1. Koiranhoito
  2. Kangasala

Koiranhoito, Kangasala

Kotikäyntejä koirallesi

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
SaraS

1. Sara

10.1 km
alkaen
8 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja

Luotettava ja huolehtiva lemmikinhoitaja Tampereella

Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi tänään
SaraS

1. Sara

Uusi lemmikinhoitaja
Luotettava ja huolehtiva lemmikinhoitaja Tampereella10.1 km
Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi tänään
alkaen
8 €
/päivä
LyytiL

2. Lyyti

5.2 km - Tampere
alkaen
17 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja

Turvallinen ja rauhallinen hoitaja lemmikillesi <3

Aktiivinen viimeksi eilen
LyytiL

2. Lyyti

Uusi lemmikinhoitaja
Turvallinen ja rauhallinen hoitaja lemmikillesi <35.2 km - Tampere
Aktiivinen viimeksi eilen
alkaen
17 €
/päivä
Sinä ja lemmikkisi olette turvassa, kun varaatte ja maksatte Pawshaken kautta.
MillaM

3. Milla

14.7 km - Tampere
alkaen
12 €
/päivä
52 arviota
18
toistuvaa asiakasta

Lämmin ja rauhallinen eläintenystävä💕

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi eilen
MillaM

3. Milla

Lämmin ja rauhallinen eläintenystävä💕14.7 km - Tampere
(52 arviota)
18 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi eilen
"Absolutely wonderful cat sitter! She was attentive, gentle, and clearly loves animals, you could tell our cat felt completely at ease with her. She sent regular updates and photos, followed all our instructions carefully, and even noticed small things we hadn't mentioned. Highly recommend her to anyone looking for someone truly caring and reliable to look after their cat."
SebastianoS
Arvostelu - Sebastiano
alkaen
12 €
/päivä
MirjaM

4. Mirja

13.5 km
alkaen
15 €
/päivä
95 arviota
56
toistuvaa asiakasta

Kymmenien vuosien kokemus kissoista

MirjaM

4. Mirja

Kymmenien vuosien kokemus kissoista13.5 km
(95 arviota)
56 toistuvaa asiakasta
"Mirja is a reliable cat sitter – everything went great during my eight-day vacation. I was getting messages with pictures from her. That was nice. I can highly recommend her!"
MaksimM
Arvostelu - Maksim
alkaen
15 €
/päivä
EmmaE

5. Emma

9.5 km
alkaen
10 €
/päivä
14 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Tunnollinen eläinten ystävä🫶🏼

Varattu viimeksi 12 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 13 päivää sitten
EmmaE

5. Emma

Tunnollinen eläinten ystävä🫶🏼9.5 km
(14 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 12 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 13 päivää sitten
"Emman kanssa kaikki sujui erinomaisesti ja kissamme tykkäsi hänestä kovin, suosittelen! "
SusannaS
Arvostelu - Susanna
alkaen
10 €
/päivä
NajmiehN

6. Najmieh

9.6 km
alkaen
13 €
/päivä
2 arviota

Experienced Cat Lover & Reliable Pet Sitter 🐱 ❤️

Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
NajmiehN

6. Najmieh

Experienced Cat Lover & Reliable Pet Sitter 🐱 ❤️9.6 km
(2 arviota)
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
"Najmieh did a wonderful job caring for my cat! She performed all the necessary duties, spent time playing with him, and sent daily updates with photos and videos. I felt very relaxed during my trip knowing that she was caring for him, and I would be glad to have her help again in the future. 💙 "
NicoleN
Arvostelu - Nicole
alkaen
13 €
/päivä
RiinaR

7. Riina

12.5 km
alkaen
10 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja
1 arvio

Varattu viimeksi 10 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 10 päivää sitten
RiinaR

7. Riina

Uusi lemmikinhoitaja
12.5 km
(1 arvio)
Varattu viimeksi 10 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 10 päivää sitten
"Kaikki meni hyvin! 🥰"
NooraN
Arvostelu - Noora
alkaen
10 €
/päivä
MinnaM

8. Minna

12.7 km
alkaen
19 €
/päivä
83 arviota
32
toistuvaa asiakasta

Hoidan tassukaverisi toiveidesi mukaan (etenkin kissat)

Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
MinnaM

8. Minna

Hoidan tassukaverisi toiveidesi mukaan (etenkin kissat)12.7 km
(83 arviota)
32 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
"Oli turvallinen olo jättää kissat Minnan hoiviin. Kaikki sujui hyvin ja kissat olivat tyytyväisiä ❤️"
VeeraV
Arvostelu - Veera
alkaen
19 €
/päivä
VyV

9. Vy

10.3 km
alkaen
16 €
/päivä
40 arviota
19
toistuvaa asiakasta

Huolellinen kissanhoitaja ja kissanomistaja Hervannassa

Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
VyV

9. Vy

Huolellinen kissanhoitaja ja kissanomistaja Hervannassa10.3 km
(40 arviota)
19 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
"Vy was an amazing cat sitter! She was gentle, reliable, and truly cared for Ron. She kept us updated every day, played with him, and made sure he felt safe and happy. We came home to a relaxed, well-cared-for cat."
GolnazG
Arvostelu - Golnaz
alkaen
16 €
/päivä
AiniA

10. Aini

8 km
alkaen
12 €
/päivä
8 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Kokenut ja vastuullinen kissanhoitaja + muut eläimet!

