1. Koiran kotihoito
  2. Ylöjärvi

Koiran kotihoito, Ylöjärvi

Yön yli kestävä hoitojakso hoitajan luona.

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
EmmaE

1. Emma

16.8 km
alkaen
60 €
/yö
11 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Koiranhoitoa ja lenkitystä 🐕

Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
EmmaE

1. Emma

Koiranhoitoa ja lenkitystä 🐕16.8 km
(11 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"Emma is very friendly and happy. She send me updates on Toto. Toto was happy when staying with Emma. I guess Toto got lots of walk, so he is so tired the day I took him home, which is really duper good things. I recommend Emma as a petsitter. "
EmilyE
Arvostelu - Emily
alkaen
60 €
/yö
TuijaT

2. Tuija

5.6 km
alkaen
50 €
/yö
8 arviota
1
toistuva asiakas

Lemmikkien hoitotoimenpiteitä ja hoitoa Länsi-Tampereella

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
TuijaT

2. Tuija

Lemmikkien hoitotoimenpiteitä ja hoitoa Länsi-Tampereella5.6 km
(8 arviota)
1 toistuva asiakas
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
"Kaikki meni todella hyvin🙂 Mahtava hoitopaikka suosittelen🙂 "
AnttiA
Arvostelu - Antti
alkaen
50 €
/yö
SanniS

3. Sanni

13.1 km
alkaen
30 €
/yö
4 arviota

Rakastava hoitokoti lemmikeille💕

Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
SanniS

3. Sanni

Rakastava hoitokoti lemmikeille💕13.1 km
(4 arviota)
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
"Kissan hoito järjestyi Sannin kanssa erinomaisesti. Kisu oli tyytyväinen ja niin myös omistaja. Extrapisteet vielä supernopeasta viesteihin vastaamisesta, joka teki hoidon järjestämisestä vielä sujuvampaa. Tulen varmasti jatkossakin ottamaan yhteyttä kun tarve kissanhoitajalle tulee. 😇"
SonjaS
Arvostelu - Sonja
alkaen
30 €
/yö
MariaM

4. Maria

5.5 km
alkaen
29,99 €
/yö
2 arviota
1
toistuva asiakas

Koirat, kissat, linnut, kalat, hiiret kaikki tervetulleita

Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
MariaM

4. Maria

Koirat, kissat, linnut, kalat, hiiret kaikki tervetulleita 5.5 km
(2 arviota)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
"Maria hoiti koiraani onnistuneesti. Tulin takaisin onnellisen koiran luo. Maria lähetti hoidon aikana kuulumisia, miten hoidossa menee. Suosittelen Mariaa muillekin ja tulen takaisin!"
NiinaN
Arvostelu - Niina
alkaen
29,99 €
/yö
SinikkaS

5. Sinikka

9.4 km
alkaen
20 €
/yö
4 arviota

Lapsiperhe rapsuttaa ja hoitaa koiria

SinikkaS

5. Sinikka

Lapsiperhe rapsuttaa ja hoitaa koiria9.4 km
(4 arviota)
"Sinikka and her family took excellent care of my dog for a few days. Thank you!"
TimoT
Arvostelu - Timo
alkaen
20 €
/yö
MillaM

6. Milla

10.5 km
alkaen
25 €
/yö
1 arvio

Luotettava ja omistautunut hoitaja kissoille❤️

Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
MillaM

6. Milla

Luotettava ja omistautunut hoitaja kissoille❤️10.5 km
(1 arvio)
Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
"Kissat olivat hoidossa muutaman yön. Milla ja kumppaninsa ottivat hyvin huomioon kissojen mahdolliset erityistarpeet ja laittoivat oma-aloitteisesti kuvia ja kuulumisia. Kissat olivat selkeästi tyytyväisiä hoitoon ja tulevat varmasti mielellään uudestaankin ☺️"
HillaH
Arvostelu - Hilla
alkaen
25 €
/yö
IdaI

7. Ida

13.4 km
alkaen
50 €
/yö
1 arvio
1
toistuva asiakas

Tarjolla koirarakasta hoitoa

Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
IdaI

7. Ida

Tarjolla koirarakasta hoitoa13.4 km
(1 arvio)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Kaikki sujui oikein hyvin. Ida oli vastuuntuntoinen ja eläinrakas hoitaja. Koiramme viihtyi Idan luona erinomaisesti."
Katja-MariK
Arvostelu - Katja-Mari
alkaen
50 €
/yö
KristaK

8. Krista

11.4 km
alkaen
32 €
/yö
1 arvio

Luotettava ja kokenut eläinten hoitaja <3

Otettu yhteyttä viimeksi 9 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
KristaK

8. Krista

Luotettava ja kokenut eläinten hoitaja <311.4 km
(1 arvio)
Otettu yhteyttä viimeksi 9 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
alkaen
32 €
/yö
SannaS

