1. Koiranhoito
  2. Lempäälä

Koiranhoito, Lempäälä

Kotikäyntejä koirallesi

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
JohannaJ

1. Johanna

1.9 km
alkaen
18 €
/päivä
4 arviota

Luotettavaa kissanhoitoa joustavasti

Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Asuu 3 kissoja lemmikin kanssa
JohannaJ

1. Johanna

Luotettavaa kissanhoitoa joustavasti1.9 km
(4 arviota)
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Asuu 3 kissoja lemmikin kanssa
"Täysi kymppi Johannalle kissavanhustemme hoidosta ja lääkityksestä. Suosittelen lämpimästi!"
HeliH
Arvostelu - Heli
alkaen
18 €
/päivä
ErjaE

2. Erja

10.9 km
alkaen
12 €
/päivä
4 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Kissahoitoa lomasi ajaksi – turvallisesti omassa kodissa

Aktiivinen viimeksi eilen
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
ErjaE

2. Erja

Kissahoitoa lomasi ajaksi – turvallisesti omassa kodissa10.9 km
(4 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Aktiivinen viimeksi eilen
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
"Luotettava ja vankkaa kissakokemusta omaava lemmikinhoitaja. Asiointi oli helppoa ja kaikki sujui hienosti. Pyydän jatkossakin Erjaa kissavahdiksi😊 Iso suositus👍"
AnnaA
Arvostelu - Anna
alkaen
12 €
/päivä
Sinä ja lemmikkisi olette turvassa, kun varaatte ja maksatte Pawshaken kautta.
MariM

3. Mari

13.3 km
alkaen
18 €
/päivä
28 arviota
20
toistuvaa asiakasta

Luotettava ja kokenut hoitaja Tampereelta

Asuu 1 koira, 4 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
MariM

3. Mari

Luotettava ja kokenut hoitaja Tampereelta13.3 km
(28 arviota)
20 toistuvaa asiakasta
Asuu 1 koira, 4 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"Very professional and sent lots of updates and photos of our cats. Our cats took a liking to Mari in such a short time. We will definitely be hiring her again in the future when we need a cat sitter."
KaiK
Arvostelu - Kai
alkaen
18 €
/päivä
MillaM

4. Milla

13.8 km
alkaen
20 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja

Kokenut ja eläinrakas koirien hoitaja❤️

Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
MillaM

4. Milla

Uusi lemmikinhoitaja
Kokenut ja eläinrakas koirien hoitaja❤️13.8 km
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
alkaen
20 €
/päivä
TiiaT

5. Tiia

13.9 km
alkaen
20 €
/päivä
80 arviota
30
toistuvaa asiakasta

Liikuntaa ja eläinrakkautta

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
TiiaT

5. Tiia

Liikuntaa ja eläinrakkautta13.9 km
(80 arviota)
30 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
"Tiia on aivan huippu! Turvauduin ensimmäistä kertaa viralliseen koiranhoitajaan. Tiia oli ensimmäinen ja ainoa valintani, tuttavani suosittelemana. Hän herätti alusta alkaen luottamusta ja antoi jo tutustuessa vaikutelman, että välittää aidosti eläinten hyvinvoinnista sekä kunnioittaa lemmikkien omia ihmisiä ja kotia. Sanomattakin selvää, että osaa käsitellä koiria taitavasti. Koirani ja minä tykästyttiin kovasti Tiiaan😊"
LauraL
Arvostelu - Laura
alkaen
20 €
/päivä
SatuS

6. Satu

9.2 km
alkaen
25 €
/päivä
41 arviota
20
toistuvaa asiakasta

Koirien rauhallinen Lomakoti <3

Varattu viimeksi 8 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
SatuS

6. Satu

Koirien rauhallinen Lomakoti <39.2 km
(41 arviota)
20 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 8 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
"Satu piti hyvää huolta meidän kissoista! Suosittelen lämpimästi!"
MarkkuM
Arvostelu - Markku
alkaen
25 €
/päivä
ViviV

7. Vivi

14.1 km
alkaen
20 €
/päivä
1
toistuva asiakas

Reipas ja eläinrakas hoitaja karvakaverillesi!🩷

Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
ViviV

7. Vivi

Reipas ja eläinrakas hoitaja karvakaverillesi!🩷14.1 km
1 toistuva asiakas
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
20 €
/päivä
TiiaT

8. Tiia

13.4 km
alkaen
10 €
/päivä
11 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Luotettava ja eläinrakas hoitaja Vuoreksessa

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 8 päivää sitten
TiiaT

8. Tiia

Luotettava ja eläinrakas hoitaja Vuoreksessa13.4 km
(11 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 8 päivää sitten
alkaen
10 €
/päivä
RiittaR

9. Riitta

3.2 km
alkaen
30 €
/päivä

Luotettavaa kissojen ja koirien hoitoa Lempäälässä

Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
RiittaR

9. Riitta

Luotettavaa kissojen ja koirien hoitoa Lempäälässä3.2 km
Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
alkaen
30 €
/päivä
NilushaN

10. Nilusha

14.7 km
alkaen
10 €
/päivä
1 arvio

Luotettava ja ystävällinen koiranhoitaja.

Aktiivinen viimeksi tänään
NilushaN

10. Nilusha

Luotettava ja ystävällinen koiranhoitaja.14.7 km
(1 arvio)
Aktiivinen viimeksi tänään
alkaen
10 €
/päivä

Miksi koiranhoitopalvelu sopisi teille?

Vaikeinta lemmikinomistajille on lähteä töihin joka päivä, sillä lemmikkimme joutuvat jäämään siksi aikaa yksin kotiin. Ymmärrämme hyvin kuinka paljon useimmat koirat tarvitsevat tekemistä ja sosialisointia myös päiväsaikaan, ja siksi palvelustamme löytyykin päivähoitoa tarjoavia hoitajia. Paikalliset hoitajamme sijainnissa Lempäälä tarjoavat mielellään koiran ulkoilutusta monenlaisille koirille.

Jokaiseen Pawshaken kautta tehtyyn varaukseen kuuluu myös Pawshake-takuu, eläinlääkärikulutakuu ja paljon muita hyötyjä.

Lemmikinomistajat varaavat Pawshakessa koiranhoitoa sijainnissa Lempäälä. Yli 1919 lemmikinomistajaa on jättänyt arvion, tähtimäärän keskiarvon tällä hetkellä ollessa 4.97/5. Kaikki varaukset on maksettu turvallisesti käyttäen jotain seuraavista maksuvaihtoehdoista: Visa, Mastercard, American Express.