1. Koiran ulkoilutus
  2. Tampere

Koiran ulkoilutus, Tampere

Löydä luotettava koiran ulkoiluttaja

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
OutiO

1. Outi

0.2 km
alkaen
8 €
/koiran ulkoilutus
Uusi lemmikinhoitaja

Empaattinen lemmikinhoitaja

Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi eilen
OutiO

1. Outi

Uusi lemmikinhoitaja
Empaattinen lemmikinhoitaja0.2 km
Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi eilen
alkaen
8 €
/koiran ulkoilutus
MillaM

2. Milla

1.5 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
57 arviota
22
toistuvaa asiakasta

Lämmin ja rauhallinen eläintenystävä💕

Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi 6 päivää sitten
MillaM

2. Milla

Lämmin ja rauhallinen eläintenystävä💕1.5 km
(57 arviota)
22 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi 6 päivää sitten
"Suurkiitokset taas koiran ulkoilutuksesta hyvälle hoitajalle!"
StiinaS
Arvostelu - Stiina
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
Sinä ja lemmikkisi olette turvassa, kun varaatte ja maksatte Pawshaken kautta.
SonjaS

3. Sonja

1.4 km
alkaen
12 €
/koiran ulkoilutus
14 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Läsnäoloa ja lämmintä huolenpitoa lemmikillesi ❤️

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 14 päivää sitten
SonjaS

3. Sonja

Läsnäoloa ja lämmintä huolenpitoa lemmikillesi ❤️1.4 km
(14 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 14 päivää sitten
"Luotettava koiranhoitaja, joka pärjää isojenkin koirien kanssa 👍 "
TiinaT
Arvostelu - Tiina
alkaen
12 €
/koiran ulkoilutus
SaraS

4. Sara

3.5 km
alkaen
8 €
/koiran ulkoilutus
Uusi lemmikinhoitaja
1 arvio

Caring, reliable pet sitter in Tampere

Varattu viimeksi 11 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
SaraS

4. Sara

Uusi lemmikinhoitaja
Caring, reliable pet sitter in Tampere 3.5 km
(1 arvio)
Varattu viimeksi 11 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
alkaen
8 €
/koiran ulkoilutus
SaraS

5. Sara

5 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
14 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Lemmikin hoitoa lämmöllä ja rakkaudella

Varattu viimeksi 9 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 9 päivää sitten
SaraS

5. Sara

Lemmikin hoitoa lämmöllä ja rakkaudella5 km
(14 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 9 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 9 päivää sitten
"Normaalisti varauksellisesti uusiin ihmisiin suhtautuva koira tykästyi Saraan heti ensitapaamisella ja kaikki hoitui juuri kuten sovittiin. Suosittelen lämpimästi!"
HelenaH
Arvostelu - Helena
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
JuliaJ

6. Julia

0.1 km
alkaen
17 €
/koiran ulkoilutus
10 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Luotettava hoitopaikka lemmikillesi🐶❤️

Varattu viimeksi 4 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
JuliaJ

6. Julia

Luotettava hoitopaikka lemmikillesi🐶❤️0.1 km
(10 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 4 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
"Kyseessä oli ensimmäinen hoito- ja ulkoilukokeilu aika tuoreeltaan kotiutuneen rescuekoirani kanssa. Tilanne oli siis meille molemmille uusi, kun ei omistajanakaan voinut ihan varmaksi tietää, miten koira reagoi uudessa tilanteessa! Julia otti heti todella hyvin huomioon koirani taustat ja tilanteen, eikä yrittänyt kiirehtiä tai pakottaa sitä mihinkään. Arvostin erityisesti hänen rauhallista ja kärsivällistä tapaansa toimia koiran kanssa. Kommunikaatio pelasi hyvin, ja minulle jäi koko ajan todella luottavainen olo siitä, että koirani oli hyvissä käsissä ❤️ "
TiiaT
Arvostelu - Tiia
alkaen
17 €
/koiran ulkoilutus
AnnaA

7. Anna

4.6 km
alkaen
8 €
/koiran ulkoilutus
3 arviota

Eläinrakas ja vastuullinen lemmikinhoitaja

Varattu viimeksi 5 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
AnnaA

7. Anna

Eläinrakas ja vastuullinen lemmikinhoitaja4.6 km
(3 arviota)
Varattu viimeksi 5 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
"Anna sai heti hyvän kontaktin koiraan ja yhteistyö sujui oikein hyvin myös ihmisten kesken. Mielelläni pyydän koiran hoitoon uudelleenkin."
MariaM
Arvostelu - Maria
alkaen
8 €
/koiran ulkoilutus
JennaJ

