1. Koiran kotihoito
  2. Kangasala

Koiran kotihoito, Kangasala

Yön yli kestävä hoitojakso hoitajan luona.

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
EeviE

1. Eevi

16.3 km
alkaen
30 €
/yö
29 arviota
10
toistuvaa asiakasta

Eläinrakastaja Härmälästä

Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
EeviE

1. Eevi

Eläinrakastaja Härmälästä16.3 km
(29 arviota)
10 toistuvaa asiakasta
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Eevin luona koiramme viihtyi oikein hyvin pari vuorokautta, koira oli heti kotona aivan oma itsensä eli ei ollut stressannut viikonloppu-vierailulla yhtään. Hyvä rauhallinen hoitopaikka, Eevi silminnähden pitää eläimistä. Kiitos!"
KatriK
Arvostelu - Katri
alkaen
30 €
/yö
EmmaE

2. Emma

11 km
alkaen
60 €
/yö
11 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Koiranhoitoa ja lenkitystä 🐕

Viimeksi aktiivinen 13 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
EmmaE

2. Emma

Koiranhoitoa ja lenkitystä 🐕11 km
(11 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 13 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
"Emma is very friendly and happy. She send me updates on Toto. Toto was happy when staying with Emma. I guess Toto got lots of walk, so he is so tired the day I took him home, which is really duper good things. I recommend Emma as a petsitter. "
EmilyE
Arvostelu - Emily
alkaen
60 €
/yö
SanniS

3. Sanni

12.4 km
alkaen
30 €
/yö
4 arviota

Rakastava hoitokoti lemmikeille💕

Varattu viimeksi 11 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 11 päivää sitten
SanniS

3. Sanni

Rakastava hoitokoti lemmikeille💕12.4 km
(4 arviota)
Varattu viimeksi 11 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 11 päivää sitten
"Kissan hoito järjestyi Sannin kanssa erinomaisesti. Kisu oli tyytyväinen ja niin myös omistaja. Extrapisteet vielä supernopeasta viesteihin vastaamisesta, joka teki hoidon järjestämisestä vielä sujuvampaa. Tulen varmasti jatkossakin ottamaan yhteyttä kun tarve kissanhoitajalle tulee. 😇"
SonjaS
Arvostelu - Sonja
alkaen
30 €
/yö
SinikkaS

4. Sinikka

16.2 km
alkaen
20 €
/yö
4 arviota

Lapsiperhe rapsuttaa ja hoitaa koiria

SinikkaS

4. Sinikka

Lapsiperhe rapsuttaa ja hoitaa koiria16.2 km
(4 arviota)
"Sinikka and her family took excellent care of my dog for a few days. Thank you!"
TimoT
Arvostelu - Timo
alkaen
20 €
/yö
HelmiH

5. Helmi

15.9 km
alkaen
30 €
/yö
1 arvio

Luotettavaa koiranhoitoa hyvien lenkkipolkujen lähellä

Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
HelmiH

5. Helmi

Luotettavaa koiranhoitoa hyvien lenkkipolkujen lähellä15.9 km
(1 arvio)
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
"Koiramme olivat Helmin luona yön yli hoidossa, eikä meillä ole muuta kuin positiivista sanottavaa: kaikki meni kaikin puolin erinomaisesti, ja koirat palasivat kotiin tyytyväisinä hoidosta. Suosittelemme Helmiä koiranhoitajana lämpimästi 😊"
EinariE
Arvostelu - Einari
alkaen
30 €
/yö
MillaM

6. Milla

15.1 km
alkaen
25 €
/yö
1 arvio

Luotettava ja omistautunut hoitaja kissoille❤️

Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
MillaM

6. Milla

Luotettava ja omistautunut hoitaja kissoille❤️15.1 km
(1 arvio)
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
"Kissat olivat hoidossa muutaman yön. Milla ja kumppaninsa ottivat hyvin huomioon kissojen mahdolliset erityistarpeet ja laittoivat oma-aloitteisesti kuvia ja kuulumisia. Kissat olivat selkeästi tyytyväisiä hoitoon ja tulevat varmasti mielellään uudestaankin ☺️"
HillaH
Arvostelu - Hilla
alkaen
25 €
/yö
IdaI

