1. Koiran ulkoilutus
  2. Tampere

Koiran ulkoilutus, Tampere

Löydä luotettava koiran ulkoiluttaja

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
SaraS

1. Sara

5.1 km
alkaen
8 €
/koiran ulkoilutus
Uusi lemmikinhoitaja

Luotettava ja huolehtiva lemmikinhoitaja Tampereella

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi tänään
SaraS

1. Sara

Uusi lemmikinhoitaja
Luotettava ja huolehtiva lemmikinhoitaja Tampereella5.1 km
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi tänään
alkaen
8 €
/koiran ulkoilutus
SonjaS

2. Sonja

2.8 km
alkaen
12 €
/koiran ulkoilutus
11 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Läsnäoloa ja lämmintä huolenpitoa lemmikillesi ❤️

Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 6 päivää sitten
SonjaS

2. Sonja

Läsnäoloa ja lämmintä huolenpitoa lemmikillesi ❤️2.8 km
(11 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 6 päivää sitten
"Sonja pärjäsi hyvin kahden jättikoiran kanssa. "
TiinaT
Arvostelu - Tiina
alkaen
12 €
/koiran ulkoilutus
Sinä ja lemmikkisi olette turvassa, kun varaatte ja maksatte Pawshaken kautta.
MillaM

3. Milla

1.1 km - Tampere
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
52 arviota
18
toistuvaa asiakasta

Lämmin ja rauhallinen eläintenystävä💕

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 2 päivää sitten
MillaM

3. Milla

Lämmin ja rauhallinen eläintenystävä💕1.1 km - Tampere
(52 arviota)
18 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 2 päivää sitten
"Kaikki sujui aivan yli odotusten! Tyytyväinen koira ja omistajat. Lämmin suositus."
EriikaE
Arvostelu - Eriika
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
AnnaA

4. Anna

3 km - Tampere
alkaen
8 €
/koiran ulkoilutus
Uusi lemmikinhoitaja
1 arvio

Eläinrakas ja vastuullinen lemmikinhoitaja

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 12 päivää sitten
AnnaA

4. Anna

Uusi lemmikinhoitaja
Eläinrakas ja vastuullinen lemmikinhoitaja3 km - Tampere
(1 arvio)
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 12 päivää sitten
"Anna sai heti hyvän kontaktin koiraan ja yhteistyö sujui oikein hyvin myös ihmisten kesken. Mielelläni pyydän koiran hoitoon uudelleenkin."
MariaM
Arvostelu - Maria
alkaen
8 €
/koiran ulkoilutus
SusannaS

5. Susanna

2.8 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
Uusi lemmikinhoitaja
1 arvio

Lempeää ja luotettavaa hoivaa💗🐶

Varattu viimeksi 11 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
SusannaS

5. Susanna

Uusi lemmikinhoitaja
Lempeää ja luotettavaa hoivaa💗🐶2.8 km
(1 arvio)
Varattu viimeksi 11 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
RiinaR

6. Riina

2.7 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
Uusi lemmikinhoitaja
1 arvio

Varattu viimeksi 12 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
RiinaR

6. Riina

Uusi lemmikinhoitaja
2.7 km
(1 arvio)
Varattu viimeksi 12 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
SaraS

7. Sara

4.4 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
14 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Lemmikin hoitoa lämmöllä ja rakkaudella

Varattu viimeksi 11 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 11 päivää sitten
SaraS

7. Sara

Lemmikin hoitoa lämmöllä ja rakkaudella4.4 km
(14 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 11 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 11 päivää sitten
"Normaalisti varauksellisesti uusiin ihmisiin suhtautuva koira tykästyi Saraan heti ensitapaamisella ja kaikki hoitui juuri kuten sovittiin. Suosittelen lämpimästi!"
HelenaH
Arvostelu - Helena
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
JuliaJ

8. Julia

1.7 km
alkaen
17 €
/koiran ulkoilutus
10 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Luotettava hoitopaikka lemmikillesi🐶❤️

Varattu viimeksi 10 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 11 päivää sitten
JuliaJ

