1. Koiran ulkoilutus
  2. Ylöjärvi

Koiran ulkoilutus, Ylöjärvi

Löydä luotettava koiran ulkoiluttaja

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
AnnaA

1. Anna

3.9 km
alkaen
8 €
/koiran ulkoilutus
3 arviota

Eläinrakas ja vastuullinen lemmikinhoitaja

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 5 päivää sitten
AnnaA

1. Anna

Eläinrakas ja vastuullinen lemmikinhoitaja3.9 km
(3 arviota)
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 5 päivää sitten
"Anna sai heti hyvän kontaktin koiraan ja yhteistyö sujui oikein hyvin myös ihmisten kesken. Mielelläni pyydän koiran hoitoon uudelleenkin."
MariaM
Arvostelu - Maria
alkaen
8 €
/koiran ulkoilutus
EllenE

2. Ellen

3.4 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
83 arviota
24
toistuvaa asiakasta

Eläinrakas Koripalloilija

Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
EllenE

2. Ellen

Eläinrakas Koripalloilija3.4 km
(83 arviota)
24 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
"Ellen kävi lenkittämässä meidän koiraa viikon ajan kun olimme itse reissussa ja koira hoidossa liikuntarajoitteisella äidilläni. Kaikki sujui oikein mallikkaasti, aikatauluista oli helppoa ja joustavaa sopia ja mikä tärkeintä, koiramme tykkäsi Ellenistä ja lähti aina mielellään lenkille. Aiomme ehdottomasti jatkossakin kysyä Elleniä avuksi jos tarvetta tulee :) "
SiruS
Arvostelu - Siru
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
Sinä ja lemmikkisi olette turvassa, kun varaatte ja maksatte Pawshaken kautta.
AuroraA

3. Aurora

5.3 km
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
25 arviota
12
toistuvaa asiakasta

Kokenut, luotettava ja vastuullinen lemmikinhoitaja

Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
AuroraA

3. Aurora

Kokenut, luotettava ja vastuullinen lemmikinhoitaja5.3 km
(25 arviota)
12 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
"Aurora vastaa nopeasti viesteihin ja lähettää kuvia hoidettavasta koirasta. Hän voitti ujostelevan koiramme luottamuksen hienosti. Ulkoilut olivat sujuneet mukavasti. "
OutiO
Arvostelu - Outi
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
SiljaS

4. Silja

4.3 km
alkaen
9 €
/koiran ulkoilutus
7 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Luonnontieteistä kiinnostunut karvakaverien hoitaja

Varattu viimeksi tänään
Otettu yhteyttä viimeksi tänään
SiljaS

4. Silja

Luonnontieteistä kiinnostunut karvakaverien hoitaja4.3 km
(7 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi tänään
Otettu yhteyttä viimeksi tänään
"Erittäin hyvä koiranlenkittäjä!"
AkustiA
Arvostelu - Akusti
alkaen
9 €
/koiran ulkoilutus
TuijaT

5. Tuija

1.2 km
alkaen
25 €
/koiran ulkoilutus
8 arviota
1
toistuva asiakas

Lemmikkien hoitotoimenpiteitä ja hoitoa Länsi-Tampereella

Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Schapendoes Hipsu kanssa
TuijaT

5. Tuija

Lemmikkien hoitotoimenpiteitä ja hoitoa Länsi-Tampereella1.2 km
(8 arviota)
1 toistuva asiakas
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Schapendoes Hipsu kanssa
"Kiitos Tuijalle meidän kahden jättikoiramme lenkittämisestä! Koirat olivat hyvissä ja luotettavissa käsissä ja nauttivat lenkistään. "
TiinaT
Arvostelu - Tiina
alkaen
25 €
/koiran ulkoilutus
IlonaI

6. Ilona

5.6 km
alkaen
17,5 €
/koiran ulkoilutus
6 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Varma ja myötätuntoinen hoitaja lemmikillesi

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Paimensukunen suomenlapinkoira Elsa kanssa
IlonaI

