1. Koiran kotihoito
  2. Helsinki

Koiran kotihoito, Helsinki

Yön yli kestävä hoitojakso hoitajan luona.

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
JuliaJ

1. Julia

2.4 km
alkaen
37 €
/yö
10 arviota
1
toistuva asiakas

Koiranhoitaja Alppilassa

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
JuliaJ

1. Julia

Koiranhoitaja Alppilassa2.4 km
(10 arviota)
1 toistuva asiakas
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
"Meidän koira näytti voivan hyvin ja viihtyi erinomaisesti Julian luona! Julia otti kaikki meidän toiveet ja koiramme tarpeet huomioon. Kommunikointi toimi erinomaisesti - oli mukava saada kuvia koirasta hoidon aikana. Kun jätimme koiran hoitoon meille jäi heti turvallinen fiilis, ja koko matkamme aikana meillä oli helppoa olla kun tiesimme että koiralla on kaikki hyvin! 😊"
CeciliaC
Arvostelu - Cecilia
alkaen
37 €
/yö
EmiliaE

2. Emilia

2.6 km
alkaen
45 €
/yö
9 arviota
1
toistuva asiakas

Eläinrakas 25v. vantaalainen

Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
EmiliaE

2. Emilia

Eläinrakas 25v. vantaalainen2.6 km
(9 arviota)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Ihanaa ja leikkivää hoitoa, kotiin tuli väsynyt ja onnellinen koira 🥰"
LindaL
Arvostelu - Linda
alkaen
45 €
/yö
StellaS

3. Stella

2.2 km
alkaen
30 €
/yö
2 arviota
1
toistuva asiakas

Eläinrakas, empaattinen ja kokenut hoitaja

Viimeksi aktiivinen 11 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
StellaS

3. Stella

Eläinrakas, empaattinen ja kokenut hoitaja2.2 km
(2 arviota)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 11 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Lämminhenkinen ja tunnollinen hoitaja. Käytämme varmasti myös jatkossa. :)"
SusannaS
Arvostelu - Susanna
alkaen
30 €
/yö
JelenaJ

4. Jelena

3.4 km
alkaen
60 €
/yö
145 arviota
76
toistuvaa asiakasta

Hellää Hoitoa Aina.

Otettu yhteyttä viimeksi 9 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
JelenaJ

4. Jelena

Hellää Hoitoa Aina.3.4 km
(145 arviota)
76 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 9 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
"Todella tunnollinen, luotettava ja lämmin hoitaja. On turvallista jättää oma rakas lemmikki Jelenan hoitoon. Ei voi muuta kuin suositella."
AnnukkaA
Arvostelu - Annukka
alkaen
60 €
/yö
TiiaT

5. Tiia

0.7 km
alkaen
27 €
/yö
3 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Turvallinen ja välittävä hoitopaikka karvakamullesi <3

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
TiiaT

5. Tiia

Turvallinen ja välittävä hoitopaikka karvakamullesi <30.7 km
(3 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
"Kiva hoitaja. Ennakkokäynti ja yöhoito sujuivat sovitusti, ja koira viihtyi erinomaisesti."
AnneA
Arvostelu - Anne
alkaen
27 €
/yö
KatariinaK

6. Katariina

3.1 km
alkaen
35 €
/yö
5 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Koiranhoitoa ja kävelytystä Meikussa ja Töölössä

Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
KatariinaK

6. Katariina

Koiranhoitoa ja kävelytystä Meikussa ja Töölössä3.1 km
(5 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Katariina was a wonderful carer for our two dogs. She is calm, knowledgable, and kept us informed about them when we were away. We highly recommend Katariina! "
SarahS
Arvostelu - Sarah
alkaen
35 €
/yö
NikolayN

7. Nikolay

1.1 km
alkaen
45 €
/yö
1 arvio

Loving and Reliable Pet Care While You’re Away

Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
NikolayN

7. Nikolay

Loving and Reliable Pet Care While You’re Away1.1 km
(1 arvio)
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
"I don't really advertise excellent Nikolays job to anyone, since now we are permanent customers:))) Once again, excellent job! many thanks 😊 "
TatianaT
Arvostelu - Tatiana
alkaen
45 €
/yö
NiinaN

8. Niina

1.6 km
alkaen
38 €
/yö
7 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Koirarakas pariskunta tarjoaa kotihoitoa Kalliossa

Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
NiinaN

8. Niina

Koirarakas pariskunta tarjoaa kotihoitoa Kalliossa 1.6 km
(7 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Luotettava ja terrierin sielunelämää ymmärtävä lempeä hoitopaikka."
HeidiH
Arvostelu - Heidi
alkaen
38 €
/yö
PiaP

9. Pia

1 km
alkaen
25 €
/yö
20 arviota
8
toistuvaa asiakasta

Tassunkokoinen tila sydämessä !

