1. Koiran ulkoilutus
  2. Jyväskylä

Koiran ulkoilutus, Jyväskylä

Löydä luotettava koiran ulkoiluttaja

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
EmmaE

1. Emma

3.4 km - Jyväskylä
alkaen
12 €
/koiran ulkoilutus
10 arviota
6
toistuvaa asiakasta

Eläinrakas, huolellinen ja välittävä lemmikinhoitaja

Varattu viimeksi 7 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
EmmaE

1. Emma

Eläinrakas, huolellinen ja välittävä lemmikinhoitaja3.4 km - Jyväskylä
(10 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 7 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
"Emma on lenkkeilyttänyt meidän kahta koiraa. Lenkitykset ovat sujuneet sovitusti ja koirat lähtevät mielellään Emman kanssa ulos. Kaikki on sujunut erinomaisesti 😊"
KatriK
Arvostelu - Katri
alkaen
12 €
/koiran ulkoilutus
GretaG

2. Greta

3 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
Uusi lemmikinhoitaja

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
GretaG

2. Greta

Uusi lemmikinhoitaja
3 km
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
Sinä ja lemmikkisi olette turvassa, kun varaatte ja maksatte Pawshaken kautta.
Saara-AnniinaS

3. Saara-Anniina

3.7 km - Jyväskylä
alkaen
8 €
/koiran ulkoilutus
16 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Eläinrakas ja rauhallinen lemmikkien hoitaja

Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
Saara-AnniinaS

3. Saara-Anniina

Eläinrakas ja rauhallinen lemmikkien hoitaja3.7 km - Jyväskylä
(16 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
"Saara-Anniina halusi paljon tietoa koirasta ennen ulkoilutusta ja se herätti luottamuksen tunteen. Koira lähti mielellään Saara-Anniinan kanssa ulkoilemaan jo ensimmäisellä kerralla. Toisella kerralla oli jo innoissaan nähdessään Saara-Anniinan. Suosittelen❤️"
SiljaS
Arvostelu - Silja
alkaen
8 €
/koiran ulkoilutus
Stavros GrigorisS

4. Stavros Grigoris

4.3 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
Uusi lemmikinhoitaja

Friendly Dog Walker | Happy Dogs, Happy Owners

Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Stavros GrigorisS

4. Stavros Grigoris

Uusi lemmikinhoitaja
Friendly Dog Walker | Happy Dogs, Happy Owners4.3 km
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
JuliaJ

5. Julia

4.6 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
Uusi lemmikinhoitaja

Aktiivinen ja kokenut lemmikinhoitaja 🐱🐶

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
JuliaJ

5. Julia

Uusi lemmikinhoitaja
Aktiivinen ja kokenut lemmikinhoitaja 🐱🐶 4.6 km
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
EmiliaE

6. Emilia

4.1 km
alkaen
17 €
/koiran ulkoilutus
10 arviota
7
toistuvaa asiakasta

Luotettava lemmikin hoitaja yli 10 vuoden kokemuksella!

Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
EmiliaE

6. Emilia

Luotettava lemmikin hoitaja yli 10 vuoden kokemuksella!4.1 km
(10 arviota)
7 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
"Reipas, ystävällinen koirienhoitaja, joka tarttui rohkeasti haasteeseen, kun toinen koirista on supervarautunut ja arka. Hoitaja sai tehtävän neuvokkaasti suoritettua, vaikka ei helppoa ollutkaan. Mielellään otan uudelleenkin hoitajaksi. "
KaisaK
Arvostelu - Kaisa
alkaen
17 €
/koiran ulkoilutus
AnniinaA

7. Anniina

3.3 km - Jyväskylä
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
1 arvio
1
toistuva asiakas

