1. Koiran kotihoito
  2. Tuusula

Koiran kotihoito, Tuusula

Yön yli kestävä hoitojakso hoitajan luona.

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
MiraM

1. Mira

19.4 km - Vantaa
alkaen
50 €
/yö

Uusi Luotettava eläinrakas hoitaja

MiraM

1. Mira

Uusi Luotettava eläinrakas hoitaja19.4 km - Vantaa
alkaen
50 €
/yö
AdityanA

2. Adityan

18.4 km
alkaen
15 €
/yö
1 arvio
1
toistuva asiakas

Reliable dog dad, will treat your pet like my own

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
AdityanA

2. Adityan

Reliable dog dad, will treat your pet like my own18.4 km
(1 arvio)
1 toistuva asiakas
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"Everything went very well! He seemed like a very dog loving, friendly and responsible person - really good vibes. "
SanniS
Arvostelu - Sanni
alkaen
15 €
/yö
EmmiE

3. Emmi

17.2 km
alkaen
35 €
/yö
4 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Rapsutuksia&rakkautta lemmikillesi lyhyellä varoitusajalla

Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
EmmiE

3. Emmi

Rapsutuksia&rakkautta lemmikillesi lyhyellä varoitusajalla17.2 km
(4 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
"Kaikki sujui hyvin ja sai olla huoletta reissussa! Varmasti vien koirani uudestaankin hoitoon Emmille! 😊"
JenniJ
Arvostelu - Jenni
alkaen
35 €
/yö
AnuA

4. Anu

16 km
alkaen
35 €
/yö
10 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Huolellinen kotivahti/tilanhoitaja

Viimeksi aktiivinen 9 päivää sitten
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
AnuA

4. Anu

Huolellinen kotivahti/tilanhoitaja16 km
(10 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 9 päivää sitten
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
alkaen
35 €
/yö
PaulaP

5. Paula

10 km
alkaen
25 €
/yö
1 arvio

Koirien Unelmamamma

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Bichon Frisé Bella kanssa
PaulaP

5. Paula

Koirien Unelmamamma10 km
(1 arvio)
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Bichon Frisé Bella kanssa
"Brutuksella riitti paljon tekemistä hoitojakson aikana, viihtyi niin hyvin ettei meinannut malttaa lähteä kotiin :) Paula käsitteli hoidokkia hienosti ja lähetteli paljon kuvia, vien uudestaankin!"
OskariO
Arvostelu - Oskari
alkaen
25 €
/yö
AgneseA

6. Agnese

8 km
alkaen
35 €
/yö
2 arviota

Luotettava hoitopaikka kissoille ja koirille

Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
AgneseA

6. Agnese

Luotettava hoitopaikka kissoille ja koirille8 km
(2 arviota)
Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
"Isot suosittelut, Agnese laittoi kuvia ja tietoa hoitojaksolta ja kaikki sujui mainiosti. Todella mieluusti vien koiran hoitoon hänelle toistekin💯💛"
KatjaK
Arvostelu - Katja
alkaen
35 €
/yö
NeaN

7. Nea

14.9 km
alkaen
50 €
/yö
5 arviota
1
toistuva asiakas

Nopeasti Hoitoapua?

Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu tiibetinspanieli Cindy kanssa
NeaN

7. Nea

Nopeasti Hoitoapua?14.9 km
(5 arviota)
1 toistuva asiakas
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu tiibetinspanieli Cindy kanssa
"Kaikki sujui erinomaisesti! Kommunikointi oli vaivatonta ja Nea oli luotettava ja osaava. Voin lämpimästi suositella."
AnnaA
Arvostelu - Anna
alkaen
50 €
/yö
TuulaT

8. Tuula

19.7 km
alkaen
27 €
/yö
6 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Friendly Pet Walker

Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
TuulaT

8. Tuula

Friendly Pet Walker19.7 km
(6 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
alkaen
27 €
/yö
MatildaM

9. Matilda

10.2 km
alkaen
60 €
/yö
1 arvio

Eläimiä rakastava hoitaja nopealla varoitusajalla🩷

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Whippet Lilli kanssa
MatildaM

9. Matilda

Eläimiä rakastava hoitaja nopealla varoitusajalla🩷10.2 km
(1 arvio)
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Whippet Lilli kanssa
"Kaikki sujui hyvin! Lämmin suositus☺️"
JohannaJ
Arvostelu - Johanna
alkaen
60 €
/yö
RoosaR

