1. Talovahti
  2. Haukipudas

talovahti, Haukipudas

Yön yli kestävä hoitojakso sinun luonasi.

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
MeaM

1. Mea

12.5 km
alkaen
26 €
/yö

Eläinten hoito Oulun alueella!

Aktiivinen viimeksi tänään
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
MeaM

1. Mea

Eläinten hoito Oulun alueella!12.5 km
Aktiivinen viimeksi tänään
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
alkaen
26 €
/yö
TittaT

2. Titta

17.7 km
alkaen
40 €
/yö
15 arviota
6
toistuvaa asiakasta

🩵 Kokemusta, välittämistä ja turvallista hoitoa 🩵

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
TittaT

2. Titta

🩵 Kokemusta, välittämistä ja turvallista hoitoa 🩵17.7 km
(15 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
"Kissamme oli 3 yötä Titan hoidettavana niin, että hän asui kotonamme. Oli hienoa palata reissusta todella siistiin kotiin, jossa odotti erittäin tyytyväinen kissa😊. Kaikki meni sovitusti ja oli mukava saada päivittäin lemmikin kuulumiset. Itselle oli ensimmäinen kerta, kun tällaista palvelua olen käyttänyt, mutta missään vaiheessa - kiitos Titan - ei tarvinnut huolehtia. Voin lämpimästi suositella ja toivottavasti saadaan Titta toistekin hoitamaan kissaamme, jos sellaiselle tarvetta tulee!"
MattiM
Arvostelu - Matti
alkaen
40 €
/yö
Sinä ja lemmikkisi olette turvassa, kun varaatte ja maksatte Pawshaken kautta.
Iida ja JeninaI

3. Iida ja Jenina

17.2 km
alkaen
40 €
/yö
81 arviota
37
toistuvaa asiakasta

Iida & Jenina Pawsome Care!

Otettu yhteyttä viimeksi tänään
Aktiivinen viimeksi tänään
Iida ja JeninaI

3. Iida ja Jenina

Iida & Jenina Pawsome Care!17.2 km
(81 arviota)
37 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi tänään
Aktiivinen viimeksi tänään
"Tytöt hoiti meidän, kaksi kissaa ja koiran todella upeasti."
HeikkiH
Arvostelu - Heikki
alkaen
40 €
/yö
MesiM

4. Mesi

19.4 km
alkaen
50 €
/yö
3 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Eläintenhoito-ammatin käynyt hoitaja keskustasta ❤️🐇

Varattu viimeksi 5 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
MesiM

4. Mesi

Eläintenhoito-ammatin käynyt hoitaja keskustasta ❤️🐇19.4 km
(3 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 5 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
alkaen
50 €
/yö
MiraM

5. Mira

17.1 km
alkaen
30 €
/yö
8 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Luotettava lemmikin hoitaja Oulussa!

Viimeksi aktiivinen 9 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
MiraM

5. Mira

Luotettava lemmikin hoitaja Oulussa!17.1 km
(8 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 9 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
"Ensimmäinen kokemus Pawshakesta, Miran tullessa hoitamaan meidän koiraa kotiimme viikonlopun ajaksi. Kaikki meni paremmin kuin hienosti, ja luotamme taatusti Miraan myös tulevissa hoitoavun tarpeissa ☺️ Kiitos!"
SonjaS
Arvostelu - Sonja
alkaen
30 €
/yö
SaraS

6. Sara

19.3 km
alkaen
25 €
/yö
1 arvio

Ammattitaitoista lemmikinhoitoa, suurella sydämellä

Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
SaraS

6. Sara

Ammattitaitoista lemmikinhoitoa, suurella sydämellä19.3 km
(1 arvio)
Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
"Sara majoittui kotonamme huolehtimassa koirastamme. Kaikki sujui sovitusti ja hienosti ja yhteydenpito oli sujuvaa. Kiitos paljon 😊"
Marja-LiisaM
Arvostelu - Marja-Liisa
alkaen
25 €
/yö
TopiT

7. Topi

14.1 km
alkaen
25 €
/yö
1 arvio

Lemmikin hoitaja tarjolla! Pet sitter available!

Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
TopiT

7. Topi

Lemmikin hoitaja tarjolla! Pet sitter available!14.1 km
(1 arvio)
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"Topi hoiti kotonamme kahta energistä koiraamme viiden päivän ajan. Hän on luotettava, rauhallinen ja turvallinen kaveri koirillemme ja teki joustavasti myös mm. kasvihuoneen kasvien kastelun. Viesteihin vastaaminen oli nopeaa. Taloyhtiömme muutkin koiraperheet olivat kiinnostuneita varaamaan häntä kotivahdiksi. Suosittelen häntä lämpimästi muillekin, meidän seuraava kotivahtiaika on jo tiedossa."
SeijaS
Arvostelu - Seija
alkaen
25 €
/yö
ArmiA

8. Armi

14.9 km
alkaen
30 €
/yö
13 arviota
6
toistuvaa asiakasta

Luotettava ja eläinrakas hoitaja

Viimeksi aktiivinen 9 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
ArmiA

8. Armi

Luotettava ja eläinrakas hoitaja14.9 km
(13 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 9 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"Oli turvallinen fiilis olla reissussa, kun tiesi, että kissa on hyvässä hoidossa. Kaikki meni tosi hyvin ja oli kiva saada kuulla Maxin kuulumisia kuvin ja viestein. Voin lämpimästi suositella."
ElenaE
Arvostelu - Elena
alkaen
30 €
/yö
JonnaJ

9. Jonna

14.5 km
alkaen
40 €
/yö
4 arviota
1
toistuva asiakas

Kodinomaista hoitoa koirille omakotitalossa Kaijonrannassa

Viimeksi aktiivinen 13 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
JonnaJ

9. Jonna

Kodinomaista hoitoa koirille omakotitalossa Kaijonrannassa 14.5 km
(4 arviota)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 13 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
"Jonna ja hänen puolisonsa tarjosivat äärimmäisen ihanan, ensimmäisen kodin ulkopuolisen koirahoitokokemuksen 7-kuukautiselle chihuahuapennullemme. Saimme käydä kiireettömässä ilmapiirissä tutustumassa ennen hoitoa ja samalla kuulla, miten kaikki käytännössä järjestetään, vaikka talossa oli omakin koira. Heti ensimmäisestä päivästä lähtien tuli monta kuvaa ja videota chihumme taloksi asettumisesta ja hoitoon sopeutumisesta, mikä lisäsi omaa turvallisuuden tunnetta kaikesta. Samalla sai iloita, että vajaan viiden pälvän hoidon aikana koirani sai tutustua omantahtisesti itseään huomattavasti isompaan koiraan ja lopulta tästä uudesta koiratuttavuudesta oli lajitoverin seuraa koko hoidon ajan. Kuvista näki myös, että Jonna ja hänen puolisonsa antoivat koiramme pyytää rapsutuksia ja hakea läheisyyttä. Oman kokemukseni mukaan Jonnalla ja hänen puolisollaan on suuri, lämmin ja välittävä sydän, johon mahtuu hoidossa olevia koiria oman lisäksi. Suosittelen erittäin lämpimästi Jonnaa ja hänen perhettään koirahoitopaikaksi kaikenkokoisille nelijalkaisille koirakavereille. <3"
NinaN
Arvostelu - Nina
alkaen
40 €
/yö
MarjaM

10. Marja

18.7 km
alkaen
25 €
/yö
1 arvio

Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
MarjaM

10. Marja

18.7 km
(1 arvio)
Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
alkaen
25 €
/yö
AnniA

11. Anni

12.4 km
alkaen
25 €
/yö

Lemmikkivahti ja lenkittämis apua

Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
AnniA

11. Anni

Lemmikkivahti ja lenkittämis apua12.4 km
Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
alkaen
25 €
/yö
SiniS

