1. Koiran kotihoito
  2. Naantali

Koiran kotihoito, Naantali

Yön yli kestävä hoitojakso hoitajan luona.

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
IlonaI

1. Ilona

11.9 km - Turku
alkaen
25 €
/yö
1 arvio

Aina turvallisesti lemmikkiäsi varten <3

Otettu yhteyttä viimeksi 9 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
IlonaI

1. Ilona

Aina turvallisesti lemmikkiäsi varten <311.9 km - Turku
(1 arvio)
Otettu yhteyttä viimeksi 9 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
"Meidän koira oli viikon Ilona hoidossa. Ilona otti mukavasti meidän varsin "
DinaD
Arvostelu - Dina
alkaen
25 €
/yö
MyriamM

2. Myriam

15.6 km
alkaen
25 €
/yö
4 arviota

Those who say that animals have no soul, never saw dog eyes

Otettu yhteyttä viimeksi 6 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
MyriamM

2. Myriam

Those who say that animals have no soul, never saw dog eyes 15.6 km
(4 arviota)
Otettu yhteyttä viimeksi 6 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
alkaen
25 €
/yö
ClaudiaC

3. Claudia

14.4 km
alkaen
25 €
/yö
1 arvio

Kokenut karvaisten ja limaisten eläinten hoitaja turussa

Varattu viimeksi 8 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
ClaudiaC

3. Claudia

Kokenut karvaisten ja limaisten eläinten hoitaja turussa14.4 km
(1 arvio)
Varattu viimeksi 8 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
alkaen
25 €
/yö
KikkaK

4. Kikka

0.2 km
alkaen
33 €
/yö
2 arviota

hau hau

Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi eilen
KikkaK

4. Kikka

hau hau0.2 km
(2 arviota)
Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi eilen
"Hyvää hoitoa ja ihanaa koiran aktivointia."
MarianneM
Arvostelu - Marianne
alkaen
33 €
/yö
LinneaL

5. Linnea

15.1 km
alkaen
40 €
/yö
2 arviota

Iloista, luotettavaa ja osaavaa hoitoa lemmikillesi!

Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
LinneaL

5. Linnea

Iloista, luotettavaa ja osaavaa hoitoa lemmikillesi!15.1 km
(2 arviota)
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"Luotettava ja tunnollinen hoitaja, kaikki sujui hyvin ja koira selvästi tykkäsi hoitopaikasta🥰"
VeeraV
Arvostelu - Veera
alkaen
40 €
/yö
Kaisa-MaijaK

6. Kaisa-Maija

15.7 km
alkaen
60 €
/yö
10 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Rapsutuksia, raksuja ja reippailua

Kaisa-MaijaK

6. Kaisa-Maija

Rapsutuksia, raksuja ja reippailua15.7 km
(10 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
"Kaikki sujui erinomaisesti. Kaisa antoi hienosti väliaikatietoja, ja oli hienoa nähdä että koira oli viihtynyt."
JariJ
Arvostelu - Jari
alkaen
60 €
/yö
NeelaN

7. Neela

12.6 km
alkaen
25 €
/yö
7 arviota
2
toistuvaa asiakasta

rakastava ja luotettava hoitaja lemmikillesi!

Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
NeelaN

7. Neela

rakastava ja luotettava hoitaja lemmikillesi!12.6 km
(7 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
alkaen
25 €
/yö
ElliE

8. Elli

14.2 km
alkaen
48 €
/yö
4 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Luotettavaa hoitoa kaikille karvakavereille

Aktiivinen viimeksi eilen
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
ElliE

8. Elli

Luotettavaa hoitoa kaikille karvakavereille14.2 km
(4 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Aktiivinen viimeksi eilen
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
alkaen
48 €
/yö
Anne-MariaA

9. Anne-Maria

14.2 km
alkaen
40 €
/yö
12 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Luotettavaa lemmikinhoitoa

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
Anne-MariaA

9. Anne-Maria

Luotettavaa lemmikinhoitoa 14.2 km
(12 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
alkaen
40 €
/yö
JenniJ

10. Jenni

19.9 km
alkaen
25 €
/yö

Lempeä tyyppi kissasi tai koirasi kaveriksi

Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
JenniJ

10. Jenni

Lempeä tyyppi kissasi tai koirasi kaveriksi19.9 km
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
alkaen
25 €
/yö
KassandraK

11. Kassandra

17.1 km
alkaen
40 €
/yö

Rauhallinen koiranhoito pienessä ryhmässä (ma–su)

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
KassandraK

11. Kassandra

Rauhallinen koiranhoito pienessä ryhmässä (ma–su)17.1 km
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
alkaen
40 €
/yö
SuviS

12. Suvi

13 km
alkaen
20 €
/yö

Aktiivista seuraa koiralle kuin kissallekin

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
SuviS

12. Suvi

Aktiivista seuraa koiralle kuin kissallekin13 km
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
alkaen
20 €
/yö
AuroraA

13. Aurora

14.1 km
alkaen
50 €
/yö
7 arviota
1
toistuva asiakas

Eläinrakas hoitaja tarjolla!

Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
AuroraA

13. Aurora

Eläinrakas hoitaja tarjolla!14.1 km
(7 arviota)
1 toistuva asiakas
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
50 €
/yö
SatuS

14. Satu

10.9 km
alkaen
45 €
/yö

Koiranhoitoa kokemuksella 💜

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Amerikan Akita Kata kanssa
SatuS

14. Satu

Koiranhoitoa kokemuksella 💜10.9 km
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Amerikan Akita Kata kanssa
alkaen
45 €
/yö
JanetteJ

15. Janette

12.8 km
alkaen
25 €
/yö

Luotettava, aktiivinen ja rakastava hoitaja!

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
JanetteJ

15. Janette

Luotettava, aktiivinen ja rakastava hoitaja!12.8 km
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
25 €
/yö
HeidiH

16. Heidi

14.1 km
alkaen
37 €
/yö
2 arviota

Hoidan koiraasi rakkaudella❤️

Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Sekarotuinen (mäyräkoira, jack russel ja cotton) Jade kanssa
HeidiH

16. Heidi

Hoidan koiraasi rakkaudella❤️14.1 km
(2 arviota)
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Sekarotuinen (mäyräkoira, jack russel ja cotton) Jade kanssa
alkaen
37 €
/yö
ElisaE

17. Elisa

13.5 km
alkaen
50 €
/yö
1 arvio

Eläinten hoitoapua myös pidemmiksi lomiksi

Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
ElisaE

17. Elisa

Eläinten hoitoapua myös pidemmiksi lomiksi13.5 km
(1 arvio)
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
alkaen
50 €
/yö