1. Koiran kotihoito
  2. Leppävaara

Koiran kotihoito, Leppävaara

Yön yli kestävä hoitojakso hoitajan luona.

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
SonjaS

1. Sonja

5.3 km
alkaen
47 €
/yö
43 arviota
18
toistuvaa asiakasta

Reipasta hoitoa rakkaille karvatovereillesi! 🐶🐱🐰

Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
SonjaS

1. Sonja

Reipasta hoitoa rakkaille karvatovereillesi! 🐶🐱🐰 5.3 km
(43 arviota)
18 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
"Kaikki sujui erinomaisesti Sonjan kanssa! Koirani saapui tyytyväisenä ja väsyneenä kotiin, oli selkeästi tykännyt olla Sonjan koiran Mokoman kanssa. Sain säännöllisesti kuvia ja mua pidettiin ajantasalla asioista mitä tapahtui hoidon aikana. Ehdottomasti voisin uudestaan tuoda koirani hoitoon, 5/5! 🩷"
HeiliH
Arvostelu - Heili
alkaen
47 €
/yö
HeidiH

2. Heidi

4.9 km - HKI
alkaen
15 €
/yö
2 arviota

Luotettava ja rauhallinen eläintenystävä Helsingissä

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi eilen
HeidiH

2. Heidi

Luotettava ja rauhallinen eläintenystävä Helsingissä4.9 km - HKI
(2 arviota)
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi eilen
"Kaikki meni hyvin ja sovitusti, koira oli hyvässä hoidossa."
JenniJ
Arvostelu - Jenni
alkaen
15 €
/yö
PrakritiP

3. Prakriti

6.5 km
alkaen
40 €
/yö
1 arvio

Luotettava ja rakastava koirahoitaja – Koirasi parhaaksi

Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
PrakritiP

3. Prakriti

Luotettava ja rakastava koirahoitaja – Koirasi parhaaksi6.5 km
(1 arvio)
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Kaikki sujui erinomaisesti, en voisi olla tyytyväisempi. Kommunikointi oli nopeaa ja sujuvaa. Koti oli erittäin siisti ja turvallisen oloinen. Saimme koko viikonlopun ajan kuvia ja tilannepäivityksiä, mikä oli erittäin mukavaa ja toivottua. Aion ehdottomasti jatkossakin pyytää Prakritia hoitamaan koiraamme. :-)"
MariaM
Arvostelu - Maria
alkaen
40 €
/yö
KadaK

4. Kada

5.7 km
alkaen
50 €
/yö
12 arviota
9
toistuvaa asiakasta

Eläinten Hoitaja

Otettu yhteyttä viimeksi 6 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
KadaK

4. Kada

Eläinten Hoitaja 5.7 km
(12 arviota)
9 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 6 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
"Kada was amazing, we are so happy with how she took care of our dog. Will for sure use her services again!"
MartinaM
Arvostelu - Martina
alkaen
50 €
/yö
MiraM

5. Mira

5.5 km - Vantaa
alkaen
50 €
/yö

Uusi Luotettava eläinrakas hoitaja

MiraM

5. Mira

Uusi Luotettava eläinrakas hoitaja5.5 km - Vantaa
alkaen
50 €
/yö
EllaE

6. Ella

5.1 km
alkaen
60 €
/yö
9 arviota
1
toistuva asiakas

Luotettava sekä kokemuksen osaava hoitaja lemmikillesi

Otettu yhteyttä viimeksi 9 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 9 päivää sitten
EllaE

6. Ella

Luotettava sekä kokemuksen osaava hoitaja lemmikillesi5.1 km
(9 arviota)
1 toistuva asiakas
Otettu yhteyttä viimeksi 9 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 9 päivää sitten
"Ella on luotettava, ystävällinen ja hyvä kommunikoimaan❤️häneltä saan aina päivittäin kuvia ja päivityksiä siitä, miten hänellä menee koirani kanssa ja olen aina luottavaisin mielin, kun koirani on hänen hoidossaan! Suosittelen hänen palveluitaan lämpimästi!"
SaraS
Arvostelu - Sara
alkaen
60 €
/yö
OliviaO

7. Olivia

3.3 km
alkaen
28 €
/yö
4 arviota
1
toistuva asiakas

Lämmin ja avoin syli koirakamuille 🐶

Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
OliviaO

7. Olivia

Lämmin ja avoin syli koirakamuille 🐶3.3 km
(4 arviota)
1 toistuva asiakas
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
"After managing to deal well with my very young an active male “Suomen lapinkoira”, I am sure Olivia is prepared to deal with any other dog!"
LuisL
Arvostelu - Luis
alkaen
28 €
/yö
JelenaJ

8. Jelena

7.1 km
alkaen
60 €
/yö
145 arviota
76
toistuvaa asiakasta

Hellää Hoitoa Aina.