Zuverlässige und herzliche Hundebetreuung 🇩🇪🇬🇧

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
AnniinaA

7. Anniina

Zuverlässige und herzliche Hundebetreuung 🇩🇪🇬🇧3.3 km - Jyväskylä
(1 arvio)
1 toistuva asiakas
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
"Niin eläinrakas nuori kuin vain voi. Ylimääräistä aikaakin viettänyt koiranpentuni kanssa. Leikkinyt. Vaikka vain ulkoilusta oli puhe. Joka päivä kuulumisia laittoi kuvan kera. Aivan helmi ! Harmi kun hän lähtee joksikin aikaa ulkomaille. Olisin pitänyt hänet vielä. "
MarjoM
Arvostelu - Marjo
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
JeriJ

8. Jeri

3.9 km
alkaen
16 €
/koiran ulkoilutus
2 arviota
1
toistuva asiakas

Rehti ja reilu eläintenhoitaja lemmikkiäsi varten

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 8 päivää sitten
JeriJ

8. Jeri

Rehti ja reilu eläintenhoitaja lemmikkiäsi varten3.9 km
(2 arviota)
1 toistuva asiakas
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 8 päivää sitten
alkaen
16 €
/koiran ulkoilutus
DianaD

9. Diana

4.1 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
5 arviota
1
toistuva asiakas

Veterinarian & Loving Pet Sitter

Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
DianaD

9. Diana

Veterinarian & Loving Pet Sitter4.1 km
(5 arviota)
1 toistuva asiakas
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
KatariinaK

10. Katariina

3.8 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
7 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Huolenpitoa rakkaudella ❤️

Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
KatariinaK

10. Katariina

Huolenpitoa rakkaudella ❤️3.8 km
(7 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
"Kommunikointi oli sujuvaa ja nopeaa. Luotettava ulkoiluttaja. Hyvin osasi kohdata arankin koiran alkuun ja tutustua häneen rauhassa ja näin saaden koiran luottamuksen ❤️ Ulkoileminen sujui mallikkaasti ja ohituksetkin meni hyvin vaikka olikin pirtsakka koira niissä 😄 Suosittelen Katariinaa koiran hoitajaksi/ulkoiluttajaksi, todella luotettavaa ja asiantuntevaa palvelua 🥰"
MirkaM
Arvostelu - Mirka
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
HannaH

11. Hanna

2.5 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
17 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Eläinrakas ja luotettava hoitaja lemmikillesi

Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
HannaH

11. Hanna

Eläinrakas ja luotettava hoitaja lemmikillesi2.5 km
(17 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
"Tyytyväiset koirat olivat kotona vastassa."
IlariI
Arvostelu - Ilari
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
AlmaA

12. Alma

2.8 km
alkaen
18 €
/koiran ulkoilutus
30 arviota
21
toistuvaa asiakasta

Koirien Ja Kissojen Kuiskaaja!

Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
AlmaA

12. Alma

Koirien Ja Kissojen Kuiskaaja!2.8 km
(30 arviota)
21 toistuvaa asiakasta
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
"Helppo sopia ja onnelliset koirat! 😊"
IlariI
Arvostelu - Ilari
alkaen
18 €
/koiran ulkoilutus
MinniM

13. Minni

3.9 km
alkaen
9 €
/koiran ulkoilutus
2 arviota

En tee tätä rahan takia, vaan rakkaudesta eläimiin

MinniM

13. Minni

En tee tätä rahan takia, vaan rakkaudesta eläimiin3.9 km
(2 arviota)
"Aivan ihana koiranhoitaja. Ulkoilutus meni todella hyvin ja sovittuun tapaan ja aikaan. Erittäin luotettava hoitaja ja kommunikaatio erinomaista ja nopeaa. Selkeästi osaa hommansa ja arvostaa eläimiä. Suosittelen häntä todella lämpimästi <3 Ottaisin hänet koiranhoitoon uudestaan milloin vain kun tarvetta on! "
MirkaM
Arvostelu - Mirka
alkaen
9 €
/koiran ulkoilutus
NeeaN

14. Neea

3.3 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
3 arviota

Luotettava lemmikinhoitaja Jyväskylässä🐾

Varattu viimeksi 4 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
NeeaN

14. Neea

Luotettava lemmikinhoitaja Jyväskylässä🐾3.3 km
(3 arviota)
Varattu viimeksi 4 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
JohannaJ

