1. Koiran kotihoito
  2. Leppävaara

Koiran kotihoito, Leppävaara

Yön yli kestävä hoitojakso hoitajan luona.

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
AnniA

1. Anni

5.7 km
alkaen
40 €
/yö
3 arviota

Koiranhoitoa kokemuksella

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 7 päivää sitten
AnniA

1. Anni

Koiranhoitoa kokemuksella5.7 km
(3 arviota)
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 7 päivää sitten
alkaen
40 €
/yö
ReetaR

2. Reeta

6.2 km
alkaen
30 €
/yö
10 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Koiranhoitoa Länsi-Pasilassa 🐾

Viimeksi aktiivinen 11 päivää sitten
ReetaR

2. Reeta

Koiranhoitoa Länsi-Pasilassa 🐾6.2 km
(10 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 11 päivää sitten
"Luotettava hoitaja, jonka luona koirani viihtyi todella hyvin. Jatkossakin mielellään tuon koiran Reetan hoitoon :)"
MiljaM
Arvostelu - Milja
alkaen
30 €
/yö
ElisabetE

3. Elisabet

0.9 km
alkaen
40 €
/yö
45 arviota
12
toistuvaa asiakasta

Dog lover always happy to take care of your dog. Leppävaara

Varattu viimeksi 4 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
ElisabetE

3. Elisabet

Dog lover always happy to take care of your dog. Leppävaara0.9 km
(45 arviota)
12 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 4 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
"Elisabet is the first person we trusted to take care of our Bagel while we were away on a trip. Everything went smoothly and Elisabet kept us updated with a lot of pictures (which we appreciated as this is our first dog and we are extra cautious with everything). We could tell that Bagel enjoyed her time with Elisabet as they spent a lot of time together playing, going for walks and exploring as well as Bagel was super comfortable at Elisabet’s house and able to relax. We can highly recommend Elisabet as a pet sitter (for doggie daycare & boarding) and she will be our go to person in case we will need someone to look after Bagel again. Thank you tons ❤️🐶🐾"
GalinaG
Arvostelu - Galina
alkaen
40 €
/yö
KaisaK

4. Kaisa

7.2 km
alkaen
60 €
/yö
96 arviota
39
toistuvaa asiakasta

Hoitotäti koirille Pakilassa

Varattu viimeksi 11 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 11 päivää sitten
KaisaK

4. Kaisa

Hoitotäti koirille Pakilassa7.2 km
(96 arviota)
39 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 11 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 11 päivää sitten
"Kaisa huolehti pienestä villakoirastamme viikonlopun ajan. Kaisa osasi ottaa hienosti huomioon koiran tarpeet ja helpotti koiramme levottomuutta ensimmäisenä päivänä. Aikataulujen kanssa Kaisa oli joustava ja kommunikointi oli helppoa. Suosittelen lämpimästi Kaisaa koiranhoitajaksi :)"
LottaL
Arvostelu - Lotta
alkaen
60 €
/yö
StavroulaS

5. Stavroula

5 km
alkaen
24 €
/yö

Long Forest Walks and Playtime is guaranteed with me

StavroulaS

5. Stavroula

Long Forest Walks and Playtime is guaranteed with me 5 km
alkaen
24 €
/yö
AnastasiiaA

6. Anastasiia

4.5 km
alkaen
35 €
/yö
26 arviota
9
toistuvaa asiakasta

I will take care of your pet!

Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
AnastasiiaA

6. Anastasiia

I will take care of your pet!4.5 km
(26 arviota)
9 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
"Suuri kiitos koiran hoidosta! Meidän koira viihtyi tosi hyvin ja näytti onnelliselta. Kaikki meni niin kuin sovittiin, ja oli mukava saada kuvia ja kuulumisia. Tosi lämmin ja luotettava hoitopaikka – tullaan mielellään uudestaan! "
OlgaO
Arvostelu - Olga
alkaen
35 €
/yö
MiiaM

7. Miia

6.8 km - HKI
alkaen
30 €
/yö
9 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Koiraihminen etsii lainatassuttelijaa, 🚗 käytössä!

