1. Koiran ulkoilutus
  2. Leppävaara

Koiran ulkoilutus, Leppävaara

Löydä luotettava koiran ulkoiluttaja

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
Hanna MariaH

1. Hanna Maria

2.9 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
2 arviota
1
toistuva asiakas

Luotettavaa ulkoiluseuraa koirallesi Munkinseudulla

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi eilen
Hanna MariaH

1. Hanna Maria

Luotettavaa ulkoiluseuraa koirallesi Munkinseudulla2.9 km
(2 arviota)
1 toistuva asiakas
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi eilen
"Kiitos Maria, kun autoit minua niin lyhyellä varoitusajalla ja käytit koiraani lenkillä matkani ajan. Koirani asui ikääntyvän äitini luona palvelutalossa ja Maria kävi lenkittämässä Elvistä päivittäin. Kommunikaatio oli sujuvaa ja Maria on todella luotettava. Suosittelen lämpimästi!"
MaijuM
Arvostelu - Maiju
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
VenlaV

2. Venla

2.1 km
alkaen
12 €
/koiran ulkoilutus
Uusi lemmikinhoitaja

Luotettavaa lemmikinhoitoa ja rapsutuksia

Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi eilen
VenlaV

2. Venla

Uusi lemmikinhoitaja
Luotettavaa lemmikinhoitoa ja rapsutuksia 2.1 km
Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi eilen
alkaen
12 €
/koiran ulkoilutus
Sinä ja lemmikkisi olette turvassa, kun varaatte ja maksatte Pawshaken kautta.
ManuM

3. Manu

3.4 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
Uusi lemmikinhoitaja

A lifelong dog lover who treats every dog like family 🐾

Aktiivinen viimeksi eilen
ManuM

3. Manu

Uusi lemmikinhoitaja
A lifelong dog lover who treats every dog like family 🐾3.4 km
Aktiivinen viimeksi eilen
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
sofiaS

4. sofia

3.6 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
Uusi lemmikinhoitaja

Experienced dog sitter: walks, care and lots of love

Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
sofiaS

4. sofia

Uusi lemmikinhoitaja
Experienced dog sitter: walks, care and lots of love3.6 km
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
LiisaL

5. Liisa

3.3 km
alkaen
8 €
/koiran ulkoilutus
8 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Aktiivinen, kokenut suurten ja haastavien koirien kanssa.

Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
LiisaL

5. Liisa

Aktiivinen, kokenut suurten ja haastavien koirien kanssa.3.3 km
(8 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
"Liisa oli erinomainen koirani lenkittäjä, luottamus syntyi heti ensitapaamisella. Hän oli mukava, lämmin, luotettava ja osaava. Liisa lähetti minulle aina ulkoiluttaessa koiraani ainakin yhden tai parikin valokuvaa ja lopuksi aina tilannetiedot viestillä. Olen enemmän kuin tyytyväinen. Tulen ehdottomasti pyytämään/varaamaan Liisan toistekin pitämään huolta rakkaasta lemmikistäni."
EevaE
Arvostelu - Eeva
alkaen
8 €
/koiran ulkoilutus
LauraL

6. Laura

1.5 km
alkaen
8 €
/koiran ulkoilutus
2 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Ulkoilutus ja kotikäynnit lemmikkisi tarpeita kuunnellen

Varattu viimeksi 4 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
LauraL

6. Laura

Ulkoilutus ja kotikäynnit lemmikkisi tarpeita kuunnellen1.5 km
(2 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 4 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
alkaen
8 €
/koiran ulkoilutus
KatriinaK

7. Katriina

0.7 km
alkaen
8 €
/koiran ulkoilutus
Uusi lemmikinhoitaja

Luotettava eläinhoitaja❤️

Otettu yhteyttä viimeksi eilen
Aktiivinen viimeksi tänään
KatriinaK

7. Katriina

Uusi lemmikinhoitaja
Luotettava eläinhoitaja❤️0.7 km
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
Aktiivinen viimeksi tänään
alkaen
8 €
/koiran ulkoilutus
KylaK

8. Kyla

3.6 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
Uusi lemmikinhoitaja

Your pets new best friend!

Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
KylaK

8. Kyla

Uusi lemmikinhoitaja
Your pets new best friend!3.6 km
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
SonjaS

9. Sonja

4 km
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
47 arviota
20
toistuvaa asiakasta

Reipasta hoitoa rakkaille karvatovereillesi! 🐶🐱🐰

Varattu viimeksi 9 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
SonjaS

9. Sonja

Reipasta hoitoa rakkaille karvatovereillesi! 🐶🐱🐰 4 km
(47 arviota)
20 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 9 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
"Ensimmäinen ulkoilutus meni todella hyvä. Sonja antoi kattavan raportin ja kuunteli toiveita täydellisesti. Lenkillä edettiin aran koiran ehdoilla."
PinjaP
Arvostelu - Pinja
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
TaiT

10. Tai

3.4 km
alkaen
13 €
/koiran ulkoilutus
4 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Young & caring couple excited to meet new furry friends

Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
TaiT

10. Tai

Young & caring couple excited to meet new furry friends3.4 km
(4 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
"Kommunikointi toimi hyvin ja koira oli iloinen!"
JohannaJ
Arvostelu - Johanna
alkaen
13 €
/koiran ulkoilutus
SonS

11. Son

3.4 km
alkaen
13 €
/koiran ulkoilutus
Uusi lemmikinhoitaja

Caring and reliable pet sitter in Espoo.

Aktiivinen viimeksi tänään
SonS

11. Son

Uusi lemmikinhoitaja
Caring and reliable pet sitter in Espoo.3.4 km
Aktiivinen viimeksi tänään
alkaen
13 €
/koiran ulkoilutus
EmiliaE

12. Emilia

3.6 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
15 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Tarjoan ensisijaisesti lenkitysapua!

Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
EmiliaE

12. Emilia

Tarjoan ensisijaisesti lenkitysapua!3.6 km
(15 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
"Kaikki sujui mainiosti! Emilia on luotettava ja osaava koiranhoitaja, ulkoilutukset ja myös lääkkeenanto sujuivat erinomaisesti. 😊"
ElinaE
Arvostelu - Elina
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
AyaA

13. Aya

3.2 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
4 arviota

Haven for cats, dogs, birds and plants 🌸🌈✨

Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
Asuu 1 koira, 1 kissa lemmikin kanssa
AyaA

13. Aya

Haven for cats, dogs, birds and plants 🌸🌈✨3.2 km
(4 arviota)
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
Asuu 1 koira, 1 kissa lemmikin kanssa
"All went well and I always got a cool raport after each walk :) "
AlpoA
Arvostelu - Alpo
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
MilaM

14. Mila

1.6 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
6 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Luotettavia & lempeitä lenkkejä Lauttasaaressa

Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
MilaM

14. Mila

Luotettavia & lempeitä lenkkejä Lauttasaaressa1.6 km
(6 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"Kommunikointi ja koiran lenkitys sujui täsmällisesti ja itseni kannalta vaivatta. Tyytyväinen koira. Iso suositus!"
JohannaJ
Arvostelu - Johanna
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
MeriM

15. Meri

0.9 km
alkaen
16 €
/koiran ulkoilutus
10 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Experienced pet sitter(Espoo) Kokenut koiranhoitaja Espoossa

Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
MeriM

15. Meri

Experienced pet sitter(Espoo) Kokenut koiranhoitaja Espoossa0.9 km
(10 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
"Meri ulkoilutti ja hoiti kahta koiraamme myös yön yli. Kaikki sujui hyvin ja joustavasti. Tyytyväiset koirat tuli kotiin."
MariM
Arvostelu - Mari
alkaen
16 €
/koiran ulkoilutus
MaarjaM

16. Maarja

3.7 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
7 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Ennakkoluulotonta hoitoa Kannelmäki-Pasila-Arabia akselilla

Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
MaarjaM

16. Maarja

Ennakkoluulotonta hoitoa Kannelmäki-Pasila-Arabia akselilla3.7 km
(7 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"Akitani ja kissani ihastuivat Maarjaan heti tutustuminkäynnillä ja vaikuttivat viihtyneen oikein hyvin hänen kanssa lomareissun ajan. Oli ihana lähteä luottavaisin mielin reissuun tietäen, että eläinkaksikolla on hyvät oltavat Maarjan hoidossa sillä aikaa. Kuvia ja tilannepäivityksiä tuli kotoa säännöllisesti."
HeidiH
Arvostelu - Heidi
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
MiraM

