1. Lemmikinhoito
  2. Espoo

Lemmikinhoito, Espoo

Kotikäyntejä lemmikillesi

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
EmmaE

1. Emma

3.1 km
alkaen
30 €
/päivä
25 arviota
13
toistuvaa asiakasta

Luotettava eläintenhoitaja Espoossa

Viimeksi aktiivinen 14 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
EmmaE

1. Emma

Luotettava eläintenhoitaja Espoossa3.1 km
(25 arviota)
13 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 14 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Kaikki sujui hienosti ja saimme kuvia ja kuulumisia kissojen voinnista, kun Emma kävi meillä hoitamassa kissojamme! 🙂"
MeijuM
Arvostelu - Meiju
alkaen
30 €
/päivä
OlgaO

2. Olga

0.6 km
alkaen
10 €
/päivä
3 arviota
1
toistuva asiakas

Rakastan eläimiä ja olen vastuulllinen!

Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
OlgaO

2. Olga

Rakastan eläimiä ja olen vastuulllinen! 0.6 km
(3 arviota)
1 toistuva asiakas
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
"Erittäin hyvä kissanhoitaja 🥰"
JarkoJ
Arvostelu - Jarko
alkaen
10 €
/päivä
EllaE

3. Ella

4.8 km
alkaen
30 €
/päivä
9 arviota
1
toistuva asiakas

Luotettava sekä kokemuksen osaava hoitaja lemmikillesi

Otettu yhteyttä viimeksi 6 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
EllaE

3. Ella

Luotettava sekä kokemuksen osaava hoitaja lemmikillesi4.8 km
(9 arviota)
1 toistuva asiakas
Otettu yhteyttä viimeksi 6 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
"Ella kävi huolehtimassa kissastamme kotonamme loman aikana, ja kaikki sujui erinomaisesti. Oli kiva saada kuulumisia ja kuvia käynneistä, ja kissa vaikutti tyytyväiseltä palatessamme – lämmin suositus!"
LauraL
Arvostelu - Laura
alkaen
30 €
/päivä
ViktoriaV

4. Viktoria

4.6 km
alkaen
10 €
/päivä
6 arviota
1
toistuva asiakas

Trusted Dog Sitter for Happy, Safe Walks & Stays

Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi tänään
ViktoriaV

4. Viktoria

Trusted Dog Sitter for Happy, Safe Walks & Stays4.6 km
(6 arviota)
1 toistuva asiakas
Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi tänään
alkaen
10 €
/päivä
JenniJ

5. Jenni

3.6 km
alkaen
25 €
/päivä
11 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Dog sitter with 5+ years of experience

Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
JenniJ

5. Jenni

Dog sitter with 5+ years of experience3.6 km
(11 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
alkaen
25 €
/päivä
PaulaP

6. Paula

3 km
alkaen
25 €
/päivä
4 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Luotettava koiranhoitaja/ Caring dogsitter at Latokaski

Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
PaulaP

6. Paula

Luotettava koiranhoitaja/ Caring dogsitter at Latokaski3 km
(4 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
alkaen
25 €
/päivä
PiaP

7. Pia

2.1 km
alkaen
30 €
/päivä
3 arviota
1
toistuva asiakas

Luotettava ja kokenut hoitaja

Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
PiaP

7. Pia

Luotettava ja kokenut hoitaja2.1 km
(3 arviota)
1 toistuva asiakas
Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
alkaen
30 €
/päivä
RebecaR

8. Rebeca

4.2 km
alkaen
25 €
/päivä
1 arvio
1
toistuva asiakas

Animal lover & pet pro—ready to care for pets big or small

Viimeksi aktiivinen 9 päivää sitten
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
RebecaR

8. Rebeca

Animal lover & pet pro—ready to care for pets big or small4.2 km
(1 arvio)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 9 päivää sitten
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
alkaen
25 €
/päivä
ClaudiaC

9. Claudia

4.8 km
alkaen
12,5 €
/päivä
1
toistuva asiakas

Pet Paradise

Viimeksi aktiivinen 11 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
ClaudiaC

9. Claudia

Pet Paradise 4.8 km
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 11 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
alkaen
12,5 €
/päivä
JayleenJ

10. Jayleen

0.9 km
alkaen
25 €
/päivä
3 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Lemmikkisi paras ystävä – hoivaa ja rakkautta

JayleenJ

10. Jayleen

Lemmikkisi paras ystävä – hoivaa ja rakkautta0.9 km
(3 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
alkaen
25 €
/päivä
ChristinC

11. Christin

2.8 km
alkaen
19 €
/päivä
3 arviota

Trusted Paws 🐾 20+ yrs experience, Reactive dog friendly

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Rottweiler Korppi kanssa
ChristinC

11. Christin

Trusted Paws 🐾 20+ yrs experience, Reactive dog friendly2.8 km
(3 arviota)
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Rottweiler Korppi kanssa
alkaen
19 €
/päivä
DaneD

12. Dane

2 km
alkaen
20 €
/päivä

Valmis huolehtimaan rakkaasta lemmikistäsi

DaneD

12. Dane

Valmis huolehtimaan rakkaasta lemmikistäsi 2 km
alkaen
20 €
/päivä
JennyJ

13. Jenny

3.8 km
alkaen
30 €
/päivä

Luotettavaa hoitoa rakkaudella lemmikillesi 🐈‍⬛🦮

JennyJ

13. Jenny

Luotettavaa hoitoa rakkaudella lemmikillesi 🐈‍⬛🦮3.8 km
alkaen
30 €
/päivä
EhsanE

14. Ehsan

0.2 km
alkaen
16 €
/päivä

Luotettava hoitaja koirille ja kissoille

EhsanE

14. Ehsan

Luotettava hoitaja koirille ja kissoille0.2 km
alkaen
16 €
/päivä