1. Koiran kotihoito
  2. Kangasala

Koiran kotihoito, Kangasala

Yön yli kestävä hoitojakso hoitajan luona.

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
NinaN

1. Nina

15.9 km
alkaen
25 €
/yö
3 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Kodinomaista koiranhoitoa Tampereella 🏡❤️

Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
NinaN

1. Nina

Kodinomaista koiranhoitoa Tampereella 🏡❤️15.9 km
(3 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
"Kaikki meni oikein kivasti!😆"
JimiJ
Arvostelu - Jimi
alkaen
25 €
/yö
KaroliinaK

2. Karoliina

12.7 km
alkaen
25 €
/yö
6 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Lemmikin hoitoa rakkaudella, luottamuksella ja kokemuksella

Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
KaroliinaK

2. Karoliina

Lemmikin hoitoa rakkaudella, luottamuksella ja kokemuksella12.7 km
(6 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
"Bruno oli viikonlopun hoidossa, ja kokonaisuus toimi erinomaisesti alusta loppuun. Hänet ruokittiin ja lenkitettiin täsmälleen sovitusti, ja kaikesta huokui huolellisuus sekä aito välittäminen. Sain koko ajan ajantasaista tietoa kuulumisista, ja kommunikaatio oli sujuvaa sekä vaivatonta. Kyseessä on varma ja turvallinen hoitopaikka, johon voin jatkossakin jättää Brunon hyvillä mielin."
SamiS
Arvostelu - Sami
alkaen
25 €
/yö
IidaI

3. Iida

14.6 km
alkaen
28 €
/yö
16 arviota
7
toistuvaa asiakasta

Rauhallista ja osaavaa hoitoa parhaalle ystävällesi

Varattu viimeksi 11 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 11 päivää sitten
IidaI

3. Iida

Rauhallista ja osaavaa hoitoa parhaalle ystävällesi 14.6 km
(16 arviota)
7 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 11 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 11 päivää sitten
"Iida on luotettava ja tunnollinen lemmikin hoitaja. Sain jättää kissani hyvillä mielin lomani ajaksi hänelle turvalliseen hoitoon. Kiitos Iida <3 Suosittelen kaikille!"
TiinaT
Arvostelu - Tiina
alkaen
28 €
/yö
UllaU

4. Ulla

15.6 km
alkaen
30 €
/yö
27 arviota
11
toistuvaa asiakasta

Eläinrakas hoitaja Tampereen keskustassa ❤️

Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
UllaU

4. Ulla

Eläinrakas hoitaja Tampereen keskustassa ❤️15.6 km
(27 arviota)
11 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Kaksi mäyräkoiraani vierailivat yhden yön Ullan kotona. Kaikki sujui hienosti. Yhteydenpito oli sujuvaa. Ulla otti koirat lämpimästi vastaan ja sain kuvaterveisiä vierailun aikana. Koirien kohtelu oli luontevaa. Suosittelen lämpimästi Ullaa hoitopaikkana."
RiikkaR
Arvostelu - Riikka
alkaen
30 €
/yö
AuroraA

5. Aurora

17.2 km
alkaen
50 €
/yö
4 arviota
1
toistuva asiakas

Toinen koti rakkaalle perheenjäsenellesi!❤️

Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi eilen
AuroraA

5. Aurora

Toinen koti rakkaalle perheenjäsenellesi!❤️17.2 km
(4 arviota)
1 toistuva asiakas
Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi eilen
"Kaikki sujui hienosti! 👌 Sovitut asiat piti ja Aurora otti ihanasti vastaan. Saimme päivityksiä loman aikana. Labbiksemme oli oma itsensä kotiin palatessa. 💓 Varmasti palaamme tarvittaessa😊"
TiinaT
Arvostelu - Tiina
alkaen
50 €
/yö
JuliaJ

6. Julia

13.5 km
alkaen
29 €
/yö
10 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Luotettava hoitopaikka lemmikillesi🐶❤️

Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
JuliaJ

6. Julia

Luotettava hoitopaikka lemmikillesi🐶❤️13.5 km
(10 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
29 €
/yö
IlkeI

