1. Koiran kotihoito
  2. Raisio

Koiran kotihoito, Raisio

Yön yli kestävä hoitojakso hoitajan luona.

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
CaritaC

1. Carita

7.7 km
alkaen
35 €
/yö
5 arviota

Luotettava ja kokenut koiranhoitaja Naantalissa

Varattu viimeksi 7 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
CaritaC

1. Carita

Luotettava ja kokenut koiranhoitaja Naantalissa7.7 km
(5 arviota)
Varattu viimeksi 7 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
"Caritan kanssa oli helppo kommunikoida. Oli mukana myös saada koirastani muutamia kuvia hoidossa. Koirakin vaikutti pitävän paljon Caritasta. Suosittelen 😊"
EllaE
Arvostelu - Ella
alkaen
35 €
/yö
SanniS

2. Sanni

6 km
alkaen
25 €
/yö
3 arviota
1
toistuva asiakas

Luotettava ja eläinrakas kissanhoitaja 😻

Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
SanniS

2. Sanni

Luotettava ja eläinrakas kissanhoitaja 😻6 km
(3 arviota)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"Sanni on sympaattinen hoitaja, josta arka pikkukoiramme tykkäsi heti alusta saakka. Lämpimät suosittelumme!"
HannaH
Arvostelu - Hanna
alkaen
25 €
/yö
TuliT

3. Tuli

19.5 km - Pargas
alkaen
45 €
/yö
27 arviota
6
toistuvaa asiakasta

✨ Lemmikkisi Shangri-La 🪶

Varattu viimeksi 5 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
TuliT

3. Tuli

✨ Lemmikkisi Shangri-La 🪶19.5 km - Pargas
(27 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 5 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
"Kaksi koiraamme oli hoidossa uuden vuoden ajan Piritan luona ja kaikki oli mennyt hyvin. Koirat tulivat tyytyväisenä takaisin kotiin ja voisimme varmasti antaa koirat jatkossakin hänelle hoitoon. Asunto oli tilava ja omasta pihasta myös iso plussa. Saimme myös videolla koirien kuulumisia kesken illan, mikä oli kiva juttu😊"
-anonymized--
Arvostelu - -anonymized-
alkaen
45 €
/yö
ClaudiaC

4. Claudia

7.4 km
alkaen
25 €
/yö

Kokenut karvaisten ja limaisten eläinten hoitaja turussa

ClaudiaC

4. Claudia

Kokenut karvaisten ja limaisten eläinten hoitaja turussa7.4 km
alkaen
25 €
/yö
MyriamM

5. Myriam

7.6 km
alkaen
25 €
/yö
4 arviota

Those who say that animals have no soul, never saw dog eyes

Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
MyriamM

5. Myriam

Those who say that animals have no soul, never saw dog eyes 7.6 km
(4 arviota)
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
25 €
/yö
KikkaK

6. Kikka

8.5 km
alkaen
33 €
/yö
2 arviota

hau hau

Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
KikkaK

6. Kikka

hau hau8.5 km
(2 arviota)
Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Hyvää hoitoa ja ihanaa koiran aktivointia."
MarianneM
Arvostelu - Marianne
alkaen
33 €
/yö
LinneaL

7. Linnea

7.6 km
alkaen
40 €
/yö
2 arviota

Iloista, luotettavaa ja osaavaa hoitoa lemmikillesi!

Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
LinneaL

7. Linnea

Iloista, luotettavaa ja osaavaa hoitoa lemmikillesi!7.6 km
(2 arviota)
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"Luotettava ja tunnollinen hoitaja, kaikki sujui hyvin ja koira selvästi tykkäsi hoitopaikasta🥰"
VeeraV
Arvostelu - Veera
alkaen
40 €
/yö
NeelaN

8. Neela

5.8 km
alkaen
25 €
/yö
7 arviota
2
toistuvaa asiakasta

rakastava ja luotettava hoitaja lemmikillesi!

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
NeelaN

8. Neela

rakastava ja luotettava hoitaja lemmikillesi!5.8 km
(7 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
alkaen
25 €
/yö
Kaisa-MaijaK

9. Kaisa-Maija

8.3 km
alkaen
60 €
/yö
10 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Rapsutuksia, raksuja ja reippailua

Kaisa-MaijaK

9. Kaisa-Maija

Rapsutuksia, raksuja ja reippailua8.3 km
(10 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
"Kaikki sujui erinomaisesti. Kaisa antoi hienosti väliaikatietoja, ja oli hienoa nähdä että koira oli viihtynyt."
JariJ
Arvostelu - Jari
alkaen
60 €
/yö
ElliE

10. Elli

6.7 km
alkaen
48 €
/yö
4 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Luotettavaa hoitoa kaikille karvakavereille

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Bordercollie Ebba kanssa
ElliE

10. Elli

Luotettavaa hoitoa kaikille karvakavereille6.7 km
(4 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Bordercollie Ebba kanssa
alkaen
48 €
/yö
Anne-MariaA

11. Anne-Maria

9 km - Turku
alkaen
40 €
/yö
12 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Luotettavaa lemmikinhoitoa

Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Anne-MariaA

11. Anne-Maria

Luotettavaa lemmikinhoitoa 9 km - Turku
(12 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
alkaen
40 €
/yö
SuviS

12. Suvi

6.1 km
alkaen
25 €
/yö

Aktiivista seuraa koiralle kuin kissallekin

Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
SuviS

12. Suvi

Aktiivista seuraa koiralle kuin kissallekin6.1 km
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
25 €
/yö
AuroraA

13. Aurora

7.3 km - Turku
alkaen
50 €
/yö
7 arviota
1
toistuva asiakas

Eläinrakas hoitaja tarjolla!

Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
AuroraA

13. Aurora

Eläinrakas hoitaja tarjolla!7.3 km - Turku
(7 arviota)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
50 €
/yö
SatuS

14. Satu

3.3 km
alkaen
45 €
/yö

Koiranhoitoa kokemuksella 💜

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Amerikan Akita Kata kanssa
SatuS

14. Satu

Koiranhoitoa kokemuksella 💜3.3 km
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Amerikan Akita Kata kanssa
alkaen
45 €
/yö
JanetteJ

15. Janette

6.6 km
alkaen
25 €
/yö

Luotettava, aktiivinen ja rakastava hoitaja!

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
JanetteJ

15. Janette

Luotettava, aktiivinen ja rakastava hoitaja!6.6 km
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
25 €
/yö
HeidiH

16. Heidi

8.9 km
alkaen
37 €
/yö
2 arviota

Hoidan koiraasi rakkaudella❤️

Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Sekarotuinen (mäyräkoira, jack russel ja cotton) Jade kanssa
HeidiH

16. Heidi

Hoidan koiraasi rakkaudella❤️8.9 km
(2 arviota)
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Sekarotuinen (mäyräkoira, jack russel ja cotton) Jade kanssa
alkaen
37 €
/yö
ElisaE

17. Elisa

6.3 km
alkaen
50 €
/yö
1 arvio

Eläinten hoitoapua myös pidemmiksi lomiksi

Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
ElisaE

17. Elisa

Eläinten hoitoapua myös pidemmiksi lomiksi6.3 km
(1 arvio)
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
alkaen
50 €
/yö
IinaI

18. Iina

16.2 km
alkaen
25 €
/yö
1 arvio

Lemmikit hoitoon luotettavalle nuorelle Lietoon

Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
IinaI

18. Iina

Lemmikit hoitoon luotettavalle nuorelle Lietoon16.2 km
(1 arvio)
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
alkaen
25 €
/yö