1. Kissanhoito
  2. Kaarina

Kissanhoito, Kaarina

Kotikäyntejä kissallesi

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
SaraS

1. Sara

7 km
alkaen
10 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja

Tunnollinen ja rento kissamami x2 Turust! <3🐈

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
SaraS

1. Sara

Uusi lemmikinhoitaja
Tunnollinen ja rento kissamami x2 Turust! <3🐈7 km
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
alkaen
10 €
/päivä
AnnaA

2. Anna

2 km
alkaen
12 €
/päivä
67 arviota
21
toistuvaa asiakasta

Eläinrakas ja vastuullinen lemmikinhoitaja

Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
AnnaA

2. Anna

Eläinrakas ja vastuullinen lemmikinhoitaja 2 km
(67 arviota)
21 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
"I would recommend Anna as a pet sitter without hesitation. She is warm, kind and a professional. She took very good care of our cat, sending updates everyday, and i would book her again for our next trip. Thank you so much Anna! "
HellyehH
Arvostelu - Hellyeh
alkaen
12 €
/päivä
Sinä ja lemmikkisi olette turvassa, kun varaatte ja maksatte Pawshaken kautta.
TamaraT

3. Tamara

4.7 km
alkaen
10 €
/päivä
6 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Luotettavaa ja kodinomaista lemmikinhoitoa 🐾

Varattu viimeksi 13 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 9 päivää sitten
TamaraT

3. Tamara

Luotettavaa ja kodinomaista lemmikinhoitoa 🐾4.7 km
(6 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 13 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 9 päivää sitten
"Everything went very smoothly and she is a very reliable sitter 😊 I will definitely book her every time I need a sitter from now on 😸"
Shahida NajninS
Arvostelu - Shahida Najnin
alkaen
10 €
/päivä
IidaI

4. Iida

3.7 km
alkaen
15 €
/päivä
1 arvio

Luotettavaa ja välittävää hoitoa lemmikillesi ❤️🐾

Varattu viimeksi 11 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
IidaI

4. Iida

Luotettavaa ja välittävää hoitoa lemmikillesi ❤️🐾3.7 km
(1 arvio)
Varattu viimeksi 11 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
alkaen
15 €
/päivä
ViiviV

5. Viivi

6.5 km
alkaen
20 €
/päivä
4 arviota
1
toistuva asiakas

Rakkautta ja rapsutuksia lemmikille; mielenrauhaa sinulle!

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
ViiviV

5. Viivi

Rakkautta ja rapsutuksia lemmikille; mielenrauhaa sinulle!6.5 km
(4 arviota)
1 toistuva asiakas
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"Viivi on useamman kerran hoitanut koiraani. Aina kaikki mennyt erinomaisesti."
jennaJ
Arvostelu - jenna
alkaen
20 €
/päivä
VilmaV

6. Vilma

5.3 km
alkaen
10 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja
1 arvio

eläinrakas nuori

Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
VilmaV

6. Vilma

Uusi lemmikinhoitaja
eläinrakas nuori5.3 km
(1 arvio)
Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
alkaen
10 €
/päivä
RonjaR

7. Ronja

3.9 km
alkaen
13 €
/päivä
14 arviota
7
toistuvaa asiakasta

Lemmikkien Lemppari

Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
Asuu 3 kissoja lemmikin kanssa
RonjaR

7. Ronja

Lemmikkien Lemppari3.9 km
(14 arviota)
7 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
Asuu 3 kissoja lemmikin kanssa
"Ronja kävi hoitamassa kahta kissaamme kahtena päivänä reissumme aikana. Kaikki hoitui sovitusti ja yhteydenpito oli sujuvaa. Kokemukseni perusteella voin ehdottomasti suositella Ronjaa tähän tarpeeseen. "
VilleV
Arvostelu - Ville
alkaen
13 €
/päivä
MariaM

8. Maria

6.8 km
alkaen
10 €
/päivä
4 arviota
1
toistuva asiakas

Eläinrakas luotettava hoitaja

Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
MariaM

8. Maria

Eläinrakas luotettava hoitaja6.8 km
(4 arviota)
1 toistuva asiakas
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Maria is a dog lover and committed person. I'm very happy with her dog care service."
AmirA
Arvostelu - Amir
alkaen
10 €
/päivä
juliaJ

9. julia

3.7 km
alkaen
8 €
/päivä
9 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Lemmikeille Kamu

juliaJ

9. julia

Lemmikeille Kamu3.7 km
(9 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
"Olemme oikein tyytyväisiä Juliaan kissanhoitajana. Kaikki sujui erittäin hyvin. Lämmin suositus. 😊🌸"
SatuS
Arvostelu - Satu
alkaen
8 €
/päivä
RoosaR

10. Roosa

6.5 km - Turku
alkaen
15 €
/päivä
6 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Hoitoapua rakkaudella ja vuosien kokemuksella

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Whippet Lyra kanssa
RoosaR

10. Roosa

Hoitoapua rakkaudella ja vuosien kokemuksella6.5 km - Turku
(6 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Whippet Lyra kanssa
"Roosa kävi reissumme aikana meidän kotona ruokkimassa ja hoitamassa kissaamme. Kaikki sujui toiveidemme mukaan. Yhteydenpito oli helppoa ja nopeaa. Iso suositus siis luotettavalle ja ystävälliselle hoitajalle!"
DanielaD
Arvostelu - Daniela
alkaen
15 €
/päivä
Anne-MariaA

11. Anne-Maria

6.6 km - Turku
alkaen
20 €
/päivä
12 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Luotettavaa lemmikinhoitoa