7. Ilke

12.7 km - Tampere
alkaen
25 €
/yö
3 arviota

Cosy partying in sisters place

Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
IlkeI

7. Ilke

Cosy partying in sisters place12.7 km - Tampere
(3 arviota)
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"We had a fantastic experience with Ilke! As first-time users of the app, we were a little nervous, but they were so friendly and patient with our dog. Everything went smoothly, and we absolutely loved the service. We'll definitely be booking again!"
AymanA
Arvostelu - Ayman
alkaen
25 €
/yö
AnnekeA

8. Anneke

8.1 km
alkaen
27 €
/yö
5 arviota

Kotihoitoa tarjotaan hyvien ulkoilumaastojen läheisyydessä

Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
AnnekeA

8. Anneke

Kotihoitoa tarjotaan hyvien ulkoilumaastojen läheisyydessä8.1 km
(5 arviota)
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
"Vastauksen saaminen nopeaa ja varaus oli helppo tehdä. Olen erittäin tyytyväinen saamaani palveluun koirani hoidosta ja tulen ehdottomasti toistekin tätä käyttämään. Lämpimästi suosittelen. Ihana ja sydämellinen koiranhoitaja 😊🥰"
EliseE
Arvostelu - Elise
alkaen
27 €
/yö
VilmaV

9. Vilma

7.3 km
alkaen
30 €
/yö
2 arviota

Toinen koti, jossa koirasi on perheenjäsen🐾 ❤️

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
VilmaV

9. Vilma

Toinen koti, jossa koirasi on perheenjäsen🐾 ❤️7.3 km
(2 arviota)
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
"Kaikki meni todella hyvin, koira viihtyi ja Vilma oli luotettava hoitaja! Sain päivityksiä hoidon aikana, ja oli hyvä mieli jättää koira hoitoon. Voin lämpimästi suositella! 😊"
EmiliaE
Arvostelu - Emilia
alkaen
30 €
/yö
HeidiH

10. Heidi

8 km
alkaen
25 €
/yö
21 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Uusia eläinystäviä etsimässä ❤️

Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
HeidiH

10. Heidi

Uusia eläinystäviä etsimässä ❤️8 km
(21 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
"Hyvä hoitopaikka koiralle. Heidi pitää omistajan hyvin ajantasalla koirien asioista. Lämmin suosittelu:)"
RiittaR
Arvostelu - Riitta
alkaen
25 €
/yö
FanniF

11. Fanni

16.6 km
alkaen
25 €
/yö
6 arviota
1
toistuva asiakas

Aktiivinen koiran ulkoiluttaja ja hyvä sohvakaveri

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
FanniF

11. Fanni

Aktiivinen koiran ulkoiluttaja ja hyvä sohvakaveri16.6 km
(6 arviota)
1 toistuva asiakas
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"tosi hyvin meni koiran hoito 👍🏻 varmasti tulee kysyttyä toisenkin kerran "
SamiS
Arvostelu - Sami
alkaen
25 €
/yö
InariI

12. Inari

12.2 km
alkaen
30 €
/yö
7 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Luotettava ja joustava koiranhoitaja

Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
InariI

12. Inari

Luotettava ja joustava koiranhoitaja12.2 km
(7 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
alkaen
30 €
/yö
KatariinaK

13. Katariina

13.5 km
alkaen
40 €
/yö
2 arviota

Luotettava ja koiria rakastava hoitaja

KatariinaK

13. Katariina

Luotettava ja koiria rakastava hoitaja13.5 km
(2 arviota)
"Kaikki sujui hienosti. Katariina on kokenut ja tunnollinen hoitaja. Saimme kuvia hoitopäivänä. Koiramme viihtyi Katariinan hoidossa kuvistakin päätellen erinomaisesti 😊👍"
AnitaA
Arvostelu - Anita
alkaen
40 €
/yö
SiiriS