Aktiivinen viimeksi eilen
AiniA

10. Aini

Kokenut ja vastuullinen kissanhoitaja + muut eläimet!8 km
(8 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Aktiivinen viimeksi eilen
"Erittäin tunnollista ja hyvää hoitoa, hyvällä mielellä jätettiin kissat hoitoon! 🙂 🐱🐱"
ToniT
Arvostelu - Toni
alkaen
12 €
/päivä
SadeS

11. Sade

9.8 km - Tampere
alkaen
10 €
/päivä
88 arviota
30
toistuvaa asiakasta

Lemmikinhoitaja Tampereella 🌸

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 14 päivää sitten
SadeS

11. Sade

Lemmikinhoitaja Tampereella 🌸9.8 km - Tampere
(88 arviota)
30 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 14 päivää sitten
"Sade took care of my cat during my trip, and obviously my cat didn’t even notice my absence seeing how comfortable she was when I arrived back home 🥹 Sade was keeping me updated and being extra helpful to make it easy both for the cat and myself. I am already planning my next trip and quality time for my cat with Sade 🫣☺️"
TubaT
Arvostelu - Tuba
alkaen
10 €
/päivä
EllaE

12. Ella

10.6 km
alkaen
18 €
/päivä
3 arviota
1
toistuva asiakas

Tunnollinen hoitaja kaikenlaisille lemmikeille

Varattu viimeksi 12 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
EllaE

12. Ella

Tunnollinen hoitaja kaikenlaisille lemmikeille10.6 km
(3 arviota)
1 toistuva asiakas
Varattu viimeksi 12 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
"Ella took care of our two cats for 8 days. Everything was smooth, the cats befriended her quickly and were well attended and happy. Ella is trustworthy and very kind and familiar with cats and their needs. She went out of her way for us, even stopping by to pick up additional cans of the cats favorite food. "
AnnamariaA
Arvostelu - Annamaria
alkaen
18 €
/päivä
IirisI

13. Iiris

14.6 km
alkaen
16 €
/päivä
89 arviota
41
toistuvaa asiakasta

Lempeä kissahoitaja

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
IirisI

13. Iiris

Lempeä kissahoitaja14.6 km
(89 arviota)
41 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
"Iiris hoiti jo toista kertaa peräkkäin kissaani viikon ajan. Jo edellisen kerran kokemusten jälkeen halusin hoitajaksi nimenomaan Iiriksen, joka tälläkin kertaa hoiti kissaani kiitettävän hyvin. Sain joka päivä tarkan kuvauksen kissani voinnista ja käyttäytymisestä sekä kuvia kissan ja Iiriksen leikeistä. Sain koko hoitojakson ajan olla luottavaisin mielin ja varma siitä, että kissaani hoidettiin parhaalla mahdollisella tavalla. Suosittelen Iiristä lämpimästi ja toivon ensi kerrallakin saavani hänet kissaani hoitamaan. "
JussiJ
Arvostelu - Jussi
alkaen
16 €
/päivä
NinaN

14. Nina

14.7 km
alkaen
10 €
/päivä
8 arviota
1
toistuva asiakas

Monipuolista taitoa ja kokemusta omaava eläintenhoitaja

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 6 päivää sitten
NinaN

14. Nina

Monipuolista taitoa ja kokemusta omaava eläintenhoitaja14.7 km
(8 arviota)
1 toistuva asiakas
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 6 päivää sitten
"Nina kävi hoitamassa meidän kahta kissaa, kun olimme matkoilla. Kaikki sujui hyvin ja mutkattomasti! Jopa meidän arempi kissa oli uskaltanut tulla ihmettelemään vierailevaa hoitajaa 😊🐈"
TeresaT
Arvostelu - Teresa
alkaen
10 €
/päivä
CasperC