8. Julia

Luotettava hoitopaikka lemmikillesi🐶❤️1.7 km
(10 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 10 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 11 päivää sitten
"Kyseessä oli ensimmäinen hoito- ja ulkoilukokeilu aika tuoreeltaan kotiutuneen rescuekoirani kanssa. Tilanne oli siis meille molemmille uusi, kun ei omistajanakaan voinut ihan varmaksi tietää, miten koira reagoi uudessa tilanteessa! Julia otti heti todella hyvin huomioon koirani taustat ja tilanteen, eikä yrittänyt kiirehtiä tai pakottaa sitä mihinkään. Arvostin erityisesti hänen rauhallista ja kärsivällistä tapaansa toimia koiran kanssa. Kommunikaatio pelasi hyvin, ja minulle jäi koko ajan todella luottavainen olo siitä, että koirani oli hyvissä käsissä ❤️ "
TiiaT
Arvostelu - Tiia
alkaen
17 €
/koiran ulkoilutus
OonaO

9. Oona

1.4 km - Tampere
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
3 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Karvakaverille luotettava ja empaattinen hoitaja

Varattu viimeksi 10 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 10 päivää sitten
OonaO

9. Oona

Karvakaverille luotettava ja empaattinen hoitaja1.4 km - Tampere
(3 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 10 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 10 päivää sitten
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
NiniN

10. Nini

2.7 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
Uusi lemmikinhoitaja

Koiraihminen vailla karvaista seuraa

Aktiivinen viimeksi tänään
NiniN

10. Nini

Uusi lemmikinhoitaja
Koiraihminen vailla karvaista seuraa2.7 km
Aktiivinen viimeksi tänään
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
JennaJ

11. Jenna

2.6 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
5 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Luotettava lemmikinhoitaja

Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
JennaJ

11. Jenna

Luotettava lemmikinhoitaja2.6 km
(5 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
"Jenna on ollut meillä useana päivänä ulkoiluttamassa ja ruokkimassa koiraamme poissa ollessamme. Jenna on hoitanut koiraamme sovitusti ja pärjännyt hienosti vähän liiankin innokkaan 1-vuotiaan koiramme kanssa. Varaamme Jennan mieluusti uudestaankin kun tarvetta tulee. "
KaijaK
Arvostelu - Kaija
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
JenniJ

12. Jenni

2.5 km
alkaen
13 €
/koiran ulkoilutus
28 arviota
12
toistuvaa asiakasta

Joustavaa Lenkkiseuraa

Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
JenniJ

12. Jenni

Joustavaa Lenkkiseuraa2.5 km
(28 arviota)
12 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
"Suuret suositukset Jennille! Kaikki sujui kuten oli sovittu, ja koirani sai aktiivisen lenkkikaverin :)"
MariaM
Arvostelu - Maria
alkaen
13 €
/koiran ulkoilutus
EllenE

13. Ellen

4 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
83 arviota
24
toistuvaa asiakasta

Eläinrakas Koripalloilija

Otettu yhteyttä viimeksi 14 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 14 päivää sitten
EllenE

13. Ellen

Eläinrakas Koripalloilija4 km
(83 arviota)
24 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 14 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 14 päivää sitten
"Ellen kävi lenkittämässä meidän koiraa viikon ajan kun olimme itse reissussa ja koira hoidossa liikuntarajoitteisella äidilläni. Kaikki sujui oikein mallikkaasti, aikatauluista oli helppoa ja joustavaa sopia ja mikä tärkeintä, koiramme tykkäsi Ellenistä ja lähti aina mielellään lenkille. Aiomme ehdottomasti jatkossakin kysyä Elleniä avuksi jos tarvetta tulee :) "
SiruS
Arvostelu - Siru
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
AuroraA

14. Aurora

5.4 km - Tampere
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
25 arviota
12
toistuvaa asiakasta

Kokenut, luotettava ja vastuullinen lemmikinhoitaja

Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
AuroraA

14. Aurora

Kokenut, luotettava ja vastuullinen lemmikinhoitaja5.4 km - Tampere
(25 arviota)
12 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
"Aurora vastaa nopeasti viesteihin ja lähettää kuvia hoidettavasta koirasta. Hän voitti ujostelevan koiramme luottamuksen hienosti. Ulkoilut olivat sujuneet mukavasti. "
OutiO
Arvostelu - Outi
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
LauraL

15. Laura

2.6 km
alkaen
16 €
/koiran ulkoilutus
8 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Lämminhenkistä eläinhoitoa Kalevassa!

