1. Koiran ulkoilutus
  2. Tampere

Koiran ulkoilutus, Tampere

Löydä luotettava koiran ulkoiluttaja

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
Hiranya ThisiriH

1. Hiranya Thisiri

0.2 km - Tampere
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
Uusi lemmikinhoitaja

Reliable & Caring Dog Lover - Fun Walks & Day Care! 🐾

Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi eilen
Hiranya ThisiriH

1. Hiranya Thisiri

Uusi lemmikinhoitaja
Reliable & Caring Dog Lover - Fun Walks & Day Care! 🐾0.2 km - Tampere
Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi eilen
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
EmmaE

2. Emma

1.2 km
alkaen
9 €
/koiran ulkoilutus
14 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Tunnollinen eläinten ystävä🫶🏼

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 6 päivää sitten
EmmaE

2. Emma

Tunnollinen eläinten ystävä🫶🏼1.2 km
(14 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 6 päivää sitten
alkaen
9 €
/koiran ulkoilutus
Sinä ja lemmikkisi olette turvassa, kun varaatte ja maksatte Pawshaken kautta.
SonjaS

3. Sonja

5.9 km
alkaen
12 €
/koiran ulkoilutus
15 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Läsnäoloa ja lämmintä huolenpitoa lemmikillesi ❤️

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 5 päivää sitten
SonjaS

3. Sonja

Läsnäoloa ja lämmintä huolenpitoa lemmikillesi ❤️5.9 km
(15 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 5 päivää sitten
"Luotettava koiranhoitaja, joka pärjää isojenkin koirien kanssa 👍 "
TiinaT
Arvostelu - Tiina
alkaen
12 €
/koiran ulkoilutus
AnniinaA

4. Anniina

1.2 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
Uusi lemmikinhoitaja
3 arviota

Luotettava ja rakastava hoitaja ❤️🐾

Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
AnniinaA

4. Anniina

Uusi lemmikinhoitaja
Luotettava ja rakastava hoitaja ❤️🐾1.2 km
(3 arviota)
Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
"Ruokki ja ulkoilutti energisen koirani. Kaikki hoitui niin kuin sovittiin ja Anniinan kanssa oli helppo kommunikoida, vastasi todella nopeasti!"
AnnaA
Arvostelu - Anna
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
EmmaE

5. Emma

1.2 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
11 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Koiranhoitoa ja lenkitystä 🐕

Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
EmmaE

5. Emma

Koiranhoitoa ja lenkitystä 🐕1.2 km
(11 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"Luotettava ja kiva koiran lenkittäjä 🙂"
SuviS
Arvostelu - Suvi
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
JenniJ

6. Jenni

5.9 km
alkaen
13 €
/koiran ulkoilutus
28 arviota
12
toistuvaa asiakasta

Joustavaa Lenkkiseuraa

Aktiivinen viimeksi eilen
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
JenniJ

6. Jenni

Joustavaa Lenkkiseuraa5.9 km
(28 arviota)
12 toistuvaa asiakasta
Aktiivinen viimeksi eilen
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
"Suuret suositukset Jennille! Kaikki sujui kuten oli sovittu, ja koirani sai aktiivisen lenkkikaverin :)"
MariaM
Arvostelu - Maria
alkaen
13 €
/koiran ulkoilutus
MillaM

7. Milla

2.7 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
Uusi lemmikinhoitaja

Kokenut ja eläinrakas koirien hoitaja❤️

Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
MillaM

7. Milla

Uusi lemmikinhoitaja
Kokenut ja eläinrakas koirien hoitaja❤️2.7 km
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
EllaE

8. Ella

0.3 km
alkaen
13 €
/koiran ulkoilutus
3 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Tunnollinen hoitaja kaikenlaisille lemmikeille

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 5 päivää sitten
EllaE

8. Ella

Tunnollinen hoitaja kaikenlaisille lemmikeille0.3 km
(3 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 5 päivää sitten
alkaen
13 €
/koiran ulkoilutus
PubuP

9. Pubu

2.5 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
1 arvio
1
toistuva asiakas

Walks, Cuddles & Loving Care

Aktiivinen viimeksi tänään
PubuP

9. Pubu

Walks, Cuddles & Loving Care2.5 km
(1 arvio)
1 toistuva asiakas
Aktiivinen viimeksi tänään
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
PetraP

10. Petra

5 km
alkaen
17 €
/koiran ulkoilutus
18 arviota
9
toistuvaa asiakasta

Innokas nuori hoitaja Tampereella!

Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 11 päivää sitten
PetraP

10. Petra

Innokas nuori hoitaja Tampereella!5 km
(18 arviota)
9 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 11 päivää sitten
"Petra hoitaa hienosti meidän juniori koiraa. Koira on aina todella innoissaan kun näkee Petran ja kaikki on sujunut aina todella hyvin. 🩷 Luotettava hoitaja, iso suositus!"
SuzanaS
Arvostelu - Suzana
alkaen
17 €
/koiran ulkoilutus
SaraS

11. Sara

4.9 km
alkaen
8 €
/koiran ulkoilutus
Uusi lemmikinhoitaja
1 arvio

Caring, reliable pet sitter in Tampere

Varattu viimeksi 4 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
SaraS

11. Sara

Uusi lemmikinhoitaja
Caring, reliable pet sitter in Tampere 4.9 km
(1 arvio)
Varattu viimeksi 4 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
alkaen
8 €
/koiran ulkoilutus
TiinaT

12. Tiina

3 km
alkaen
28 €
/koiran ulkoilutus
109 arviota
65
toistuvaa asiakasta

Lemmikkihellijä, jokainen eläin on arvokas

Asuu 5 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
TiinaT

12. Tiina

Lemmikkihellijä, jokainen eläin on arvokas3 km
(109 arviota)
65 toistuvaa asiakasta
Asuu 5 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Olen ihan äärimmäisen tyytyväinen Tiinaan. ❤️ Hän kävi meillä ensin tutustumassa ja lemmikit (koira&kissa) tykkäsi heti. Tämän jälkeen Tiina tuli lenkittämään koiraani sekä viettämään aikaa kotonani minun ollessa poissa päivän. Sain paljon kuvia ja videoita ja kotona odotti tyytyväiset lemmikit."
JanikaJ
Arvostelu - Janika
alkaen
28 €
/koiran ulkoilutus
TeroT

13. Tero

5.9 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
2 arviota

Luotettava koiranhoitaja lenkeille ja turvalliseen hoitoon

TeroT

13. Tero

Luotettava koiranhoitaja lenkeille ja turvalliseen hoitoon5.9 km
(2 arviota)
"Tero oli mahtava Minnin kanssa! Kaikki sujui todella hyvin ja saimme myös ihania kuvia illan aikana. Minni vaikutti viihtyvän todella hyvin. Voidaan lämpimästi suositella Teroa muillekin!"
MarikaM
Arvostelu - Marika
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
TiiaT

14. Tiia

2.7 km
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
80 arviota
30
toistuvaa asiakasta

Liikuntaa ja eläinrakkautta

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
TiiaT

14. Tiia

Liikuntaa ja eläinrakkautta2.7 km
(80 arviota)
30 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
"Tiia on nyt käynnyt hoitomassa koiraani jo pariin otteeseen ja koirani selvästi pitää hänestä paljon. Tällä kertaa Tiia tuli todella lyhyellä varoitusajalla lenkittämään koiraani kun en itse yllättäen pystynyt sitä hoitamaan. "
AnnaA
Arvostelu - Anna
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
MiisaM

15. Miisa

5.8 km
alkaen
25 €
/koiran ulkoilutus
93 arviota
37
toistuvaa asiakasta

Luotettavaa Lemmikinhoitoa Tampereella

Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
MiisaM

15. Miisa

Luotettavaa Lemmikinhoitoa Tampereella5.8 km
(93 arviota)
37 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
"Lämmin suositus! Ulkoilu sujui hyvin Nipsun kanssa :) "
PaulinaP
Arvostelu - Paulina
alkaen
25 €
/koiran ulkoilutus
IidaI

16. Iida

6 km
alkaen
13 €
/koiran ulkoilutus
5 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Koirarakas nuori aikuinen etsii hoitomahdollisuksia!

