1. Koiran ulkoilutus
  2. Ylöjärvi

Koiran ulkoilutus, Ylöjärvi

Löydä luotettava koiran ulkoiluttaja

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
LedionaL

1. Lediona

4.9 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
Uusi lemmikinhoitaja

Olen joustava työntekijä ja luotettava lemmikinhoito.

Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
LedionaL

1. Lediona

Uusi lemmikinhoitaja
Olen joustava työntekijä ja luotettava lemmikinhoito.4.9 km
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
JessicaJ

2. Jessica

4.1 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
Uusi lemmikinhoitaja

Luotettava ja ammattitaitoinen hoitaja

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 5 päivää sitten
JessicaJ

2. Jessica

Uusi lemmikinhoitaja
Luotettava ja ammattitaitoinen hoitaja4.1 km
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 5 päivää sitten
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
Sinä ja lemmikkisi olette turvassa, kun varaatte ja maksatte Pawshaken kautta.
TuijaT

3. Tuija

5.6 km
alkaen
25 €
/koiran ulkoilutus
8 arviota
1
toistuva asiakas

Lemmikkien hoitotoimenpiteitä ja hoitoa Länsi-Tampereella

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
TuijaT

3. Tuija

Lemmikkien hoitotoimenpiteitä ja hoitoa Länsi-Tampereella5.6 km
(8 arviota)
1 toistuva asiakas
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
"Kiitos Tuijalle meidän kahden jättikoiramme lenkittämisestä! Koirat olivat hyvissä ja luotettavissa käsissä ja nauttivat lenkistään. "
TiinaT
Arvostelu - Tiina
alkaen
25 €
/koiran ulkoilutus
RiikkaR

4. Riikka

5.8 km
alkaen
12 €
/koiran ulkoilutus
25 arviota
7
toistuvaa asiakasta

Koirien lenkitystä Länsi-Tampereella

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
RiikkaR

4. Riikka

Koirien lenkitystä Länsi-Tampereella5.8 km
(25 arviota)
7 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
"Riikka walked our dog for a few days and we have nothing but good things to say about her! She was very flexible and reliable. We received a report on the walk and pictures of our dog. So we definitely recommend her! "
Sanna-MariS
Arvostelu - Sanna-Mari
alkaen
12 €
/koiran ulkoilutus
VirginiaV

5. Virginia

4.5 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
2 arviota
1
toistuva asiakas

Looking for fluffy friends

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Valkoinen paimenkoira Athena kanssa
VirginiaV

5. Virginia

Looking for fluffy friends 4.5 km
(2 arviota)
1 toistuva asiakas
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Valkoinen paimenkoira Athena kanssa
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
AinomariaA

6. Ainomaria

5.4 km
alkaen
19 €
/koiran ulkoilutus
3 arviota
1
toistuva asiakas

Eläintenhoitajaopiskelijan ammattitaitoista apua💕

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 10 päivää sitten
AinomariaA

6. Ainomaria

Eläintenhoitajaopiskelijan ammattitaitoista apua💕5.4 km
(3 arviota)
1 toistuva asiakas
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 10 päivää sitten
alkaen
19 €
/koiran ulkoilutus
MariaM

7. Maria

5.5 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
2 arviota
1
toistuva asiakas

Koirat, kissat, linnut, kalat, hiiret kaikki tervetulleita

Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
MariaM

7. Maria

Koirat, kissat, linnut, kalat, hiiret kaikki tervetulleita 5.5 km
(2 arviota)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
HannaH

8. Hanna

5.7 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
7 arviota

Kokenut ja vastuullinen lemmikkienhoitaja

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
HannaH

8. Hanna

Kokenut ja vastuullinen lemmikkienhoitaja5.7 km
(7 arviota)
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
SannaS

9. Sanna

3.8 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
35 arviota
33
toistuvaa asiakasta

Lemmikinhoitaja Sanna Tampere

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
SannaS

9. Sanna

Lemmikinhoitaja Sanna Tampere3.8 km
(35 arviota)
33 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
"Sanna on ulkoiluttanut Riki-koiraani jo useamman kerran. Sanna on iloinen, luotettava ja kuittaa käyntinsä pienellä viestillä. Riki on hurmaantunut!"
TarjaT
Arvostelu - Tarja
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
NettaN

10. Netta

5.3 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
1 arvio
1
toistuva asiakas

Erittäin eläinrakas ja luotettava

Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
NettaN

10. Netta

Erittäin eläinrakas ja luotettava5.3 km
(1 arvio)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
RebeccaR

11. Rebecca

4.1 km
alkaen
13 €
/koiran ulkoilutus
1 arvio

Kokenut ja luotettava lemmikkisi hoitaja🤍

Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
RebeccaR

11. Rebecca

Kokenut ja luotettava lemmikkisi hoitaja🤍4.1 km
(1 arvio)
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
13 €
/koiran ulkoilutus
AnniA

12. Anni

3.6 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
10 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Luotettava eläintenhoitaja 💛

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
AnniA

12. Anni

Luotettava eläintenhoitaja 💛3.6 km
(10 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
RiinaR

13. Riina

4.3 km
alkaen
9 €
/koiran ulkoilutus
3 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Luotettavaa ja rakastavaa hoitoa karvakamullesi <3

Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
RiinaR

13. Riina

Luotettavaa ja rakastavaa hoitoa karvakamullesi <34.3 km
(3 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
alkaen
9 €
/koiran ulkoilutus
VeeraV

14. Veera

3.7 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
4 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Sydämmellinen ja luotettava eläintenhoitaja

VeeraV

14. Veera

Sydämmellinen ja luotettava eläintenhoitaja3.7 km
(4 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
FarhanaF

15. Farhana

4.8 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus

Your Dog’s Holiday Home: Walks & Cuddles

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Doberman Louis kanssa
FarhanaF

15. Farhana

Your Dog’s Holiday Home: Walks & Cuddles4.8 km
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Doberman Louis kanssa
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus

Miksi koiran ulkoiluttaminen sopisi teille?

Joskus elämä on hyvin kiireistä, jolloin voit tarvita apua koirasi ulkoiluttamisessa. Onneksi voit löytää Pawshaken kautta eläinrakkaita ihmisiä, jotka ulkoiluttavat koiraasi sijainnissa Ylöjärvi mielellään.

Kaikki ulkoiluttajamme on tarkistettu erikseen ja kaikki varaukset sisältävät automaattisesti Pawshake-takuun, jolloin mielenrauhasi on taattu. Lisäksi Pawshake-ulkoiluttajasi on naapurustostasi Ylöjärvi ja useimmat ovat jo saaneet arvosteluja muilta lemmikinomistajilta.

Koiranulkoiluttajan käyminen päiväsaikaan on helppo tapa saada koirasi päivästä mielenkiintoisempi. Jotkut ulkoiluttajat voivat lenkkeilyttää useampia koiria kerrallaan, jolloin sosiaalinen koira voi tavata muitakin koiria helposti. Jos haluat hoitajan ulkoiluttavan koiraasi erikseen, tämä onnistuu myös. Silloin hoitaja voi keskittyä tarkemmin vain sinun koiraasi.

Lemmikinomistajat varaavat Pawshakessa koiran ulkoilutusta sijainnissa Ylöjärvi. Yli 1509 lemmikinomistajaa on jättänyt arvion, tähtimäärän keskiarvon tällä hetkellä ollessa 4.97/5. Kaikki varaukset on maksettu turvallisesti käyttäen jotain seuraavista maksuvaihtoehdoista: Visa, Mastercard, American Express.