1. Koiran kotihoito
  2. Nokia

Koiran kotihoito, Nokia

Yön yli kestävä hoitojakso hoitajan luona.

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
ShanaliS

1. Shanali

18.8 km
alkaen
25 €
/yö
12 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Caring pet sitter

Varattu viimeksi 8 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
ShanaliS

1. Shanali

Caring pet sitter18.8 km
(12 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 8 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
"Shanali is trustworthy and a really nice person. I saw how gently and confidently they took my cat in. Everything worked perfectly. Communication, arranging things and adjusting schedules. Her home is safe and there is nice balcony. Thank you Shanali! Kaikki sujui paremmin kuin hyvin Shanalin kanssa. Saimme lomailla ilman huolta lemmikistämme. Hän laittoi kuvia ja teki meille kaiken helpoksi ja vaivattomaksi aikataulujen suhteen. Iso suositus, jos etsii luotettavaa hoitajaa. Kiitos Shanali!"
TiinaT
Arvostelu - Tiina
alkaen
25 €
/yö
OonaO

2. Oona

18.5 km
alkaen
30 €
/yö
30 arviota
11
toistuvaa asiakasta

Omistautunut koiranhoitaja Lukonmäessä🐕🐈

Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
OonaO

2. Oona

Omistautunut koiranhoitaja Lukonmäessä🐕🐈18.5 km
(30 arviota)
11 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
"Oona looked after our two pensioner dogs for 16 nights. Oona and her husband are a responsible couple who understand the responsibility of caring for pets. I had no hesitation in giving my dogs to them, and both dogs were in great condition when I returned (in fact, one wanted to stay) - and their cat was still alive too :) I can fully recommend Oona's pet sitting services."
StephenS
Arvostelu - Stephen
alkaen
30 €
/yö
HelenaH

3. Helena

14.5 km
alkaen
40 €
/yö
45 arviota
12
toistuvaa asiakasta

Koulutettu hoitaja Tampereen keskustassa

Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
HelenaH

3. Helena

Koulutettu hoitaja Tampereen keskustassa14.5 km
(45 arviota)
12 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
"Toivo sai parasta mahdollista hoitoa matkamme ajan Helenalta ja varmasti tuomme koiran hoitoon uudelleenkin. Luotettavaa hoitoa suurella 🐶sydämellä!"
KatiK
Arvostelu - Kati
alkaen
40 €
/yö
MilaM

4. Mila

19.3 km
alkaen
20 €
/yö
1 arvio

Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi eilen
MilaM

4. Mila

19.3 km
(1 arvio)
Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi eilen
"Kommunikointi oli helppoa ja ehdottomasti voisin viedä lilun uudestaan hänelle ."
ElisaE
Arvostelu - Elisa
alkaen
20 €
/yö
Iida-MariaI

5. Iida-Maria

13.9 km
alkaen
35 €
/yö
5 arviota

Karvakuonot HOI!

Varattu viimeksi 14 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Iida-MariaI

5. Iida-Maria

Karvakuonot HOI!13.9 km
(5 arviota)
Varattu viimeksi 14 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
""Erityislapset" kiittää hyvästä hoidosta 🥰"
HeidiH
Arvostelu - Heidi
alkaen
35 €
/yö
LauraL

6. Laura

16.3 km
alkaen
35 €
/yö
8 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Lämminhenkistä eläinhoitoa Kalevassa!

Otettu yhteyttä viimeksi eilen
Aktiivinen viimeksi eilen
LauraL

6. Laura

Lämminhenkistä eläinhoitoa Kalevassa!16.3 km
(8 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
Aktiivinen viimeksi eilen
"Olimme tyytyväisiä koiramme hyvään yön yli hoitoon. Kaikki sujui hyvin ja vaivattomasti. "
KaisaK
Arvostelu - Kaisa
alkaen
35 €
/yö
TiiaT

7. Tiia

16.8 km
alkaen
35 €
/yö
80 arviota
30
toistuvaa asiakasta

Liikuntaa ja eläinrakkautta

Otettu yhteyttä viimeksi 10 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
TiiaT

7. Tiia

Liikuntaa ja eläinrakkautta16.8 km
(80 arviota)
30 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 10 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
"Tiia was very kind and careful with dog. She definitely has rich experience for communication with dogs and knows what they need. I got back tired and happy dog - the best condition of her :)"
DmitryD
Arvostelu - Dmitry
alkaen
35 €
/yö
AuroraA