6. Ilona

Varma ja myötätuntoinen hoitaja lemmikillesi 5.6 km
(6 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Paimensukunen suomenlapinkoira Elsa kanssa
"Ilona hoiti tunnollisesti ja huolella koirakaverini lenkitykset. Ilonalle on reipas ja napakka ote, hän sai yhteispelin toimimaan "hiukan" jääräpäisen Piwin kanssa. Ilonasta näkee, että hän todella tykkää eläimistä ja "puhuu sujuvasti koiraa" 😊."
Niina RiikkaN
Arvostelu - Niina Riikka
alkaen
17,5 €
/koiran ulkoilutus
AstaA

7. Asta

5.8 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
89 arviota
30
toistuvaa asiakasta

välittävä ja luotettava eläinhoitaja✨

Varattu viimeksi 10 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
AstaA

7. Asta

välittävä ja luotettava eläinhoitaja✨5.8 km
(89 arviota)
30 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 10 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
"Our afirst meeting went well, Asta was calm around the dog, she came on time and was easy to talk to"
DariaD
Arvostelu - Daria
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
SinikkaS

8. Sinikka

5.7 km
alkaen
9 €
/koiran ulkoilutus
4 arviota

Lapsiperhe rapsuttaa ja hoitaa koiria

SinikkaS

8. Sinikka

Lapsiperhe rapsuttaa ja hoitaa koiria5.7 km
(4 arviota)
"Sinikka kiltti ja auttavainen ihminen! hyvää koiran hoito ! Kiitos Sinikka! "
OlgaO
Arvostelu - Olga
alkaen
9 €
/koiran ulkoilutus
RiikkaR

9. Riikka

1.1 km
alkaen
12 €
/koiran ulkoilutus
25 arviota
7
toistuvaa asiakasta

Koirien lenkitystä Länsi-Tampereella

Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
RiikkaR

9. Riikka

Koirien lenkitystä Länsi-Tampereella1.1 km
(25 arviota)
7 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
"Riikka walked our dog for a few days and we have nothing but good things to say about her! She was very flexible and reliable. We received a report on the walk and pictures of our dog. So we definitely recommend her! "
Sanna-MariS
Arvostelu - Sanna-Mari
alkaen
12 €
/koiran ulkoilutus
MineaM

10. Minea

3.3 km
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
1 arvio
1
toistuva asiakas

Luotettava koirahoitaja vuosien kokemuksella

Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Beauceron Tarmo kanssa
MineaM

10. Minea

Luotettava koirahoitaja vuosien kokemuksella3.3 km
(1 arvio)
1 toistuva asiakas
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Beauceron Tarmo kanssa
"Osaavaa ja koiraa ymmärtävää/lukevaa ulkoilutusta ja seuranaoloa. Helppoa kommunikointia ja hyvä käytettävyys. Kiitos!"
HelenaH
Arvostelu - Helena
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
MaaritM

11. Maarit

5.3 km
alkaen
12 €
/koiran ulkoilutus
7 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Luotettava ja eläinrakas perhe koiranhoitajaksi

Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
MaaritM

11. Maarit

Luotettava ja eläinrakas perhe koiranhoitajaksi5.3 km
(7 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"Ihana ja joustava koiran lenkityspalvelu!"
LarissaL
Arvostelu - Larissa
alkaen
12 €
/koiran ulkoilutus
VirginiaV

12. Virginia

0.2 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
2 arviota
1
toistuva asiakas

Looking for fluffy friends

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Valkoinen paimenkoira Athena kanssa
VirginiaV

12. Virginia

Looking for fluffy friends 0.2 km
(2 arviota)
1 toistuva asiakas
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Valkoinen paimenkoira Athena kanssa
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
AliisaA

13. Aliisa

5.4 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
3 arviota
1
toistuva asiakas

Hoitaja ja lenkittäjä kaiken karvaisille

Varattu viimeksi 8 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 9 päivää sitten
AliisaA

13. Aliisa

Hoitaja ja lenkittäjä kaiken karvaisille5.4 km
(3 arviota)
1 toistuva asiakas
Varattu viimeksi 8 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 9 päivää sitten
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
JennyJ

14. Jenny

5.3 km
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
4 arviota
1
toistuva asiakas

Koirallesi aitoa huomiota sekä hoitoa tampereella❤️

Varattu viimeksi 13 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi tänään
JennyJ

