1. Koiran päivähoito
  2. Hyvinkää

Koiran päivähoito, Hyvinkää

Päivällä tapahtuva hoitojakso hoitajan luona.

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
JonnaJ

1. Jonna

5.2 km
alkaen
25 €
/päivä
33 arviota
10
toistuvaa asiakasta

Vastuullista eläintenhoitoa 24/7

Varattu viimeksi 7 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
JonnaJ

1. Jonna

Vastuullista eläintenhoitoa 24/75.2 km
(33 arviota)
10 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 7 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
"Jonna hoiti kolmen päivän ajan kahta koiraani, ja kaikki sujui alusta loppuun todella hyvin. Hoitojaksosta tehtiin kirjallinen sopimus, jossa huomioitiin koirien erityistarpeet ja omistajan toiveet. Aikatauluista sopiminen ja kommunikointi oli helppoa, ja Jonna laittoi kuulumisia koirista useasti päivän aikana. Koirat menivät joka kerta innolla Jonnan luokse, joten sekä koirat että omistaja olivat hyvin tyytyväisiä hoitajaan 😊 vien ehdottomasti koirat jatkossakin Jonnalle hoitoon, jos tarve tulee!"
LauraL
Arvostelu - Laura
alkaen
25 €
/päivä
ErjaE

2. Erja

14.4 km
alkaen
25 €
/päivä
17 arviota
6
toistuvaa asiakasta

Luotettava, eläinrakas ja paras hoitopaikka lemmikillesi!

Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
ErjaE

2. Erja

Luotettava, eläinrakas ja paras hoitopaikka lemmikillesi!14.4 km
(17 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
"Erja hoitaa ja huolehtii lemmikistäsi lämmöllä. Hänestä huokuu rakkaus nelijalkaisiin ja hän puhuu koiraa (=lukee koiraa) erinomaisesti. Erjan koti tarjoaa koiralle upeat puitteet: mm. oma aidattu piha. T. Tyytyväinen Malvan omistaja"
AnuA
Arvostelu - Anu
alkaen
25 €
/päivä
Sinä ja lemmikkisi olette turvassa, kun varaatte ja maksatte Pawshaken kautta.
MirvaM

3. Mirva

10.1 km
alkaen
24 €
/päivä
13 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Turvallista ja kodikasta lemmikinhoitoa

Aktiivinen viimeksi tänään
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
MirvaM

3. Mirva

Turvallista ja kodikasta lemmikinhoitoa10.1 km
(13 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Aktiivinen viimeksi tänään
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
"Hienosti hoituivat koirat ja kommunikaatio. "
AnneliA
Arvostelu - Anneli
alkaen
24 €
/päivä
MiloM

4. Milo

18 km
alkaen
25 €
/päivä
15 arviota
7
toistuvaa asiakasta

Eläinrakas luotettava hoitaja

Viimeksi aktiivinen 13 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
MiloM

4. Milo

Eläinrakas luotettava hoitaja18 km
(15 arviota)
7 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 13 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
"koira oli hyvin hoidettu. kiitos 🙂"
EzanaE
Arvostelu - Ezana
alkaen
25 €
/päivä
RosiR

5. Rosi

18 km
alkaen
17 €
/päivä
2 arviota
1
toistuva asiakas

Eläinrakas tunnollinen lukiolainen aina saatavilla

Varattu viimeksi 9 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 11 päivää sitten
RosiR

5. Rosi

Eläinrakas tunnollinen lukiolainen aina saatavilla18 km
(2 arviota)
1 toistuva asiakas
Varattu viimeksi 9 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 11 päivää sitten
alkaen
17 €
/päivä
JuuliaJ

6. Juulia

0.1 km
alkaen
20 €
/päivä
44 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Huolehtivaa ja aktiivista hoitoa koirallesi

Otettu yhteyttä viimeksi 6 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
JuuliaJ

6. Juulia

Huolehtivaa ja aktiivista hoitoa koirallesi0.1 km
(44 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 6 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
"Ystävällinen ja rauhallinen lemmikinhoitaja! "
JennaJ
Arvostelu - Jenna
alkaen
20 €
/päivä
HerttaH

7. Hertta

17.7 km
alkaen
50 €
/päivä
2 arviota
1
toistuva asiakas

Liikkuvainen koiranomistaja

Otettu yhteyttä viimeksi 10 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
HerttaH

7. Hertta

Liikkuvainen koiranomistaja17.7 km
(2 arviota)
1 toistuva asiakas
Otettu yhteyttä viimeksi 10 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
alkaen
50 €
/päivä
WilmaW

8. Wilma

18.9 km
alkaen
20 €
/päivä

Luotettava ja empaattinen eläintenhoitaja Mäntsälässä

Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
WilmaW

8. Wilma

Luotettava ja empaattinen eläintenhoitaja Mäntsälässä18.9 km
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
alkaen
20 €
/päivä
JasminJ

9. Jasmin

19.3 km
alkaen
30 €
/päivä

Koulutettu eläintenhoitaja tarjoaa lemmikinhoitoapua.

Asuu 1 koira, 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
JasminJ

9. Jasmin

Koulutettu eläintenhoitaja tarjoaa lemmikinhoitoapua. 19.3 km
Asuu 1 koira, 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
30 €
/päivä

Miksi koiran päivähoito sopisi teille?

Vaikeinta lemmikinomistajille on lähteä töihin joka päivä, sillä lemmikkimme joutuvat jäämään siksi aikaa yksin kotiin. Ymmärrämme hyvin kuinka paljon useimmat koirat tarvitsevat tekemistä ja sosialisointia myös päiväsaikaan, ja siksi palvelustamme löytyykin päivähoitoa tarjoavia hoitajia. Paikalliset hoitajamme sijainnissa Hyvinkää tarjoavat mielellään päivähoitoa monenlaisille koirille.

Jokaiseen Pawshaken kautta tehtyyn varaukseen kuuluu myös Pawshake-takuu, eläinlääkärikulutakuu ja paljon muita hyötyjä.

Lemmikinomistajat varaavat Pawshakessa koiran päivähoitoa sijainnissa Hyvinkää. Yli 216 lemmikinomistajaa on jättänyt arvion, tähtimäärän keskiarvon tällä hetkellä ollessa 4.94/5. Kaikki varaukset on maksettu turvallisesti käyttäen jotain seuraavista maksuvaihtoehdoista: Visa, Mastercard, American Express.