1. Koiran kotihoito
  2. Muurame

Koiran kotihoito, Muurame

Yön yli kestävä hoitojakso hoitajan luona.

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
JeriJ

1. Jeri

13.5 km
alkaen
41 €
/yö
2 arviota
1
toistuva asiakas

Rehti ja reilu eläintenhoitaja lemmikkiäsi varten

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 5 päivää sitten
JeriJ

1. Jeri

Rehti ja reilu eläintenhoitaja lemmikkiäsi varten13.5 km
(2 arviota)
1 toistuva asiakas
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 5 päivää sitten
alkaen
41 €
/yö
KristiinaK

2. Kristiina

14.4 km
alkaen
45 €
/yö
29 arviota
19
toistuvaa asiakasta

Tunnollinen Eläinten Hoitaja, Nopeallakin Aikataululla

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
KristiinaK

2. Kristiina

Tunnollinen Eläinten Hoitaja, Nopeallakin Aikataululla14.4 km
(29 arviota)
19 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
"Jännitti jättää erityiskoiramme 18,5 vuotias Ninni vieraalle hoitoon. Kaikki meni todella hyvin ja kuten oli sovittu. Saimme kuvia, kun Ninni oli ulkoilemassa ja nukkumassa. Voin lämpimästi suositella Kristiinaa ja varaankin hänet, kun tarvitsemme Ninnille seuraavan kerran hoitajaa."
KaijaK
Arvostelu - Kaija
alkaen
45 €
/yö
PaulaP

3. Paula

12.9 km
alkaen
30 €
/yö

Nainen ja koira valmiina hoitamaan lemmikkiäsi!

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu tiibetinspanieli Luna kanssa
PaulaP

3. Paula

Nainen ja koira valmiina hoitamaan lemmikkiäsi!12.9 km
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu tiibetinspanieli Luna kanssa
alkaen
30 €
/yö
HelinäH

4. Helinä

18.3 km - Jyväskylä
alkaen
40 €
/yö

Eläinten kanssa kasvanut ammattilaisrapsuttaja!

Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi tänään
HelinäH

4. Helinä

Eläinten kanssa kasvanut ammattilaisrapsuttaja! 18.3 km - Jyväskylä
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi tänään
alkaen
40 €
/yö
JadaJ

5. Jada

19.6 km
alkaen
40 €
/yö

Koirarakas hoitaja❤️

JadaJ

5. Jada

Koirarakas hoitaja❤️19.6 km
alkaen
40 €
/yö
SaraS

6. Sara

14.9 km
alkaen
35 €
/yö
7 arviota
6
toistuvaa asiakasta

Luotettavaa hoitoa koirakodissa

Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
SaraS

6. Sara

Luotettavaa hoitoa koirakodissa14.9 km
(7 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
"Suurkiitos Saralle koirani yöhoidosta! Koirani palasi yhtä iloisena kuin lähtikin, pitää selvästi Sarasta kovasti. Minun oli helppo jättää koira, kun tiesin Saran maailman parhaaksi hoitajaksi!! Suosittelen Saraa hyvin lämpimästi!"
RuthR
Arvostelu - Ruth
alkaen
35 €
/yö
HannaH

7. Hanna

7.1 km
alkaen
35 €
/yö
17 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Eläinrakas ja luotettava hoitaja lemmikillesi

Aktiivinen viimeksi tänään
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
HannaH

7. Hanna

Eläinrakas ja luotettava hoitaja lemmikillesi7.1 km
(17 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Aktiivinen viimeksi tänään
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
"Taas ihana Hanna oli hoitamassa Hiugoa ja täysi luotto oli itsellä olla lomalla. Iso kiitos❤️"
SariS
Arvostelu - Sari
alkaen
35 €
/yö
LauraL

8. Laura

13.3 km
alkaen
31 €
/yö
4 arviota
1
toistuva asiakas

Luotettavaa lemmikinhoitoa

Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
LauraL

8. Laura

Luotettavaa lemmikinhoitoa13.3 km
(4 arviota)
1 toistuva asiakas
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Koirani oli viikonlopun Lauralla hoidossa, ja kaikki sujui hyvin."
SaaraS
Arvostelu - Saara
alkaen
31 €
/yö
HeiniH

9. Heini

11.9 km
alkaen
35 €
/yö
9 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Tarvitsetko hoitajan parhaalle ystävällesi?

Varattu viimeksi 5 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
HeiniH

9. Heini

Tarvitsetko hoitajan parhaalle ystävällesi?11.9 km
(9 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 5 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
"Kaikki meni hyvin 😊"
HetaH
Arvostelu - Heta
alkaen
35 €
/yö
AnniinaA

10. Anniina

11.9 km - Jyväskylä
alkaen
50 €
/yö
1 arvio
1
toistuva asiakas

Zuverlässige und herzliche Hundebetreuung 🇩🇪🇬🇧

Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi eilen
AnniinaA

10. Anniina

Zuverlässige und herzliche Hundebetreuung 🇩🇪🇬🇧11.9 km - Jyväskylä
(1 arvio)
1 toistuva asiakas
Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi eilen
alkaen
50 €
/yö
MikaM

11. Mika

16.2 km
alkaen
50 €
/yö

Palvelun vanhin jäsen! Luotettavaa lenkitystä ja hoitoa.

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
MikaM

11. Mika

Palvelun vanhin jäsen! Luotettavaa lenkitystä ja hoitoa.16.2 km
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
50 €
/yö