varmistaa, että heidän lemmikkinsä saa parasta mahdollista hoitoa poissaolon aikana."
SamiS
Arvostelu - Sami
alkaen
18 €
/päivä
AinoA

7. Aino

4.8 km
alkaen
25 €
/päivä
60 arviota
31
toistuvaa asiakasta

Kokenut lemmikinhoitaja ja koirahieroja

Varattu viimeksi 7 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
AinoA

7. Aino

Kokenut lemmikinhoitaja ja koirahieroja4.8 km
(60 arviota)
31 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 7 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
"Aino took great care of our 3 cats while we were on vacation for a few nights. The communication was super clear, and the cats have been in good care and in safe hands throughout the entire duration of our trip. Thank you!"
KristinaK
Arvostelu - Kristina
alkaen
25 €
/päivä
MiiaM

8. Miia

4.1 km
alkaen
13 €
/päivä
1
toistuva asiakas

Lempeä, vastuullinen ja kokenut lemmikinhoitaja

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
MiiaM

8. Miia

Lempeä, vastuullinen ja kokenut lemmikinhoitaja 4.1 km
1 toistuva asiakas
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
alkaen
13 €
/päivä
SupriyaS

9. Supriya

2.1 km
alkaen
13 €
/päivä
1
toistuva asiakas

Reliable & Calm Dog Walker for Small and Medium Dogs

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 8 päivää sitten
SupriyaS

9. Supriya

Reliable & Calm Dog Walker for Small and Medium Dogs2.1 km
1 toistuva asiakas
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 8 päivää sitten
alkaen
13 €
/päivä
AdaA

10. Ada

3.5 km - HKI
alkaen
25 €
/päivä
3 arviota
1
toistuva asiakas

Lemmikillesi hoitoapua Munkkivuoresta! <3

Aktiivinen viimeksi eilen
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
AdaA

10. Ada

Lemmikillesi hoitoapua Munkkivuoresta! <33.5 km - HKI
(3 arviota)
1 toistuva asiakas
Aktiivinen viimeksi eilen
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Kissojeni hoito järjestyi sujuvasti, ja kaikki meni hienosti. Lämmin suositus!"
JenniJ
Arvostelu - Jenni
alkaen
25 €
/päivä
EmiliaE

11. Emilia

4.9 km
alkaen
15 €
/päivä
15 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Tarjoan ensisijaisesti lenkitysapua!

Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
EmiliaE

11. Emilia

Tarjoan ensisijaisesti lenkitysapua!4.9 km
(15 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
"Kissanhoito lääkintöineen sujui hienosti! Informatiiviset tilannepäivitykset myös rauhoittivat omistajia 🙂"
MarkusM
Arvostelu - Markus
alkaen
15 €
/päivä
KätriinK

12. Kätriin

4.9 km
alkaen
15 €
/päivä
7 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Lemmikillesi turvallinen ja rakastava hoitopaikka

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
KätriinK

12. Kätriin

Lemmikillesi turvallinen ja rakastava hoitopaikka4.9 km
(7 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
15 €
/päivä
ViiviV

13. Viivi

4.3 km
alkaen
22 €
/päivä
17 arviota
5
toistuvaa asiakasta

🩵 🐾 Parasta lempeää hoitoa luonnon keskellä!

Otettu yhteyttä viimeksi 13 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
ViiviV

13. Viivi

🩵 🐾 Parasta lempeää hoitoa luonnon keskellä!4.3 km
(17 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 13 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
"Kissamme sai hyvää hoitoa nopealla varoitusajalla. Suosittelen ☺️"
JonnaJ
Arvostelu - Jonna
alkaen
22 €
/päivä
Hanna MariaH

14. Hanna Maria

4.2 km
alkaen
15 €
/päivä
2 arviota

Luotettavaa ulkoiluseuraa koirallesi Munkinseudulla

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 9 päivää sitten
Hanna MariaH

14. Hanna Maria

Luotettavaa ulkoiluseuraa koirallesi Munkinseudulla4.2 km
(2 arviota)
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 9 päivää sitten
"Kiitos avusta, kissat tyytyväisiä! "
SannaS
Arvostelu - Sanna
alkaen
15 €
/päivä
AinoA

15. Aino

4.5 km
alkaen
30 €
/päivä
8 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Ensiluokkaista hoitoa tunnollisen ja tarkan hoitajan kanssa.

Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
AinoA

15. Aino

Ensiluokkaista hoitoa tunnollisen ja tarkan hoitajan kanssa.4.5 km
(8 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Aino hoiti kahta kissaani lomani ajan kotonani. Kaikki sujui hienosti sekä omistajan että kissojen mielestä! Yhteydenpito ja kommunikointi oli helppoa jo käyntejä suunnitellessa, ja lomani aikana Aino lähetti minulle jokaisen käynnin jälkeen kissojen kuulumiset. Jopa arka ja vieraita pelkäävä kissani luotti Ainoon heti ensikäynnistä! Tämän kokemuksen perusteella suosittelen Ainoa lämpimästi."
KatriK
Arvostelu - Katri
alkaen
30 €
/päivä
VickyV

16. Vicky

4.4 km
alkaen
13 €
/päivä
1 arvio

Munkka Pet Sitting/ Walking

VickyV

16. Vicky

Munkka Pet Sitting/ Walking 4.4 km
(1 arvio)
alkaen
13 €
/päivä
MelissaM

17. Melissa

4.6 km
alkaen
15 €
/päivä
45 arviota
16
toistuvaa asiakasta

Lemmikkien Hoitoapua Rakkaudella

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Kääpiösnautseri Isla kanssa
MelissaM

17. Melissa

Lemmikkien Hoitoapua Rakkaudella4.6 km
(45 arviota)
16 toistuvaa asiakasta
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Kääpiösnautseri Isla kanssa
"Kaikki meni todella hyvin Melissan kanssa! Melissa oli todella mukava, täsmällinen ja piti hyvää huolta kissoistani. Oli ilo palata kotiin, kun vastassa oli kaksi tyytyväistä kissaa."
JemppuJ
Arvostelu - Jemppu
alkaen
15 €
/päivä
JaninaJ

18. Janina

3.5 km
alkaen
15 €
/päivä
12 arviota
6
toistuvaa asiakasta

läheisyyttä ja lenkkejä lemmikille

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 13 päivää sitten
JaninaJ

18. Janina

läheisyyttä ja lenkkejä lemmikille3.5 km
(12 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 13 päivää sitten
"Aivan ihana perhe❤️kaikki sujui hyvin ja tarpeiden mukaisesti. Oma koira oli tykästynyt selkeästi! "
IdaI
Arvostelu - Ida
alkaen
15 €
/päivä
SonjaS

19. Sonja

1.4 km
alkaen
12 €
/päivä
2 arviota
1
toistuva asiakas

Luotettava ja eläinrakas opiskelija

Viimeksi aktiivinen 11 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
SonjaS

19. Sonja

Luotettava ja eläinrakas opiskelija1.4 km
(2 arviota)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 11 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
"Ystävällinen ja lämminhenkinen hoitaja, joka piti hyvää huolta koirastani. "
AidaA
Arvostelu - Aida
alkaen
12 €
/päivä
Tseyang ja RiiaT

20. Tseyang ja Riia

1.9 km
alkaen
10 €
/päivä
12 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Karvakavereita kaivataan, hoitoa sydämellä Mäkkylässä

Varattu viimeksi 9 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
Tseyang ja RiiaT

20. Tseyang ja Riia

Karvakavereita kaivataan, hoitoa sydämellä Mäkkylässä1.9 km
(12 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 9 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
"Todella ystävällistä ja selvästi koira kokenutta hoitoa. Koirani erityistarpeet otettiin huomioon ja hoitajalla oli varmat otteet. "
AidaA
Arvostelu - Aida
alkaen
10 €
/päivä