1. Koiran ulkoilutus
  2. Tampere

Koiran ulkoilutus, Tampere

Löydä luotettava koiran ulkoiluttaja

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
AnniinaA

1. Anniina

3.4 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
Uusi lemmikinhoitaja

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
AnniinaA

1. Anniina

Uusi lemmikinhoitaja
3.4 km
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
MillaM

2. Milla

0.3 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
Uusi lemmikinhoitaja

Kokenut ja eläinrakas koirien hoitaja❤️

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
MillaM

2. Milla

Uusi lemmikinhoitaja
Kokenut ja eläinrakas koirien hoitaja❤️0.3 km
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
Sinä ja lemmikkisi olette turvassa, kun varaatte ja maksatte Pawshaken kautta.
EmmaE

3. Emma

3.5 km
alkaen
9 €
/koiran ulkoilutus
14 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Tunnollinen eläinten ystävä🫶🏼

Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
EmmaE

3. Emma

Tunnollinen eläinten ystävä🫶🏼3.5 km
(14 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
alkaen
9 €
/koiran ulkoilutus
EmmaE

4. Emma

2.5 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
11 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Koiranhoitoa ja lenkitystä 🐕

Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
EmmaE

4. Emma

Koiranhoitoa ja lenkitystä 🐕2.5 km
(11 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
"Luotettava ja kiva koiran lenkittäjä 🙂"
SuviS
Arvostelu - Suvi
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
EllaE

5. Ella

2.4 km
alkaen
13 €
/koiran ulkoilutus
3 arviota
1
toistuva asiakas

Tunnollinen hoitaja kaikenlaisille lemmikeille

Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
EllaE

5. Ella

Tunnollinen hoitaja kaikenlaisille lemmikeille2.4 km
(3 arviota)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
alkaen
13 €
/koiran ulkoilutus
PubuP

6. Pubu

4.5 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
1 arvio

Looking for my fur friend

Aktiivinen viimeksi eilen
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
PubuP

6. Pubu

Looking for my fur friend 4.5 km
(1 arvio)
Aktiivinen viimeksi eilen
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
TiiaT

7. Tiia

0.2 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
9 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Luotettava ja eläinrakas hoitaja Vuoreksessa

Aktiivinen viimeksi tänään
TiiaT

7. Tiia

Luotettava ja eläinrakas hoitaja Vuoreksessa0.2 km
(9 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Aktiivinen viimeksi tänään
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
ParamiP

8. Parami

3.9 km
alkaen
18 €
/koiran ulkoilutus
3 arviota
1
toistuva asiakas

Your Pet’s Second Best Friend!

Aktiivinen viimeksi eilen
ParamiP

8. Parami

Your Pet’s Second Best Friend!3.9 km
(3 arviota)
1 toistuva asiakas
Aktiivinen viimeksi eilen
alkaen
18 €
/koiran ulkoilutus
MilaM

9. Mila

2.8 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
1 arvio

Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi eilen
MilaM

9. Mila

2.8 km
(1 arvio)
Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi eilen
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
saharS

10. sahar

2.8 km
alkaen
14 €
/koiran ulkoilutus
1 arvio
1
toistuva asiakas

🐾 Caring, Reliable & Loving Pet Sitter

Aktiivinen viimeksi eilen
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
saharS

10. sahar

🐾 Caring, Reliable & Loving Pet Sitter2.8 km
(1 arvio)
1 toistuva asiakas
Aktiivinen viimeksi eilen
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
alkaen
14 €
/koiran ulkoilutus
DonyaD

11. Donya

4.5 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
12 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Pet lover who enjoys being around animals

Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi eilen
DonyaD

11. Donya

Pet lover who enjoys being around animals4.5 km
(12 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi eilen
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
LeilaL

12. Leila

5.3 km
alkaen
8 €
/koiran ulkoilutus
6 arviota

Pet lover in Tampere🐾

Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
LeilaL

12. Leila

Pet lover in Tampere🐾5.3 km
(6 arviota)
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
alkaen
8 €
/koiran ulkoilutus
ElenaE

13. Elena

5.6 km
alkaen
11 €
/koiran ulkoilutus

Luotettava ja eläinrakas lemmikkihoitaja valmiina auttamaan

Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
ElenaE

13. Elena

Luotettava ja eläinrakas lemmikkihoitaja valmiina auttamaan5.6 km
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
alkaen
11 €
/koiran ulkoilutus
TeodoraT

14. Teodora

0.9 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus

Trimmaaja, joka haluaa lisää aikaa koirien kanssa!

Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
TeodoraT

14. Teodora

Trimmaaja, joka haluaa lisää aikaa koirien kanssa!0.9 km
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
NajmiehN

15. Najmieh

4.5 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
2 arviota

Experienced Cat Lover & Reliable Pet Sitter 🐱 ❤️

Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
NajmiehN

15. Najmieh

Experienced Cat Lover & Reliable Pet Sitter 🐱 ❤️4.5 km
(2 arviota)
Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
ZareenZ

16. Zareen

5.4 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus

Missing my cats, caring for yours♥️

Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
ZareenZ

16. Zareen

Missing my cats, caring for yours♥️5.4 km
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
TiinaT

17. Tiina

5.5 km
alkaen
28 €
/koiran ulkoilutus
108 arviota
65
toistuvaa asiakasta

Lemmikkihellijä, jokainen eläin on arvokas

Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
TiinaT

17. Tiina

Lemmikkihellijä, jokainen eläin on arvokas5.5 km
(108 arviota)
65 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
"Tiina on selvästi eläinrakas, ja koiran ulkoilutus hoitui ammattitaitoisesti. Sain kuvia ja viestejä miten heillä menee :)"
TanjaT
Arvostelu - Tanja
alkaen
28 €
/koiran ulkoilutus
TiiaT

18. Tiia

0.4 km
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
80 arviota
30
toistuvaa asiakasta

Liikuntaa ja eläinrakkautta

Otettu yhteyttä viimeksi 10 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
TiiaT

18. Tiia

Liikuntaa ja eläinrakkautta0.4 km
(80 arviota)
30 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 10 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
"Tiia on nyt käynnyt hoitomassa koiraani jo pariin otteeseen ja koirani selvästi pitää hänestä paljon. Tällä kertaa Tiia tuli todella lyhyellä varoitusajalla lenkittämään koiraani kun en itse yllättäen pystynyt sitä hoitamaan. "
AnnaA
Arvostelu - Anna
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
JohannaJ

19. Johanna

3.6 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
17 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Koiranulkoilutusta ja kotikäyntejä

Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
JohannaJ

19. Johanna

Koiranulkoilutusta ja kotikäyntejä3.6 km
(17 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
"Johanna on käynyt lenkittämässä kahta koiraamme nyt jo jonkin aikaa ja olemme todella tyytyväisiä Johannan toimintaan! Sovituista asioista pidetään kiinni ja hänellä on hyvä kontakti koiriin😊"
HannaH
Arvostelu - Hanna
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
GeovanyG

20. Geovany

3.4 km
alkaen
12 €
/koiran ulkoilutus
1 arvio

Lemmikkisi Parhaissa Käsissä Suomessa

Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
GeovanyG

20. Geovany

Lemmikkisi Parhaissa Käsissä Suomessa3.4 km
(1 arvio)
Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
"Hienosti meni nuoren ison koiran käsittely"
JussiJ
Arvostelu - Jussi
alkaen
12 €
/koiran ulkoilutus

Miksi koiran ulkoiluttaminen sopisi teille?

Joskus elämä on hyvin kiireistä, jolloin voit tarvita apua koirasi ulkoiluttamisessa. Onneksi voit löytää Pawshaken kautta eläinrakkaita ihmisiä, jotka ulkoiluttavat koiraasi sijainnissa Tampere mielellään.

Kaikki ulkoiluttajamme on tarkistettu erikseen ja kaikki varaukset sisältävät automaattisesti Pawshake-takuun, jolloin mielenrauhasi on taattu. Lisäksi Pawshake-ulkoiluttajasi on naapurustostasi Tampere ja useimmat ovat jo saaneet arvosteluja muilta lemmikinomistajilta.

Koiranulkoiluttajan käyminen päiväsaikaan on helppo tapa saada koirasi päivästä mielenkiintoisempi. Jotkut ulkoiluttajat voivat lenkkeilyttää useampia koiria kerrallaan, jolloin sosiaalinen koira voi tavata muitakin koiria helposti. Jos haluat hoitajan ulkoiluttavan koiraasi erikseen, tämä onnistuu myös. Silloin hoitaja voi keskittyä tarkemmin vain sinun koiraasi.

Lemmikinomistajat varaavat Pawshakessa koiran ulkoilutusta sijainnissa Tampere. Yli 1592 lemmikinomistajaa on jättänyt arvion, tähtimäärän keskiarvon tällä hetkellä ollessa 4.97/5. Kaikki varaukset on maksettu turvallisesti käyttäen jotain seuraavista maksuvaihtoehdoista: Visa, Mastercard, American Express.