1. Koiran päivähoito
  2. Kangasala

Koiran päivähoito, Kangasala

Päivällä tapahtuva hoitojakso hoitajan luona.

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
NinaN

1. Nina

15.9 km
alkaen
20 €
/päivä
3 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Kodinomaista koiranhoitoa Tampereella 🏡❤️

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 2 päivää sitten
NinaN

1. Nina

Kodinomaista koiranhoitoa Tampereella 🏡❤️15.9 km
(3 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 2 päivää sitten
"Ihan huippuhyvää hoitoa ja palvelua saimme!"
PirjoP
Arvostelu - Pirjo
alkaen
20 €
/päivä
TaruT

2. Taru

9.8 km
alkaen
20 €
/päivä
14 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Tampere Cuddle & Paw Dog Walking and sitting

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi eilen
TaruT

2. Taru

Tampere Cuddle & Paw Dog Walking and sitting 9.8 km
(14 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi eilen
"Taru is a genuine dog lover who takes great care of the dog and communicates clearly and keeps you updated."
PujaP
Arvostelu - Puja
alkaen
20 €
/päivä
Sinä ja lemmikkisi olette turvassa, kun varaatte ja maksatte Pawshaken kautta.
EllaE

3. Ella

17 km
alkaen
18 €
/päivä
3 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Luotettavaa ja kodinomaista koirahoitoa Tampereella

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 6 päivää sitten
EllaE

3. Ella

Luotettavaa ja kodinomaista koirahoitoa Tampereella17 km
(3 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 6 päivää sitten
"Watson oli oikein tyytyväinen ja hyvässä iltahoidossa☺️ Suosittelen. "
HeikkiH
Arvostelu - Heikki
alkaen
18 €
/päivä
MiisaM

4. Miisa

12.1 km
alkaen
30 €
/päivä
93 arviota
37
toistuvaa asiakasta

Luotettavaa Lemmikinhoitoa Tampereella

Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
MiisaM

4. Miisa

Luotettavaa Lemmikinhoitoa Tampereella12.1 km
(93 arviota)
37 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
"Miisa otti koiramme hoitoon, kun tarvitsimme koiralle yllättäen hoitopaikkaa viikon ajaksi. Koiramme ei aiemmin ole ollut juurikaan hoidossa koiralle vierailla ihmisillä eikä koskaan näin pitkää aikaa. Kaikki meni Miisan kanssa kuitenkin ihan tosi kivasti ja koirakin näytti kuvien perusteella viihtyvän Miisan hoidossa oikein hyvin. Kommunikointi Miisan kanssa oli helppoa ja sujuvaa ja aikatauluissa oli joustoa. Veisin koiramme Miisalle hoitoon oikein mielelläni uudestaankin, mikäli tarvetta joskus tulisi. "
KirsiK
Arvostelu - Kirsi
alkaen
30 €
/päivä
InariI

5. Inari

12.2 km
alkaen
20 €
/päivä
8 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Luotettava ja joustava koiranhoitaja

Varattu viimeksi 4 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
InariI

5. Inari

Luotettava ja joustava koiranhoitaja12.2 km
(8 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 4 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
"Ensikohtaamisesta asti tuli tunne, että koiramme on erittäin hyvissä ja asiantuntevissa käsissä, kotiin palasi rauhallinen ja tyytyväinen koira. Lämmin kiitos erinomaisesta hoidosta – suosittelen lämpimästi muillekin!"
TuomoT
Arvostelu - Tuomo
alkaen
20 €
/päivä
Hiranya ThisiriH

6. Hiranya Thisiri

10.3 km - Tampere
alkaen
22 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja

Reliable & Caring Dog Lover - Fun Walks & Day Care! 🐾

Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi eilen
Hiranya ThisiriH

6. Hiranya Thisiri

Uusi lemmikinhoitaja
Reliable & Caring Dog Lover - Fun Walks & Day Care! 🐾10.3 km - Tampere
Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi eilen
alkaen
22 €
/päivä
jennaJ

7. jenna

17.2 km
alkaen
15 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja

aikuinen hoitaja koiralle

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 9 päivää sitten
jennaJ

7. jenna

Uusi lemmikinhoitaja
aikuinen hoitaja koiralle17.2 km
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 9 päivää sitten
alkaen
15 €
/päivä
JennyJ

