1. Koiran päivähoito
  2. Ylöjärvi

Koiran päivähoito, Ylöjärvi

Päivällä tapahtuva hoitojakso hoitajan luona.

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
MiisaM

1. Miisa

13.3 km
alkaen
30 €
/päivä
90 arviota
35
toistuvaa asiakasta

Luotettavaa Lemmikinhoitoa Tampereella

Varattu viimeksi 4 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
MiisaM

1. Miisa

Luotettavaa Lemmikinhoitoa Tampereella13.3 km
(90 arviota)
35 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 4 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
"Miisa otti koiramme hoitoon, kun tarvitsimme koiralle yllättäen hoitopaikkaa viikon ajaksi. Koiramme ei aiemmin ole ollut juurikaan hoidossa koiralle vierailla ihmisillä eikä koskaan näin pitkää aikaa. Kaikki meni Miisan kanssa kuitenkin ihan tosi kivasti ja koirakin näytti kuvien perusteella viihtyvän Miisan hoidossa oikein hyvin. Kommunikointi Miisan kanssa oli helppoa ja sujuvaa ja aikatauluissa oli joustoa. Veisin koiramme Miisalle hoitoon oikein mielelläni uudestaankin, mikäli tarvetta joskus tulisi. "
KirsiK
Arvostelu - Kirsi
alkaen
30 €
/päivä
NinaN

2. Nina

9.7 km
alkaen
15 €
/päivä
3 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Kodinomaista koiranhoitoa Tampereella 🏡❤️

Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi tänään
NinaN

2. Nina

Kodinomaista koiranhoitoa Tampereella 🏡❤️9.7 km
(3 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi tänään
"Ihan huippuhyvää hoitoa ja palvelua saimme!"
PirjoP
Arvostelu - Pirjo
alkaen
15 €
/päivä
Sinä ja lemmikkisi olette turvassa, kun varaatte ja maksatte Pawshaken kautta.
EllaE

3. Ella

10.7 km
alkaen
18 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja
3 arviota

Luotettavaa ja kodinomaista koirahoitoa Tampereella

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi tänään
EllaE

3. Ella

Uusi lemmikinhoitaja
Luotettavaa ja kodinomaista koirahoitoa Tampereella10.7 km
(3 arviota)
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi tänään
"Watson oli oikein tyytyväinen ja hyvässä iltahoidossa☺️ Suosittelen. "
HeikkiH
Arvostelu - Heikki
alkaen
18 €
/päivä
JennyJ

4. Jenny

9.1 km - Tampere
alkaen
25 €
/päivä
4 arviota
1
toistuva asiakas

Koirallesi aitoa huomiota sekä hoitoa tampereella❤️

Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
JennyJ

4. Jenny

Koirallesi aitoa huomiota sekä hoitoa tampereella❤️9.1 km - Tampere
(4 arviota)
1 toistuva asiakas
Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
"Kaikki meni hyvin ja koirat tulivat juttuun keskenään 😍"
AnnikaA
Arvostelu - Annika
alkaen
25 €
/päivä
TaruT

5. Taru

16.5 km
alkaen
20 €
/päivä
11 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Tampere Cuddle & Paw Dog Walking and sitting

Aktiivinen viimeksi tänään
TaruT

5. Taru

Tampere Cuddle & Paw Dog Walking and sitting 16.5 km
(11 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Aktiivinen viimeksi tänään
"Taru is a genuine dog lover who takes great care of the dog and communicates clearly and keeps you updated."
PujaP
Arvostelu - Puja
alkaen
20 €
/päivä
SonjaS

6. Sonja

11 km
alkaen
18 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja

Osaavaa koirahoitoa Tampereella 💗

Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi tänään
SonjaS

6. Sonja

Uusi lemmikinhoitaja
Osaavaa koirahoitoa Tampereella 💗11 km
Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi tänään
alkaen
18 €
/päivä
AnniinaA

7. Anniina

19.1 km
alkaen
15 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja

Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi tänään
AnniinaA

7. Anniina

Uusi lemmikinhoitaja
19.1 km
Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi tänään
alkaen
15 €
/päivä
TiiaT

