1. Koiran päivähoito
  2. Haukipudas

Koiran päivähoito, Haukipudas

Päivällä tapahtuva hoitojakso hoitajan luona.

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
IirisI

1. Iiris

19.4 km
alkaen
25 €
/päivä
21 arviota
6
toistuvaa asiakasta

Tunnollista ja huolehtivaa eläintenhoitoa!

Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
IirisI

1. Iiris

Tunnollista ja huolehtivaa eläintenhoitoa!19.4 km
(21 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
"Hoito sujui hyvin vaikka koira oli valeraskaana ja se toi omat käytöshaasteensa. Iiris hoiti tilanteen rauhallisesti ja osasi ottaa huomioon koiran yksilöllisen tilanteen. Voin suositella hoitajaa 😊 "
SaraS
Arvostelu - Sara
alkaen
25 €
/päivä
jeninaJ

2. jenina

11.4 km
alkaen
15 €
/päivä
13 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Lemmikkien oma varamamma

Varattu viimeksi 10 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 10 päivää sitten
jeninaJ

2. jenina

Lemmikkien oma varamamma11.4 km
(13 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 10 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 10 päivää sitten
"Jenina on loistava koiranhoitaja. Koirani on ollut hoidossa harvoin ja kärsii eroahdistuksesta. Jenina ymmärsi hyvin miten toimia. Hän piti minut ajantasalla ja informoi tilanteesta. Suosittelen Jeninaa lämmöllä. Ymmärtäväinen ja kärsivällinen koiraihminen!"
EijaE
Arvostelu - Eija
alkaen
15 €
/päivä
Sinä ja lemmikkisi olette turvassa, kun varaatte ja maksatte Pawshaken kautta.
JuliaJ

3. Julia

14.1 km - Oulu
alkaen
13 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja

Rehellinen kissarakas lemmikkihoitaja

Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
JuliaJ

3. Julia

Uusi lemmikinhoitaja
Rehellinen kissarakas lemmikkihoitaja14.1 km - Oulu
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
alkaen
13 €
/päivä
Iida ja JeninaI

4. Iida ja Jenina

17.2 km
alkaen
25 €
/päivä
81 arviota
37
toistuvaa asiakasta

Iida & Jenina Pawsome Care!

Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi tänään
Iida ja JeninaI

4. Iida ja Jenina

Iida & Jenina Pawsome Care!17.2 km
(81 arviota)
37 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi tänään
"Kiitos Iidalle ja Jeninalle hyvästä ja turvallisesta hoitopaikan järjestämisestä. Matkani järjestyi nopealla aikataululla, joten oli ensiarvoisen tärkeää että kissalleni löytyi hyvä hoitopaikka. Kaikki meni hyvin, sekä minulla oli luottamus hoitopaikkaan. Voin lämpimästi suositella! 🥰"
JuttaJ
Arvostelu - Jutta
alkaen
25 €
/päivä
ArjaA

5. Arja

0.6 km
alkaen
20 €
/päivä
59 arviota
16
toistuvaa asiakasta

Eläinrakas, luotettava lenkkikaveri tarjolla

Varattu viimeksi 10 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 10 päivää sitten
ArjaA

5. Arja

Eläinrakas, luotettava lenkkikaveri tarjolla0.6 km
(59 arviota)
16 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 10 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 10 päivää sitten
"Hyvällä mielellä voi koiran jättää Arjan hoitoon."
PirittaP
Arvostelu - Piritta
alkaen
20 €
/päivä
SallaS

6. Salla

12.6 km
alkaen
25 €
/päivä
23 arviota
7
toistuvaa asiakasta

Rakastava ja kodinomainen hoitopaikka lemmikillesi

Varattu viimeksi 10 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
SallaS

6. Salla

Rakastava ja kodinomainen hoitopaikka lemmikillesi12.6 km
(23 arviota)
7 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 10 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
"Nuoren koiran arasteleva luonne otettiin hienosti huomioon ja koiralla oli ollut ilmeisen touhukas päivä 🙂 Viesteihin vastailtiin tosi nopeasti ja koiran päivästä tuli kuvan kera hyvin tietoa. "
KatjaK
Arvostelu - Katja
alkaen
25 €
/päivä
MirellaM