Varattu viimeksi 6 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
JelenaJ

8. Jelena

Hellää Hoitoa Aina.7.1 km
(145 arviota)
76 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 6 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
"Todella tunnollinen, luotettava ja lämmin hoitaja. On turvallista jättää oma rakas lemmikki Jelenan hoitoon. Ei voi muuta kuin suositella."
AnnukkaA
Arvostelu - Annukka
alkaen
60 €
/yö
MiijaM

9. Miija

7 km - HKI
alkaen
50 €
/yö
17 arviota
10
toistuvaa asiakasta

Luotettava ja eläinrakas hoitaja

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
MiijaM

9. Miija

Luotettava ja eläinrakas hoitaja7 km - HKI
(17 arviota)
10 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
"my dog had a great time and was taken well care of :) "
PetterP
Arvostelu - Petter
alkaen
50 €
/yö
ReettaR

10. Reetta

3.4 km
alkaen
45 €
/yö

Parasta hoitoa koiran omistajalta sulle, kun sitä tarvitaan

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Keeshond Bella kanssa
ReettaR

10. Reetta

Parasta hoitoa koiran omistajalta sulle, kun sitä tarvitaan3.4 km
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Keeshond Bella kanssa
alkaen
45 €
/yö
Tommy, Jill & JattaT

11. Tommy, Jill & Jatta

2.7 km
alkaen
25 €
/yö
1 arvio

Rakastavaa ja luotettavaa hoitoa kissallesi

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
Tommy, Jill & JattaT

11. Tommy, Jill & Jatta

Rakastavaa ja luotettavaa hoitoa kissallesi2.7 km
(1 arvio)
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"Kissamme Kaspar oli hoidossa viikonlopun perheen luona ja kaikki meni hyvin ja sujuvasti. Kaspar viihtyi ja tulee mielellään uudelleenkin hoitoon. Suosittelemme lämpimästi! 🐈❤️"
MaisaM
Arvostelu - Maisa
alkaen
25 €
/yö
KatariinaK

12. Katariina

5.8 km
alkaen
35 €
/yö
5 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Koiranhoitoa ja kävelytystä Meikussa ja Töölössä

Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
KatariinaK

12. Katariina

Koiranhoitoa ja kävelytystä Meikussa ja Töölössä5.8 km
(5 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Katariina was a wonderful carer for our two dogs. She is calm, knowledgable, and kept us informed about them when we were away. We highly recommend Katariina! "
SarahS
Arvostelu - Sarah
alkaen
35 €
/yö
AnastasiiaA

13. Anastasiia

6.6 km
alkaen
30 €
/yö
1 arvio
1
toistuva asiakas

Ana's Friendly House

Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Landseeri Hilda kanssa
AnastasiiaA

13. Anastasiia

Ana's Friendly House6.6 km
(1 arvio)
1 toistuva asiakas
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Landseeri Hilda kanssa
alkaen
30 €
/yö
TuulaT

14. Tuula

7.2 km
alkaen
27 €
/yö
6 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Friendly Pet Walker

Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
TuulaT

14. Tuula

Friendly Pet Walker7.2 km
(6 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
alkaen
27 €
/yö
AinoA

15. Aino

4.5 km
alkaen
60 €
/yö
8 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Ensiluokkaista hoitoa tunnollisen ja tarkan hoitajan kanssa.

Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
AinoA

15. Aino

Ensiluokkaista hoitoa tunnollisen ja tarkan hoitajan kanssa.4.5 km
(8 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Kaikki sujui mainiosti. Suosittelen Ainoa lämpimästi. Varmasti varaan toistekin. "
MinnaM
Arvostelu - Minna
alkaen
60 €
/yö
SannaS

16. Sanna

5.8 km - Espoo
alkaen
28 €
/yö
12 arviota
6
toistuvaa asiakasta

Luotettavaa ja positiivista eläintenhoitoa 🐾🩵

Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
SannaS

16. Sanna

Luotettavaa ja positiivista eläintenhoitoa 🐾🩵5.8 km - Espoo
(12 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
alkaen
28 €
/yö
RoosaR

17. Roosa

6.5 km
alkaen
80 €
/yö
2 arviota
1
toistuva asiakas

Elämän pituisella kokemuksella

Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
RoosaR

17. Roosa

Elämän pituisella kokemuksella6.5 km
(2 arviota)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
"Kiitos Miran yökylä hoidosta. Nopea viestittely ja kaikki meni sovitusti. Vahva suositus, tuodaan uudestaan, jos tarvetta ilmenee."
TommiT
Arvostelu - Tommi
alkaen
80 €
/yö
ThaoT

18. Thao

4.7 km
alkaen
28 €
/yö
30 arviota
6
toistuvaa asiakasta

Loving and Reliable Pet Care

Aktiivinen viimeksi eilen
Asuu 1 koira, 1 kissa lemmikin kanssa
ThaoT

18. Thao

Loving and Reliable Pet Care4.7 km
(30 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Aktiivinen viimeksi eilen
Asuu 1 koira, 1 kissa lemmikin kanssa
alkaen
28 €
/yö
saraS

19. sara

7.4 km
alkaen
25 €
/yö
1 arvio

Lämmin, rakastava ja hyväntuulinen hoitaja.🩷

Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
saraS

19. sara

Lämmin, rakastava ja hyväntuulinen hoitaja.🩷7.4 km
(1 arvio)
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
alkaen
25 €
/yö
ReettaR

20. Reetta

6.9 km
alkaen
30 €
/yö
2 arviota

Luotettava, joustava koiran ja kissan hoitaja 🐶🐱

Otettu yhteyttä viimeksi eilen
Aktiivinen viimeksi eilen
ReettaR

20. Reetta

Luotettava, joustava koiran ja kissan hoitaja 🐶🐱6.9 km
(2 arviota)
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
Aktiivinen viimeksi eilen
alkaen
30 €
/yö