Varattu viimeksi 14 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 14 päivää sitten
Anne-MariaA

11. Anne-Maria

Luotettavaa lemmikinhoitoa 6.6 km - Turku
(12 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 14 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 14 päivää sitten
"Anne-Maria on osannut kohdata koiranpentuni hienosti sekä hoitanut koiraani tunnollisesti, sopimuksen mukaan. Suosittelen häntä lämpimästi lemmikinhoitajaksi."
LiisaL
Arvostelu - Liisa
alkaen
20 €
/päivä
Kaisa-MaijaK

12. Kaisa-Maija

6.5 km
alkaen
22 €
/päivä
10 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Rapsutuksia, raksuja ja reippailua

Kaisa-MaijaK

12. Kaisa-Maija

Rapsutuksia, raksuja ja reippailua6.5 km
(10 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
"Kiitos taas ! Lomamatkojen pelastus kissanomistajana😊👍🏼"
NiklasN
Arvostelu - Niklas
alkaen
22 €
/päivä
CarlaC

13. Carla

5.3 km
alkaen
12 €
/päivä
3 arviota

Eläintenhoitaja kaikille lemmikeille!

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
CarlaC

13. Carla

Eläintenhoitaja kaikille lemmikeille!5.3 km
(3 arviota)
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
alkaen
12 €
/päivä
MariaM

14. Maria

6.9 km
alkaen
12 €
/päivä
19 arviota
8
toistuvaa asiakasta

Paljon rapsutuksia Kupittaalta🐾

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
MariaM

14. Maria

Paljon rapsutuksia Kupittaalta🐾6.9 km
(19 arviota)
8 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
"Todella hyvä ja luotettava hoitaja kissoilleni🥰"
AnnikaA
Arvostelu - Annika
alkaen
12 €
/päivä
HeidiH

15. Heidi

6.7 km
alkaen
14 €
/päivä
2 arviota

Hoidan koiraasi rakkaudella❤️

Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Sekarotuinen (mäyräkoira, jack russel ja cotton) Jade kanssa
HeidiH

15. Heidi

Hoidan koiraasi rakkaudella❤️6.7 km
(2 arviota)
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Sekarotuinen (mäyräkoira, jack russel ja cotton) Jade kanssa
"Kaikki sujui tosi hyvin! Kiitos vielä😍"
JoannaJ
Arvostelu - Joanna
alkaen
14 €
/päivä
OrsolaO

16. Orsola

6.7 km
alkaen
15 €
/päivä
1 arvio

Experienced pet sitter and animal lover 🐈🐕

Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
OrsolaO

16. Orsola

Experienced pet sitter and animal lover 🐈🐕6.7 km
(1 arvio)
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
"Orsola came to help on a short notice and took good care of my shy cat! 🐈"
KreettaK
Arvostelu - Kreetta
alkaen
15 €
/päivä
OutiO

17. Outi

1.1 km
alkaen
20 €
/päivä
13 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Hovirinnan lemmikkihoito

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 14 päivää sitten
OutiO

17. Outi

Hovirinnan lemmikkihoito1.1 km
(13 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 14 päivää sitten
alkaen
20 €
/päivä
HilmaH

18. Hilma

3.8 km
alkaen
15 €
/päivä
13 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Turvallinen ja eläinrakas hoitopaikka🥰

Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
HilmaH

18. Hilma

Turvallinen ja eläinrakas hoitopaikka🥰3.8 km
(13 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
alkaen
15 €
/päivä
SharonS

19. Sharon

3 km - Turku
alkaen
10 €
/päivä

I want to meet cute pets!

Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
SharonS

19. Sharon

I want to meet cute pets! 3 km - Turku
Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
alkaen
10 €
/päivä
VenlaV

20. Venla

5.2 km - Turku
alkaen
15 €
/päivä
9 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Koirien hoitoa suurella sydämellä❤️

Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
VenlaV

20. Venla

Koirien hoitoa suurella sydämellä❤️5.2 km - Turku
(9 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
15 €
/päivä

Miksi kissanhoitopalvelu sopisi teille?

Useat kissanomistajat tietävät, että kissat pysyttelevät mielellään omassa tutussa ympäristössään. Uuteen tuntemattomaan paikkaan tottuminen vie oman aikansa, vaikkakin joitakin kissoja se ei vaivaa.

Paikallinen kissanhoitaja sijainnissa Kaarina voi auttaa pitämään huolta kissoistasi, sillä aikaa kun olet poissa. Kissanhoitaja voi käydä kotonasi kerran tai kahdesti päivässä, tai jopa yöpyä kotonasi tarvittaessa.

Vaikka joskus kissojen ajatellaan olevan helppoja, ja että ne voisi jättää kotiin yksinään - ei tätä suositella. Kissanhoitaja käy tarkistamassa kissojesi voinnin, sosialisoi heidän kanssaan ja tietysti myös ruokkii heidät ja siivoaa vessat.

Jokainen Pawshaken kautta tehty varaus sisältää myös Pawshake-takuun, johon kuuluu mm. eläinlääkärikulutakuu, joten voit lomailla rauhassa.

Lemmikinomistajat varaavat Pawshakessa kissanhoitoa sijainnissa Kaarina. Yli 940 lemmikinomistajaa on jättänyt arvion, tähtimäärän keskiarvon tällä hetkellä ollessa 4.97/5. Kaikki varaukset on maksettu turvallisesti käyttäen jotain seuraavista maksuvaihtoehdoista: Visa, Mastercard, American Express.