15. Johanna

2.9 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus

Eläinten ehdoilla ❤️

Aktiivinen viimeksi eilen
JohannaJ

15. Johanna

Eläinten ehdoilla ❤️2.9 km
Aktiivinen viimeksi eilen
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
SiljaS

16. Silja

0.2 km - Jyväskylä
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus

Eläinrakas ja luotettava hoitaja Jyväskylässä 🐾

Varattu viimeksi 12 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
SiljaS

16. Silja

Eläinrakas ja luotettava hoitaja Jyväskylässä 🐾0.2 km - Jyväskylä
Varattu viimeksi 12 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
FernandaF

17. Fernanda

5.6 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
Uusi lemmikinhoitaja

Lots of love and cuddles for your dog!🐾❤️

Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
FernandaF

17. Fernanda

Uusi lemmikinhoitaja
Lots of love and cuddles for your dog!🐾❤️5.6 km
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
ElisaE

18. Elisa

4.5 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
Uusi lemmikinhoitaja

A student who loves dogs

ElisaE

18. Elisa

Uusi lemmikinhoitaja
A student who loves dogs4.5 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
HeiniH

19. Heini

2.3 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
9 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Tarvitsetko hoitajan parhaalle ystävällesi?

Varattu viimeksi 8 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
HeiniH

19. Heini

Tarvitsetko hoitajan parhaalle ystävällesi?2.3 km
(9 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 8 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
"Luotettava ja täsmällinen. Osaa käsitellä koiria ja koirat selvästi pitävät Heinistä."
IdaI
Arvostelu - Ida
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
HannaH

20. Hanna

5.2 km
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
14 arviota
8
toistuvaa asiakasta

Koirien ystävä, aktiivinen ja lempeä koti.

Varattu viimeksi 13 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 13 päivää sitten
HannaH

20. Hanna

Koirien ystävä, aktiivinen ja lempeä koti. 5.2 km
(14 arviota)
8 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 13 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 13 päivää sitten
"Hanna ulkoilutti ja piti Morrikselle seuraa sovitusti. Kaikki sujui hyvin ja hakiessa vastassa oli iloinen koiranpentu :) kiitos!"
-anonymized--
Arvostelu - -anonymized-
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus

Miksi koiran ulkoiluttaminen sopisi teille?

Joskus elämä on hyvin kiireistä, jolloin voit tarvita apua koirasi ulkoiluttamisessa. Onneksi voit löytää Pawshaken kautta eläinrakkaita ihmisiä, jotka ulkoiluttavat koiraasi sijainnissa Jyväskylä mielellään.

Kaikki ulkoiluttajamme on tarkistettu erikseen ja kaikki varaukset sisältävät automaattisesti Pawshake-takuun, jolloin mielenrauhasi on taattu. Lisäksi Pawshake-ulkoiluttajasi on naapurustostasi Jyväskylä ja useimmat ovat jo saaneet arvosteluja muilta lemmikinomistajilta.

Koiranulkoiluttajan käyminen päiväsaikaan on helppo tapa saada koirasi päivästä mielenkiintoisempi. Jotkut ulkoiluttajat voivat lenkkeilyttää useampia koiria kerrallaan, jolloin sosiaalinen koira voi tavata muitakin koiria helposti. Jos haluat hoitajan ulkoiluttavan koiraasi erikseen, tämä onnistuu myös. Silloin hoitaja voi keskittyä tarkemmin vain sinun koiraasi.

Lemmikinomistajat varaavat Pawshakessa koiran ulkoilutusta sijainnissa Jyväskylä. Yli 419 lemmikinomistajaa on jättänyt arvion, tähtimäärän keskiarvon tällä hetkellä ollessa 4.95/5. Kaikki varaukset on maksettu turvallisesti käyttäen jotain seuraavista maksuvaihtoehdoista: Visa, Mastercard, American Express.