10. Roosa

17.6 km
alkaen
80 €
/yö
2 arviota
1
toistuva asiakas

Elämän pituisella kokemuksella

Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
RoosaR

10. Roosa

Elämän pituisella kokemuksella17.6 km
(2 arviota)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
"Kiitos Miran yökylä hoidosta. Nopea viestittely ja kaikki meni sovitusti. Vahva suositus, tuodaan uudestaan, jos tarvetta ilmenee."
TommiT
Arvostelu - Tommi
alkaen
80 €
/yö
TiiaT

11. Tiia

8.2 km
alkaen
40 €
/yö
14 arviota
13
toistuvaa asiakasta

Eläinten Ystävä Valmiina Auttamaan

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
TiiaT

11. Tiia

Eläinten Ystävä Valmiina Auttamaan8.2 km
(14 arviota)
13 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
alkaen
40 €
/yö
NataliaN

12. Natalia

8.6 km
alkaen
25 €
/yö
1 arvio
1
toistuva asiakas

Koirien & kissojen hoitoa Järvenpäässä & Tuusulassa

Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
NataliaN

12. Natalia

Koirien & kissojen hoitoa Järvenpäässä & Tuusulassa8.6 km
(1 arvio)
1 toistuva asiakas
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
alkaen
25 €
/yö
ThaoT

13. Thao

19.4 km
alkaen
28 €
/yö
30 arviota
6
toistuvaa asiakasta

Loving and Reliable Pet Care

Aktiivinen viimeksi eilen
Asuu 1 koira, 1 kissa lemmikin kanssa
ThaoT

13. Thao

Loving and Reliable Pet Care19.4 km
(30 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Aktiivinen viimeksi eilen
Asuu 1 koira, 1 kissa lemmikin kanssa
alkaen
28 €
/yö
JanitaJ

14. Janita

9.7 km
alkaen
45 €
/yö
3 arviota
1
toistuva asiakas

Luotettavaa hoitoapua

Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi eilen
JanitaJ

14. Janita

Luotettavaa hoitoapua9.7 km
(3 arviota)
1 toistuva asiakas
Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi eilen
alkaen
45 €
/yö
XiaowenX

15. Xiaowen

18 km
alkaen
25 €
/yö

Over 10 years of pet ownership experience

Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
XiaowenX

15. Xiaowen

Over 10 years of pet ownership experience18 km
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
alkaen
25 €
/yö
KiiraK

16. Kiira

19.5 km
alkaen
22 €
/yö
3 arviota
1
toistuva asiakas

Eläinrakas hoitaja🤗

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
KiiraK

16. Kiira

Eläinrakas hoitaja🤗19.5 km
(3 arviota)
1 toistuva asiakas
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
alkaen
22 €
/yö
LindaL

17. Linda

16 km
alkaen
25 €
/yö
3 arviota
1
toistuva asiakas

Luotettava ja kokenut hoitaja 🐶🐱☀️

Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
LindaL

17. Linda

Luotettava ja kokenut hoitaja 🐶🐱☀️16 km
(3 arviota)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
25 €
/yö
HerttaH

18. Hertta

13.4 km
alkaen
60 €
/yö
2 arviota
1
toistuva asiakas

Liikkuvainen koiranomistaja

Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
HerttaH

18. Hertta

Liikkuvainen koiranomistaja13.4 km
(2 arviota)
1 toistuva asiakas
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
alkaen
60 €
/yö
AmandaA

19. Amanda

19.7 km
alkaen
20 €
/yö
9 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Rento ja läsnäoleva lemmikinhoitaja Itä-Helsingissä

Otettu yhteyttä viimeksi 10 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 9 päivää sitten
AmandaA

19. Amanda

Rento ja läsnäoleva lemmikinhoitaja Itä-Helsingissä 19.7 km
(9 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 10 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 9 päivää sitten
alkaen
20 €
/yö
CarolinaC

20. Carolina

16.7 km
alkaen
20 €
/yö

Koiran ulkoilutusta Malmilla

Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
CarolinaC

20. Carolina

Koiran ulkoilutusta Malmilla16.7 km
Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
alkaen
20 €
/yö