7. Ida

15.1 km
alkaen
50 €
/yö
1 arvio
1
toistuva asiakas

Tarjolla koirarakasta hoitoa

Viimeksi aktiivinen 13 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
IdaI

7. Ida

Tarjolla koirarakasta hoitoa15.1 km
(1 arvio)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 13 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Kaikki sujui oikein hyvin. Ida oli vastuuntuntoinen ja eläinrakas hoitaja. Koiramme viihtyi Idan luona erinomaisesti."
Katja-MariK
Arvostelu - Katja-Mari
alkaen
50 €
/yö
KristaK

8. Krista

14.9 km
alkaen
32 €
/yö
1 arvio

Luotettava ja kokenut eläinten hoitaja <3

Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
KristaK

8. Krista

Luotettava ja kokenut eläinten hoitaja <314.9 km
(1 arvio)
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
32 €
/yö
NeaN

9. Nea

11.8 km
alkaen
30 €
/yö
8 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Rakastava hoitokoti isoille, että pienille!

Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Amerikanstaffordshirenterrieri Fani kanssa
NeaN

9. Nea

Rakastava hoitokoti isoille, että pienille!11.8 km
(8 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Amerikanstaffordshirenterrieri Fani kanssa
alkaen
30 €
/yö
KiaK

10. Kia

15.3 km
alkaen
80 €
/yö
4 arviota
3
toistuvaa asiakasta

koirien ja kissojen paras kamu

Viimeksi aktiivinen 13 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
KiaK

10. Kia

koirien ja kissojen paras kamu15.3 km
(4 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 13 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
alkaen
80 €
/yö
MortezaM

11. Morteza

8.1 km
alkaen
15 €
/yö

Experienced and Caring Pet Sitter for Dogs & Cats

MortezaM

11. Morteza

Experienced and Caring Pet Sitter for Dogs & Cats8.1 km
alkaen
15 €
/yö
MarcusM

12. Marcus

16.4 km
alkaen
35 €
/yö

Yksilöllistä ja lempeää hoitoa lemmikillesi

Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
MarcusM

12. Marcus

Yksilöllistä ja lempeää hoitoa lemmikillesi16.4 km
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
35 €
/yö
JonnaJ

13. Jonna

19.1 km
alkaen
25 €
/yö
2 arviota
1
toistuva asiakas

Luotettavaa ja liikunnallista eläintenhoitoa

JonnaJ

13. Jonna

Luotettavaa ja liikunnallista eläintenhoitoa19.1 km
(2 arviota)
1 toistuva asiakas
alkaen
25 €
/yö
IlkkaI

14. Ilkka

7.6 km
alkaen
35 €
/yö

Rakkaudesta kissoihin!

Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
IlkkaI

14. Ilkka

Rakkaudesta kissoihin!7.6 km
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
35 €
/yö
KaarinK

15. Kaarin

18.1 km
alkaen
30 €
/yö
7 arviota

Hyvällä kokemuksella Sydämellistä hoitoa lemmikillesi

Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi eilen
KaarinK

15. Kaarin

Hyvällä kokemuksella Sydämellistä hoitoa lemmikillesi18.1 km
(7 arviota)
Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi eilen
alkaen
30 €
/yö
JonnaJ

16. Jonna

10.3 km
alkaen
70 €
/yö
1 arvio

Lemmikille hoitopaikka Tampereen maalaismaisemissa🥰

Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
JonnaJ

16. Jonna

Lemmikille hoitopaikka Tampereen maalaismaisemissa🥰10.3 km
(1 arvio)
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
70 €
/yö