1. Koiranhoito
  2. Lempäälä

Koiranhoito, Lempäälä

Kotikäyntejä koirallesi

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
MillaM

1. Milla

13.8 km
alkaen
20 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja

Kokenut ja eläinrakas koirien hoitaja❤️

Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi tänään
MillaM

1. Milla

Uusi lemmikinhoitaja
Kokenut ja eläinrakas koirien hoitaja❤️13.8 km
Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi tänään
alkaen
20 €
/päivä
RiittaR

2. Riitta

3.2 km
alkaen
30 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja

Luotettavaa kissojen ja koirien hoitoa Lempäälässä

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
RiittaR

2. Riitta

Uusi lemmikinhoitaja
Luotettavaa kissojen ja koirien hoitoa Lempäälässä3.2 km
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
alkaen
30 €
/päivä
Sinä ja lemmikkisi olette turvassa, kun varaatte ja maksatte Pawshaken kautta.
JohannaJ

3. Johanna

1.9 km
alkaen
18 €
/päivä
4 arviota

Luotettavaa kissanhoitoa joustavasti

Otettu yhteyttä viimeksi 6 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
JohannaJ

3. Johanna

Luotettavaa kissanhoitoa joustavasti1.9 km
(4 arviota)
Otettu yhteyttä viimeksi 6 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
"Täysi kymppi Johannalle kissavanhustemme hoidosta ja lääkityksestä. Suosittelen lämpimästi!"
HeliH
Arvostelu - Heli
alkaen
18 €
/päivä
ErjaE

4. Erja

10.9 km
alkaen
12 €
/päivä
4 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Kissahoitoa lomasi ajaksi – turvallisesti omassa kodissa

Aktiivinen viimeksi tänään
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
ErjaE

4. Erja

Kissahoitoa lomasi ajaksi – turvallisesti omassa kodissa10.9 km
(4 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Aktiivinen viimeksi tänään
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
"Luotettava ja vankkaa kissakokemusta omaava lemmikinhoitaja. Asiointi oli helppoa ja kaikki sujui hienosti. Pyydän jatkossakin Erjaa kissavahdiksi😊 Iso suositus👍"
AnnaA
Arvostelu - Anna
alkaen
12 €
/päivä
MariM

5. Mari

13.3 km
alkaen
18 €
/päivä
28 arviota
20
toistuvaa asiakasta

Luotettava ja kokenut hoitaja Tampereelta

Otettu yhteyttä viimeksi 14 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
MariM

5. Mari

Luotettava ja kokenut hoitaja Tampereelta13.3 km
(28 arviota)
20 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 14 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
"Very professional and sent lots of updates and photos of our cats. Our cats took a liking to Mari in such a short time. We will definitely be hiring her again in the future when we need a cat sitter."
KaiK
Arvostelu - Kai
alkaen
18 €
/päivä
TiiaT

6. Tiia

13.4 km
alkaen
10 €
/päivä
9 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Luotettava ja eläinrakas hoitaja Vuoreksessa

Aktiivinen viimeksi tänään
TiiaT

6. Tiia

Luotettava ja eläinrakas hoitaja Vuoreksessa13.4 km
(9 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Aktiivinen viimeksi tänään
alkaen
10 €
/päivä
TiiaT

7. Tiia

13.9 km
alkaen
20 €
/päivä
80 arviota
30
toistuvaa asiakasta

Liikuntaa ja eläinrakkautta

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
TiiaT

7. Tiia

Liikuntaa ja eläinrakkautta13.9 km
(80 arviota)
30 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
"Tiia on aivan huippu! Turvauduin ensimmäistä kertaa viralliseen koiranhoitajaan. Tiia oli ensimmäinen ja ainoa valintani, tuttavani suosittelemana. Hän herätti alusta alkaen luottamusta ja antoi jo tutustuessa vaikutelman, että välittää aidosti eläinten hyvinvoinnista sekä kunnioittaa lemmikkien omia ihmisiä ja kotia. Sanomattakin selvää, että osaa käsitellä koiria taitavasti. Koirani ja minä tykästyttiin kovasti Tiiaan😊"
LauraL
Arvostelu - Laura
alkaen
20 €
/päivä
SatuS

8. Satu

9.2 km
alkaen
25 €
/päivä
41 arviota
20
toistuvaa asiakasta

Koirien rauhallinen Lomakoti <3

Varattu viimeksi 12 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
SatuS

8. Satu

Koirien rauhallinen Lomakoti <39.2 km
(41 arviota)
20 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 12 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
"Satu piti hyvää huolta meidän kissoista! Suosittelen lämpimästi!"
MarkkuM
Arvostelu - Markku
alkaen
25 €
/päivä
ViviV

9. Vivi

14.1 km
alkaen
20 €
/päivä
1
toistuva asiakas

Reipas ja eläinrakas hoitaja karvakaverillesi!🩷

Otettu yhteyttä viimeksi 14 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 13 päivää sitten
ViviV

9. Vivi

Reipas ja eläinrakas hoitaja karvakaverillesi!🩷14.1 km
1 toistuva asiakas
Otettu yhteyttä viimeksi 14 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 13 päivää sitten
alkaen
20 €
/päivä

Miksi koiranhoitopalvelu sopisi teille?

Vaikeinta lemmikinomistajille on lähteä töihin joka päivä, sillä lemmikkimme joutuvat jäämään siksi aikaa yksin kotiin. Ymmärrämme hyvin kuinka paljon useimmat koirat tarvitsevat tekemistä ja sosialisointia myös päiväsaikaan, ja siksi palvelustamme löytyykin päivähoitoa tarjoavia hoitajia. Paikalliset hoitajamme sijainnissa Lempäälä tarjoavat mielellään koiran ulkoilutusta monenlaisille koirille.

Jokaiseen Pawshaken kautta tehtyyn varaukseen kuuluu myös Pawshake-takuu, eläinlääkärikulutakuu ja paljon muita hyötyjä.

Lemmikinomistajat varaavat Pawshakessa koiranhoitoa sijainnissa Lempäälä. Yli 1926 lemmikinomistajaa on jättänyt arvion, tähtimäärän keskiarvon tällä hetkellä ollessa 4.97/5. Kaikki varaukset on maksettu turvallisesti käyttäen jotain seuraavista maksuvaihtoehdoista: Visa, Mastercard, American Express.