1. Talovahti
  2. Lempäälä

talovahti, Lempäälä

Yön yli kestävä hoitojakso sinun luonasi.

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
EmmaE

1. Emma

15.4 km
alkaen
25 €
/yö
14 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Tunnollinen eläinten ystävä🫶🏼

Varattu viimeksi 12 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 13 päivää sitten
EmmaE

1. Emma

Tunnollinen eläinten ystävä🫶🏼15.4 km
(14 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 12 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 13 päivää sitten
"Talovahtina, Emma hoiti kissamme ja koiramme viikon. Hän lähetti meille kuvia ja viestiä päivittäin, silloin tiesin, että kotona kaikki on hyvin. Emma alusta asti vastasi nopeasti ja osallistui prosessiin aktiivisesti kysymällä ja selvittämällä asioita. Pidän häntä vastuulisena, tarkkana ja ystävällisenä. Ensi kertaa, kun tarvitsemme apua, mielelläni otan häneen yhteyttä. "
IrinaI
Arvostelu - Irina
alkaen
25 €
/yö
PubuP

2. Pubu

17.8 km
alkaen
30 €
/yö
1 arvio

Looking for my fur friend

Varattu viimeksi 11 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 11 päivää sitten
PubuP

2. Pubu

Looking for my fur friend 17.8 km
(1 arvio)
Varattu viimeksi 11 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 11 päivää sitten
"Pubu stayed at our home over night on the weekend to take care of our two dogs. She sent many updates throughout the stay and took very good care of the dogs! We would definitely book her again to take care of our dogs ☺️"
Meri-SofiaM
Arvostelu - Meri-Sofia
alkaen
30 €
/yö
Sinä ja lemmikkisi olette turvassa, kun varaatte ja maksatte Pawshaken kautta.
SadeS

3. Sade

15.1 km - Tampere
alkaen
30 €
/yö
88 arviota
30
toistuvaa asiakasta

Lemmikinhoitaja Tampereella 🌸

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 14 päivää sitten
SadeS

3. Sade

Lemmikinhoitaja Tampereella 🌸15.1 km - Tampere
(88 arviota)
30 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 14 päivää sitten
"Kaikki toimi Saden kanssa erittäin hyvin! Saimme reissata kolme viikkoa ilman mitään huolta siitä miten kissamme pärjää, sillä Sade hoiti häntä kuin omaansa. Hän huomioi kaikki kissan lempi- ja perusjutut sekä lähetti meille välillä kuvia ja kuulumisia! Silmävoiteenkin laittaminen sujui ja kissa sai kaipaamaansa seuraa sekä syliä. Suosittelemme Sadea mielellämme ja tulemme varaamaan hänet jatkossakin kissamme hoitajaksi!"
EveE
Arvostelu - Eve
alkaen
30 €
/yö
TiiaT

4. Tiia

13.4 km
alkaen
25 €
/yö
9 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Luotettava ja eläinrakas hoitaja Vuoreksessa

Varattu viimeksi 12 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
TiiaT

4. Tiia

Luotettava ja eläinrakas hoitaja Vuoreksessa13.4 km
(9 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 12 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
"Luotettava hoitaja, joka piti kissoista hyvää huolta ❤️"
KatariinaK
Arvostelu - Katariina
alkaen
25 €
/yö
SusannaS

5. Susanna

18.8 km
alkaen
35 €
/yö
Uusi lemmikinhoitaja
1 arvio

Lempeää ja luotettavaa hoivaa💗🐶

Varattu viimeksi 9 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 10 päivää sitten
SusannaS

5. Susanna

Uusi lemmikinhoitaja
Lempeää ja luotettavaa hoivaa💗🐶18.8 km
(1 arvio)
Varattu viimeksi 9 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 10 päivää sitten
alkaen
35 €
/yö
MirjaM

6. Mirja

19.5 km
alkaen
30 €
/yö
95 arviota
56
toistuvaa asiakasta

Kymmenien vuosien kokemus kissoista

MirjaM

6. Mirja

Kymmenien vuosien kokemus kissoista19.5 km
(95 arviota)
56 toistuvaa asiakasta
"Mirja on erittäin eläinrakas, tarkka ja miellyttävä ihminen ja rakas kissamme sai ensiluokkaista huolenpitoa matkamme ajan! Saimme säännöllisesti kuulumisia ja kaikki sujui aivan erinomaisesti. Lisäksi erityisen vieraskorea kissamme joka on normaalisti hyvin valikoiva, kiintyi ja luotto selvästi hoitajaansa ❤️ En voi kuin suositella Mirjaa kaikinpuolin😻"
MaijaM
Arvostelu - Maija
alkaen
30 €
/yö
TiiaT