7. Mirella

15.4 km
alkaen
20 €
/päivä
46 arviota
19
toistuvaa asiakasta

Eläinrakas hoitaja

Varattu viimeksi 5 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
MirellaM

7. Mirella

Eläinrakas hoitaja15.4 km
(46 arviota)
19 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 5 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
"Kaikin puolin hyvä kokemus. Ensivaikutelma oli rauhallinen ja luotettava, mikä vaikutti hyvin myös hieman energisempään koiraani. Kommunikaatio sujui ja sain sopivasti päivityksiä päivän mittaan. Koiran käytöksen perusteella sillä oli ollut hyvä päivä, ehdottomasti veisin uudestaan!"
AlexandraA
Arvostelu - Alexandra
alkaen
20 €
/päivä
JonnaJ

8. Jonna

14.5 km
alkaen
25 €
/päivä
4 arviota
1
toistuva asiakas

Kodinomaista hoitoa koirille omakotitalossa Kaijonrannassa

Viimeksi aktiivinen 13 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
JonnaJ

8. Jonna

Kodinomaista hoitoa koirille omakotitalossa Kaijonrannassa 14.5 km
(4 arviota)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 13 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
"3 kk vanhan koiranpennun ensimmäinen kodin ulkopuolinen hoitopaikka enkä voisi olla tyytyväisempi. Pienen koiranpennun tarpeet huomioitiin hienosti ja sai rauhassa omaan tahtiin tutustua perheen koiraan. Ihanaa oli saada päivityksiä ja kuvia hoidon aikana. Kotiin saapui iloinen ja kivoista leikeistä väsynyt koira 😊 Suosittelen!"
MinnaM
Arvostelu - Minna
alkaen
25 €
/päivä
JennaJ

9. Jenna

19.7 km
alkaen
20 €
/päivä
10 arviota
6
toistuvaa asiakasta

Innokas ja luotettava lemmikinhoitaja!

Viimeksi aktiivinen 9 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
JennaJ

9. Jenna

Innokas ja luotettava lemmikinhoitaja! 19.7 km
(10 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 9 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
"Jenna otti ihanasti meidät vastaan ja huomioi omistajan toiveet sekä koiran luonteenpiirteet ja herkkyyden hienosti. Hoitopäivä sujui hyvin, vaikka koira saikin yllättäen lyhyen kohtauksen, josta Jenna viestitti nopeasti ja piti omistajan ajantasalla. Jenna hoiti myös kohtausasian todella hienosti ja oli koiralle tukena. Kiitos Jenna todella paljon Outan hoidosta ❤️🐾. "
MiraM
Arvostelu - Mira
alkaen
20 €
/päivä
MirjamM

10. Mirjam

15.8 km
alkaen
18 €
/päivä
11 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Lemmikin hoitoa suurella sydämellä

Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi eilen
MirjamM

10. Mirjam

Lemmikin hoitoa suurella sydämellä 15.8 km
(11 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi eilen
"Knowledge and very kind. Thank you for taking such good care of our dog! "
RebeccaR
Arvostelu - Rebecca
alkaen
18 €
/päivä
LauraL

11. Laura

19.4 km
alkaen
40 €
/päivä
1 arvio

Reliable and caring pet sitter in Oulu

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
LauraL

11. Laura

Reliable and caring pet sitter in Oulu 19.4 km
(1 arvio)
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"Joustava ja helppo sopia hoidosta. Erittäin tyytyväinen, koira oli hyvissä käsissä hoidon ajan :)."
VilmaV
Arvostelu - Vilma
alkaen
40 €
/päivä
RoosaR

12. Roosa

19.8 km
alkaen
25 €
/päivä
22 arviota
6
toistuvaa asiakasta

Eläinrakas opiskelija tarjoaa hoitoapua sitä tarvitseville

Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
RoosaR

12. Roosa

Eläinrakas opiskelija tarjoaa hoitoapua sitä tarvitseville 19.8 km
(22 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"Poikakolmikon ensimmäinen päivähoito Roosan valvovan silmän alla sujui hyvin. Kun ihmisistä tarkka seniorikoira on tyytyväinen hoitajaan niin omistajatkin on 😊. "
AnniA
Arvostelu - Anni
alkaen
25 €
/päivä
MesiM

13. Mesi

19.4 km
alkaen
20 €
/päivä
3 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Eläintenhoito-ammatin käynyt hoitaja keskustasta ❤️🐇