12. Sini

14.3 km
alkaen
60 €
/yö
12 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Luotettava eläintenhoitaja

Varattu viimeksi 4 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
SiniS

12. Sini

Luotettava eläintenhoitaja14.3 km
(12 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 4 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
alkaen
60 €
/yö
NeeaN

13. Neea

11.5 km
alkaen
40 €
/yö
6 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Neea

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
NeeaN

13. Neea

Neea11.5 km
(6 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
"Olimme todella tyytyväisiä Neean palveluun. Erityisen mukava oli saada kuvia koirasta päivän aikana. Lemmikki myös kotiin palatessa tyytyväinen. Suosittelemme lämpimästi. "
JarmoJ
Arvostelu - Jarmo
alkaen
40 €
/yö
MirjamM

14. Mirjam

15.8 km
alkaen
30 €
/yö
11 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Lemmikin hoitoa suurella sydämellä

Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi eilen
MirjamM

14. Mirjam

Lemmikin hoitoa suurella sydämellä 15.8 km
(11 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi eilen
alkaen
30 €
/yö
jeninaJ

15. jenina

11.4 km
alkaen
48 €
/yö
13 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Lemmikkien oma varamamma

Varattu viimeksi 10 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 10 päivää sitten
jeninaJ

15. jenina

Lemmikkien oma varamamma11.4 km
(13 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 10 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 10 päivää sitten
alkaen
48 €
/yö
LaurindaL

16. Laurinda

19.7 km - Oulu
alkaen
30 €
/yö
1 arvio

Lemmikkihoitaja & koiranulkoiluttaja Pet Sitter & Dog Walker

Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
LaurindaL

16. Laurinda

Lemmikkihoitaja & koiranulkoiluttaja Pet Sitter & Dog Walker19.7 km - Oulu
(1 arvio)
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
alkaen
30 €
/yö
PaulaP

17. Paula

18.7 km
alkaen
60 €
/yö
17 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Koirasi paras kaveri ☺️

Varattu viimeksi 4 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
PaulaP

17. Paula

Koirasi paras kaveri ☺️18.7 km
(17 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 4 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
alkaen
60 €
/yö
AnetteA

18. Anette

14.1 km - Oulu
alkaen
30 €
/yö
4 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Ammattitaitoista, luotettavaa koirien ja kissojen hoitoa

Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
AnetteA

18. Anette

Ammattitaitoista, luotettavaa koirien ja kissojen hoitoa14.1 km - Oulu
(4 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
alkaen
30 €
/yö
JessikaJ

19. Jessika

10.3 km - Oulu
alkaen
25 €
/yö

Etsitkö vastuullista, huolehtivaa ja tarkkaa hoitajaa?

Aktiivinen viimeksi tänään
JessikaJ

19. Jessika

Etsitkö vastuullista, huolehtivaa ja tarkkaa hoitajaa?10.3 km - Oulu
Aktiivinen viimeksi tänään
alkaen
25 €
/yö

Miksi house sitting sopisi teille?

Oletko lähdössä matkalle, mutta lemmikkisi haluaisi mieluummin pysyä kotona? Tai ehkä sinulla on monenlaisia lemmikkejä, eikä niiden sijoittaminen useisiin hoitopaikkoihin ole järkevää? Tällöin voisit harkita Pawshaken kotihoitajaa, joka tulee hoitamaan lemmikkejäsi kotiisi, siksi aikaa kun olet poissa.

Kaikki Pawshaken kautta tehdyt varaukset sisältävät Pawshake-takuun, eläinlääkärikulutakuun ja paljon muuta.

Lemmikinomistajat varaavat Pawshakessa talovahtipalvelua sijainnissa Haukipudas. Yli 211 lemmikinomistajaa on jättänyt arvion, tähtimäärän keskiarvon tällä hetkellä ollessa 4.97/5. Kaikki varaukset on maksettu turvallisesti käyttäen jotain seuraavista maksuvaihtoehdoista: Visa, Mastercard, American Express