8. Jenny

16.7 km
alkaen
25 €
/päivä
4 arviota
1
toistuva asiakas

Koirallesi aitoa huomiota sekä hoitoa tampereella❤️

Otettu yhteyttä viimeksi tänään
Aktiivinen viimeksi tänään
JennyJ

8. Jenny

Koirallesi aitoa huomiota sekä hoitoa tampereella❤️16.7 km
(4 arviota)
1 toistuva asiakas
Otettu yhteyttä viimeksi tänään
Aktiivinen viimeksi tänään
"Kaikki meni hyvin ja koirat tulivat juttuun keskenään 😍"
AnnikaA
Arvostelu - Annika
alkaen
25 €
/päivä
JooelJ

9. Jooel

15.8 km
alkaen
23 €
/päivä
43 arviota
11
toistuvaa asiakasta

Kissan tai koiran hoitoa kokemuksella Tampereen keskustassa

Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
JooelJ

9. Jooel

Kissan tai koiran hoitoa kokemuksella Tampereen keskustassa15.8 km
(43 arviota)
11 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Ystävällinen ja erinomainen koiran hoito"
TuijaT
Arvostelu - Tuija
alkaen
23 €
/päivä
TiiaT

10. Tiia

12.9 km
alkaen
15 €
/päivä
11 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Luotettava ja eläinrakas hoitaja Vuoreksessa

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 8 päivää sitten
TiiaT

10. Tiia

Luotettava ja eläinrakas hoitaja Vuoreksessa12.9 km
(11 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 8 päivää sitten
"9-kuinen pentukoira Rudi on ollut jo pari kertaa Tiialla päivähoidossa ja viihtynyt oikein hyvin! Tiia on lempeä, huolellinen ja aktiivinen hoitaja, juuri sopiva ihmisiä rakastavalle koiralle. Seuraava hoitopäivä jo varattu!"
SarianneS
Arvostelu - Sarianne
alkaen
15 €
/päivä
AnniinaA

11. Anniina

9.6 km
alkaen
18 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja
3 arviota

Luotettava ja rakastava hoitaja ❤️🐾

Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
AnniinaA

11. Anniina

Uusi lemmikinhoitaja
Luotettava ja rakastava hoitaja ❤️🐾9.6 km
(3 arviota)
Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
"Nassin ensimmäinen visiitti Anniinan luona. Kaikki meni hienosti. Tunnollinen hoitaja😅👍"
RiittaR
Arvostelu - Riitta
alkaen
18 €
/päivä
IidaI

12. Iida

14.6 km
alkaen
20 €
/päivä
16 arviota
7
toistuvaa asiakasta

Rauhallista ja osaavaa hoitoa parhaalle ystävällesi

Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
IidaI

12. Iida

Rauhallista ja osaavaa hoitoa parhaalle ystävällesi 14.6 km
(16 arviota)
7 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
"Pennullamme on hieman enemmän energiaa ja leikkisyyttä, mutta kaikki sujui erinomaisesti. Pentu oli innokkaasti tulossa seuraavaan hoitokertaan, ja myös toinen koiramme, joka kävi ainoastaan tervehtimässä Iidaa, oli iloinen saamistaan rapsutuksista ja huomiosta. Suuret kiitokset!"
EmmiE
Arvostelu - Emmi
alkaen
20 €
/päivä
LauraL

13. Laura

12.7 km
alkaen
25 €
/päivä
8 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Lämminhenkistä eläinhoitoa Kalevassa!

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
LauraL

13. Laura

Lämminhenkistä eläinhoitoa Kalevassa!12.7 km
(8 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
"Voin suositella, tutustuminen ja hoitopäivä sujuivat molemmat tosi hyvin. Tänne tuon koirani hoitoon mielelläni uudestaankin 😊 "
PinjaP
Arvostelu - Pinja
alkaen
25 €
/päivä
SaraS

14. Sara

16.6 km
alkaen
20 €
/päivä
14 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Lemmikin hoitoa lämmöllä ja rakkaudella

Otettu yhteyttä viimeksi 6 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
SaraS

14. Sara

Lemmikin hoitoa lämmöllä ja rakkaudella16.6 km
(14 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 6 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
"Koiramme hoito ja kaikki siihen liittyvä kommunikointi sujui erinomaisesti. Kiitos Sara!"
MinnaM
Arvostelu - Minna
alkaen
20 €
/päivä
DonyaD