14. Siiri

19.8 km
alkaen
30 €
/yö
23 arviota
4
toistuvaa asiakasta

turvallinen hoitopaikka Tampereella🤍

Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
SiiriS

14. Siiri

turvallinen hoitopaikka Tampereella🤍19.8 km
(23 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
"Meidän kaksi koiraa viettivät mukavan viikonlopun hoidossa. Saatiin kuulumisia hoidon aikana ja erityistoiveet huomioitiin ihanan koiralähtöisesti! Onnistui myös koiran lääkitseminen ja kaulurin kanssa toimiminen kun toinen koirista oli pari päivää ennen hoitoa loukannut tassun. Kaikki sujui mielestäni oikein hyvin hoitopaikasta sopimiseen, tutustumiskäyntiin ja itse hoitoon ja kotiin hakuun asti! Kotiin sai hakea kaksi rentoa koiraa :)"
JenniJ
Arvostelu - Jenni
alkaen
30 €
/yö
KaisuK

15. Kaisu

11.7 km
alkaen
50 €
/yö
5 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Kokenut koiranhoitaja Hallilassa

Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
KaisuK

15. Kaisu

Kokenut koiranhoitaja Hallilassa11.7 km
(5 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
"Kaisu hoiti Simoa kotonaan, kun olin muutaman päivän reissussa. Simo ei ole helpoin hoidettava ja siitäkin huolimatta heillä meni asiat hienosti."
PetriP
Arvostelu - Petri
alkaen
50 €
/yö
MattiM

16. Matti

15.9 km
alkaen
15 €
/yö
1 arvio

Koirien kotihoitoa Tampereen Härmälässä

Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
MattiM

16. Matti

Koirien kotihoitoa Tampereen Härmälässä15.9 km
(1 arvio)
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
15 €
/yö
SiljaS

17. Silja

17.6 km
alkaen
25 €
/yö
7 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Luonnontieteistä kiinnostunut karvakaverien hoitaja

Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
SiljaS

17. Silja

Luonnontieteistä kiinnostunut karvakaverien hoitaja17.6 km
(7 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
"Tresne sai oikein hyvää hoitoa Siljan luona! Kiitos paljon :)"
NiinaN
Arvostelu - Niina
alkaen
25 €
/yö
PetraP

18. Petra

10.6 km - Tampere
alkaen
50 €
/yö
18 arviota
9
toistuvaa asiakasta

Innokas nuori hoitaja Helsingin sydämestä

Varattu viimeksi 4 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
PetraP

18. Petra

Innokas nuori hoitaja Helsingin sydämestä10.6 km - Tampere
(18 arviota)
9 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 4 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
"Kaikki sujui hyvin ja oli ihana huomata miten innoissaan koira lähti Petran mukaan yhden tapaamiskerran jälkeen. Hyvällä fiiliksellä ja luottavaisin mielin jätin koirani Petralle ja tulen jatkossakin viemään tarvittaessa hoitoon."
HeiniH
Arvostelu - Heini
alkaen
50 €
/yö
EmiliaE

19. Emilia

16.7 km - Tampere
alkaen
30 €
/yö
3 arviota
1
toistuva asiakas

Kokenut koiranhoitaja

Asuu 3 kissoja lemmikin kanssa
EmiliaE

19. Emilia

Kokenut koiranhoitaja16.7 km - Tampere
(3 arviota)
1 toistuva asiakas
Asuu 3 kissoja lemmikin kanssa
"Emilian kanssa oli kiva asioida. Luotettava ja osaava palvelu takasi Iitalle leppoisan sekä turvallisen olon. Suosittelemme lämpimästi!"
KaukoK
Arvostelu - Kauko
alkaen
30 €
/yö
EllaE

20. Ella

13.1 km
alkaen
20 €
/yö
8 arviota
1
toistuva asiakas

Varma ja luotettava lemmikinhoitaja apunasi

Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
EllaE

20. Ella

Varma ja luotettava lemmikinhoitaja apunasi13.1 km
(8 arviota)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"Milla viihtyi Ellan luona hyvin ja kaikki sujui ongelmitta :) Sain myös söpöjä kuvia koirasta hoidon aikana!"
MikaelM
Arvostelu - Mikael
alkaen
20 €
/yö