8. Tiia

17.3 km
alkaen
15 €
/päivä
9 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Luotettava ja eläinrakas hoitaja Vuoreksessa

Varattu viimeksi 14 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 14 päivää sitten
TiiaT

8. Tiia

Luotettava ja eläinrakas hoitaja Vuoreksessa17.3 km
(9 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 14 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 14 päivää sitten
"9-kuinen pentukoira Rudi on ollut jo pari kertaa Tiialla päivähoidossa ja viihtynyt oikein hyvin! Tiia on lempeä, huolellinen ja aktiivinen hoitaja, juuri sopiva ihmisiä rakastavalle koiralle. Seuraava hoitopäivä jo varattu!"
SarianneS
Arvostelu - Sarianne
alkaen
15 €
/päivä
JooelJ

9. Jooel

9.8 km - Tampere
alkaen
23 €
/päivä
43 arviota
11
toistuvaa asiakasta

Kissan tai koiran hoitoa kokemuksella Tampereen keskustassa

Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
JooelJ

9. Jooel

Kissan tai koiran hoitoa kokemuksella Tampereen keskustassa9.8 km - Tampere
(43 arviota)
11 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
"Ystävällinen ja erinomainen koiran hoito"
TuijaT
Arvostelu - Tuija
alkaen
23 €
/päivä
NiniN

10. Nini

11.2 km
alkaen
15 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja

Koiraihminen vailla karvaista seuraa

Aktiivinen viimeksi tänään
NiniN

10. Nini

Uusi lemmikinhoitaja
Koiraihminen vailla karvaista seuraa11.2 km
Aktiivinen viimeksi tänään
alkaen
15 €
/päivä
InariI

11. Inari

13.2 km
alkaen
20 €
/päivä
7 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Luotettava ja joustava koiranhoitaja

Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
InariI

11. Inari

Luotettava ja joustava koiranhoitaja13.2 km
(7 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
"nopealla aikataululla onnistui varaus ja koira nautti selkeästi!"
MatildaM
Arvostelu - Matilda
alkaen
20 €
/päivä
IidaI

12. Iida

10.7 km
alkaen
20 €
/päivä
16 arviota
7
toistuvaa asiakasta

Rauhallista ja osaavaa hoitoa parhaalle ystävällesi

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 5 päivää sitten
IidaI

12. Iida

Rauhallista ja osaavaa hoitoa parhaalle ystävällesi 10.7 km
(16 arviota)
7 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 5 päivää sitten
"Pennullamme on hieman enemmän energiaa ja leikkisyyttä, mutta kaikki sujui erinomaisesti. Pentu oli innokkaasti tulossa seuraavaan hoitokertaan, ja myös toinen koiramme, joka kävi ainoastaan tervehtimässä Iidaa, oli iloinen saamistaan rapsutuksista ja huomiosta. Suuret kiitokset!"
EmmiE
Arvostelu - Emmi
alkaen
20 €
/päivä
RiinaR

13. Riina

0.4 km
alkaen
18 €
/päivä
18 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Rakastavaa hoitoa parhaalle ystävällesi🐶

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
RiinaR

13. Riina

Rakastavaa hoitoa parhaalle ystävällesi🐶0.4 km
(18 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
"hienosti oli turrit pärjännyt, ja pikaisella aikataululla onnistu hoitopaikka 👍🏻 "
SamiS
Arvostelu - Sami
alkaen
18 €
/päivä
RiinaR

14. Riina

12.7 km
alkaen
15 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja
1 arvio

Varattu viimeksi 12 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi tänään
RiinaR

14. Riina

Uusi lemmikinhoitaja
12.7 km
(1 arvio)
Varattu viimeksi 12 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi tänään
alkaen
15 €
/päivä
IisaI

15. Iisa

12.7 km - Tampere
alkaen
15 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja
1 arvio

Luotettavaa kotihoitoa ja ulkoilutusta lemmikillesi

Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi tänään
IisaI

15. Iisa

Uusi lemmikinhoitaja
Luotettavaa kotihoitoa ja ulkoilutusta lemmikillesi12.7 km - Tampere
(1 arvio)
Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi tänään
"Kuismalla on ollut Iisan luona hyvät oltavat ja olemme olleet todella tyytyväisiä."
KaroliinaK
Arvostelu - Karoliina
alkaen
15 €
/päivä
LauraL

16. Laura

12.7 km
alkaen
25 €
/päivä
8 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Lämminhenkistä eläinhoitoa Kalevassa!

