1. Lemmikinhoito
  2. Kauniainen

Lemmikinhoito, Kauniainen

Kotikäyntejä lemmikillesi

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
ViktoriaV

1. Viktoria

2.3 km
alkaen
10 €
/päivä
6 arviota
1
toistuva asiakas

Trusted Dog Sitter for Happy, Safe Walks & Stays

Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
ViktoriaV

1. Viktoria

Trusted Dog Sitter for Happy, Safe Walks & Stays2.3 km
(6 arviota)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
alkaen
10 €
/päivä
JenniJ

2. Jenni

1.6 km
alkaen
25 €
/päivä
11 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Dog sitter with 5+ years of experience

Varattu viimeksi 5 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
JenniJ

2. Jenni

Dog sitter with 5+ years of experience1.6 km
(11 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 5 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
alkaen
25 €
/päivä
JayleenJ

3. Jayleen

3.2 km
alkaen
25 €
/päivä
3 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Lemmikkisi paras ystävä – hoivaa ja rakkautta

JayleenJ

3. Jayleen

Lemmikkisi paras ystävä – hoivaa ja rakkautta3.2 km
(3 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
alkaen
25 €
/päivä
JanikaJ

4. Janika

3.9 km
alkaen
15 €
/päivä

Kokemusta monen laisista koirista

Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Pohjanpystykorva Toffee kanssa
JanikaJ

4. Janika

Kokemusta monen laisista koirista3.9 km
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Pohjanpystykorva Toffee kanssa
alkaen
15 €
/päivä
ChristinC

5. Christin

2.1 km
alkaen
19 €
/päivä
3 arviota

Trusted Paws 🐾 20+ yrs experience, Reactive dog friendly

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Rottweiler Korppi kanssa
ChristinC

5. Christin

Trusted Paws 🐾 20+ yrs experience, Reactive dog friendly2.1 km
(3 arviota)
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Rottweiler Korppi kanssa
alkaen
19 €
/päivä
JennyJ

6. Jenny

2 km
alkaen
30 €
/päivä

Luotettavaa hoitoa rakkaudella lemmikillesi 🐈‍⬛🦮

JennyJ

6. Jenny

Luotettavaa hoitoa rakkaudella lemmikillesi 🐈‍⬛🦮2 km
alkaen
30 €
/päivä
JichenJ

7. Jichen

4.8 km
alkaen
20 €
/päivä
1
toistuva asiakas

For the reason of loving pets

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu China local dog Tuan tuan kanssa
JichenJ

7. Jichen

For the reason of loving pets4.8 km
1 toistuva asiakas
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu China local dog Tuan tuan kanssa
alkaen
20 €
/päivä
VenlaV

8. Venla

4.2 km
alkaen
25 €
/päivä

Luotettava opiskelija tarjoaa lemmikinhoitoa 🐾

VenlaV

8. Venla

Luotettava opiskelija tarjoaa lemmikinhoitoa 🐾4.2 km
alkaen
25 €
/päivä
EhsanE

9. Ehsan

4.1 km
alkaen
16 €
/päivä

Luotettava hoitaja koirille ja kissoille

EhsanE

9. Ehsan

Luotettava hoitaja koirille ja kissoille4.1 km
alkaen
16 €
/päivä