1. Koiran kotihoito
  2. Kauniainen

Koiran kotihoito, Kauniainen

Yön yli kestävä hoitojakso hoitajan luona.

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
AdaA

1. Ada

7.9 km - HKI
alkaen
50 €
/yö
3 arviota
1
toistuva asiakas

Lemmikillesi hoitoapua Munkkivuoresta! <3

Aktiivinen viimeksi eilen
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
AdaA

1. Ada

Lemmikillesi hoitoapua Munkkivuoresta! <37.9 km - HKI
(3 arviota)
1 toistuva asiakas
Aktiivinen viimeksi eilen
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
50 €
/yö
MiiaM

2. Miia

6.3 km
alkaen
25 €
/yö
85 arviota
31
toistuvaa asiakasta

Eläinrakasta Lemmikin Kotihoitoa

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 7 päivää sitten
MiiaM

2. Miia

Eläinrakasta Lemmikin Kotihoitoa6.3 km
(85 arviota)
31 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 7 päivää sitten
"Emme voisi olla tyytyväisempiä! Miia oli erittäin joustava ja koiramme vaikutti oikein tyytyväiseltä hoitopaikkaansa. Tämä oli ensimmäinen kerta, kun koiramme oli hoidossa ja tulemme jatkossakin varaamaan Miialta hoitopaikkaa!"
HuyenH
Arvostelu - Huyen
alkaen
25 €
/yö
XiaowenX

3. Xiaowen

9.4 km
alkaen
25 €
/yö

Over 10 years of pet ownership experience

Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
XiaowenX

3. Xiaowen

Over 10 years of pet ownership experience9.4 km
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
alkaen
25 €
/yö
MiiaM

4. Miia

8.5 km
alkaen
45 €
/yö
1
toistuva asiakas

Lempeä, vastuullinen ja kokenut lemmikinhoitaja

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
MiiaM

4. Miia

Lempeä, vastuullinen ja kokenut lemmikinhoitaja 8.5 km
1 toistuva asiakas
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
alkaen
45 €
/yö
ReineR

5. Reine

6.1 km
alkaen
35 €
/yö
2 arviota

Loving and Experienced Pet Sitter

Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
ReineR

5. Reine

Loving and Experienced Pet Sitter6.1 km
(2 arviota)
Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
35 €
/yö
VenlaV

6. Venla

10 km
alkaen
50 €
/yö
2 arviota

Eläinrakas koirien ulkoiluttaja ja lemmikkien seura

Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
VenlaV

6. Venla

Eläinrakas koirien ulkoiluttaja ja lemmikkien seura10 km
(2 arviota)
Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
alkaen
50 €
/yö
JennaJ

7. Jenna

7.9 km - Vantaa
alkaen
45 €
/yö
1 arvio

Erittäin eläinrakas hoitaja

Viimeksi aktiivinen 13 päivää sitten
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
JennaJ

7. Jenna

Erittäin eläinrakas hoitaja7.9 km - Vantaa
(1 arvio)
Viimeksi aktiivinen 13 päivää sitten
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
alkaen
45 €
/yö
DianaD

8. Diana

1.4 km
alkaen
19 €
/yö

Safe, playful & loving home with Diana & shihtzu Leo

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Shih tzu Leo kanssa
DianaD

8. Diana

Safe, playful & loving home with Diana & shihtzu Leo1.4 km
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Shih tzu Leo kanssa
alkaen
19 €
/yö
LyydiaL

9. Lyydia

8.2 km
alkaen
35 €
/yö

Luotettava ja koiralähtöinen hoitopaikka

LyydiaL

9. Lyydia

Luotettava ja koiralähtöinen hoitopaikka 8.2 km
alkaen
35 €
/yö
MarjutM

10. Marjut

5.7 km
alkaen
25 €
/yö

tervetuloa pienet koirat etätyöläisen hoivaan

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Bichon Frise Nova kanssa
MarjutM

10. Marjut

tervetuloa pienet koirat etätyöläisen hoivaan5.7 km
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Bichon Frise Nova kanssa
alkaen
25 €
/yö
JasminJ

11. Jasmin

5 km
alkaen
38 €
/yö
1 arvio

Luotettava apu arkeesi yli 20v kokemuksella 🐕🐾

Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
JasminJ

11. Jasmin

Luotettava apu arkeesi yli 20v kokemuksella 🐕🐾5 km
(1 arvio)
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
38 €
/yö
JanikaJ

12. Janika

3.9 km
alkaen
50 €
/yö

Kokemusta monen laisista koirista

Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Pohjanpystykorva Toffee kanssa
JanikaJ

12. Janika

Kokemusta monen laisista koirista3.9 km
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Pohjanpystykorva Toffee kanssa
alkaen
50 €
/yö
OliviaO

13. Olivia

6.3 km
alkaen
38 €
/yö
10 arviota
6
toistuvaa asiakasta

Hellä Ja Rakastava Eläin Hoitaja

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Mäyräkoira Hemmå kanssa
OliviaO

13. Olivia

Hellä Ja Rakastava Eläin Hoitaja6.3 km
(10 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Mäyräkoira Hemmå kanssa
alkaen
38 €
/yö
HeidiH

14. Heidi

8.5 km
alkaen
25 €
/yö

Kissoille kokenutta ja rakastavaa hoitoa Tapiolassa

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
HeidiH

14. Heidi

Kissoille kokenutta ja rakastavaa hoitoa Tapiolassa8.5 km
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
25 €
/yö
MailaM

15. Maila

2.4 km
alkaen
15 €
/yö

Koiran ulkoilutusta ja hoitoa

MailaM

15. Maila

Koiran ulkoilutusta ja hoitoa2.4 km
alkaen
15 €
/yö
OiliO

16. Oili

2.5 km
alkaen
40 €
/yö

luotettavaa kotihoitoa 🐈🐩🐾

Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
OiliO

16. Oili

luotettavaa kotihoitoa 🐈🐩🐾2.5 km
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
alkaen
40 €
/yö
FouadF

17. Fouad

7.9 km
alkaen
40 €
/yö

Trustworthy and loving dog care in Pitäjänmäki

FouadF

17. Fouad

Trustworthy and loving dog care in Pitäjänmäki7.9 km
alkaen
40 €
/yö
JasminJ

18. Jasmin

4.2 km
alkaen
25 €
/yö
12 arviota
2
toistuvaa asiakasta

🐰🐹 Eläimet lähellä sydäntä 🐱🐶

Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
JasminJ

18. Jasmin

🐰🐹 Eläimet lähellä sydäntä 🐱🐶4.2 km
(12 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
alkaen
25 €
/yö
LauraL

19. Laura

7.1 km
alkaen
60 €
/yö
5 arviota

Luotettava ja eläinrakas koira- ja kissanhoitaja

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
LauraL

19. Laura

Luotettava ja eläinrakas koira- ja kissanhoitaja7.1 km
(5 arviota)
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
60 €
/yö