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
MiiaM

7. Miia

Koiraihminen etsii lainatassuttelijaa, 🚗 käytössä!6.8 km - HKI
(9 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
"Mia took great care of our dog. The communication was essy both before and during the stay. Everything was perfect! "
AnnaA
Arvostelu - Anna
alkaen
30 €
/yö
InesI

8. Ines

7.4 km
alkaen
40 €
/yö
25 arviota
12
toistuvaa asiakasta

Happy to take care of your pet - safe environment 🌞

Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
InesI

8. Ines

Happy to take care of your pet - safe environment 🌞7.4 km
(25 arviota)
12 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Everything went very smoothly. Ines was very kind and precise, it was easy to leave my dog at her care. She sent lovely pictures of the dog and some updates when asked. Ines and her partner have a lovely and compact home, which was perfect for my dog. The dog got walks and cuddles and was very happy (and tired) when I picked her up!"
KirsikkaK
Arvostelu - Kirsikka
alkaen
40 €
/yö
SiniS

9. Sini

5.2 km
alkaen
50 €
/yö
9 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Luotettavaa koiran hoitajaa vailla?🥰🐾

Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
SiniS

9. Sini

Luotettavaa koiran hoitajaa vailla?🥰🐾5.2 km
(9 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
"Sini huomioi erinomaisesti koirani yksilölliset tarpeet ja piti hyvää huolta kultaisestanoutajastani. Koirani on aiemmin kärsinyt eroahdistuksesta, mutta oli Sinin luona pystynyt rentoutumaan ja olemaan oma valloittava itsensä. 🫶🏻 Aion tulevaisuudessakin varata Sinin, iso suositus!👍🏻"
PetraP
Arvostelu - Petra
alkaen
50 €
/yö
AnniA

10. Anni

6.5 km
alkaen
25 €
/yö
12 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Luotettava ja koirakokemusta omaava hoitopaikka Töölössä

Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
AnniA

10. Anni

Luotettava ja koirakokemusta omaava hoitopaikka Töölössä6.5 km
(12 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Ihana ja tosi luotettava hoitopaikka. Kaikki toimi mutkattomasti ja hyvin. Iso suositus! Varmasti haluttaisiin antaa meidän koiruus uudelleen tänne hoitoon."
MariM
Arvostelu - Mari
alkaen
25 €
/yö
KätriinK

11. Kätriin

4.9 km
alkaen
25 €
/yö
7 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Lemmikillesi turvallinen ja rakastava hoitopaikka

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
KätriinK

11. Kätriin

Lemmikillesi turvallinen ja rakastava hoitopaikka4.9 km
(7 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"Koirani on arka eikä aluksi pidä kenestäkään mutta Kätriin sai kontaktin koiraan, ja pois hakiessa koira ei olisi halunnut edes kotiin lähteä 🥹 Suosittelen Kätriiniä kelle vaan, erittäin hyvä ja luontainen hoitaja ❤️"
SaanaS
Arvostelu - Saana
alkaen
25 €
/yö
SuviS

12. Suvi

4.8 km
alkaen
17 €
/yö
2 arviota

Kokenut kissanhoitaja Espoossa

Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
SuviS

12. Suvi

Kokenut kissanhoitaja Espoossa4.8 km
(2 arviota)
Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
"Suvi took really good care of our two cats! She kept us updated regularly with photos and was very kind and caring towards them. It was clear that our cats felt comfortable and happy with her. We really appreciated her help and would definitely recommend her! ❤️"
ShahrzadS
Arvostelu - Shahrzad
alkaen
17 €
/yö
NettaN

13. Netta

6.6 km
alkaen
24 €
/yö
6 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Luotettava kissanhoitaja Töölössä 🐈

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
NettaN

13. Netta

Luotettava kissanhoitaja Töölössä 🐈6.6 km
(6 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"Kiitokset vanhuskissan hyvästä hoidosta 🧡 tarvitsimme nopealla aikataululla kissalle pidempi aikaista hoitoa ja saimme Netan kanssa sovittua hoidon nopeasti. Kissamme sai hyvää hoitoa ja kuvien perusteella kissa nautti olostaan 🥰 suosittelen!"
KaisaK
Arvostelu - Kaisa
alkaen
24 €
/yö
MariM

