1. Koiran ulkoilutus
  2. Oulu

Koiran ulkoilutus, Oulu

Löydä luotettava koiran ulkoiluttaja

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
WilmaW

1. Wilma

4.8 km
alkaen
9 €
/koiran ulkoilutus

Luotettava eläintenhoitaja ja innokas auttamaan!

Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
WilmaW

1. Wilma

Luotettava eläintenhoitaja ja innokas auttamaan!4.8 km
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
alkaen
9 €
/koiran ulkoilutus
MirellaM

2. Mirella

5.3 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
46 arviota
19
toistuvaa asiakasta

Eläinrakas hoitaja

Aktiivinen viimeksi tänään
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
MirellaM

2. Mirella

Eläinrakas hoitaja5.3 km
(46 arviota)
19 toistuvaa asiakasta
Aktiivinen viimeksi tänään
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
"Mirella vaikuttaa kaikin puolin erinomaisen hyvältä koiranhoitajalta!"
KariK
Arvostelu - Kari
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
Sinä ja lemmikkisi olette turvassa, kun varaatte ja maksatte Pawshaken kautta.
HasnaH

3. Hasna

1.9 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
29 arviota
10
toistuvaa asiakasta

Kokenut hoitaja

Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
HasnaH

3. Hasna

Kokenut hoitaja1.9 km
(29 arviota)
10 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
"Tassu-koiran lenkitys sujui mainosti. Hyvää ja arkea helpottavaa palvelua!"
PekkaP
Arvostelu - Pekka
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
AnniA

4. Anni

2.8 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus

Lemmikkivahti ja lenkittämis apua

Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
AnniA

4. Anni

Lemmikkivahti ja lenkittämis apua2.8 km
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
MeaM

5. Mea

2.4 km
alkaen
9 €
/koiran ulkoilutus

Eläinten hoito Oulun alueella!

Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
MeaM

5. Mea

Eläinten hoito Oulun alueella!2.4 km
Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
alkaen
9 €
/koiran ulkoilutus
MinttuM

6. Minttu

5.3 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus

Nuori reipas eläinrakas opiskelija Oulusta

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
MinttuM

6. Minttu

Nuori reipas eläinrakas opiskelija Oulusta5.3 km
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
JohannaJ

7. Johanna

5.7 km
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
28 arviota
6
toistuvaa asiakasta

Kokenut ja eläinrakas hoitaja

Aktiivinen viimeksi tänään
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
JohannaJ

7. Johanna

Kokenut ja eläinrakas hoitaja 5.7 km
(28 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Aktiivinen viimeksi tänään
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
"Todella eläinrakasta ja ammattitaitoista käsittelyä pentuani kohtaan. 🥰 Lenkityksen lisäksi opetti samalla pennulleni uusia juttuja lenkeillä. Lisäksi todella mukavanoloinen ja lenkitysten sopiminen oli helppoa. Suosittelen! 😊"
SanniS
Arvostelu - Sanni
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
NeeaN

8. Neea

2 km
alkaen
13 €
/koiran ulkoilutus
5 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Neea

Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
NeeaN

8. Neea

Neea2 km
(5 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Nopeasti ja helposti onnistui kahden koiran lenkityksestä sopiminen. Ja koirat olivat tyytyväisiä lenkin jälkeen 🦮🦮😊"
MarjoM
Arvostelu - Marjo
alkaen
13 €
/koiran ulkoilutus
SiniS

9. Sini

4.6 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
12 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Luotettava eläintenhoitaja

Otettu yhteyttä viimeksi 10 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
SiniS

9. Sini

Luotettava eläintenhoitaja4.6 km
(12 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 10 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
"Sini lenkitti teini-ikäistä koiraamme pari kertaa ja hoiti asian tunnollisesti. Koiran pystyi jättämään rauhallisin mielin Sinin huomaan."
PiituP
Arvostelu - Piitu
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
KaroliinaK

10. Karoliina

3.7 km
alkaen
7 €
/koiran ulkoilutus
1 arvio

Kaveri koiralle

Aktiivinen viimeksi tänään
KaroliinaK

10. Karoliina

Kaveri koiralle3.7 km
(1 arvio)
Aktiivinen viimeksi tänään
"Karoliina pääsi tulemaan lyhyellä varoitusajalla, kun oltiin vauvan kanssa kotona kipeänä enkä päässyt itse lenkille. Hän oli oikein mukava, rauhallinen ja kohtelias, ja näkyi tulevan hyvin toimeen Miki-koiran kanssa. Karoliina kävi koiran kanssa reilun lenkin, jopa yliajan sovitusta 😊 Voin vastaisuudessakin mielelläni kysyä häneltä hoitoapua jos tulee tarve 😇"
Linn-HeleneL
Arvostelu - Linn-Helene
alkaen
7 €
/koiran ulkoilutus
MirjamM