8. Jenna

1.1 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
5 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Luotettava lemmikinhoitaja

Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
JennaJ

8. Jenna

Luotettava lemmikinhoitaja1.1 km
(5 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
"Jenna on ollut meillä useana päivänä ulkoiluttamassa ja ruokkimassa koiraamme poissa ollessamme. Jenna on hoitanut koiraamme sovitusti ja pärjännyt hienosti vähän liiankin innokkaan 1-vuotiaan koiramme kanssa. Varaamme Jennan mieluusti uudestaankin kun tarvetta tulee. "
KaijaK
Arvostelu - Kaija
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
JenniJ

9. Jenni

1.4 km
alkaen
13 €
/koiran ulkoilutus
28 arviota
12
toistuvaa asiakasta

Joustavaa Lenkkiseuraa

Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi eilen
JenniJ

9. Jenni

Joustavaa Lenkkiseuraa1.4 km
(28 arviota)
12 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi eilen
"Suuret suositukset Jennille! Kaikki sujui kuten oli sovittu, ja koirani sai aktiivisen lenkkikaverin :)"
MariaM
Arvostelu - Maria
alkaen
13 €
/koiran ulkoilutus
EllenE

10. Ellen

5.6 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
83 arviota
24
toistuvaa asiakasta

Eläinrakas Koripalloilija

Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
EllenE

10. Ellen

Eläinrakas Koripalloilija5.6 km
(83 arviota)
24 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
"Ellen kävi lenkittämässä meidän koiraa viikon ajan kun olimme itse reissussa ja koira hoidossa liikuntarajoitteisella äidilläni. Kaikki sujui oikein mallikkaasti, aikatauluista oli helppoa ja joustavaa sopia ja mikä tärkeintä, koiramme tykkäsi Ellenistä ja lähti aina mielellään lenkille. Aiomme ehdottomasti jatkossakin kysyä Elleniä avuksi jos tarvetta tulee :) "
SiruS
Arvostelu - Siru
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
LauraL

11. Laura

1.1 km
alkaen
16 €
/koiran ulkoilutus
8 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Lämminhenkistä eläinhoitoa Kalevassa!

Varattu viimeksi 8 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 9 päivää sitten
LauraL

11. Laura

Lämminhenkistä eläinhoitoa Kalevassa!1.1 km
(8 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 8 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 9 päivää sitten
alkaen
16 €
/koiran ulkoilutus
PubuP

12. Pubu

5.2 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
1 arvio
1
toistuva asiakas

Walks, Cuddles & Loving Care

Aktiivinen viimeksi eilen
PubuP

12. Pubu

Walks, Cuddles & Loving Care5.2 km
(1 arvio)
1 toistuva asiakas
Aktiivinen viimeksi eilen
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
HelenaH

13. Helena

1.5 km
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
45 arviota
12
toistuvaa asiakasta

Koulutettu hoitaja Tampereen keskustassa

Varattu viimeksi 9 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 9 päivää sitten
HelenaH

13. Helena

Koulutettu hoitaja Tampereen keskustassa1.5 km
(45 arviota)
12 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 9 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 9 päivää sitten
"He lena on osoittautunut sensitiiviseksi koiran hoitajaksi. Hän osaa lukea koiraa ja meidän hiukan arka Pihla sai luotttamuksen häneen heti ensimmäisellä kerralla. "
HelenaH
Arvostelu - Helena
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
SiljaS

14. Silja

4.2 km
alkaen
9 €
/koiran ulkoilutus
7 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Luonnontieteistä kiinnostunut karvakaverien hoitaja

Varattu viimeksi tänään
Otettu yhteyttä viimeksi tänään
SiljaS

14. Silja

Luonnontieteistä kiinnostunut karvakaverien hoitaja4.2 km
(7 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi tänään
Otettu yhteyttä viimeksi tänään
"Erittäin hyvä koiranlenkittäjä!"
AkustiA
Arvostelu - Akusti
alkaen
9 €
/koiran ulkoilutus
PetraP

15. Petra

3.1 km
alkaen
17 €
/koiran ulkoilutus
18 arviota
9
toistuvaa asiakasta

Innokas nuori hoitaja Tampereella!