Otettu yhteyttä viimeksi eilen
Aktiivinen viimeksi eilen
PiaP

9. Pia

Tassunkokoinen tila sydämessä !1 km
(20 arviota)
8 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
Aktiivinen viimeksi eilen
"Kaikki toimi kuten sovittu. Ystävällinen ja huolehtiva hoitaja. Suosittelen. "
timoT
Arvostelu - timo
alkaen
25 €
/yö
venlaV

10. venla

1.6 km
alkaen
20 €
/yö
1 arvio

Kokenutta ja rakastavaa hoitoa koirakaverillesi!

Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
venlaV

10. venla

Kokenutta ja rakastavaa hoitoa koirakaverillesi!1.6 km
(1 arvio)
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Venla piti todella hyvää huolta meidän Vincentistä. Kommunikointi sujui vaivattomasti ja nopeasti, ja kaikki meni paremmin kuin hyvin. Venlasta sai heti luotettavan ja lämpimän vaikutelman – oli helppo jättää Vincent hänen hoitoonsa. Lämmin suositus Venlalle – tuomme varmasti Vincentin hoitoon uudelleen tulevaisuudessa. Kiitos vielä! ❤️ "
-anonymized--
Arvostelu - -anonymized-
alkaen
20 €
/yö
JohannaJ

11. Johanna

3.1 km
alkaen
27 €
/yö

Luotettavaa lemmikinhoitoa Helsingissä

Otettu yhteyttä viimeksi eilen
Aktiivinen viimeksi eilen
JohannaJ

11. Johanna

Luotettavaa lemmikinhoitoa Helsingissä3.1 km
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
Aktiivinen viimeksi eilen
alkaen
27 €
/yö
saraS

12. sara

1.2 km
alkaen
25 €
/yö
1 arvio

Lämmin, rakastava ja hyväntuulinen hoitaja.🩷

Otettu yhteyttä viimeksi eilen
Aktiivinen viimeksi eilen
saraS

12. sara

Lämmin, rakastava ja hyväntuulinen hoitaja.🩷1.2 km
(1 arvio)
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
Aktiivinen viimeksi eilen
alkaen
25 €
/yö
MelissaM

13. Melissa

1.1 km
alkaen
15 €
/yö

Paljon rakkautta & rapsutuksia luvassa🐶🤎

Otettu yhteyttä viimeksi eilen
Aktiivinen viimeksi eilen
MelissaM

13. Melissa

Paljon rakkautta & rapsutuksia luvassa🐶🤎1.1 km
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
Aktiivinen viimeksi eilen
alkaen
15 €
/yö
Anna-LottaA

14. Anna-Lotta

2.8 km
alkaen
30 €
/yö
1 arvio

Rakastavaa koiranhoitoa Puu-Vallilassa<3

Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
Anna-LottaA

14. Anna-Lotta

Rakastavaa koiranhoitoa Puu-Vallilassa<32.8 km
(1 arvio)
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
alkaen
30 €
/yö
RiikkaR

15. Riikka

1.1 km
alkaen
60 €
/yö
8 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Eläintenhoitaja auttamassa tiedolla ja kokemuksella!❤️

Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
RiikkaR

15. Riikka

Eläintenhoitaja auttamassa tiedolla ja kokemuksella!❤️1.1 km
(8 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
alkaen
60 €
/yö
AadaA

16. Aada

1.7 km
alkaen
70 €
/yö
9 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Kokemusta, kiinnostusta ja intohimoa koiria kohtaan

Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
AadaA

16. Aada

Kokemusta, kiinnostusta ja intohimoa koiria kohtaan 1.7 km
(9 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
alkaen
70 €
/yö
MariiaM

17. Mariia

1.7 km
alkaen
40 €
/yö

Active & Attentive Care for Your Furry Best Friend

Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
MariiaM

17. Mariia

Active & Attentive Care for Your Furry Best Friend1.7 km
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
40 €
/yö
RuusaR

18. Ruusa

0.6 km
alkaen
18 €
/yö
1 arvio

Koiranulkoilutusta ja seuraa lemmikillesi

Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
RuusaR

18. Ruusa

Koiranulkoilutusta ja seuraa lemmikillesi 0.6 km
(1 arvio)
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
alkaen
18 €
/yö
HaileyH

19. Hailey

2.3 km
alkaen
80 €
/yö

Caring, patient and reliable dog sitter

Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
HaileyH

19. Hailey

Caring, patient and reliable dog sitter2.3 km
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
alkaen
80 €
/yö
ErikaE

20. Erika

1.3 km
alkaen
30 €
/yö
16 arviota
8
toistuvaa asiakasta

Luotettava hoitaja rakkaalle lemmikillesi 🐾

Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
ErikaE

20. Erika

Luotettava hoitaja rakkaalle lemmikillesi 🐾1.3 km
(16 arviota)
8 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
alkaen
30 €
/yö