1. Koiran ulkoilutus
  2. Tampere

Koiran ulkoilutus, Tampere

Löydä luotettava koiran ulkoiluttaja

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
OutiO

1. Outi

5.8 km
alkaen
8 €
/koiran ulkoilutus
Uusi lemmikinhoitaja

Empaattinen lemmikinhoitaja

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
OutiO

1. Outi

Uusi lemmikinhoitaja
Empaattinen lemmikinhoitaja5.8 km
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
alkaen
8 €
/koiran ulkoilutus
SonjaS

2. Sonja

5.2 km
alkaen
12 €
/koiran ulkoilutus
15 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Läsnäoloa ja lämmintä huolenpitoa lemmikillesi ❤️

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 5 päivää sitten
SonjaS

2. Sonja

Läsnäoloa ja lämmintä huolenpitoa lemmikillesi ❤️5.2 km
(15 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 5 päivää sitten
"Luotettava koiranhoitaja, joka pärjää isojenkin koirien kanssa 👍 "
TiinaT
Arvostelu - Tiina
alkaen
12 €
/koiran ulkoilutus
Sinä ja lemmikkisi olette turvassa, kun varaatte ja maksatte Pawshaken kautta.
JuliaJ

3. Julia

6 km
alkaen
17 €
/koiran ulkoilutus
10 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Luotettava hoitopaikka lemmikillesi🐶❤️

Varattu viimeksi 12 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
JuliaJ

3. Julia

Luotettava hoitopaikka lemmikillesi🐶❤️6 km
(10 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 12 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
"Kyseessä oli ensimmäinen hoito- ja ulkoilukokeilu aika tuoreeltaan kotiutuneen rescuekoirani kanssa. Tilanne oli siis meille molemmille uusi, kun ei omistajanakaan voinut ihan varmaksi tietää, miten koira reagoi uudessa tilanteessa! Julia otti heti todella hyvin huomioon koirani taustat ja tilanteen, eikä yrittänyt kiirehtiä tai pakottaa sitä mihinkään. Arvostin erityisesti hänen rauhallista ja kärsivällistä tapaansa toimia koiran kanssa. Kommunikaatio pelasi hyvin, ja minulle jäi koko ajan todella luottavainen olo siitä, että koirani oli hyvissä käsissä ❤️ "
TiiaT
Arvostelu - Tiia
alkaen
17 €
/koiran ulkoilutus
JennaJ

4. Jenna

5.3 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
5 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Luotettava lemmikinhoitaja

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
JennaJ

4. Jenna

Luotettava lemmikinhoitaja5.3 km
(5 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
"Jenna on ollut meillä useana päivänä ulkoiluttamassa ja ruokkimassa koiraamme poissa ollessamme. Jenna on hoitanut koiraamme sovitusti ja pärjännyt hienosti vähän liiankin innokkaan 1-vuotiaan koiramme kanssa. Varaamme Jennan mieluusti uudestaankin kun tarvetta tulee. "
KaijaK
Arvostelu - Kaija
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
JenniJ

5. Jenni

5.7 km
alkaen
13 €
/koiran ulkoilutus
28 arviota
12
toistuvaa asiakasta

Joustavaa Lenkkiseuraa

Aktiivinen viimeksi eilen
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
JenniJ

5. Jenni

Joustavaa Lenkkiseuraa5.7 km
(28 arviota)
12 toistuvaa asiakasta
Aktiivinen viimeksi eilen
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
"Suuret suositukset Jennille! Kaikki sujui kuten oli sovittu, ja koirani sai aktiivisen lenkkikaverin :)"
MariaM
Arvostelu - Maria
alkaen
13 €
/koiran ulkoilutus
LauraL

6. Laura

5.3 km
alkaen
16 €
/koiran ulkoilutus
8 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Lämminhenkistä eläinhoitoa Kalevassa!

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
LauraL

6. Laura

Lämminhenkistä eläinhoitoa Kalevassa!5.3 km
(8 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
alkaen
16 €
/koiran ulkoilutus
PubuP

7. Pubu

4.3 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
1 arvio
1
toistuva asiakas

Walks, Cuddles & Loving Care

Aktiivinen viimeksi tänään
PubuP

7. Pubu

Walks, Cuddles & Loving Care4.3 km
(1 arvio)
1 toistuva asiakas
Aktiivinen viimeksi tänään
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
PetraP

8. Petra

3.4 km
alkaen
17 €
/koiran ulkoilutus
18 arviota
9
toistuvaa asiakasta

Innokas nuori hoitaja Tampereella!

Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 11 päivää sitten
PetraP

8. Petra

Innokas nuori hoitaja Tampereella!3.4 km
(18 arviota)
9 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 11 päivää sitten
"Petra hoitaa hienosti meidän juniori koiraa. Koira on aina todella innoissaan kun näkee Petran ja kaikki on sujunut aina todella hyvin. 🩷 Luotettava hoitaja, iso suositus!"
SuzanaS
Arvostelu - Suzana
alkaen
17 €
/koiran ulkoilutus
SaraS

9. Sara

3 km
alkaen
8 €
/koiran ulkoilutus
Uusi lemmikinhoitaja
1 arvio

Caring, reliable pet sitter in Tampere

Varattu viimeksi 4 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
SaraS

9. Sara

Uusi lemmikinhoitaja
Caring, reliable pet sitter in Tampere 3 km
(1 arvio)
Varattu viimeksi 4 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
alkaen
8 €
/koiran ulkoilutus
LyytiL

10. Lyyti

2.8 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
Uusi lemmikinhoitaja

Turvallinen ja rauhallinen hoitaja lemmikillesi <3

Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
LyytiL

10. Lyyti

Uusi lemmikinhoitaja
Turvallinen ja rauhallinen hoitaja lemmikillesi <32.8 km
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
TiinaT

11. Tiina

3.5 km
alkaen
28 €
/koiran ulkoilutus
109 arviota
65
toistuvaa asiakasta

Lemmikkihellijä, jokainen eläin on arvokas

Asuu 5 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
TiinaT

11. Tiina

Lemmikkihellijä, jokainen eläin on arvokas3.5 km
(109 arviota)
65 toistuvaa asiakasta
Asuu 5 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Olen ihan äärimmäisen tyytyväinen Tiinaan. ❤️ Hän kävi meillä ensin tutustumassa ja lemmikit (koira&kissa) tykkäsi heti. Tämän jälkeen Tiina tuli lenkittämään koiraani sekä viettämään aikaa kotonani minun ollessa poissa päivän. Sain paljon kuvia ja videoita ja kotona odotti tyytyväiset lemmikit."
JanikaJ
Arvostelu - Janika
alkaen
28 €
/koiran ulkoilutus
TeroT

12. Tero

4.9 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
2 arviota

Luotettava koiranhoitaja lenkeille ja turvalliseen hoitoon

TeroT

12. Tero

Luotettava koiranhoitaja lenkeille ja turvalliseen hoitoon4.9 km
(2 arviota)
"Tero oli mahtava Minnin kanssa! Kaikki sujui todella hyvin ja saimme myös ihania kuvia illan aikana. Minni vaikutti viihtyvän todella hyvin. Voidaan lämpimästi suositella Teroa muillekin!"
MarikaM
Arvostelu - Marika
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
MiisaM

13. Miisa

4.7 km
alkaen
25 €
/koiran ulkoilutus
93 arviota
37
toistuvaa asiakasta

Luotettavaa Lemmikinhoitoa Tampereella

Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi tänään
MiisaM

13. Miisa

Luotettavaa Lemmikinhoitoa Tampereella4.7 km
(93 arviota)
37 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi tänään
"Lämmin suositus! Ulkoilu sujui hyvin Nipsun kanssa :) "
PaulinaP
Arvostelu - Paulina
alkaen
25 €
/koiran ulkoilutus
SepuS

14. Sepu

5.3 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
9 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Eläinrakas opiskelija hoitamaan karvaista ystävääsi

Asuu 3 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
SepuS

14. Sepu

Eläinrakas opiskelija hoitamaan karvaista ystävääsi5.3 km
(9 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Asuu 3 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"Sepu on hoitanut erinomaisesti koiriemme lenkit!"
DariaD
Arvostelu - Daria
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
IidaI

15. Iida

5.1 km
alkaen
13 €
/koiran ulkoilutus
5 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Koirarakas nuori aikuinen etsii hoitomahdollisuksia!