7. Tiia

13.9 km
alkaen
42 €
/yö
80 arviota
30
toistuvaa asiakasta

Liikuntaa ja eläinrakkautta

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
TiiaT

7. Tiia

Liikuntaa ja eläinrakkautta13.9 km
(80 arviota)
30 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
"Tiia stayed with my dog for 4 days. She sent me regular photo updates and followed all the instructions perfectly (which are a bit complicated and include medication schedule). I trust Tiia with my reactive dog and I’m so happy to finally have found a sitter I can really rely on! Absolutely recommend. "
DariaD
Arvostelu - Daria
alkaen
42 €
/yö
TiinaT

8. Tiina

18.3 km
alkaen
42 €
/yö
108 arviota
65
toistuvaa asiakasta

Lemmikkihellijä, jokainen eläin on arvokas

Aktiivinen viimeksi eilen
Asuu 5 kissoja lemmikin kanssa
TiinaT

8. Tiina

Lemmikkihellijä, jokainen eläin on arvokas18.3 km
(108 arviota)
65 toistuvaa asiakasta
Aktiivinen viimeksi eilen
Asuu 5 kissoja lemmikin kanssa
"Tiina oli hoitamassa koiraamme viikonlopun yli ja kaikki meni valtavan hyvin! Kommunikointi toimi erinomaisesti, saimme paljon kuvia ja videoita hoitoajalta. Tiina on erittäin taitava eläinten kanssa ja saikin koiramme luottamuksen heti. Rescue-koiramme ei ole helpoimmasta päästä, mutta mitään ongelmia ei tullut ja Tiina osasi käsitellä koiraamme taitavasti. Me ja koiramme olemme erittäin tyytyväisiä ja suosittelemme Tiinaa erittäin lämpimästi!"
AnuA
Arvostelu - Anu
alkaen
42 €
/yö
JennaJ

9. Jenna

16.5 km
alkaen
58 €
/yö
8 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Eläinrakas luotettava 30v eläintenhoitaja Valkeakoskelta

Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
JennaJ

9. Jenna

Eläinrakas luotettava 30v eläintenhoitaja Valkeakoskelta16.5 km
(8 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
"Jenna hoiti eläimiämme omassa kodissamme, koska sen ajattelimme olevan niille stressittömintä. Koko lomamme ajan hän laittoi päivittäin kuulumisia/kuvia lemmikeistämme ja niiden touhuista. Kotiin palattuamme vastassa olivat hyväntuuliset ja tyytyväiset eläimet ja siisti koti. Suosittelemme Jennaa lämpimästi, kun etsit koirallesi tai kissallesi hoitajaa. "
KatriinaK
Arvostelu - Katriina
alkaen
58 €
/yö
EeviE

10. Eevi

17.1 km
alkaen
50 €
/yö
29 arviota
10
toistuvaa asiakasta

Eläinrakastaja Härmälästä

Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
EeviE

10. Eevi

Eläinrakastaja Härmälästä17.1 km
(29 arviota)
10 toistuvaa asiakasta
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Eevin kiinnostus eläimiin on helposti havaittavissa ja hänen rauhallisuutensa auttoi arkoja kissoja rentoutumaan ja luottamaan lyhyen tuttavuuden jälkeen. Lämpimästi suosittelen; seuraava hoitokeikkakin on jo buukattu."
NiinaN
Arvostelu - Niina
alkaen
50 €
/yö
KaarinK

11. Kaarin

17.8 km
alkaen
50 €
/yö
7 arviota

Hyvällä kokemuksella Sydämellistä hoitoa lemmikillesi

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
KaarinK

11. Kaarin

Hyvällä kokemuksella Sydämellistä hoitoa lemmikillesi17.8 km
(7 arviota)
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
"Kaikki sujui erinomaisesti! Koirat tyytyväisiä ja omistajalla mielenrauha että kaikki on hyvin. ❤️"
LottaL
Arvostelu - Lotta
alkaen
50 €
/yö
PinjaP

12. Pinja

16.5 km
alkaen
35 €
/yö
12 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Rauhallinen luottokaveri

Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
PinjaP

12. Pinja

Rauhallinen luottokaveri16.5 km
(12 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
"Tervetuloa uudelleen! Luotettava, tunnollinen ja kuuntelee toiveet. On kiinnostunut eläinten voinnista. Meidän erittäin arka koira ystävystyi parissa päivässä ja mamman lellikki koira ei itkenyt perään tai mököttänyt niin kuin muiden vieraiden kanssa kotona. Kaikki kolme kissaa olivat myös tyytyväisen oloisia ja käyttäytyneet jokainen oman luonteen omaisesti. Suosittelen lämpimästi ❤️ "
AstaA
Arvostelu - Asta
alkaen
35 €
/yö
JohannaJ