17. Mira

3.2 km
alkaen
13 €
/koiran ulkoilutus
35 arviota
19
toistuvaa asiakasta

Rakastavaa ja vastuullista hoitoa<3

Varattu viimeksi 9 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 9 päivää sitten
MiraM

17. Mira

Rakastavaa ja vastuullista hoitoa<33.2 km
(35 arviota)
19 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 9 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 9 päivää sitten
"Mira on tosi mukava ja luotettava koiranhoitaja. Ulkoilutukset sujuivat sovitusti, ja koirat tykkäsivät Mirasta. ilman muuta pyydämme häntä jatkossakin, kun tulee koiranhoitotarpeita. Kiitos Mira."
AnneA
Arvostelu - Anne
alkaen
13 €
/koiran ulkoilutus
ClaudiaC

18. Claudia

5.1 km
alkaen
13,5 €
/koiran ulkoilutus
1
toistuva asiakas

Pet Paradise

ClaudiaC

18. Claudia

Pet Paradise 5.1 km
1 toistuva asiakas
alkaen
13,5 €
/koiran ulkoilutus
AnniA

19. Anni

3.8 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
22 arviota
7
toistuvaa asiakasta

Luotettavaa hoitoa lemmikeillesi

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 10 päivää sitten
AnniA

19. Anni

Luotettavaa hoitoa lemmikeillesi3.8 km
(22 arviota)
7 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 10 päivää sitten
"Koiran pidempi lenkki sujui hyvin ja Anni osasi käsitellä koiraa, joka suhtautui hieman epäilevästi uutta lenkittäjää kohtaan. "
NataliaN
Arvostelu - Natalia
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
MineaM

20. Minea

4 km
alkaen
11 €
/koiran ulkoilutus
10 arviota
1
toistuva asiakas

Luotettavaa ja sydämellistä hoitoa❤️

Viimeksi aktiivinen 9 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
MineaM

20. Minea

Luotettavaa ja sydämellistä hoitoa❤️4 km
(10 arviota)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 9 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
"Sujuva yhteistyö, lemmikkien hoito sujui sovitusti!"
VenlaV
Arvostelu - Venla
alkaen
11 €
/koiran ulkoilutus

Miksi koiran ulkoiluttaminen sopisi teille?

Joskus elämä on hyvin kiireistä, jolloin voit tarvita apua koirasi ulkoiluttamisessa. Onneksi voit löytää Pawshaken kautta eläinrakkaita ihmisiä, jotka ulkoiluttavat koiraasi sijainnissa Leppävaara mielellään.

Kaikki ulkoiluttajamme on tarkistettu erikseen ja kaikki varaukset sisältävät automaattisesti Pawshake-takuun, jolloin mielenrauhasi on taattu. Lisäksi Pawshake-ulkoiluttajasi on naapurustostasi Leppävaara ja useimmat ovat jo saaneet arvosteluja muilta lemmikinomistajilta.

Koiranulkoiluttajan käyminen päiväsaikaan on helppo tapa saada koirasi päivästä mielenkiintoisempi. Jotkut ulkoiluttajat voivat lenkkeilyttää useampia koiria kerrallaan, jolloin sosiaalinen koira voi tavata muitakin koiria helposti. Jos haluat hoitajan ulkoiluttavan koiraasi erikseen, tämä onnistuu myös. Silloin hoitaja voi keskittyä tarkemmin vain sinun koiraasi.

Lemmikinomistajat varaavat Pawshakessa koiran ulkoilutusta sijainnissa Leppävaara. Yli 4795 lemmikinomistajaa on jättänyt arvion, tähtimäärän keskiarvon tällä hetkellä ollessa 4.97/5. Kaikki varaukset on maksettu turvallisesti käyttäen jotain seuraavista maksuvaihtoehdoista: Visa, Mastercard, American Express.