Varattu viimeksi 9 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
PetraP

15. Petra

Innokas nuori hoitaja Tampereella!3.1 km
(18 arviota)
9 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 9 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
"Petra hoitaa hienosti meidän juniori koiraa. Koira on aina todella innoissaan kun näkee Petran ja kaikki on sujunut aina todella hyvin. 🩷 Luotettava hoitaja, iso suositus!"
SuzanaS
Arvostelu - Suzana
alkaen
17 €
/koiran ulkoilutus
EssiE

16. Essi

4.9 km
alkaen
35 €
/koiran ulkoilutus
1 arvio
1
toistuva asiakas

Asiantuntevaa hoitoa aktiivisessa kodissa🩷

Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
EssiE

16. Essi

Asiantuntevaa hoitoa aktiivisessa kodissa🩷4.9 km
(1 arvio)
1 toistuva asiakas
Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
"Essin ja hänen koiransa kanssa tapasimme lenkkeillen. Koiramme tulivat heti hyvin toimeen keskenään ja mielelläni vien tapaamisen jälkeen koirani Essin luo hoitoon "
LeenaL
Arvostelu - Leena
alkaen
35 €
/koiran ulkoilutus
KristiinaK

17. Kristiina

2.4 km
alkaen
25 €
/koiran ulkoilutus
95 arviota
40
toistuvaa asiakasta

Hakusessa uusia karvakavereita

Varattu viimeksi 4 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
KristiinaK

17. Kristiina

Hakusessa uusia karvakavereita2.4 km
(95 arviota)
40 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 4 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
"Kristiina oli jälleen erinomainen koirani Kipen kävelyttäjä. Kaikki meni juuri kuten oli sovittukin, joten kiitos paljon, Kristiina! Pertti"
PerttiP
Arvostelu - Pertti
alkaen
25 €
/koiran ulkoilutus
KiaK

18. Kia

1.8 km
alkaen
16 €
/koiran ulkoilutus
4 arviota
3
toistuvaa asiakasta

koirien ja kissojen paras kamu

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
KiaK

18. Kia

koirien ja kissojen paras kamu1.8 km
(4 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
"Osaava ja luotettava lenkkikaveri meidän erittäin aktiiviselle ja innokkaalle lapinporokoirapennulle. Lenkkien jälkeen kotiin on palannut aina iloinen ja tyytyväinen koira."
LindaL
Arvostelu - Linda
alkaen
16 €
/koiran ulkoilutus
NinaN

19. Nina

1.4 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
9 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Monipuolista taitoa ja kokemusta omaava eläintenhoitaja

Varattu viimeksi 5 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
NinaN

19. Nina

Monipuolista taitoa ja kokemusta omaava eläintenhoitaja1.4 km
(9 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 5 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
TeroT

20. Tero

1.5 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
2 arviota

Luotettava koiranhoitaja lenkeille ja turvalliseen hoitoon

Viimeksi aktiivinen 11 päivää sitten
TeroT

20. Tero

Luotettava koiranhoitaja lenkeille ja turvalliseen hoitoon1.5 km
(2 arviota)
Viimeksi aktiivinen 11 päivää sitten
"Tero oli mahtava Minnin kanssa! Kaikki sujui todella hyvin ja saimme myös ihania kuvia illan aikana. Minni vaikutti viihtyvän todella hyvin. Voidaan lämpimästi suositella Teroa muillekin!"
MarikaM
Arvostelu - Marika
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus

Miksi koiran ulkoiluttaminen sopisi teille?

Joskus elämä on hyvin kiireistä, jolloin voit tarvita apua koirasi ulkoiluttamisessa. Onneksi voit löytää Pawshaken kautta eläinrakkaita ihmisiä, jotka ulkoiluttavat koiraasi sijainnissa Tampere mielellään.

Kaikki ulkoiluttajamme on tarkistettu erikseen ja kaikki varaukset sisältävät automaattisesti Pawshake-takuun, jolloin mielenrauhasi on taattu. Lisäksi Pawshake-ulkoiluttajasi on naapurustostasi Tampere ja useimmat ovat jo saaneet arvosteluja muilta lemmikinomistajilta.

Koiranulkoiluttajan käyminen päiväsaikaan on helppo tapa saada koirasi päivästä mielenkiintoisempi. Jotkut ulkoiluttajat voivat lenkkeilyttää useampia koiria kerrallaan, jolloin sosiaalinen koira voi tavata muitakin koiria helposti. Jos haluat hoitajan ulkoiluttavan koiraasi erikseen, tämä onnistuu myös. Silloin hoitaja voi keskittyä tarkemmin vain sinun koiraasi.

Lemmikinomistajat varaavat Pawshakessa koiran ulkoilutusta sijainnissa Tampere. Yli 1617 lemmikinomistajaa on jättänyt arvion, tähtimäärän keskiarvon tällä hetkellä ollessa 4.97/5. Kaikki varaukset on maksettu turvallisesti käyttäen jotain seuraavista maksuvaihtoehdoista: Visa, Mastercard, American Express.