8. Aurora

10.2 km - Tampere
alkaen
50 €
/yö
25 arviota
12
toistuvaa asiakasta

Kokenut, luotettava ja vastuullinen lemmikinhoitaja

Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
AuroraA

8. Aurora

Kokenut, luotettava ja vastuullinen lemmikinhoitaja10.2 km - Tampere
(25 arviota)
12 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
"Auroralla on taito päästä aran koiran suosikkilistalle. Saimme päivittäin tietoa koiramme kuulumisista viestitse ja kuvin. Aurora selvästi itse viihtyy koirien kanssa ja se näkyy koiran luottamuksena häneen. "
TiinaT
Arvostelu - Tiina
alkaen
50 €
/yö
EerikaE

9. Eerika

15.4 km
alkaen
45 €
/yö
19 arviota
8
toistuvaa asiakasta

Turvallinen ja eläinrakas hoitopaikka Tampereella❤️

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 10 päivää sitten
EerikaE

9. Eerika

Turvallinen ja eläinrakas hoitopaikka Tampereella❤️15.4 km
(19 arviota)
8 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 10 päivää sitten
"Eerika ja Mikael hoitivat vilkkaan bordercollien omistautuneesti, luotettavasti ja niin, että uskon koiralla olleen parempi loma kuin itselläni! Oli rauhallista olla omilla menoilla, kun kuulumisia tuli kysymättä ja kommunikointi oli muutenkin vaivatonta sekä luottamusta herättävää. Tästä hoitopaikasta näkyi, että aidosti nauttivat koiran seurasta ja pyrkivät tarjoamaan sen tarpeen mukaisen ympäristön ja virikkeet. Kerrostalo ei ollut este aktiiviselle toiminnalle koiran kanssa. Voin vain suositella ja veisin koska tahansa uudelleen. "
RiikkaR
Arvostelu - Riikka
alkaen
45 €
/yö
ParamiP

10. Parami

17.8 km
alkaen
25 €
/yö
3 arviota
1
toistuva asiakas

Your Pet’s Second Best Friend!

Aktiivinen viimeksi eilen
ParamiP

10. Parami

Your Pet’s Second Best Friend!17.8 km
(3 arviota)
1 toistuva asiakas
Aktiivinen viimeksi eilen
"Very pleased with the way Parami and her husband took care of my dog. Dog loving couple. The dog clearly had a great time with them. Good communication and I was even allowed to fetch my dog after midnight. "
AlbertA
Arvostelu - Albert
alkaen
25 €
/yö
EllenE

11. Ellen

11.4 km
alkaen
45 €
/yö
83 arviota
24
toistuvaa asiakasta

Eläinrakas Koripalloilija

Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
EllenE

11. Ellen

Eläinrakas Koripalloilija11.4 km
(83 arviota)
24 toistuvaa asiakasta
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
"Lämmin suositus Ellenille 💕 hän on todellinen helmi eläintenhoitajana. Hän ymmärtää niiden kieltä 😍 Saimme lomamatkan aikana päivittäin kuvia koirastamme ja kissastamme, pysyimme perillä heidän touhuistaan. Eläimetkin olivat lomalla 😊 Varasimme saman tien uuden hoitojakson seuraavan reissun ajaksi. "
PirjoP
Arvostelu - Pirjo
alkaen
45 €
/yö
EssiE

12. Essi

12 km
alkaen
60 €
/yö
1 arvio

Asiantuntevaa hoitoa aktiivisessa kodissa🩷

Varattu viimeksi 9 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 9 päivää sitten
EssiE

12. Essi

Asiantuntevaa hoitoa aktiivisessa kodissa🩷12 km
(1 arvio)
Varattu viimeksi 9 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 9 päivää sitten
alkaen
60 €
/yö
ReettaR

13. Reetta

11.9 km
alkaen
35 €
/yö

Luotettavaa hoitoa karvaiselle perheenjäsenellesi

Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
ReettaR

13. Reetta

Luotettavaa hoitoa karvaiselle perheenjäsenellesi11.9 km
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
alkaen
35 €
/yö
JennyJ