14. Mari

4.9 km
alkaen
40 €
/yö
6 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Luotettavaa ja sydämellistä lemmikinhoitoa Haagassa❤️

Viimeksi aktiivinen 13 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
MariM

14. Mari

Luotettavaa ja sydämellistä lemmikinhoitoa Haagassa❤️4.9 km
(6 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 13 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"Mari took good care of our golden retriever. The dog was happy to stay and happy but tired when we picked her up. Thank you!"
ElinaE
Arvostelu - Elina
alkaen
40 €
/yö
ViiviV

15. Viivi

4.3 km
alkaen
29 €
/yö
17 arviota
5
toistuvaa asiakasta

🩵 🐾 Parasta lempeää hoitoa luonnon keskellä!

Otettu yhteyttä viimeksi 13 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
ViiviV

15. Viivi

🩵 🐾 Parasta lempeää hoitoa luonnon keskellä!4.3 km
(17 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 13 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
"Kiitos Ebban hyvästä viikonloppuhoidosta. Luottavaisin mielin voitiin jättää pentukoira huomaavaiseen ja iloiseen hoitopaikkaan❤️"
NinaN
Arvostelu - Nina
alkaen
29 €
/yö
JenniJ

16. Jenni

5.6 km
alkaen
27 €
/yö
11 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Dog sitter with 5+ years of experience

Varattu viimeksi 5 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
JenniJ

16. Jenni

Dog sitter with 5+ years of experience5.6 km
(11 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 5 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
"Jenni has been one of the best dog sitters we have used on Pawshake! She was so lovely to our Annie and easy to work with. Great communication and lots of photos of our sweet dog while we were away. Highly recommend! "
ShihoS
Arvostelu - Shiho
alkaen
27 €
/yö
OlgaO

17. Olga

4.3 km
alkaen
45 €
/yö
177 arviota
83
toistuvaa asiakasta

Happy Home For Your Pet

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 8 päivää sitten
OlgaO

17. Olga

Happy Home For Your Pet4.3 km
(177 arviota)
83 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 8 päivää sitten
"Olga took a great care of my two dogs for more than a week. The communication and arrangement of the dog sitting was very smooth - nothing hasn't been a problem :) One of the dogs got sick during a heatwave (tummy issues) and Olga managed the situation perfectly! I also appreciated Olga's willingness and flexibility to agree on the dogs' pick up time, etc. :)"
MichaelaM
Arvostelu - Michaela
alkaen
45 €
/yö
KatieK

18. Katie

1.2 km
alkaen
30 €
/yö
1 arvio

Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
KatieK

18. Katie

1.2 km
(1 arvio)
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"Everything went really well and the dog was happy! "
MarjoM
Arvostelu - Marjo
alkaen
30 €
/yö
ElliE

19. Elli

5.4 km - HKI
alkaen
50 €
/yö
7 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Lemmikillesi juuri sellaista hoitoa kuin itse toivot!❤️

Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
ElliE

19. Elli

Lemmikillesi juuri sellaista hoitoa kuin itse toivot!❤️5.4 km - HKI
(7 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
"Ellin kanssa on todella helppo sopia hoitokuvioista ja hän panostaa ihanasti koiran kanssa oleiluun ja tekemiseen. Meidän koira viihtyy selvästi todella hyvin Ellin hoidossa ja suosittelen lämpimästi häntä hoitajaksi 🥰"
SusannaS
Arvostelu - Susanna
alkaen
50 €
/yö
EmineE

20. Emine

6.4 km
alkaen
40 €
/yö
19 arviota
7
toistuvaa asiakasta

Kotihoito Larussa

Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Kleinspitz Vijdan kanssa
EmineE

20. Emine

Kotihoito Larussa6.4 km
(19 arviota)
7 toistuvaa asiakasta
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Kleinspitz Vijdan kanssa
"Emine hoito perheen koiran viikonlopun yli kunniotettavasti. Saimme päivittäisiä kuvia ja uutisia miten on mennyt. Jos tulee uudestaan tilanne missä tarvitsemme koiran hoitajaa, tiedämme mihin koiran voi jättää hyvillä mielin :)"
MeeriM
Arvostelu - Meeri
alkaen
40 €
/yö