Aktiivinen viimeksi tänään
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
LauraL

16. Laura

Lämminhenkistä eläinhoitoa Kalevassa!12.7 km
(8 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Aktiivinen viimeksi tänään
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"Kaikki meni todella hyvin ja koira viihtyi 😊"
HannaH
Arvostelu - Hanna
alkaen
25 €
/päivä
DonyaD

17. Donya

16.6 km
alkaen
15 €
/päivä
12 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Pet lover who enjoys being around animals

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 14 päivää sitten
DonyaD

17. Donya

Pet lover who enjoys being around animals16.6 km
(12 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 14 päivää sitten
"My dog happily went to Donyas place again, showing she's enjoyed her multiple visits there. ♥️"
MatildaM
Arvostelu - Matilda
alkaen
15 €
/päivä
SaraS

18. Sara

11.1 km
alkaen
20 €
/päivä
14 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Lemmikin hoitoa lämmöllä ja rakkaudella

Varattu viimeksi 11 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi tänään
SaraS

18. Sara

Lemmikin hoitoa lämmöllä ja rakkaudella11.1 km
(14 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 11 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi tänään
"Koiramme viihtyi hyvin, oli hyvässä hoidossa ☺️ Mielelläni vien uudestaan."
HannaH
Arvostelu - Hanna
alkaen
20 €
/päivä
AstaA

19. Asta

9.6 km
alkaen
30 €
/päivä
88 arviota
30
toistuvaa asiakasta

välittävä ja luotettava eläinhoitaja✨

Varattu viimeksi tänään
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
AstaA

19. Asta

välittävä ja luotettava eläinhoitaja✨9.6 km
(88 arviota)
30 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi tänään
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
"Kiitos jälleen hoidosta! Astalle voi jättää huolettomin mielin koiran hoitoon ja koira otetaan osaksi arkea :) Asiat on helppo sopia ja kaikki sujunut aina kaikin puolin hienosti."
TanjaT
Arvostelu - Tanja
alkaen
30 €
/päivä
JaninaJ

20. Janina

10.1 km
alkaen
19 €
/päivä
6 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Kokenut hoitaja perheenjäsenellesi

Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
JaninaJ

20. Janina

Kokenut hoitaja perheenjäsenellesi10.1 km
(6 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
"Pennun hoito meni erinomaisesti. Meillä oli myös nouto ja tuonti, mikä toimi sovitusti ja loistavasti. Kiitos!"
EmmiE
Arvostelu - Emmi
alkaen
19 €
/päivä

Miksi koiran päivähoito sopisi teille?

Vaikeinta lemmikinomistajille on lähteä töihin joka päivä, sillä lemmikkimme joutuvat jäämään siksi aikaa yksin kotiin. Ymmärrämme hyvin kuinka paljon useimmat koirat tarvitsevat tekemistä ja sosialisointia myös päiväsaikaan, ja siksi palvelustamme löytyykin päivähoitoa tarjoavia hoitajia. Paikalliset hoitajamme sijainnissa Ylöjärvi tarjoavat mielellään päivähoitoa monenlaisille koirille.

Jokaiseen Pawshaken kautta tehtyyn varaukseen kuuluu myös Pawshake-takuu, eläinlääkärikulutakuu ja paljon muita hyötyjä.

Lemmikinomistajat varaavat Pawshakessa koiran päivähoitoa sijainnissa Ylöjärvi. Yli 1198 lemmikinomistajaa on jättänyt arvion, tähtimäärän keskiarvon tällä hetkellä ollessa 4.98/5. Kaikki varaukset on maksettu turvallisesti käyttäen jotain seuraavista maksuvaihtoehdoista: Visa, Mastercard, American Express.