14. Jenny

Koirallesi aitoa huomiota sekä hoitoa tampereella❤️5.3 km
(4 arviota)
1 toistuva asiakas
Varattu viimeksi 13 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi tänään
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
MariaM

15. Maria

1.8 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
2 arviota
1
toistuva asiakas

Koirat, kissat, linnut, kalat, hiiret kaikki tervetulleita

Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi tänään
MariaM

15. Maria

Koirat, kissat, linnut, kalat, hiiret kaikki tervetulleita 1.8 km
(2 arviota)
1 toistuva asiakas
Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi tänään
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
AinomariaA

16. Ainomaria

0.9 km
alkaen
19 €
/koiran ulkoilutus
3 arviota
1
toistuva asiakas

Eläintenhoitajaopiskelijan ammattitaitoista apua💕

Varattu viimeksi 12 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
AinomariaA

16. Ainomaria

Eläintenhoitajaopiskelijan ammattitaitoista apua💕0.9 km
(3 arviota)
1 toistuva asiakas
Varattu viimeksi 12 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
alkaen
19 €
/koiran ulkoilutus
EllaE

17. Ella

1.6 km
alkaen
17 €
/koiran ulkoilutus
23 arviota
9
toistuvaa asiakasta

Aktiivinen lemmikinhoitaja Tampereen alueelta 💛

Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi eilen
EllaE

17. Ella

Aktiivinen lemmikinhoitaja Tampereen alueelta 💛1.6 km
(23 arviota)
9 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi eilen
alkaen
17 €
/koiran ulkoilutus
NooraN

18. Noora

4.1 km
alkaen
13 €
/koiran ulkoilutus
4 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Kokenut ja luotettava eläintenhoitaja Tampereella

Varattu viimeksi 13 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 13 päivää sitten
NooraN

18. Noora

Kokenut ja luotettava eläintenhoitaja Tampereella4.1 km
(4 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 13 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 13 päivää sitten
alkaen
13 €
/koiran ulkoilutus
HannaH

19. Hanna

1.1 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
7 arviota

Kokenut ja vastuullinen lemmikkienhoitaja

Aktiivinen viimeksi eilen
Asuu 5 kissoja lemmikin kanssa
HannaH

19. Hanna

Kokenut ja vastuullinen lemmikkienhoitaja1.1 km
(7 arviota)
Aktiivinen viimeksi eilen
Asuu 5 kissoja lemmikin kanssa
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
AnniA

20. Anni

1.8 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
10 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Luotettava eläintenhoitaja 💛

Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
AnniA

20. Anni

Luotettava eläintenhoitaja 💛1.8 km
(10 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus

Miksi koiran ulkoiluttaminen sopisi teille?

Joskus elämä on hyvin kiireistä, jolloin voit tarvita apua koirasi ulkoiluttamisessa. Onneksi voit löytää Pawshaken kautta eläinrakkaita ihmisiä, jotka ulkoiluttavat koiraasi sijainnissa Ylöjärvi mielellään.

Kaikki ulkoiluttajamme on tarkistettu erikseen ja kaikki varaukset sisältävät automaattisesti Pawshake-takuun, jolloin mielenrauhasi on taattu. Lisäksi Pawshake-ulkoiluttajasi on naapurustostasi Ylöjärvi ja useimmat ovat jo saaneet arvosteluja muilta lemmikinomistajilta.

Koiranulkoiluttajan käyminen päiväsaikaan on helppo tapa saada koirasi päivästä mielenkiintoisempi. Jotkut ulkoiluttajat voivat lenkkeilyttää useampia koiria kerrallaan, jolloin sosiaalinen koira voi tavata muitakin koiria helposti. Jos haluat hoitajan ulkoiluttavan koiraasi erikseen, tämä onnistuu myös. Silloin hoitaja voi keskittyä tarkemmin vain sinun koiraasi.

Lemmikinomistajat varaavat Pawshakessa koiran ulkoilutusta sijainnissa Ylöjärvi. Yli 1549 lemmikinomistajaa on jättänyt arvion, tähtimäärän keskiarvon tällä hetkellä ollessa 4.97/5. Kaikki varaukset on maksettu turvallisesti käyttäen jotain seuraavista maksuvaihtoehdoista: Visa, Mastercard, American Express.