15. Casper

9.6 km
alkaen
18 €
/päivä
22 arviota
12
toistuvaa asiakasta

Eläintenhoitoalan ammattilainen laajalla kokemuksella

Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
CasperC

15. Casper

Eläintenhoitoalan ammattilainen laajalla kokemuksella9.6 km
(22 arviota)
12 toistuvaa asiakasta
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
"Erinomainen hoitaja, kaikki sujui sovitun mukaisesti. Haastavan käytösongelmaisen kissan hoitotoimet Casper sai tehtyä mutkattomalla varmuudella, pystyin olemaan huoletta kun tiesin eläimen olevan luotettavissa käsissä."
RiikkaR
Arvostelu - Riikka
alkaen
18 €
/päivä
DonyaD

16. Donya

9.8 km
alkaen
12 €
/päivä
12 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Pet lover who enjoys being around animals

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
DonyaD

16. Donya

Pet lover who enjoys being around animals9.8 km
(12 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
"I felt completely at ease while I was away because she visited my cat just as we agreed. She was very kind and friendly, and I could tell she really cared about my cat. I really appreciated the updates, and I would definitely recommend her as a pet sitter!"
saharS
Arvostelu - sahar
alkaen
12 €
/päivä
MariM

17. Mari

13.3 km
alkaen
18 €
/päivä
28 arviota
20
toistuvaa asiakasta

Luotettava ja kokenut hoitaja Tampereelta

Otettu yhteyttä viimeksi 11 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
MariM

17. Mari

Luotettava ja kokenut hoitaja Tampereelta13.3 km
(28 arviota)
20 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 11 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
"Very professional and sent lots of updates and photos of our cats. Our cats took a liking to Mari in such a short time. We will definitely be hiring her again in the future when we need a cat sitter."
KaiK
Arvostelu - Kai
alkaen
18 €
/päivä
TeresaT

18. Teresa

12.3 km - Tampere
alkaen
19 €
/päivä
8 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Lempeää ja välittävää kissanhoitoa Tampereella!

Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
TeresaT

18. Teresa

Lempeää ja välittävää kissanhoitoa Tampereella!12.3 km - Tampere
(8 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
"olemme todella tyytyväisiä Teresaan, kissat myöskin. teresa hoiti kissat tunnollisesti ja on luotettava. iso suositus"
AnitaA
Arvostelu - Anita
alkaen
19 €
/päivä
EmmiE

19. Emmi

10.7 km
alkaen
10 €
/päivä
4 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Opiskelija etsimässä rakkautta eläimen huolenpidon kautta

Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
EmmiE

19. Emmi

Opiskelija etsimässä rakkautta eläimen huolenpidon kautta10.7 km
(4 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"She is a very kind and nice girl, and she helped me a lot so I could feel relaxed about my pet while I was away. She knew very well how to take care of my cat and how to treat her. If I ever need someone to look after my cat again, I will definitely ask for her help."
saharS
Arvostelu - sahar
alkaen
10 €
/päivä
GretaG

20. Greta

13.3 km
alkaen
15 €
/päivä
1 arvio

Rauhallinen ja luotettava hoitaja :)

Otettu yhteyttä viimeksi 10 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 9 päivää sitten
GretaG

20. Greta

Rauhallinen ja luotettava hoitaja :)13.3 km
(1 arvio)
Otettu yhteyttä viimeksi 10 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 9 päivää sitten
"Greta kävi hoitamassa kahta kissaani ja kaikki sujui paremmin kuin hyvin. Greta huolehti kissoista todella hyvin ja hän osaa lähestyä arkoja kissoja rauhallisesti ja niiden ehdoilla. Hän myös vietti aikaa kissojen kanssa leikkien. Viestittely Gretan kanssa oli helppoa ja hän lähetti aina kuulumiset käynnin jälkeen. Greta on osaava ja sydämellinen lemmikinhoitaja😻"
MariaM
Arvostelu - Maria
alkaen
15 €
/päivä

Miksi koiranhoitopalvelu sopisi teille?

Vaikeinta lemmikinomistajille on lähteä töihin joka päivä, sillä lemmikkimme joutuvat jäämään siksi aikaa yksin kotiin. Ymmärrämme hyvin kuinka paljon useimmat koirat tarvitsevat tekemistä ja sosialisointia myös päiväsaikaan, ja siksi palvelustamme löytyykin päivähoitoa tarjoavia hoitajia. Paikalliset hoitajamme sijainnissa Kangasala tarjoavat mielellään koiran ulkoilutusta monenlaisille koirille.

Jokaiseen Pawshaken kautta tehtyyn varaukseen kuuluu myös Pawshake-takuu, eläinlääkärikulutakuu ja paljon muita hyötyjä.

Lemmikinomistajat varaavat Pawshakessa koiranhoitoa sijainnissa Kangasala. Yli 1858 lemmikinomistajaa on jättänyt arvion, tähtimäärän keskiarvon tällä hetkellä ollessa 4.97/5. Kaikki varaukset on maksettu turvallisesti käyttäen jotain seuraavista maksuvaihtoehdoista: Visa, Mastercard, American Express.