1. Koiran kotihoito
  2. Kangasala

Koiran kotihoito, Kangasala

Yön yli kestävä hoitojakso hoitajan luona.

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
IisaI

1. Iisa

12.7 km - Tampere
alkaen
20 €
/yö
1 arvio

Luotettavaa kotihoitoa ja ulkoilutusta lemmikillesi

Varattu viimeksi 8 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
IisaI

1. Iisa

Luotettavaa kotihoitoa ja ulkoilutusta lemmikillesi12.7 km - Tampere
(1 arvio)
Varattu viimeksi 8 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
alkaen
20 €
/yö
ShanaliS

2. Shanali

10.1 km
alkaen
25 €
/yö
12 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Caring pet sitter

Varattu viimeksi 11 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 11 päivää sitten
ShanaliS

2. Shanali

Caring pet sitter10.1 km
(12 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 11 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 11 päivää sitten
"Shanali is trustworthy and a really nice person. I saw how gently and confidently they took my cat in. Everything worked perfectly. Communication, arranging things and adjusting schedules. Her home is safe and there is nice balcony. Thank you Shanali! Kaikki sujui paremmin kuin hyvin Shanalin kanssa. Saimme lomailla ilman huolta lemmikistämme. Hän laittoi kuvia ja teki meille kaiken helpoksi ja vaivattomaksi aikataulujen suhteen. Iso suositus, jos etsii luotettavaa hoitajaa. Kiitos Shanali!"
TiinaT
Arvostelu - Tiina
alkaen
25 €
/yö
OonaO

3. Oona

10.2 km
alkaen
30 €
/yö
30 arviota
11
toistuvaa asiakasta

Omistautunut koiranhoitaja Lukonmäessä🐕🐈

Viimeksi aktiivinen 9 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
OonaO

3. Oona

Omistautunut koiranhoitaja Lukonmäessä🐕🐈10.2 km
(30 arviota)
11 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 9 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
"Oona looked after our two pensioner dogs for 16 nights. Oona and her husband are a responsible couple who understand the responsibility of caring for pets. I had no hesitation in giving my dogs to them, and both dogs were in great condition when I returned (in fact, one wanted to stay) - and their cat was still alive too :) I can fully recommend Oona's pet sitting services."
StephenS
Arvostelu - Stephen
alkaen
30 €
/yö
HelenaH

4. Helena

14.5 km
alkaen
40 €
/yö
45 arviota
12
toistuvaa asiakasta

Koulutettu hoitaja Tampereen keskustassa

Varattu viimeksi 4 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
HelenaH

4. Helena

Koulutettu hoitaja Tampereen keskustassa14.5 km
(45 arviota)
12 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 4 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
"Toivo sai parasta mahdollista hoitoa matkamme ajan Helenalta ja varmasti tuomme koiran hoitoon uudelleenkin. Luotettavaa hoitoa suurella 🐶sydämellä!"
KatiK
Arvostelu - Kati
alkaen
40 €
/yö
Iida-MariaI

5. Iida-Maria

14.8 km
alkaen
35 €
/yö
5 arviota

Karvakuonot HOI!

Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
Iida-MariaI

5. Iida-Maria

Karvakuonot HOI!14.8 km
(5 arviota)
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
""Erityislapset" kiittää hyvästä hoidosta 🥰"
HeidiH
Arvostelu - Heidi
alkaen
35 €
/yö
MilaM

6. Mila

10.2 km
alkaen
20 €
/yö
1 arvio

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
MilaM

6. Mila

10.2 km
(1 arvio)
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
"Kommunikointi oli helppoa ja ehdottomasti voisin viedä lilun uudestaan hänelle ."
ElisaE
Arvostelu - Elisa
alkaen
20 €
/yö
LauraL

7. Laura

12.7 km
alkaen
35 €
/yö
8 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Lämminhenkistä eläinhoitoa Kalevassa!

Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
LauraL

7. Laura

Lämminhenkistä eläinhoitoa Kalevassa!12.7 km
(8 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
"Olimme tyytyväisiä koiramme hyvään yön yli hoitoon. Kaikki sujui hyvin ja vaivattomasti. "
KaisaK
Arvostelu - Kaisa
alkaen
35 €
/yö
TiiaT

8. Tiia

13.1 km
alkaen
35 €
/yö
80 arviota
30
toistuvaa asiakasta

Liikuntaa ja eläinrakkautta

Otettu yhteyttä viimeksi 13 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
TiiaT

8. Tiia

Liikuntaa ja eläinrakkautta13.1 km
(80 arviota)
30 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 13 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
"Tiia was very kind and careful with dog. She definitely has rich experience for communication with dogs and knows what they need. I got back tired and happy dog - the best condition of her :)"
DmitryD
Arvostelu - Dmitry
alkaen
35 €
/yö
AuroraA

9. Aurora

18.4 km - Tampere
alkaen
50 €
/yö
25 arviota
12
toistuvaa asiakasta

Kokenut, luotettava ja vastuullinen lemmikinhoitaja

Viimeksi aktiivinen 9 päivää sitten
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
AuroraA

9. Aurora

Kokenut, luotettava ja vastuullinen lemmikinhoitaja18.4 km - Tampere
(25 arviota)
12 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 9 päivää sitten
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
"Auroralla on taito päästä aran koiran suosikkilistalle. Saimme päivittäin tietoa koiramme kuulumisista viestitse ja kuvin. Aurora selvästi itse viihtyy koirien kanssa ja se näkyy koiran luottamuksena häneen. "
TiinaT
Arvostelu - Tiina
alkaen
50 €
/yö
TiinaT

10. Tiina

8.2 km
alkaen
28 €
/yö
108 arviota
65
toistuvaa asiakasta

Lemmikkihellijä, jokainen eläin on arvokas

Varattu viimeksi 4 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
TiinaT

10. Tiina

Lemmikkihellijä, jokainen eläin on arvokas8.2 km
(108 arviota)
65 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 4 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
"Minua jännitti kovasti jättää koirani ensimmäistä kertaa hoitoon, mutta huoli osoittautui täysin turhaksi! Tiina piti rakkaasta lemmikistäni todella hyvää huolta! Videoita ja kuvia tuli todella runsaasti ja Tiina kertoi koko ajan, miten heidän päivänsä sujuivat. Tiina järjesti koiralleni hirmuisesti mukavaa tekemistä ja lenkitti niin paljon, että kotiin saapui hoidosta väsynyt ja onnellinen koira! Voin lämpimästi suositella Tiinaa hoitajaksi koiralle kuin koiralle, sillä oma lemmikkini ei todella ole helpoimmasta päästä."
KatiK
Arvostelu - Kati
alkaen
28 €
/yö
EerikaE

11. Eerika

14.4 km
alkaen
45 €
/yö
19 arviota
8
toistuvaa asiakasta

Turvallinen ja eläinrakas hoitopaikka Tampereella❤️

Varattu viimeksi 13 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
EerikaE

11. Eerika

Turvallinen ja eläinrakas hoitopaikka Tampereella❤️14.4 km
(19 arviota)
8 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 13 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
"Eerika ja Mikael hoitivat vilkkaan bordercollien omistautuneesti, luotettavasti ja niin, että uskon koiralla olleen parempi loma kuin itselläni! Oli rauhallista olla omilla menoilla, kun kuulumisia tuli kysymättä ja kommunikointi oli muutenkin vaivatonta sekä luottamusta herättävää. Tästä hoitopaikasta näkyi, että aidosti nauttivat koiran seurasta ja pyrkivät tarjoamaan sen tarpeen mukaisen ympäristön ja virikkeet. Kerrostalo ei ollut este aktiiviselle toiminnalle koiran kanssa. Voin vain suositella ja veisin koska tahansa uudelleen. "
RiikkaR
Arvostelu - Riikka
alkaen
45 €
/yö
ParamiP

12. Parami

10.9 km
alkaen
25 €
/yö
3 arviota
1
toistuva asiakas

Your Pet’s Second Best Friend!

Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
ParamiP

12. Parami

Your Pet’s Second Best Friend!10.9 km
(3 arviota)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
"Very pleased with the way Parami and her husband took care of my dog. Dog loving couple. The dog clearly had a great time with them. Good communication and I was even allowed to fetch my dog after midnight. "
AlbertA
Arvostelu - Albert
alkaen
25 €
/yö
EllenE

13. Ellen

19.1 km
alkaen
45 €
/yö
83 arviota
24
toistuvaa asiakasta

Eläinrakas Koripalloilija

Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
EllenE

13. Ellen

Eläinrakas Koripalloilija19.1 km
(83 arviota)
24 toistuvaa asiakasta
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
"Lämmin suositus Ellenille 💕 hän on todellinen helmi eläintenhoitajana. Hän ymmärtää niiden kieltä 😍 Saimme lomamatkan aikana päivittäin kuvia koirastamme ja kissastamme, pysyimme perillä heidän touhuistaan. Eläimetkin olivat lomalla 😊 Varasimme saman tien uuden hoitojakson seuraavan reissun ajaksi. "
PirjoP
Arvostelu - Pirjo
alkaen
45 €
/yö
JennyJ

14. Jenny

16.7 km - Tampere
alkaen
40 €
/yö
4 arviota
1
toistuva asiakas

Koirallesi aitoa huomiota sekä hoitoa tampereella❤️

Varattu viimeksi 8 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
JennyJ

14. Jenny

Koirallesi aitoa huomiota sekä hoitoa tampereella❤️16.7 km - Tampere
(4 arviota)
1 toistuva asiakas
Varattu viimeksi 8 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
alkaen
40 €
/yö
ReettaR

15. Reetta

16.7 km
alkaen
35 €
/yö

Luotettavaa hoitoa karvaiselle perheenjäsenellesi

Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
ReettaR

15. Reetta

Luotettavaa hoitoa karvaiselle perheenjäsenellesi16.7 km
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
alkaen
35 €
/yö
AaronA

16. Aaron

7.6 km
alkaen
25 €
/yö

Koiran ja kissan hoitopalvelut! 🐈🐕‍🦺❤️

Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
AaronA

16. Aaron

Koiran ja kissan hoitopalvelut! 🐈🐕‍🦺❤️7.6 km
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
25 €
/yö
ZareenZ

17. Zareen

8.1 km
alkaen
20 €
/yö

Missing my cats, caring for yours♥️

Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
ZareenZ

17. Zareen

Missing my cats, caring for yours♥️8.1 km
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
20 €
/yö
IlonaI

18. Ilona

13.5 km
alkaen
80 €
/yö

Kokenut ja vastuullinen lemmikinhoitaja lemmikkisi parhaaksi

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Labradorinnoutaja Maila kanssa
IlonaI

18. Ilona

Kokenut ja vastuullinen lemmikinhoitaja lemmikkisi parhaaksi13.5 km
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Labradorinnoutaja Maila kanssa
alkaen
80 €
/yö
TaruT

19. Taru

11.1 km
alkaen
30 €
/yö
14 arviota
6
toistuvaa asiakasta

Eläinrakasta ja liikunnallista koiranhoitoa Tampereella

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
TaruT

19. Taru

Eläinrakasta ja liikunnallista koiranhoitoa Tampereella11.1 km
(14 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
"Taru is a friendly, responsible, and careful pet sitter. She took great care of my dog and he had a wonderful time with her and her boyfriend. I will definitely ask her to pet sit again."
DmitriiD
Arvostelu - Dmitrii
alkaen
30 €
/yö
NinaN

20. Nina

15.9 km
alkaen
25 €
/yö
3 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Kodinomaista koiranhoitoa Tampereella 🏡❤️

Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
NinaN

20. Nina

Kodinomaista koiranhoitoa Tampereella 🏡❤️15.9 km
(3 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
"Kaikki meni oikein kivasti!😆"
JimiJ
Arvostelu - Jimi
alkaen
25 €
/yö