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Cotton Dina kanssa
IidaI

15. Iida

Koirarakas nuori aikuinen etsii hoitomahdollisuksia!5.1 km
(5 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Cotton Dina kanssa
"Koirien ulkoilutus sujui kaikkinensa todella hyvin! Varmasti kysymme Iidaa toistekin auttamaan."
LeenaL
Arvostelu - Leena
alkaen
13 €
/koiran ulkoilutus
HenrikH

16. Henrik

4.9 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
2 arviota

Erittäin luotettava sekä varteenotettava eläinrakas kundi

Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
HenrikH

16. Henrik

Erittäin luotettava sekä varteenotettava eläinrakas kundi4.9 km
(2 arviota)
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Heikki hoiti sovitut ulkoilutukset säntillisesti ja koirat selvästi tykkäsivät Heikin kanssa olla. Eläinystävällinen ja hyvä tyyppi!"
SauliS
Arvostelu - Sauli
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
SiniS

17. Sini

1.5 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
6 arviota
1
toistuva asiakas

Sinitta

Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
SiniS

17. Sini

Sinitta1.5 km
(6 arviota)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
"Kiitos koirien lenkittämisestä ja ruokinnasta, hyvin meni ja tilaan toistekin👍🏻"
PäiviP
Arvostelu - Päivi
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
JonnaJ

18. Jonna

5.7 km
alkaen
16 €
/koiran ulkoilutus
2 arviota

Luotettava koiranhoitaja Tampereella

Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
JonnaJ

18. Jonna

Luotettava koiranhoitaja Tampereella5.7 km
(2 arviota)
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Jonna kävi lenkittämässä ja ruokkimassa koiramme kun olimme itse illan poissa kotoa. Kaikki hoitui sovitusti ja Jonna laittoi tietoa ja kuvia miten lenkitys sujui. Kiitos hyvästä hoidosta. :)"
TuireT
Arvostelu - Tuire
alkaen
16 €
/koiran ulkoilutus
PinjaP

19. Pinja

5.7 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
12 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Rauhallinen luottokaveri

Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
PinjaP

19. Pinja

Rauhallinen luottokaveri5.7 km
(12 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
"Ihan huippu tyyppi ja tuli niin hyvin koirani kanssa toimeen!❤️ Pinja pelasti mun päivän❤️ Voin suositella!"
EmmaE
Arvostelu - Emma
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
NeaN

20. Nea

4.2 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
8 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Rakastava hoitokoti isoille, että pienille!

Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Amerikanstaffordshirenterrieri Fani kanssa
NeaN

20. Nea

Rakastava hoitokoti isoille, että pienille!4.2 km
(8 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Amerikanstaffordshirenterrieri Fani kanssa
"Nea otti meidän keskenkasvuisen terrierin hienosti haltuun ja ulkoilutukset sujuivat tosi hyvin. Toivottavasti saadaan apua jatkossakin! Risto"
RistoR
Arvostelu - Risto
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus

Miksi koiran ulkoiluttaminen sopisi teille?

Joskus elämä on hyvin kiireistä, jolloin voit tarvita apua koirasi ulkoiluttamisessa. Onneksi voit löytää Pawshaken kautta eläinrakkaita ihmisiä, jotka ulkoiluttavat koiraasi sijainnissa Tampere mielellään.

Kaikki ulkoiluttajamme on tarkistettu erikseen ja kaikki varaukset sisältävät automaattisesti Pawshake-takuun, jolloin mielenrauhasi on taattu. Lisäksi Pawshake-ulkoiluttajasi on naapurustostasi Tampere ja useimmat ovat jo saaneet arvosteluja muilta lemmikinomistajilta.

Koiranulkoiluttajan käyminen päiväsaikaan on helppo tapa saada koirasi päivästä mielenkiintoisempi. Jotkut ulkoiluttajat voivat lenkkeilyttää useampia koiria kerrallaan, jolloin sosiaalinen koira voi tavata muitakin koiria helposti. Jos haluat hoitajan ulkoiluttavan koiraasi erikseen, tämä onnistuu myös. Silloin hoitaja voi keskittyä tarkemmin vain sinun koiraasi.

Lemmikinomistajat varaavat Pawshakessa koiran ulkoilutusta sijainnissa Tampere. Yli 1578 lemmikinomistajaa on jättänyt arvion, tähtimäärän keskiarvon tällä hetkellä ollessa 4.97/5. Kaikki varaukset on maksettu turvallisesti käyttäen jotain seuraavista maksuvaihtoehdoista: Visa, Mastercard, American Express.