11. Mirjam

5.7 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
11 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Lemmikin hoitoa suurella sydämellä

Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi tänään
MirjamM

11. Mirjam

Lemmikin hoitoa suurella sydämellä 5.7 km
(11 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi tänään
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
EssiE

12. Essi

5.1 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
2 arviota

Varma lemmikkien ystävä

Aktiivinen viimeksi tänään
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
EssiE

12. Essi

Varma lemmikkien ystävä 5.1 km
(2 arviota)
Aktiivinen viimeksi tänään
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
JennyJ

13. Jenny

5.2 km
alkaen
12 €
/koiran ulkoilutus
4 arviota

Koiran yksilöllistä hoitoa ja ulkoilutusta Oulussa

Varattu viimeksi 11 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
JennyJ

13. Jenny

Koiran yksilöllistä hoitoa ja ulkoilutusta Oulussa5.2 km
(4 arviota)
Varattu viimeksi 11 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
alkaen
12 €
/koiran ulkoilutus
JessikaJ

14. Jessika

0.2 km - Oulu
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus

Etsitkö vastuullista, huolehtivaa ja tarkkaa hoitajaa?

Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi eilen
JessikaJ

14. Jessika

Etsitkö vastuullista, huolehtivaa ja tarkkaa hoitajaa?0.2 km - Oulu
Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi eilen
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
jeninaJ

15. jenina

1.3 km
alkaen
13 €
/koiran ulkoilutus
13 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Lemmikkien oma varamamma

Varattu viimeksi 4 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
jeninaJ

15. jenina

Lemmikkien oma varamamma1.3 km
(13 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 4 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
alkaen
13 €
/koiran ulkoilutus
TopiT

16. Topi

4.4 km
alkaen
9 €
/koiran ulkoilutus
1 arvio

Lemmikin hoitaja tarjolla! Pet sitter available!

Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
TopiT

16. Topi

Lemmikin hoitaja tarjolla! Pet sitter available!4.4 km
(1 arvio)
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
9 €
/koiran ulkoilutus
ArmiA

17. Armi

4.8 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
13 arviota
6
toistuvaa asiakasta

Luotettava ja eläinrakas hoitaja

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
ArmiA

17. Armi

Luotettava ja eläinrakas hoitaja4.8 km
(13 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
AnetteA

18. Anette

4.3 km - Oulu
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
4 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Ammattitaitoista, luotettavaa koirien ja kissojen hoitoa

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
AnetteA

18. Anette

Ammattitaitoista, luotettavaa koirien ja kissojen hoitoa4.3 km - Oulu
(4 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
JariJ

19. Jari

3.7 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus

Eläinten hoitoa omistajan ja lemmikin ehtojen mukaan.

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Saksanpaimenkoira Käpy kanssa
JariJ

19. Jari

Eläinten hoitoa omistajan ja lemmikin ehtojen mukaan.3.7 km
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Saksanpaimenkoira Käpy kanssa
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
JonnaJ

20. Jonna

1.7 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus

Jonna

Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
JonnaJ

20. Jonna

Jonna1.7 km
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus

Miksi koiran ulkoiluttaminen sopisi teille?

Joskus elämä on hyvin kiireistä, jolloin voit tarvita apua koirasi ulkoiluttamisessa. Onneksi voit löytää Pawshaken kautta eläinrakkaita ihmisiä, jotka ulkoiluttavat koiraasi sijainnissa Oulu mielellään.

Kaikki ulkoiluttajamme on tarkistettu erikseen ja kaikki varaukset sisältävät automaattisesti Pawshake-takuun, jolloin mielenrauhasi on taattu. Lisäksi Pawshake-ulkoiluttajasi on naapurustostasi Oulu ja useimmat ovat jo saaneet arvosteluja muilta lemmikinomistajilta.

Koiranulkoiluttajan käyminen päiväsaikaan on helppo tapa saada koirasi päivästä mielenkiintoisempi. Jotkut ulkoiluttajat voivat lenkkeilyttää useampia koiria kerrallaan, jolloin sosiaalinen koira voi tavata muitakin koiria helposti. Jos haluat hoitajan ulkoiluttavan koiraasi erikseen, tämä onnistuu myös. Silloin hoitaja voi keskittyä tarkemmin vain sinun koiraasi.

Lemmikinomistajat varaavat Pawshakessa koiran ulkoilutusta sijainnissa Oulu. Yli 555 lemmikinomistajaa on jättänyt arvion, tähtimäärän keskiarvon tällä hetkellä ollessa 4.98/5. Kaikki varaukset on maksettu turvallisesti käyttäen jotain seuraavista maksuvaihtoehdoista: Visa, Mastercard, American Express.