Aktiivinen viimeksi tänään
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
LauraL

15. Laura

Lämminhenkistä eläinhoitoa Kalevassa!2.6 km
(8 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Aktiivinen viimeksi tänään
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
16 €
/koiran ulkoilutus
HelenaH

16. Helena

1.4 km
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
45 arviota
12
toistuvaa asiakasta

Koulutettu hoitaja Tampereen keskustassa

Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi tänään
HelenaH

16. Helena

Koulutettu hoitaja Tampereen keskustassa1.4 km
(45 arviota)
12 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi tänään
"He lena on osoittautunut sensitiiviseksi koiran hoitajaksi. Hän osaa lukea koiraa ja meidän hiukan arka Pihla sai luotttamuksen häneen heti ensimmäisellä kerralla. "
HelenaH
Arvostelu - Helena
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
PetraP

17. Petra

4.7 km - Tampere
alkaen
17 €
/koiran ulkoilutus
18 arviota
9
toistuvaa asiakasta

Innokas nuori hoitaja Helsingin sydämestä

Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi tänään
PetraP

17. Petra

Innokas nuori hoitaja Helsingin sydämestä4.7 km - Tampere
(18 arviota)
9 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi tänään
"Petra hoitaa hienosti meidän juniori koiraa. Koira on aina todella innoissaan kun näkee Petran ja kaikki on sujunut aina todella hyvin. 🩷 Luotettava hoitaja, iso suositus!"
SuzanaS
Arvostelu - Suzana
alkaen
17 €
/koiran ulkoilutus
SiljaS

18. Silja

2.6 km
alkaen
9 €
/koiran ulkoilutus
7 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Luonnontieteistä kiinnostunut karvakaverien hoitaja

Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
SiljaS

18. Silja

Luonnontieteistä kiinnostunut karvakaverien hoitaja2.6 km
(7 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
"Erittäin hyvä koiranlenkittäjä!"
AkustiA
Arvostelu - Akusti
alkaen
9 €
/koiran ulkoilutus
NinaN

19. Nina

1.1 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
3 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Kodinomaista koiranhoitoa Tampereella 🏡❤️

Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi tänään
NinaN

19. Nina

Kodinomaista koiranhoitoa Tampereella 🏡❤️1.1 km
(3 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi tänään
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
IisaI

20. Iisa

2.6 km - Tampere
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
Uusi lemmikinhoitaja
1 arvio

Luotettavaa kotihoitoa ja ulkoilutusta lemmikillesi

Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi tänään
IisaI

20. Iisa

Uusi lemmikinhoitaja
Luotettavaa kotihoitoa ja ulkoilutusta lemmikillesi2.6 km - Tampere
(1 arvio)
Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi tänään
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus

Miksi koiran ulkoiluttaminen sopisi teille?

Joskus elämä on hyvin kiireistä, jolloin voit tarvita apua koirasi ulkoiluttamisessa. Onneksi voit löytää Pawshaken kautta eläinrakkaita ihmisiä, jotka ulkoiluttavat koiraasi sijainnissa Tampere mielellään.

Kaikki ulkoiluttajamme on tarkistettu erikseen ja kaikki varaukset sisältävät automaattisesti Pawshake-takuun, jolloin mielenrauhasi on taattu. Lisäksi Pawshake-ulkoiluttajasi on naapurustostasi Tampere ja useimmat ovat jo saaneet arvosteluja muilta lemmikinomistajilta.

Koiranulkoiluttajan käyminen päiväsaikaan on helppo tapa saada koirasi päivästä mielenkiintoisempi. Jotkut ulkoiluttajat voivat lenkkeilyttää useampia koiria kerrallaan, jolloin sosiaalinen koira voi tavata muitakin koiria helposti. Jos haluat hoitajan ulkoiluttavan koiraasi erikseen, tämä onnistuu myös. Silloin hoitaja voi keskittyä tarkemmin vain sinun koiraasi.

Lemmikinomistajat varaavat Pawshakessa koiran ulkoilutusta sijainnissa Tampere. Yli 1585 lemmikinomistajaa on jättänyt arvion, tähtimäärän keskiarvon tällä hetkellä ollessa 4.97/5. Kaikki varaukset on maksettu turvallisesti käyttäen jotain seuraavista maksuvaihtoehdoista: Visa, Mastercard, American Express.