1. Koiran päivähoito
  2. Rovaniemi

Koiran päivähoito, Rovaniemi

Päivällä tapahtuva hoitojakso hoitajan luona.

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
JonnaJ

1. Jonna

0.2 km
alkaen
15 €
/päivä
8 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Laadukasta ja kokenutta eläintenhoitoa vuosien kokemuksella

Varattu viimeksi 4 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
JonnaJ

1. Jonna

Laadukasta ja kokenutta eläintenhoitoa vuosien kokemuksella0.2 km
(8 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 4 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
alkaen
15 €
/päivä
EnniE

2. Enni

3 km
alkaen
15 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja

Hoidan mielelläni erilaisia lemmikkejä!

Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
EnniE

2. Enni

Uusi lemmikinhoitaja
Hoidan mielelläni erilaisia lemmikkejä!3 km
Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
alkaen
15 €
/päivä
Sinä ja lemmikkisi olette turvassa, kun varaatte ja maksatte Pawshaken kautta.
SelinaS

3. Selina

2.4 km - Rovaniemi
alkaen
15 €
/päivä
7 arviota
1
toistuva asiakas

osaava ja rakastava päivä/yö tai pidempi hoitopaikka

Varattu viimeksi 8 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
SelinaS

3. Selina

osaava ja rakastava päivä/yö tai pidempi hoitopaikka2.4 km - Rovaniemi
(7 arviota)
1 toistuva asiakas
Varattu viimeksi 8 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
"Oikein mukava hoitaja ja kaikki sujui hyvin ☺️ saatiin joustavasti sovittua myös tutustumiskäynti etukäteen vaikka olikin vain lyhyt hoito tiedossa"
AnumariaA
Arvostelu - Anumaria
alkaen
15 €
/päivä
KaisaK

4. Kaisa

2.1 km
alkaen
25 €
/päivä
6 arviota
1
toistuva asiakas

Kokemusta omaava hoitaja

Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
KaisaK

4. Kaisa

Kokemusta omaava hoitaja2.1 km
(6 arviota)
1 toistuva asiakas
Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
"Saatiin lyhyellä varoitusajalla hoito todella sujuvasti sovittua ja koiruli vaikutti kovin tyytyväiseltä ❤️ mielellään tuodaan hoitoon toistekin!"
AnumariaA
Arvostelu - Anumaria
alkaen
25 €
/päivä
SamanthaS

5. Samantha

0.7 km - Rovaniemi
alkaen
15 €
/päivä
4 arviota
1
toistuva asiakas

Have peace of mind with your pets cared for just as you wish

Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
SamanthaS

5. Samantha

Have peace of mind with your pets cared for just as you wish0.7 km - Rovaniemi
(4 arviota)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
"we just moved to Tampere and were looking for someone trustworthy to take care of our dog. I really recommend Samantha, she's super carring with dogs and sends photos to reassure you and show that everything is fine. our dog was super happy to go spend a day with her"
JulieJ
Arvostelu - Julie
alkaen
15 €
/päivä
IidaI

6. Iida

1.5 km
alkaen
45 €
/päivä

Luotettava, rauhallinen ja koiralähtöinen hoitaja

Viimeksi aktiivinen 9 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
IidaI

6. Iida

Luotettava, rauhallinen ja koiralähtöinen hoitaja1.5 km
Viimeksi aktiivinen 9 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
alkaen
45 €
/päivä
EmiliaE

7. Emilia

0.9 km - Rovaniemi
alkaen
25 €
/päivä
2 arviota
1
toistuva asiakas

Lämmintä ja rakastavaa hoitoa koirallesi

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
EmiliaE

7. Emilia

Lämmintä ja rakastavaa hoitoa koirallesi0.9 km - Rovaniemi
(2 arviota)
1 toistuva asiakas
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
"Sain Tildalle hoitopaikan Emilian luota nopealla aikataululla. Kaikki meni kuitenkin hienosti. Tilda pääsi pitkälle lenkille ja palasi kotiin väsyneenä ja tyytyväisenä. Voin suositella."
LiisaL
Arvostelu - Liisa
alkaen
25 €
/päivä
SallaS

8. Salla

3.5 km
alkaen
35 €
/päivä
1 arvio

Luotettava eläintenhoitaja

Viimeksi aktiivinen 9 päivää sitten
Asuu 3 kissoja lemmikin kanssa
SallaS

8. Salla

Luotettava eläintenhoitaja3.5 km
(1 arvio)
Viimeksi aktiivinen 9 päivää sitten
Asuu 3 kissoja lemmikin kanssa
alkaen
35 €
/päivä
AmandaA

9. Amanda

0.2 km
alkaen
22 €
/päivä

Luotettavaa ja joustavaa lemmikinhoitoa tarjolla🐶❤️

Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
AmandaA

9. Amanda

Luotettavaa ja joustavaa lemmikinhoitoa tarjolla🐶❤️0.2 km
Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
alkaen
22 €
/päivä

Miksi koiran päivähoito sopisi teille?

Vaikeinta lemmikinomistajille on lähteä töihin joka päivä, sillä lemmikkimme joutuvat jäämään siksi aikaa yksin kotiin. Ymmärrämme hyvin kuinka paljon useimmat koirat tarvitsevat tekemistä ja sosialisointia myös päiväsaikaan, ja siksi palvelustamme löytyykin päivähoitoa tarjoavia hoitajia. Paikalliset hoitajamme sijainnissa Rovaniemi tarjoavat mielellään päivähoitoa monenlaisille koirille.

Jokaiseen Pawshaken kautta tehtyyn varaukseen kuuluu myös Pawshake-takuu, eläinlääkärikulutakuu ja paljon muita hyötyjä.

Lemmikinomistajat varaavat Pawshakessa koiran päivähoitoa sijainnissa Rovaniemi. Yli 28 lemmikinomistajaa on jättänyt arvion, tähtimäärän keskiarvon tällä hetkellä ollessa 5/5. Kaikki varaukset on maksettu turvallisesti käyttäen jotain seuraavista maksuvaihtoehdoista: Visa, Mastercard, American Express.