13. Johanna

1.9 km
alkaen
50 €
/yö
4 arviota

Luotettavaa kissanhoitoa joustavasti

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
JohannaJ

13. Johanna

Luotettavaa kissanhoitoa joustavasti1.9 km
(4 arviota)
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
"Johanna pääsi lyhyellä varoitusajalla hoitamaan kissojamme. Kaikki sujui paremmin kuin hyvin. Yhteydenpito oli aktiivista ja kotiin tullessa kissat olivat selvästi tyytyväisiä. Lämpimät suosittelut! Teemme varmasti varauksen toistekin :)"
SatuS
Arvostelu - Satu
alkaen
50 €
/yö
MarielM

14. Mariel

19.9 km
alkaen
37 €
/yö
6 arviota
1
toistuva asiakas

Turvallinen ja lempeä koiranhoitaja

Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
MarielM

14. Mariel

Turvallinen ja lempeä koiranhoitaja19.9 km
(6 arviota)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"Kaikki meni taas hienosti talovahtina. Mariel hoitaa tunnollisesti koirat ja näkee kuinka koiratkin tykkäävät Marielista. Vahva suositus. "
PäiviP
Arvostelu - Päivi
alkaen
37 €
/yö
JohannaJ

15. Johanna

16.8 km
alkaen
60 €
/yö
17 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Koiranulkoilutusta ja kotikäyntejä

Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
JohannaJ

15. Johanna

Koiranulkoilutusta ja kotikäyntejä16.8 km
(17 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
"Luotettava koiranhoitaja :)"
KaroliinaK
Arvostelu - Karoliina
alkaen
60 €
/yö
LeilaL

16. Leila

18 km
alkaen
25 €
/yö
6 arviota

Pet lover in Tampere🐾

Aktiivinen viimeksi tänään
LeilaL

16. Leila

Pet lover in Tampere🐾18 km
(6 arviota)
Aktiivinen viimeksi tänään
alkaen
25 €
/yö
EmilioE

17. Emilio

19.7 km
alkaen
32 €
/yö
Uusi lemmikinhoitaja

Reliable and Loving Care for Pets in Tampere 🐾🐕🐈

Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi tänään
EmilioE

17. Emilio

Uusi lemmikinhoitaja
Reliable and Loving Care for Pets in Tampere 🐾🐕🐈19.7 km
Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi tänään
alkaen
32 €
/yö
EssiE

18. Essi

17.8 km
alkaen
85 €
/yö

Asiantuntevaa hoitoa aktiivisessa kodissa🩷

Varattu viimeksi 4 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
EssiE

18. Essi

Asiantuntevaa hoitoa aktiivisessa kodissa🩷17.8 km
Varattu viimeksi 4 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
alkaen
85 €
/yö
MilaM

19. Mila

15.3 km
alkaen
25 €
/yö
Uusi lemmikinhoitaja
1 arvio

Otettu yhteyttä viimeksi 13 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
MilaM

19. Mila

Uusi lemmikinhoitaja
15.3 km
(1 arvio)
Otettu yhteyttä viimeksi 13 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
alkaen
25 €
/yö
KatariinaK

20. Katariina

18.2 km
alkaen
60 €
/yö
6 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Luotettava ja eläinrakas eläinlääkisopiskelija

Aktiivinen viimeksi eilen
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
KatariinaK

20. Katariina

Luotettava ja eläinrakas eläinlääkisopiskelija18.2 km
(6 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Aktiivinen viimeksi eilen
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
alkaen
60 €
/yö

Miksi house sitting sopisi teille?

Oletko lähdössä matkalle, mutta lemmikkisi haluaisi mieluummin pysyä kotona? Tai ehkä sinulla on monenlaisia lemmikkejä, eikä niiden sijoittaminen useisiin hoitopaikkoihin ole järkevää? Tällöin voisit harkita Pawshaken kotihoitajaa, joka tulee hoitamaan lemmikkejäsi kotiisi, siksi aikaa kun olet poissa.

Kaikki Pawshaken kautta tehdyt varaukset sisältävät Pawshake-takuun, eläinlääkärikulutakuun ja paljon muuta.

Lemmikinomistajat varaavat Pawshakessa talovahtipalvelua sijainnissa Lempäälä. Yli 1383 lemmikinomistajaa on jättänyt arvion, tähtimäärän keskiarvon tällä hetkellä ollessa 4.96/5. Kaikki varaukset on maksettu turvallisesti käyttäen jotain seuraavista maksuvaihtoehdoista: Visa, Mastercard, American Express