9. Sanna

3.8 km
alkaen
40 €
/yö
35 arviota
33
toistuvaa asiakasta

Lemmikinhoitaja Sanna Tampere

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
SannaS

9. Sanna

Lemmikinhoitaja Sanna Tampere3.8 km
(35 arviota)
33 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
"Puolivuotias koiramme oli Sannalla hoidossa yhden yön ja olimme erittäin tyytyväisiä. Koiramme oli vauhdikas ja hankala tapaus ja ensimmäistä kertaa yön yli hoidossa ilman meitä. Sanna pärjäsi pennun kanssa hienosti!"
ViiviV
Arvostelu - Viivi
alkaen
40 €
/yö
VirginiaV

10. Virginia

4.5 km
alkaen
45 €
/yö
2 arviota
1
toistuva asiakas

Looking for fluffy friends

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Valkoinen paimenkoira Athena kanssa
VirginiaV

10. Virginia

Looking for fluffy friends 4.5 km
(2 arviota)
1 toistuva asiakas
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Valkoinen paimenkoira Athena kanssa
alkaen
45 €
/yö
RonjaR

11. Ronja

9.5 km
alkaen
40 €
/yö
2 arviota

Lemmikeille luotettava hoitopaikka Nokialla ❤️

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
RonjaR

11. Ronja

Lemmikeille luotettava hoitopaikka Nokialla ❤️9.5 km
(2 arviota)
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
"Ronjan yöhoito oli täydellinen napakymppi meidän kahdelle eroahdistuneelle villikselle. Sain ihania kuvia ja viestejä hoidon aikana. Lämminhenkinen ja virikkeelinen paikka. Suosittelen ❣️."
AnneA
Arvostelu - Anne
alkaen
40 €
/yö
NeaN

12. Nea

13.4 km
alkaen
30 €
/yö
8 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Rakastava hoitokoti isoille, että pienille!

Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Amerikanstaffordshirenterrieri Fani kanssa
NeaN

12. Nea

Rakastava hoitokoti isoille, että pienille!13.4 km
(8 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Amerikanstaffordshirenterrieri Fani kanssa
alkaen
30 €
/yö
JennyJ

13. Jenny

9.1 km
alkaen
40 €
/yö
4 arviota
1
toistuva asiakas

Koirallesi aitoa huomiota sekä hoitoa tampereella❤️

Otettu yhteyttä viimeksi tänään
Aktiivinen viimeksi tänään
JennyJ

13. Jenny

Koirallesi aitoa huomiota sekä hoitoa tampereella❤️9.1 km
(4 arviota)
1 toistuva asiakas
Otettu yhteyttä viimeksi tänään
Aktiivinen viimeksi tänään
alkaen
40 €
/yö
KaarinK

14. Kaarin

10.2 km
alkaen
30 €
/yö
7 arviota
1
toistuva asiakas

Hyvällä kokemuksella Sydämellistä hoitoa lemmikillesi

Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
KaarinK

14. Kaarin

Hyvällä kokemuksella Sydämellistä hoitoa lemmikillesi10.2 km
(7 arviota)
1 toistuva asiakas
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
alkaen
30 €
/yö
JonnaJ

15. Jonna

19.4 km
alkaen
70 €
/yö
1 arvio

Lemmikille hoitopaikka Tampereen maalaismaisemissa🥰

Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
JonnaJ

15. Jonna

Lemmikille hoitopaikka Tampereen maalaismaisemissa🥰19.4 km
(1 arvio)
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
70 €
/yö
KiaK

16. Kia

10 km
alkaen
80 €
/yö
4 arviota
3
toistuvaa asiakasta

koirien ja kissojen paras kamu

Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
KiaK

16. Kia

koirien ja kissojen paras kamu10 km
(4 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
80 €
/yö
ReettaR

17. Reetta

11 km
alkaen
35 €
/yö

Luotettavaa hoitoa karvaiselle perheenjäsenellesi

ReettaR

17. Reetta

Luotettavaa hoitoa karvaiselle perheenjäsenellesi11 km
alkaen
35 €
/yö
FarhanaF

18. Farhana

4.8 km
alkaen
20 €
/yö

Your Dog’s Holiday Home: Walks & Cuddles

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Doberman Louis kanssa
FarhanaF

18. Farhana

Your Dog’s Holiday Home: Walks & Cuddles4.8 km
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Doberman Louis kanssa
alkaen
20 €
/yö
AaronA

19. Aaron

17.6 km
alkaen
25 €
/yö

Koiran ja kissan hoitopalvelut! 🐈🐕‍🦺❤️

Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
AaronA

19. Aaron

Koiran ja kissan hoitopalvelut! 🐈🐕‍🦺❤️17.6 km
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
25 €
/yö
MortezaM

20. Morteza

18.3 km
alkaen
15 €
/yö

Experienced and Caring Pet Sitter for Dogs & Cats

MortezaM

20. Morteza

Experienced and Caring Pet Sitter for Dogs & Cats18.3 km
alkaen
15 €
/yö