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Cotton Dina kanssa
IidaI

16. Iida

Koirarakas nuori aikuinen etsii hoitomahdollisuksia!6 km
(5 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Cotton Dina kanssa
"Koirien ulkoilutus sujui kaikkinensa todella hyvin! Varmasti kysymme Iidaa toistekin auttamaan."
LeenaL
Arvostelu - Leena
alkaen
13 €
/koiran ulkoilutus
HenrikH

17. Henrik

5.9 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
2 arviota

Erittäin luotettava sekä varteenotettava eläinrakas kundi

Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
HenrikH

17. Henrik

Erittäin luotettava sekä varteenotettava eläinrakas kundi5.9 km
(2 arviota)
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Heikki hoiti sovitut ulkoilutukset säntillisesti ja koirat selvästi tykkäsivät Heikin kanssa olla. Eläinystävällinen ja hyvä tyyppi!"
SauliS
Arvostelu - Sauli
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
GeovanyG

18. Geovany

1.1 km
alkaen
12 €
/koiran ulkoilutus
1 arvio

Lemmikkisi Parhaissa Käsissä Suomessa

Viimeksi aktiivinen 13 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
GeovanyG

18. Geovany

Lemmikkisi Parhaissa Käsissä Suomessa1.1 km
(1 arvio)
Viimeksi aktiivinen 13 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
"Hienosti meni nuoren ison koiran käsittely"
JussiJ
Arvostelu - Jussi
alkaen
12 €
/koiran ulkoilutus
MariM

19. Mari

3 km
alkaen
18 €
/koiran ulkoilutus
28 arviota
20
toistuvaa asiakasta

Luotettava ja kokenut hoitaja Tampereelta

Asuu 1 koira, 4 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
MariM

19. Mari

Luotettava ja kokenut hoitaja Tampereelta3 km
(28 arviota)
20 toistuvaa asiakasta
Asuu 1 koira, 4 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
18 €
/koiran ulkoilutus
SadeS

20. Sade

1 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
88 arviota
30
toistuvaa asiakasta

Lemmikinhoitaja Tampereella 🌸

Varattu viimeksi 11 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
SadeS

20. Sade

Lemmikinhoitaja Tampereella 🌸1 km
(88 arviota)
30 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 11 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
"kaikki sujui hyvin, Sade hoiti nopealla aikataululla tehdyn varauksen ihanan joustavasti"
OonaO
Arvostelu - Oona
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus

Miksi koiran ulkoiluttaminen sopisi teille?

Joskus elämä on hyvin kiireistä, jolloin voit tarvita apua koirasi ulkoiluttamisessa. Onneksi voit löytää Pawshaken kautta eläinrakkaita ihmisiä, jotka ulkoiluttavat koiraasi sijainnissa Tampere mielellään.

Kaikki ulkoiluttajamme on tarkistettu erikseen ja kaikki varaukset sisältävät automaattisesti Pawshake-takuun, jolloin mielenrauhasi on taattu. Lisäksi Pawshake-ulkoiluttajasi on naapurustostasi Tampere ja useimmat ovat jo saaneet arvosteluja muilta lemmikinomistajilta.

Koiranulkoiluttajan käyminen päiväsaikaan on helppo tapa saada koirasi päivästä mielenkiintoisempi. Jotkut ulkoiluttajat voivat lenkkeilyttää useampia koiria kerrallaan, jolloin sosiaalinen koira voi tavata muitakin koiria helposti. Jos haluat hoitajan ulkoiluttavan koiraasi erikseen, tämä onnistuu myös. Silloin hoitaja voi keskittyä tarkemmin vain sinun koiraasi.

Lemmikinomistajat varaavat Pawshakessa koiran ulkoilutusta sijainnissa Tampere. Yli 1551 lemmikinomistajaa on jättänyt arvion, tähtimäärän keskiarvon tällä hetkellä ollessa 4.97/5. Kaikki varaukset on maksettu turvallisesti käyttäen jotain seuraavista maksuvaihtoehdoista: Visa, Mastercard, American Express.