Varattu viimeksi 5 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
MesiM

13. Mesi

Eläintenhoito-ammatin käynyt hoitaja keskustasta ❤️🐇19.4 km
(3 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 5 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
alkaen
20 €
/päivä
AnetteA

14. Anette

14.1 km - Oulu
alkaen
15 €
/päivä
4 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Ammattitaitoista, luotettavaa koirien ja kissojen hoitoa

Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
AnetteA

14. Anette

Ammattitaitoista, luotettavaa koirien ja kissojen hoitoa14.1 km - Oulu
(4 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
"Anette is so friendly and sweet to our dog. A great sitter! Thank you! 🙏 "
RebeccaR
Arvostelu - Rebecca
alkaen
15 €
/päivä
JennyJ

15. Jenny

13.5 km
alkaen
25 €
/päivä
4 arviota

Koiran yksilöllistä hoitoa ja ulkoilutusta Oulussa

Aktiivinen viimeksi tänään
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
JennyJ

15. Jenny

Koiran yksilöllistä hoitoa ja ulkoilutusta Oulussa13.5 km
(4 arviota)
Aktiivinen viimeksi tänään
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"Jenny is very friendly and took such nice care of our dog. Thank you! 🤩 "
RebeccaR
Arvostelu - Rebecca
alkaen
25 €
/päivä
EssiE

16. Essi

15.3 km
alkaen
20 €
/päivä
2 arviota

Varma lemmikkien ystävä

Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
EssiE

16. Essi

Varma lemmikkien ystävä 15.3 km
(2 arviota)
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
20 €
/päivä
EllinoraE

17. Ellinora

19.5 km
alkaen
15 €
/päivä
21 arviota
7
toistuvaa asiakasta

Innokas koiran ulkoiluttaja ja kaikkien eläinten ystävä.

Varattu viimeksi 4 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
EllinoraE

17. Ellinora

Innokas koiran ulkoiluttaja ja kaikkien eläinten ystävä. 19.5 km
(21 arviota)
7 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 4 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
alkaen
15 €
/päivä
PaulaP

18. Paula

18.7 km
alkaen
25 €
/päivä
17 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Koirasi paras kaveri ☺️

Varattu viimeksi 4 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
PaulaP

18. Paula

Koirasi paras kaveri ☺️18.7 km
(17 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 4 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
"Jätimme koiramme päiväksi Paulan hoitoon. Suosittelemme! "
MannukainenM
Arvostelu - Mannukainen
alkaen
25 €
/päivä
VenlaV

19. Venla

19.2 km - Oulu
alkaen
20 €
/päivä
3 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Kokenut ja luotettava lemmikinhoitaja

Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
VenlaV

19. Venla

Kokenut ja luotettava lemmikinhoitaja19.2 km - Oulu
(3 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
20 €
/päivä
IlonaI

20. Ilona

16.4 km
alkaen
25 €
/päivä
5 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Lemmikin luotto kaveri

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu cairnterrieri Sipi kanssa
IlonaI

20. Ilona

Lemmikin luotto kaveri16.4 km
(5 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu cairnterrieri Sipi kanssa
alkaen
25 €
/päivä

Miksi koiran päivähoito sopisi teille?

Vaikeinta lemmikinomistajille on lähteä töihin joka päivä, sillä lemmikkimme joutuvat jäämään siksi aikaa yksin kotiin. Ymmärrämme hyvin kuinka paljon useimmat koirat tarvitsevat tekemistä ja sosialisointia myös päiväsaikaan, ja siksi palvelustamme löytyykin päivähoitoa tarjoavia hoitajia. Paikalliset hoitajamme sijainnissa Haukipudas tarjoavat mielellään päivähoitoa monenlaisille koirille.

Jokaiseen Pawshaken kautta tehtyyn varaukseen kuuluu myös Pawshake-takuu, eläinlääkärikulutakuu ja paljon muita hyötyjä.

Lemmikinomistajat varaavat Pawshakessa koiran päivähoitoa sijainnissa Haukipudas. Yli 390 lemmikinomistajaa on jättänyt arvion, tähtimäärän keskiarvon tällä hetkellä ollessa 4.96/5. Kaikki varaukset on maksettu turvallisesti käyttäen jotain seuraavista maksuvaihtoehdoista: Visa, Mastercard, American Express.