14. Jenny

12.5 km - Tampere
alkaen
40 €
/yö
4 arviota
1
toistuva asiakas

Koirallesi aitoa huomiota sekä hoitoa tampereella❤️

Varattu viimeksi 5 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
JennyJ

14. Jenny

Koirallesi aitoa huomiota sekä hoitoa tampereella❤️12.5 km - Tampere
(4 arviota)
1 toistuva asiakas
Varattu viimeksi 5 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
alkaen
40 €
/yö
IlonaI

15. Ilona

15.7 km
alkaen
80 €
/yö

Kokenut ja vastuullinen lemmikinhoitaja lemmikkisi parhaaksi

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Labradorinnoutaja Maila kanssa
IlonaI

15. Ilona

Kokenut ja vastuullinen lemmikinhoitaja lemmikkisi parhaaksi15.7 km
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Labradorinnoutaja Maila kanssa
alkaen
80 €
/yö
NinaN

16. Nina

13.4 km
alkaen
25 €
/yö
3 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Kodinomaista koiranhoitoa Tampereella 🏡❤️

Varattu viimeksi 5 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
NinaN

16. Nina

Kodinomaista koiranhoitoa Tampereella 🏡❤️13.4 km
(3 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 5 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
"Kaikki meni oikein kivasti!😆"
JimiJ
Arvostelu - Jimi
alkaen
25 €
/yö
TaruT

17. Taru

17.7 km
alkaen
30 €
/yö
14 arviota
6
toistuvaa asiakasta

Eläinrakasta ja liikunnallista koiranhoitoa Tampereella

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
TaruT

17. Taru

Eläinrakasta ja liikunnallista koiranhoitoa Tampereella17.7 km
(14 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
"Taru is a friendly, responsible, and careful pet sitter. She took great care of my dog and he had a wonderful time with her and her boyfriend. I will definitely ask her to pet sit again."
DmitriiD
Arvostelu - Dmitrii
alkaen
30 €
/yö
KristiinaK

18. Kristiina

13.5 km
alkaen
45 €
/yö
94 arviota
40
toistuvaa asiakasta

Hakusessa uusia karvakavereita

Otettu yhteyttä viimeksi 6 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
KristiinaK

18. Kristiina

Hakusessa uusia karvakavereita13.5 km
(94 arviota)
40 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 6 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
"Kristiinan kanssa oli helppo sopia lemmikkimme hoidosta. Hän otti ihanasti huomioon koiran tavat ja oli helppo jättää koira Kristiinan luo. Ihanaa huolenpitoa ja loistavaa hoitoa! "
Eva-MariaE
Arvostelu - Eva-Maria
alkaen
45 €
/yö
KaroliinaK

19. Karoliina

16.3 km
alkaen
25 €
/yö
6 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Lemmikin hoitoa rakkaudella, luottamuksella ja kokemuksella

Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
KaroliinaK

19. Karoliina

Lemmikin hoitoa rakkaudella, luottamuksella ja kokemuksella16.3 km
(6 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
"Bruno oli viikonlopun hoidossa, ja kokonaisuus toimi erinomaisesti alusta loppuun. Hänet ruokittiin ja lenkitettiin täsmälleen sovitusti, ja kaikesta huokui huolellisuus sekä aito välittäminen. Sain koko ajan ajantasaista tietoa kuulumisista, ja kommunikaatio oli sujuvaa sekä vaivatonta. Kyseessä on varma ja turvallinen hoitopaikka, johon voin jatkossakin jättää Brunon hyvillä mielin."
SamiS
Arvostelu - Sami
alkaen
25 €
/yö
IidaI

20. Iida

14.8 km
alkaen
28 €
/yö
16 arviota
7
toistuvaa asiakasta

Rauhallista ja osaavaa hoitoa parhaalle ystävällesi

Varattu viimeksi 8 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
IidaI

20. Iida

Rauhallista ja osaavaa hoitoa parhaalle ystävällesi 14.8 km
(16 arviota)
7 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 8 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
"Iida on luotettava ja tunnollinen lemmikin hoitaja. Sain jättää kissani hyvillä mielin lomani ajaksi hänelle turvalliseen hoitoon. Kiitos Iida <3 Suosittelen kaikille!"
TiinaT
Arvostelu - Tiina
alkaen
28 €
/yö