15. Donya

9.8 km
alkaen
15 €
/päivä
12 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Pet lover who enjoys being around animals

Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
DonyaD

15. Donya

Pet lover who enjoys being around animals9.8 km
(12 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
"My dog happily went to Donyas place again, showing she's enjoyed her multiple visits there. ♥️"
MatildaM
Arvostelu - Matilda
alkaen
15 €
/päivä
ParamiP

16. Parami

10.9 km
alkaen
22 €
/päivä
3 arviota
1
toistuva asiakas

Your Pet’s Second Best Friend!

Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
ParamiP

16. Parami

Your Pet’s Second Best Friend!10.9 km
(3 arviota)
1 toistuva asiakas
Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
"Toistamiseen kaikki meni hienosti!❤️ Sovimme aikatauluista joustavasti ja pääsimme luottavaisin mielin omiin menoihin. "
SariS
Arvostelu - Sari
alkaen
22 €
/päivä
IisaI

17. Iisa

12.7 km
alkaen
15 €
/päivä
1 arvio
1
toistuva asiakas

Luotettavaa kotihoitoa ja ulkoilutusta lemmikillesi

Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
IisaI

17. Iisa

Luotettavaa kotihoitoa ja ulkoilutusta lemmikillesi12.7 km
(1 arvio)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
"Kuismalla on ollut Iisan luona hyvät oltavat ja olemme olleet todella tyytyväisiä."
KaroliinaK
Arvostelu - Karoliina
alkaen
15 €
/päivä
AstaA

18. Asta

16.1 km
alkaen
30 €
/päivä
89 arviota
30
toistuvaa asiakasta

välittävä ja luotettava eläinhoitaja✨

Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
AstaA

18. Asta

välittävä ja luotettava eläinhoitaja✨16.1 km
(89 arviota)
30 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
"Kiitos jälleen hoidosta! Astalle voi jättää huolettomin mielin koiran hoitoon ja koira otetaan osaksi arkea :) Asiat on helppo sopia ja kaikki sujunut aina kaikin puolin hienosti."
TanjaT
Arvostelu - Tanja
alkaen
30 €
/päivä
RiinaR

19. Riina

12.5 km
alkaen
15 €
/päivä
1 arvio

Aikaisempaa kokemusta omaava luotettava hoitaja

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
RiinaR

19. Riina

Aikaisempaa kokemusta omaava luotettava hoitaja12.5 km
(1 arvio)
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
alkaen
15 €
/päivä
JaninaJ

20. Janina

15.5 km
alkaen
19 €
/päivä
7 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Kokenut hoitaja perheenjäsenellesi

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 5 päivää sitten
JaninaJ

20. Janina

Kokenut hoitaja perheenjäsenellesi15.5 km
(7 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 5 päivää sitten
"Pennun hoito meni erinomaisesti. Meillä oli myös nouto ja tuonti, mikä toimi sovitusti ja loistavasti. Kiitos!"
EmmiE
Arvostelu - Emmi
alkaen
19 €
/päivä

Miksi koiran päivähoito sopisi teille?

Vaikeinta lemmikinomistajille on lähteä töihin joka päivä, sillä lemmikkimme joutuvat jäämään siksi aikaa yksin kotiin. Ymmärrämme hyvin kuinka paljon useimmat koirat tarvitsevat tekemistä ja sosialisointia myös päiväsaikaan, ja siksi palvelustamme löytyykin päivähoitoa tarjoavia hoitajia. Paikalliset hoitajamme sijainnissa Kangasala tarjoavat mielellään päivähoitoa monenlaisille koirille.

Jokaiseen Pawshaken kautta tehtyyn varaukseen kuuluu myös Pawshake-takuu, eläinlääkärikulutakuu ja paljon muita hyötyjä.

Lemmikinomistajat varaavat Pawshakessa koiran päivähoitoa sijainnissa Kangasala. Yli 1166 lemmikinomistajaa on jättänyt arvion, tähtimäärän keskiarvon tällä hetkellä ollessa 4.98/5. Kaikki varaukset on maksettu turvallisesti käyttäen jotain seuraavista maksuvaihtoehdoista: Visa, Mastercard, American Express.